Plotki transferowe 23/24

WysokiPortorykanczyk
Posty: 7812
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Papito13 pisze: 21 mar 2023, o 16:48 W tej chwili Aleks jest zawodnikiem, który może w meczu zrobić różnicę, ale może go też w pojedynkę przegrać. A taka charakterystyka jednak do topowego atakującego nie pasuje. W jego wieku nie można chyba liczyć, że nagle wróci do top formy po takim długim zjeździe, nawet jeśli odpocznie od kadry (a jeśli ktoś na to liczy to podejmuje ryzyko większe niż Olsztyn z Alanem)
Tak, Atanasijevic to ot co dobry gracz z wielkim nazwiskiem. W sumie rozumiem uleganie magii nazwiska, bo nie każdy ma czas na śledzenie siatkówki, więc ktoś może nie być świadomy tego jak np. od 5-6 lat w klubach gra Matt Anderson - niekoniecznie w sytuacji gdzie przez dwa lata Atanasijevic grał w Polsce + kompromitował się na MŚ w Polsce. Dlatego zdziwiły mnie komentarze w tym temacie, ale my jako kibice mamy tak ograniczony dostęp do sensownych analiz, że jeszcze przez lata będziemy te opinie mocno ''subiektywizować'', a wielkie nazwisko + bezmyślny styl gry z jakichś powodów daje punkty bonusowe. Mogę np. postawić tezę, że Atanasijevic jest słaby na wysokiej piłce (i to najprawdopodobniej prawda, skoro dostaje mniej piłek od innych atakujących i gra na gorszej efektywności od nich), ale nie mam szczegółowych danych, by to czymkolwiek poprzeć. Oczywiście takie dane są, tylko sporadycznie mamy do nich dostęp. Przy czym z Atanasijeviciem sprawa jest oczywiście duża prostsza, bo rok temu miał 4,1 pkt/set na 51,1/29,5% ataku w lidze, 3,3 pkt/set na 45/22% w CEV Cup i 0% efektywności ataku (lol) na MŚ, więc Skra nie potrafiła przejść Tours bez najlepszego zawodnika, wszystko na naszych oczach (DZIĘKI KAMEROM POLSATU).

Ja tam Serba bardzo ceniłem swego czasu, bo w porównaniu do paru innych graczy na jego pozycji zawsze grał na maxa w klubie (niesamowity miał ten okres w Perugii, Sirci na nim zbudował cały klub i nie jest to przesadzona opinia), ale parę lat i parę kontuzji kolana później jest jak jest.
Diomedea
Posty: 4321
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

"Dobry klub" dla AA to jaki?
Muzaj jest krytykowany i w Resovii, o czym Szary sam pisales, wiec skad potem wniosek, ze latwo byc dobrym w dobrym klubie i jak to sie ma do obrony Macka?

Atan 639 atakow na 51%, Kooy 616 na 45%, Lanza 569 na 49%, Bieniek 366 na 62%, Klos 265 na 64%

Nie ma wielkich dysproporcji, wiele druzyn ma o wiele gorsze rozklady i bardziej osamotnionych liderow.

W liczbach wyglada to lepiej niz wizualnie bo Atan jest dosyc spektakularny i jego ataki bardziej utrwalaja sie w pamieci.

Atan dosyc mlodo wszedl na wysoki poziom, szybko jako jedynka do kadry, rzadko opuszczal pierwszy plac, ostro walczyl w klubach (gdziei wypada lepiej od Bartka Kurka). Kontuzje go nie oszczedzaly, co przy stylu opartym na dynamice swoje zrobilo.
Dodatkowo pewnie tani nie jest, choc i pkt do PR leca, bo to duze nazwisko.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7812
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Diomedea pisze: 21 mar 2023, o 17:39 Nie ma wielkich dysproporcji, wiele druzyn ma o wiele gorsze rozklady i bardziej osamotnionych liderow.
Czym wyższy poziom, tym ciężej, nie łatwiej. Bo jakby było łatwiej, to byśmy wrzucali Bołądzia do szóstki reprezentacji, skoro on ma w Gdańsku 54/37% ataku, to co by robił obok Janusza, Leona i Semeniuka? To tak nie działa. Potem np. te wszystkie teorie pt. ''X musi dostawać więcej piłek do ataku żeby pokazać pełną wartość'' sprowadzają się do tego, że tacy zawodnicy są zbyt słabi siatkarsko żeby w takiej roli być w pełni wartościowymi zawodnikami. Resovia ma dwóch takich graczy w wyjściowym składzie, ale nie chcę prowokować @Simao. Atanasijevic tak sobie się zestarzał, bo nie ma umiejętności na ''systemowego'' gracza, wystarczy popatrzeć z jakich piłek atakuje, jak blokuje i jak broni. Podobnie z Cebuljem, który nie przyjmuje i nie broni, czy Muzajem, który nie serwuje, nie broni i nie blokuje.
olek322
Posty: 431
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: olek322 »

O czym te dywagacje, Atan to dalej ścisła czołówka atakujących w PlusLidze, tak naprawdę na przekroju sezonu do tej pory jedynie Boladz wypadł lepiej, z tą jego nierówną grą i tym że równie dobrze może pociągnąć grę jak i grę przeciwnika to też jakaś bujda, zagrał może 3 mecze naprawdę słabo. Więc jeśli nie nadaje się na grę o medale PL to nie wiem kto się nadaje, w Italii tych wymiataczy też za wielu nie ma, w dodatku taki Dirlic czy Sapozkov to jeszcze muszą potwierdzic w kolejnych sezonach klasę, objawów sezonu już mieliśmy wielu. A to że ma już swoje lata? Cóż, starsi od niego są wciąż klasą samą dla siebie, i czołowe kluby nie obawiają się im proponować kontraktów.
Paprykarz
Posty: 138
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paprykarz »

A ktoś wie co z Kooyem to tez jest solidny zawodnik troche słabo w przyjęciu. Jednak w ataku potrafi dużo dać. W takiej resovii w przyszłym sezonie myślę że usadzilby Cebulja.
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PIECHuuRR »

Paprykarz pisze: 21 mar 2023, o 20:08 A ktoś wie co z Kooyem to tez jest solidny zawodnik troche słabo w przyjęciu. Jednak w ataku potrafi dużo dać. W takiej resovii w przyszłym sezonie myślę że usadzilby Cebulja.
ULALA :D :D :D Widzę że kolega ogląda mecze skry od dwóch ostatnich kolejek... Aż cieżko zostawić to bez komentarza. Przeżuć się na oglądanie innej dyscypliny i nie w pisz takich dyrdymałów.
przemik
Posty: 1550
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: przemik »

PIECHuuRR pisze: 21 mar 2023, o 21:45
Paprykarz pisze: 21 mar 2023, o 20:08 A ktoś wie co z Kooyem to tez jest solidny zawodnik troche słabo w przyjęciu. Jednak w ataku potrafi dużo dać. W takiej resovii w przyszłym sezonie myślę że usadzilby Cebulja.
ULALA :D :D :D Widzę że kolega ogląda mecze skry od dwóch ostatnich kolejek... Aż cieżko zostawić to bez komentarza. Przeżuć się na oglądanie innej dyscypliny i nie w pisz takich dyrdymałów.
To chyba sarkazm był z tym Kooyem - nie sądze, żeby to było na poważnie.
___
Noworoczny Kibic Siatki
zbycho123
Posty: 220
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: zbycho123 »

Mam pytanie czy podstawowy skład Aluronu mianowicie:Tavares,Konarski,Kovacevic,Kwolek,Danani, Rejno, Zniszczoł pozostanie czy szykowane są zmiany?
Mlody922
Posty: 61
Rejestracja: 23 mar 2019, o 17:59
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Mlody922 »

Przychodzi Bieniek i Perry do podstawowego składu
zbycho123
Posty: 220
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: zbycho123 »

To elegancko wreszcie Zawiercie będzie miało ogień nie tylko na bokach ale i na środku czego im zawsze brakowalo
Paprykarz
Posty: 138
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paprykarz »

Na miejscu Zawiercia starałbym się o polskiego libero a na ataku zakontraktowałbym Atanasijevicia
michal1983
Posty: 1005
Rejestracja: 11 kwie 2021, o 10:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: michal1983 »

Oczywiście, znakomity pomysł. Popiwczaka na 2 libero i do tego Semeniuka z Bednorzem na ławkę…


:]
uszat | Chemik’94 Mostostal’97 | BB98-07 | Hoga‘98 | Sportsboard‘02
Streeter
Posty: 7250
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

michal1983 pisze: 22 mar 2023, o 17:24 Oczywiście, znakomity pomysł. Popiwczaka na 2 libero i do tego Semeniuka z Bednorzem na ławkę…
Ale co złego Paprykarz napisał? Przecież lepiej byłoby mieć atakującego w miejsce Konara i za Perrego jakiegoś Kamila Szymurę np.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Paprykarz
Posty: 138
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paprykarz »

Streeter pisze: 22 mar 2023, o 17:42
michal1983 pisze: 22 mar 2023, o 17:24 Oczywiście, znakomity pomysł. Popiwczaka na 2 libero i do tego Semeniuka z Bednorzem na ławkę…
Ale co złego Paprykarz napisał? Przecież lepiej byłoby mieć atakującego w miejsce Konara i za Perrego jakiegoś Kamila Szymurę np.

Streeter
Dokładnie o to mi chodziło
hottakesbot
Posty: 951
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hottakesbot »

Od Atana w tym momencie to Michał Filip byłby niegorszy, a po co przepłacać. Sposób ataku identyczny, najlepszy kierunek - przed siebie ;)
Szary Wilk
Posty: 7914
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

hottakesbot pisze: 22 mar 2023, o 18:34 Od Atana w tym momencie to Michał Filip byłby niegorszy, a po co przepłacać. Sposób ataku identyczny, najlepszy kierunek - przed siebie ;)
Ręce opadają. Hamujcie się ze skalą swoich porównań.
zbycho123
Posty: 220
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: zbycho123 »

Porównania Filipa z Atanem to tak jak malucha z mercedesem nie gadaj głupot lepiej
Paprykarz
Posty: 138
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paprykarz »

Bieniu podobno 1.6 mln złotych dostal w warcie tak piszą na Interii i jeszcze aluron wykupił jego kontrakt? Nie rozumiem czemu nie zatrzymali Atanasijevicia.
WROMEK
Posty: 106
Rejestracja: 10 lis 2012, o 12:17
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WROMEK »

Bieniu miał porównywalny kontrakt w Skrze, ale mnie bardziej zszokowała kwota kontraktu dla Kwolka - 1,5 mln zl
kamil1999
Posty: 5500
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Paprykarz pisze: 24 mar 2023, o 12:06 Bieniu podobno 1.6 mln złotych dostal w warcie tak piszą na Interii i jeszcze aluron wykupił jego kontrakt? Nie rozumiem czemu nie zatrzymali Atanasijevicia.
Bo chcieli Butryna z polskim paszportem. Czemu nie należy się dziwić bo Butryn:
a) jest młodszy
b)nie blokuje limitów
c)w najgorszym razie będzie dalej tak nieregularny jak Atan jak jest obecnie a w najlepszym powróci do formy i do bycia topem na swojej pozycji w lidze.
d)w tych elementach poza atakiem da więcej. Na pewno w obronie, takich kwestiach technicznych jak dogranie piłki, mimo wszystko na zagrywce i ogólnie jest też lepszym blokującym od Atana, choć w tym sezonie słabo mu idzie w bloku.

Choć na miejscu Skry to ja kontraktowałbym raczej Bołądzia czy Muzaja. Ich kontraktu nie trzeba było wykupować, więc raczej byli tańsi a to daje więcej kasy na lewe skrzydło i kogoś lepszego niż Louati.
Choć z Clevenot i Butrynem(jeśli będzie w formie) to Skra znów może powalczyć o medal. Tym bardziej, że Lipa też spokojnie może do formy wrócić.

PS. Dajcie linka do tego artykułu interii
Ostatnio zmieniony 24 mar 2023, o 13:14 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
WROMEK
Posty: 106
Rejestracja: 10 lis 2012, o 12:17
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WROMEK »

kamil1999 pisze: 24 mar 2023, o 13:06
Paprykarz pisze: 24 mar 2023, o 12:06 Bieniu podobno 1.6 mln złotych dostal w warcie tak piszą na Interii i jeszcze aluron wykupił jego kontrakt? Nie rozumiem czemu nie zatrzymali Atanasijevicia.
Bo chcieli Butryna z polskim paszportem. Czemu nie należy się dziwić bo Butryn:
a) jest młodszy
b)nie blokuje limitów
c)w najgorszym razie będzie dalej tak nieregularny jak Atan jak jest obecnie a w najlepszym powróci do formy i do bycia topem na swojej pozycji w lidze.

Choć na miejscu Skry to ja kontraktowałbym raczej Bołądzia czy Muzaja. Ich kontraktu nie trzeba było wykupować, więc raczej byli tańsi a to daje więcej kasy na lewe skrzydło i kogoś lepszego niż Louati.
Choć z Clevenot i Butrynem(jeśli będzie w formie) to Skra znów może powalczyć o medal. Tym bardziej, że Lipa też spokojnie może do formy wrócić.

PS. Dajcie linka do tego artykułu interii
https://sport.interia.pl/siatkowka/news ... Id,6675025
buzinga
Posty: 1235
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

WROMEK pisze: 24 mar 2023, o 12:48 Bieniu miał porównywalny kontrakt w Skrze, ale mnie bardziej zszokowała kwota kontraktu dla Kwolka - 1,5 mln zl
Niby czemu? przecież ogólnie skrzydłowi są drożsi od środkowych. Poza tym o Kwolka mocno walczył Skra, dlatego cena poszła do góry. Atan jest prawdopodobnie najdroższym atakującym w Pluslidze. Nie wiem kto i jak musiałby być zdesperowany, żeby się z nim dogadać ;)
WROMEK
Posty: 106
Rejestracja: 10 lis 2012, o 12:17
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WROMEK »

buzinga pisze: 24 mar 2023, o 13:10
WROMEK pisze: 24 mar 2023, o 12:48 Bieniu miał porównywalny kontrakt w Skrze, ale mnie bardziej zszokowała kwota kontraktu dla Kwolka - 1,5 mln zl
Niby czemu? przecież ogólnie skrzydłowi są drożsi od środkowych. Poza tym o Kwolka mocno walczył Skra, dlatego cena poszła do góry. Atan jest prawdopodobnie najdroższym atakującym w Pluslidze. Nie wiem kto i jak musiałby być zdesperowany, żeby się z nim dogadać ;)
Uważam po prostu, że po bardzo słabym sezonie w Warszawie, są to duże pieniądze. Kwolek jest statystycznie 5/6 przyjmującym z polskim paszportem w lidze. Dziwi mnie fakt, że zarabia porównywalne pieniądze do DeFalco,
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2686
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Simao »

Dla tych, którzy nie wiedzą to Atan w obecnym sezonie ma najwyższy kontrakt w PlusLidze. Dokładna kwota to wyłącznie przypuszczenia, ale jest gdzieś na 7,8 miejscu wśród najlepiej opłacanych graczy w Europie. Ligi rosyjskiej raczej nie brano pod uwagę w tym rankingu ze względów oczywistych, jednak wszystkie czołowe włoskie kluby już tak. Tak na marginesie to proszę już skończyć z deprecjonowaniem Polskiej ligi na rzecz włoskiej. Pod względem poziomu sportowego, a nawet finansowego nie licząc topu, który po za silną pierwszą szóstką nie ma zmienników, niczym nie ustępujemy. Nasze czołowe kluby, jeśli tylko chcą jakiegoś gracza, to są w stanie zaproponować mu lepszy lub porównywalny kontrakt. Wiadomo, że Perugia może wszystkich przebić. Modena, Trento, Piacenza czy Lube już niekoniecznie, chyba że bardzo zależy im na jakimś graczu w perspektywie pierwszej szóstki. Kluby te jednak wymieniają się czołowymi graczami pomiędzy sobą, teraz coraz większe znaczenie mają też siatkarze włoscy. Rośnie siła włoskiej siatkówki, podobnie jak polskiej. Mają dużo zdolnych, utalentowanych o bardzo dobrych warunkach siatkarzy. Paradoksalnie dla polskiej siatkówki, Naszej ligi jest to bardzo dobre zjawisko. W tych czołowych klubach włoskich będzie brakować miejsca dla obcokrajowców. Daje to możliwość większego pozyskania graczy z zagranicy, prezentujących wysoki poziom dla Naszych czołowych klubów, lub utrzymania składu. W tej chwili pojawiają się już takie kwiatki, jak zakontraktowanie Alana przez AZS Olsztyn. Z całym szacunkiem dla tego klubu, jak na razie średniaka Naszej ligi. Oczywiście bardzo mnie to cieszy, a nawet zazdroszczę tego transferu. Z perspektywy kibica Resovii wolałbym Alana zamiast Boyer i np. Clevenot zamiast Cebula. Nie zmieniam swojego zdania odnośnie Resovii, gdzie często narzekam na Fabiana i chętnie widziałbym zmianę na rozegraniu. Jednak kwintesencją problemu, braku wejściana wyższy poziom i walki o medale jest źle zbilansowane przyjęcie. Najgorsze jest to, że zapowiada się jeszcze gorzej. Przed obecnym sezonem miałem nadzieję, że to Defalco z Rossardem stworzą linie przyjęcia. Ostatecznie jest u Nas wyśmiewany przez większość sezonu Borges, który paradoksalnie do piątego seta meczu z JW grał chyba najlepszy mecz w sezonie. W decydującym secie został "ojcem" sukcesu JW, cztery bezpośrednie błędy w decydującej fazie meczu...
Prawda jest taka, że Resovia osłabiła się w porównaniu z obecnym sezonem, jeśli chodzi o linię przyjęcia. Został Cebulj, brak zmienników, jeśli chcemy walczyć o medale. Boyer miał świetną rundę zasadniczą, ale to też chimeryczny gracz, czego większość już pewnie nie pamięta. Na pewno będzie zdziwienie i zaskoczenie u części kibiców, jeśli kolejny sezon nie zakończymy medalem. Konkurencja wzmacnia się lub utrzymuje swój poziom. Jednak to jest wybieganie w przyszłość. W tej chwili zaczyna się decydująca faza obecnego sezonu, ZAKSA faworytem, bo JW ma kompleks tego klubu i przeważnie przegrywa decydujące meczy. Nie licząc tego sezonu, gdzie zdobyli MP, między innymi dzięki świetnej dyspozycji Buckiego.
Szary Wilk
Posty: 7914
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

To będzie jakieś 400 tysięcy euro. Zaraz ktoś napisze, że to nieprawda, bo w Polsce tyle nie płacą. A ja od dłuższego czasu mówię, że płacą i dlatego zawodnicy grają w Polsce i co raz więcej graczy z zagranicy tutaj gra. Kontrakt Defalco też jest podwyższony po przedłużeniu. Uros to nawet na kolejne 2 lata podpisał po pierwszym roku w Warcie.

Pozostaje się jeszcze domyślać ile Resovia sypnęła Boyer czy Jastrzębie Huberowi i Patry'emu. W każdym razie są to duże kwoty i finansowo nie jest już tak, że polskie zespoły nie mają czego oferować i najlepsi muszą grać we Włoszech.

Kwota dla Kwolka też jest bardzo duża i to jest to o czym mówiłem - w Polsce zawodnicy rodzimi pochłaniają bardzo dużą część budżetu. Może nikt nie ściągnie Lucarelliego, bo płacąc Bieńkowi i Kwolkowi ponad 3 bańki złotych (a weźmy sobie jeszcze kontrakt Urosa, który jest pewnie wyższy), jest ciężko brać kolejne gwiazdy.

Dla porównania można sobie wyobrazić jaki kontrakt mają np Bottolo w Lube czy Anzani. Bo na pewno sporo niższy. Przynajmniej z tego co wiem.

Tak jak pisałem - Piacenza czy Perugia mają kasę naprawdę dużą, ale reszta zespołów Serie A już nie robi na nas wrażenia.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1569
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

Jak to powiedział jakiś czas temu Bednaruk, mamy najdroższe skrzydła w Polsce, a wg prezesa Barana dysponujemy 7. budżetem w lidze. :P
pwpl97
Posty: 354
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: pwpl97 »

Kapica w Stali.
granvorka
Posty: 733
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: granvorka »

pwpl97 pisze: 24 mar 2023, o 16:47 Kapica w Stali.
Przy Muzaju to będzie kolejny sezon na ławce. A tak fajnie się zapowiadał momentami pod Sekitą. Btw, Żukowski nadal na sypie w Stali?
pwpl97
Posty: 354
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: pwpl97 »

granvorka pisze: 24 mar 2023, o 17:36
pwpl97 pisze: 24 mar 2023, o 16:47 Kapica w Stali.
Przy Muzaju to będzie kolejny sezon na ławce. A tak fajnie się zapowiadał momentami pod Sekitą. Btw, Żukowski nadal na sypie w Stali?
Tak.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”