Plotki transferowe 23/24

WysokiPortorykanczyk
Posty: 7838
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze: 28 maja 2023, o 00:23szkoda Butryna bo już prawie 30 na karku a on dalej nie powalczy o medal
To już zależy od tego jakie opcje miał w swojej karierze Butryn, bo Skra nawet z Clevenotem nie była poważnym kandydatem do medali, a skoro z Chorwacji i Tunezji można się wybić do grania w czołowych klubach, to generalnie można. Oczywiście częściowo Butryn miał pecha (odejście z Resovii), ale czasami warto podjąć większe ryzyko, bo te sezony w Olsztynie, jakby to nie brzmiało, sportowo dały mu niezbyt wiele, i ciekawe czy Butryn miał ciekawe opcje do takowego. Abstrahując już od tego jaką realną wartość ma to granie o ligowe medale, zaś krytyka wyborów zawodników to zwykła kibicowska roszczeniowość. I abstrahując od tego, co w ostatnim sezonie grał tak naprawdę Butryn. Nie piszę tego pod Twoim adresem, ale potem ludzie piszą jak to ktoś tam ma szczęście, że gra w klubie X, a ktoś tam ma pecha, a to moim zdaniem nie jest prawda, skoro jakieś 20 polskich i włoskich klubów casualowo przed sezonem wymienia podstawowych atakujących, to zbyt hermetycznie nie jest.
pwpl97
Posty: 354
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: pwpl97 »

Dzwonili z Perugii na początku roku ale odmówił bo miał juz podpisany prekontrakt z Bełchatowem.
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Arw165 pisze: 28 maja 2023, o 07:39
kamil1999 pisze: 28 maja 2023, o 00:23 Dla Skry super, ale szkoda Butryna bo już prawie 30 na karku a on dalej nie powalczy o medal
Czy ten wcześniej awizowany skład z Trevorem i Louatim to był skład na walkę o medal?
Może faworytami by nie byli, ale gdyby Lipa wrócił do formy to taki skład mógłby sprawić niespodziankę i ten medal zdobyć.
Obecny tej niespodzianki już raczej nie zrobi
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

kamil1999 pisze: 28 maja 2023, o 08:58
Arw165 pisze: 28 maja 2023, o 07:39
kamil1999 pisze: 28 maja 2023, o 00:23 Dla Skry super, ale szkoda Butryna bo już prawie 30 na karku a on dalej nie powalczy o medal
Czy ten wcześniej awizowany skład z Trevorem i Louatim to był skład na walkę o medal?
Może faworytami by nie byli, ale gdyby Lipa wrócił do formy to taki skład mógłby sprawić niespodziankę i ten medal zdobyć.
Obecny tej niespodzianki już raczej nie zrobi
Ok, ale przecież to samo można powiedzieć o Olsztynie (tutaj też grał ten Lipa, który mógł odpalić). Drugi rok z rzędu prawie awansowali do półfinału Plusligi (rok temu powiedzmy, że w 100% sami sobie winni, a tym to samo + "niefrasobliwość" sędziego). Czy można powiedzieć, że pójście do tamtej pierwotnie planowanej Skry to wielki krok w w przód względem Indyków? Nie jest to dla mnie oczywiste. ;) Pojawiły się dobre pieniądze, to próbował skorzystać.
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Arw165 pisze: 28 maja 2023, o 09:13

Ok, ale przecież to samo można powiedzieć o Olsztynie (tutaj też grał ten Lipa, który mógł odpalić). Drugi rok z rzędu prawie awansowali do półfinału Plusligi (rok temu powiedzmy, że w 100% sami sobie winni, a tym to samo + "niefrasobliwość" sędziego). Czy można powiedzieć, że pójście do tamtej pierwotnie planowanej Skry to wielki krok w w przód względem Indyków? Nie jest to dla mnie oczywiste. ;) Pojawiły się dobre pieniądze, to próbował skorzystać.
No tak, Olsztyn i według mnie był w stanie zdobyć medal. Z JW czy Zaksą wiadomo było, że nie powalczą, ale z innymi już tak i byli dwukrotnie blisko na sprawienie niespodzanki. Ja nie mówię, że przechodząc do Olsztyna skazał się na brak medalu. Czy grając wcześniej w Resovii. W każdym z tych 3 sezonów mógł zdobyć medal, choć faworytem jego drużyna raczej nie była.
Mi chodzi o to, że dalej medalu jeszcze nie ma i że w przyszłym sezonie nie zdobędzie go na pewno, więc nasuwa się pytanie kiedy i w ogóle czy zdobędzie medal. Trochę szkoda by taki czołowy zawodnik ligi jak Butryn miał przez całą karierę pozostać bez medalu PL.
Siekier
Posty: 300
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Siekier »

Szymon Romać z LUK-u Lublin do... BBTS-u Bielsko Biała :(
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
asps
Posty: 347
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: asps »

Dziwi mnie, że takie Jastrzębie nie postarało się o Butryna, albo Zawiercie za rok znowu będzie się męczyło z Konarskim, bo pewnie Winiar tak nagle z niego nie zrezygnuje na rzecz Dulskiego, w zasadzie dla każdego klubu poza ZAKSą Butryn powinien być łakomym kąskiem, bo raz, że sportowo to ligowa czołówka, dwa Polak i trzy, myślę, że jest tańszy od takich atakujących jak Boyer czy Patry. Ciekawe kto prowadzi Butryna, czy ma jakiegoś menagera czy sam zarządza swoja karierą, rzadko zdarza się, żeby atakujący tej klasy w wieku prawie 30 lat nie zagrał jeszcze w półfinale PlusLigi.
Jeśli w Bełchatowie są pieniądze to może zbudują coś konkretnego na 2024/2025 i wrócą do walki o medale, nie można im odbierać szans w przyszłym sezonie też, bo jak kogoś na przyjęcie jeszcze ściągną kto odpali i Lipa by wrócił do formy z Gdańska to mogą zapukać do czołówki jak Olsztyn w ostatnich dwóch sezonach.
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Pewnie jest tańszy, ale tu w grę wchodził wykup, parę miesięcy temu mówiło się o kwocie bodaj 600 tys.*, które Skra miała wyłożyć tylko z tego tytułu. Czy to + jego pensja to znacząco mniej niż Patry?

*abstrahuję od tego jak kluby się umówiły teraz
grubelolo
Posty: 50
Rejestracja: 8 maja 2021, o 19:24
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: grubelolo »

asps pisze: 28 maja 2023, o 11:56 Dziwi mnie, że takie Jastrzębie nie postarało się o Butryna, albo Zawiercie za rok znowu będzie się męczyło z Konarskim, bo pewnie Winiar tak nagle z niego nie zrezygnuje na rzecz Dulskiego, w zasadzie dla każdego klubu poza ZAKSą Butryn powinien być łakomym kąskiem, bo raz, że sportowo to ligowa czołówka, dwa Polak i trzy, myślę, że jest tańszy od takich atakujących jak Boyer czy Patry. Ciekawe kto prowadzi Butryna, czy ma jakiegoś menagera czy sam zarządza swoja karierą, rzadko zdarza się, żeby atakujący tej klasy w wieku prawie 30 lat nie zagrał jeszcze w półfinale PlusLigi.
Jeśli w Bełchatowie są pieniądze to może zbudują coś konkretnego na 2024/2025 i wrócą do walki o medale, nie można im odbierać szans w przyszłym sezonie też, bo jak kogoś na przyjęcie jeszcze ściągną kto odpali i Lipa by wrócił do formy z Gdańska to mogą zapukać do czołówki jak Olsztyn w ostatnich dwóch sezonach.
Butryn jest w agencji VolleyballForeverAgnecy
dyletant
Posty: 5082
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: dyletant »

Wymiana Butryn - Atanasijevic to tak naprawdę wymiana 1:1, ale ta różnica jakościowa na środku wydaje się zbyt odczuwalna, żeby Skra mogła grać o coś więcej niż wejście do 8. Aczkolwiek nie jest powiedziane, że Lipa też się odbuduje, więc na razie ten skład jest na 8-10 na koniec sezonu (bo nie zdziwie się jak np. Skra będzie zajmować miejsca 6-7).
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 630
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

dyletant pisze: 28 maja 2023, o 17:47 Wymiana Butryn - Atanasijevic to tak naprawdę wymiana 1:1, ale ta różnica jakościowa na środku wydaje się zbyt odczuwalna, żeby Skra mogła grać o coś więcej niż wejście do 8. Aczkolwiek nie jest powiedziane, że Lipa też się odbuduje, więc na razie ten skład jest na 8-10 na koniec sezonu (bo nie zdziwie się jak np. Skra będzie zajmować miejsca 6-7).
Kluczowe jest kto będzie grał na przyjęciu - limitów się nie obawiają, więc mogą to być również obcokrajowcy. A zakontraktować ponownie takich drewniaków jak Kooy czy Lanza to nie lada wyczyn, więc jest nadzieja że przyjęcie mimo wszystko będzie lepsze no i Diez za Piechockiego - a to już duża zmiana na +.
Pawel9221
Posty: 1183
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Pawel9221 »

bez_nazwy pisze: 28 maja 2023, o 18:12
dyletant pisze: 28 maja 2023, o 17:47 Wymiana Butryn - Atanasijevic to tak naprawdę wymiana 1:1, ale ta różnica jakościowa na środku wydaje się zbyt odczuwalna, żeby Skra mogła grać o coś więcej niż wejście do 8. Aczkolwiek nie jest powiedziane, że Lipa też się odbuduje, więc na razie ten skład jest na 8-10 na koniec sezonu (bo nie zdziwie się jak np. Skra będzie zajmować miejsca 6-7).
Kluczowe jest kto będzie grał na przyjęciu - limitów się nie obawiają, więc mogą to być również obcokrajowcy. A zakontraktować ponownie takich drewniaków jak Kooy czy Lanza to nie lada wyczyn, więc jest nadzieja że przyjęcie mimo wszystko będzie lepsze no i Diez za Piechockiego - a to już duża zmiana na +.
Mozna wiele mowic o Lanzie, ale ost rzecza jaka bym o nim powiedzial, ze jest drewniany. Poprostu jego peak juz minal, silowo mocno nie dojezdzal, ale to dalej mocno elastycznie ulozony zawodnik.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1036
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hunter »

Paragon pisze: 26 maja 2023, o 10:58 Ciężko go nie lubić, a mimo swojego wieku chłop trzyma dobry poziom i do tego sprawdzony w naszej lidze (6 sezonów) - na miejscu takiego Gdańska wolał bym go wziąć niż Fina.
Mam dziwne przeczucie, że ten Fin niejednego zaskoczy w przyszłym sezonie.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Orzi
Posty: 795
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Orzi »

hunter pisze: 29 maja 2023, o 21:00
Paragon pisze: 26 maja 2023, o 10:58 Ciężko go nie lubić, a mimo swojego wieku chłop trzyma dobry poziom i do tego sprawdzony w naszej lidze (6 sezonów) - na miejscu takiego Gdańska wolał bym go wziąć niż Fina.
Mam dziwne przeczucie, że ten Fin niejednego zaskoczy w przyszłym sezonie.
To samo. Ogólnie uważam że kluby, szczególnie te słabsze, powinny się otworzyć na mniej oczywiste nazwiska zamiast brać przebrzmiałych grajków z wyrobioną marką. Np. w tym roku transfer Hofera w Radomiu podoba mi się o wiele bardziej, niż Muricio. No ale dopóki zarówno kibice, jak i włodarze klubu będą zatrudniali zawodników, których znają z TV i występu we \włoszech 5 lat temu, to będzie jak jest.
Pomocniczka
Posty: 2010
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Pomocniczka »

Clevenot oficjalnie out, podobnie jak Boyer, Dryja, Wiśniewski, Macyra.
Orzi
Posty: 795
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Orzi »

Co ciekawe, nie wymienili Janka Hadravy
Paragon
Posty: 290
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

Wiadomo coś, gdzie będzie grał Dryja?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7838
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Esfandiar w kręgu zainteresowań Skry/Jakub Balcerzak. Średniak, ale wiadomo, jeszcze miesiąc temu brzmiałby jak marzenie.
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: ciorny17 »

Sclater do JW na dwójkę? Jako fan bieda wersji kanadyjskiego Wlazłego i możliwości oglądania go w Polsce, jestem na tak.
Kłamca.
mieclaw
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2023, o 09:35
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: mieclaw »

ciorny17 pisze: 31 maja 2023, o 08:36 Sclater do JW na dwójkę? Jako fan bieda wersji kanadyjskiego Wlazłego i możliwości oglądania go w Polsce, jestem na tak.
Super ruch jak na dwójkę w tym momencie okienka transferowego.
Streeter
Posty: 7268
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 31 maja 2023, o 08:36 Sclater do JW na dwójkę? Jako fan bieda wersji kanadyjskiego Wlazłego i możliwości oglądania go w Polsce, jestem na tak.
Wtedy Hadrava na 1? Niby gdzieś tam widziałem, że jakieś Turki chcą go wykupić, ale odejścia wszystkie JW teoretycznie ogłosił i Hadravy tam nie było. W sumie Boyer z obecnego sezonu był mocniejszym zawodnikiem niż Hadrava, ale ciężko mi wymyślić kto ciekawszy mógłby do Jastrzębia przyjść w razie odejścia Czecha. Tak więc opcja Hadrava/Sclater chyba nie brzmi źle.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Sclater na 2 - Tak, mówiło się o tym od jakiegoś czasu. Hadrava odchodzi do Turcji, jedynką będzie Jean Patry. Po pierwsze Hadrava ma większe ambicje niż bycie zmiennikiem, po drugie Kanadyjczyk to jest zdecydowanie tańsza opcja, a JW szuka oszczędności. Jeszcze Huber dołączy, to też trochę kosztuje.

Według mediów dojdzie do wymiany na linii Zawiercie-Bełchatów. Do Skry ma trafić Konarski, do Warty Butryn. Nie wiem na ile w tym prawdy, ale informacje udostępniło także MFS, a to dobre źródło i nie walą ślepakami na byle plotę.

I takim oto sposobem Konarski skreśla na liście ostatni "wielki" polski klub. Resovia,ZAKSA,Jastrzębie,Warta,Skra. Jego agent robi niesamowitą robotę, że go wiecznie gdzieś upycha.
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Kiepsko widzę w takim razie większe wprowadzanie Dulskiego do gry. Ciekawe na ile ten Butryn, bo Dawid ma kontrakt do 2025.
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: ciorny17 »

Łomacz i Konarski w jednym zespole. Ależ to będzie chodzić.
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Arw165 pisze: 31 maja 2023, o 10:16 Kiepsko widzę w takim razie większe wprowadzanie Dulskiego do gry. Ciekawe na ile ten Butryn, bo Dawid ma kontrakt do 2025.
Zawsze mogą go wypożyczyć. Lublin nie ma atakującego jeszcze. I oni też chcieli Butryna, bo chłopak jest z ich powiatu i z tego co wiem, to tam buduje dom. Widocznie kasa nie zagrała.

Bliski finalizacji umowy ze Skrą jest także Amirhossein Esfandiar
PioterZJastrzebia
Posty: 1218
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Streeter pisze: 31 maja 2023, o 09:57

Wtedy Hadrava na 1? Niby gdzieś tam widziałem, że jakieś Turki chcą go wykupić, ale odejścia wszystkie JW teoretycznie ogłosił i Hadravy tam nie było. W sumie Boyer z obecnego sezonu był mocniejszym zawodnikiem niż Hadrava, ale ciężko mi wymyślić kto ciekawszy mógłby do Jastrzębia przyjść w razie odejścia Czecha. Tak więc opcja Hadrava/Sclater chyba nie brzmi źle.

Streeter
Niby JW ogłosiło odejścia szóstki zawodników, ale nie jest powiedziane, że więcej rozstań już nie będzie ;) W końcu nieoficjalnie Granieczny też miał odejść, a nie ma go na liście. Podejrzewam, że ta szóstka to po prostu zawodnicy, którym umowy się skończyły i nie będą przedłużone. Granieczny i Hadrava to inna sprawa - pierwszy być może będzie wypożyczony, a u drugiego mówimy o wykupie kontraktu.

Chociaż podobno sprawa Hadravy nadal w toku, Turcy nie chcą się zgodzić na warunki postawione przez JW. Myślę że jednak sie dogadają.

Para Patry/Sclater nie wygląda źle, chociaż to lekkie osłabienie mimo wszystko. Zobaczymy co Mendez z tego wyczaruje. Gdzieś tam w kontekście dwójki w JW przewijało się nazwisko Sotoli, ale tu by wchodziło wykupienie z Berlina, więc od początku to było wątpliwe. Chociaż osobiście wolałbym Czecha od Kanadyjczyka.
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Szary Wilk pisze: 31 maja 2023, o 10:26
Arw165 pisze: 31 maja 2023, o 10:16 Kiepsko widzę w takim razie większe wprowadzanie Dulskiego do gry. Ciekawe na ile ten Butryn, bo Dawid ma kontrakt do 2025.
Zawsze mogą go wypożyczyć. Lublin nie ma atakującego jeszcze. I oni też chcieli Butryna, bo chłopak jest z ich powiatu i z tego co wiem, to tam buduje dom. Widocznie kasa nie zagrała.
Jakoś nie wierzę, żeby Wartą teraz zaczęła szukać drugiego atakującego, żeby Dulski mógł się rozwijać.
Streeter
Posty: 7268
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

Racja, totalnie zapomniałem o pomyśle z Patrym. No ale to i tak się wpisuje w koncepcję postu wyżej, czyli w sumie nie wiadomo czy nie lepiej byłoby zostawić Hadravę. Nazwisko Francuza bardziej medialne, no i w najlepszej formie zapewne lepszy od Czecha, no ale poprzedni sezon z tego co czytałem i przeglądałem bez szału.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Arw165 pisze: 31 maja 2023, o 11:00
Szary Wilk pisze: 31 maja 2023, o 10:26
Arw165 pisze: 31 maja 2023, o 10:16 Kiepsko widzę w takim razie większe wprowadzanie Dulskiego do gry. Ciekawe na ile ten Butryn, bo Dawid ma kontrakt do 2025.
Zawsze mogą go wypożyczyć. Lublin nie ma atakującego jeszcze. I oni też chcieli Butryna, bo chłopak jest z ich powiatu i z tego co wiem, to tam buduje dom. Widocznie kasa nie zagrała.
Jakoś nie wierzę, żeby Wartą teraz zaczęła szukać drugiego atakującego, żeby Dulski mógł się rozwijać.
Faktycznie, problem jest taki, że musiałby być to polski atakujący. Tak na szybko - Bartosz Krzysiek gra w Serie A2, Michał Filip jest bez klubu, Patryk Szwaradzki zdecydował się na dziwny krok i ostatni sezon spędził w Arce Chełm. Nie wiem czy w Olsztynie zostanie Jan Król.

Jeśli Dulski zostanie w Zawierciu, to mega krok w tył. Chłopak zaczyna grać w kadrze, a w kolejnym sezonie może grać mniej niż w obecnym.
mieclaw
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2023, o 09:35
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: mieclaw »

Streeter pisze: 31 maja 2023, o 11:04 Racja, totalnie zapomniałem o pomyśle z Patrym. No ale to i tak się wpisuje w koncepcję postu wyżej, czyli w sumie nie wiadomo czy nie lepiej byłoby zostawić Hadravę. Nazwisko Francuza bardziej medialne, no i w najlepszej formie zapewne lepszy od Czecha, no ale poprzedni sezon z tego co czytałem i przeglądałem bez szału.

Streeter
Patry grał pod Porro, co trochę go usprawiedliwia, ale tylko trochę, bo generalnie grał przeciętnie i dużo klepał. Pod Benem ma szanse odżyć i w jego olimpijskiej formie to by go się chciało widzieć.
Sclater to fajna opcja, bo pewnie niedrogo zaśpiewa po ZEA, a to niezły atakujący i z obserwacji na vnl sprawia wrażenie atmosferica + mnie się np. podoba jego pracowitość w obronie.

Jeśli obaj panowie będą w formie to atak JW nie ucierpi, a nawet zyska być może.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”