Plotki transferowe 23/24

Awatar użytkownika
Artem
Posty: 420
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Artem »

ciorny17 pisze: 26 sty 2023, o 12:50 Muzaj ma za dużo oferty o których "się już mówi" i raczej tam Jastrzębie się nie pojawia.
Dostał ofertę z Jastrzębia, ale to było jakiś czas temu. Czy aktualna to nie mam pojęcia.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 373
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: KentuckiFan »

Artem pisze: 26 sty 2023, o 13:14
ciorny17 pisze: 26 sty 2023, o 12:50 Muzaj ma za dużo oferty o których "się już mówi" i raczej tam Jastrzębie się nie pojawia.
Dostał ofertę z Jastrzębia, ale to było jakiś czas temu. Czy aktualna to nie mam pojęcia.
System naczyń powiązanych?
1) Muzaj do Jastrzębia na atak nr 1?
2) Hadrava nie godzi się być numer 2.
3) Kaczmarek jednak ma się ku opuszczeniu ZAKSY
4) Stąd zupełnie nie przypadkowa wizyta Hadravy na meczu z Itas wczoraj?

Oj ale się to rozkręca ;)
Dyskutować zawsze warto.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7728
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Hadrava ma ważny kontrakt. W teorii, jak wszystko w siatkówce, co prawda.
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 420
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Artem »

Ja to słyszałem, że przez oszczędności Hadrava przechodzi na jedynkę i szukają kogoś na dwójkę, ale tak jak już tutaj wspominano wszystko zmienia się bardzo szybko więc kto wie jak będzie.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Biciut »

Skoro łączycie takie duże kropki to zostawiam Was z teorią spiskową pt.: wymiana na linii JW-ZAKSA atakujących, co Wy na to?
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 517
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: pietrus72 »

Hadrava przyjechal do kolegów- Szczerbaniuk i Dzavonorok. I tyle w temacie. Dlugo rozmawiali.
Pawel9221
Posty: 1163
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Pawel9221 »

Jastrzebie powinno pojsc w ta strone, wzmocnic srodek na maksa, dac Hadrave na jedynke, na 2giego poszukac kogos w stylu Bucki, zaoszczedzi to pieniadze na lepszego srodkowego. Hadrava to jest raczej gracz, ktory jest w stanie grac na tym wysokim poziomie i nie ma jakis bardzo duzych wahan formy cos jak ma Boyer
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Biciut »

Pawel9221 pisze: 26 sty 2023, o 14:53 Jastrzebie powinno pojsc w ta strone, wzmocnic srodek na maksa, dac Hadrave na jedynke, na 2giego poszukac kogos w stylu Bucki, zaoszczedzi to pieniadze na lepszego srodkowego. Hadrava to jest raczej gracz, ktory jest w stanie grac na tym wysokim poziomie i nie ma jakis bardzo duzych wahan formy cos jak ma Boyer
Dlatego ponawiam pytanie czy Bieniu nie chce isc do JW czy takie warunki zaporowe stawia?
buzinga
Posty: 1186
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: buzinga »

Biciut pisze: 26 sty 2023, o 15:11
Pawel9221 pisze: 26 sty 2023, o 14:53 Jastrzebie powinno pojsc w ta strone, wzmocnic srodek na maksa, dac Hadrave na jedynke, na 2giego poszukac kogos w stylu Bucki, zaoszczedzi to pieniadze na lepszego srodkowego. Hadrava to jest raczej gracz, ktory jest w stanie grac na tym wysokim poziomie i nie ma jakis bardzo duzych wahan formy cos jak ma Boyer
Dlatego ponawiam pytanie czy Bieniu nie chce isc do JW czy takie warunki zaporowe stawia?
Tam trzeba wykupić jego kontrakt z Lube i rzeczywiście dać zawodnikowi sporo siana. Myślisz, że co on robi w Bełchatowie? Na moje oko liczy zielone, bo raczej nie bije się o najwyższe cele. Umowa jaką trzeba zaoferować, żeby przekonać go do przejścia będzie raczej opiewać na sumę kontraktu topowego skrzydłowego w naszej lidze. Także samo odpuszczenie Boyera mogło faktycznie nie wystarczyć. Huber na pewno był tańszy.
alk123
Posty: 119
Rejestracja: 10 sty 2023, o 09:25
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: alk123 »

A co z linią przyjęcia w JW?
kurakao23
Posty: 3
Rejestracja: 6 sty 2023, o 06:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kurakao23 »

Bieniek już podobno w Zawierciu się dogadał bo już zmęczony przegrywaniem jest i ręce mu opadają w tym sezonie
Arw165
Posty: 1400
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

buzinga pisze: 26 sty 2023, o 15:31 Tam trzeba wykupić jego kontrakt z Lube i rzeczywiście dać zawodnikowi sporo siana. Myślisz, że co on robi w Bełchatowie? Na moje oko liczy zielone, bo raczej nie bije się o najwyższe cele. Umowa jaką trzeba zaoferować, żeby przekonać go do przejścia będzie raczej opiewać na sumę kontraktu topowego skrzydłowego w naszej lidze. Także samo odpuszczenie Boyera mogło faktycznie nie wystarczyć. Huber na pewno był tańszy.
Było już prostowane, że Bieniek nie jest związany z Lube w żaden sposób.
robj3
Posty: 6
Rejestracja: 16 sty 2021, o 15:25
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: robj3 »

Idąc tropem kto był na trybunach to może Grbić wraca tylko wcześniej był na JW czyli wybiera? :|
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1530
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: lukecik »

kurakao23 pisze: 26 sty 2023, o 17:45 Bieniek już podobno w Zawierciu się dogadał bo już zmęczony przegrywaniem jest i ręce mu opadają w tym sezonie
Masz takie info z jakichś swoich źródeł czy przeczytałeś gdzieś, np. na twitterku? Jeśli to drugie to daj linka.

To jest jeden z tych transferów, który jeśli doszedłby do skutku, to należałoby podziękować jakąś pielgrzymką. Nie mieści mi się w głowie, że Mateusz mógłby przyjść do nas, a nie do JW czy Zaksy. Finansowo przecież mogliby nas łatwo przebić, a i sportowo jesteśmy niżej od tej dwójki.

robj3 pisze: 26 sty 2023, o 18:27 Idąc tropem kto był na trybunach to może Grbić wraca tylko wcześniej był na JW czyli wybiera? :|
Grbić sobie robi małe tourne po naszej lidze. W sobotę będzie na meczach w KK i w Katowicach.
Siekier
Posty: 293
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Siekier »

przemik pisze: 25 sty 2023, o 09:02
Siekier pisze: 25 sty 2023, o 00:55 Bartek Bołądź ma kontrakt do końca sezonu i Projekt Warszawa jest nim zainteresowany.
Ciekawe jak to się ma do tego.
choe pisze: 21 sty 2023, o 07:37 Maciej Muzaj dołączy do Projektu Warszawa, a Bartłomiej Bołądź (na co szanse są co najmniej spore) pozostanie w Treflu Gdańsk na kolejny sezon.
Nie wiem jak, napisałem co udało mi się dowiedzieć, tak jak zostało to napisane, sytuacja jest dynamiczna, coś co dzisiaj jest pewne jutro można wsadzić między bajki, w końcu po to tu wszyscy tak dyskutują :)
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
choe
Posty: 216
Rejestracja: 2 mar 2020, o 14:31
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: choe »

kurakao23 pisze: 26 sty 2023, o 17:45 Bieniek już podobno w Zawierciu się dogadał bo już zmęczony przegrywaniem jest i ręce mu opadają w tym sezonie
Bzdura. Na ten moment najpoważniejszym graczem w walce o zakontraktowanie Mateusza Bieńka jest Projekt Warszawa.
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: ciorny17 »

choe pisze: 26 sty 2023, o 19:25
kurakao23 pisze: 26 sty 2023, o 17:45 Bieniek już podobno w Zawierciu się dogadał bo już zmęczony przegrywaniem jest i ręce mu opadają w tym sezonie
Bzdura. Na ten moment najpoważniejszym graczem w walce o zakontraktowanie Mateusza Bieńka jest Projekt Warszawa.
I już bliżej niż dalej w tym transferze ma być.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 858
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Jacek »

Dziś w Prawdzie Siatki o 21:30 mają być podane "sensacyjne transfery". Kuba Bednaruk to ogłosił na tłiterku :)
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 590
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

ciorny17 pisze: 26 sty 2023, o 19:28
choe pisze: 26 sty 2023, o 19:25
kurakao23 pisze: 26 sty 2023, o 17:45 Bieniek już podobno w Zawierciu się dogadał bo już zmęczony przegrywaniem jest i ręce mu opadają w tym sezonie
Bzdura. Na ten moment najpoważniejszym graczem w walce o zakontraktowanie Mateusza Bieńka jest Projekt Warszawa.
I już bliżej niż dalej w tym transferze ma być.
Mateusz czeka na informacje jak ma wyglądać skład Skry w przyszłym sezonie. To dla niego kluczowe
dezerter
Posty: 1265
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: dezerter »

Biciut pisze: 26 sty 2023, o 15:11
Pawel9221 pisze: 26 sty 2023, o 14:53 Jastrzebie powinno pojsc w ta strone, wzmocnic srodek na maksa, dac Hadrave na jedynke, na 2giego poszukac kogos w stylu Bucki, zaoszczedzi to pieniadze na lepszego srodkowego. Hadrava to jest raczej gracz, ktory jest w stanie grac na tym wysokim poziomie i nie ma jakis bardzo duzych wahan formy cos jak ma Boyer
Dlatego ponawiam pytanie czy Bieniu nie chce isc do JW czy takie warunki zaporowe stawia?
Słyszałem, że już dwoma nogami jest w Zawierciu.
landka
Posty: 175
Rejestracja: 18 gru 2021, o 01:55
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: landka »

lukecik pisze: 26 sty 2023, o 19:11
kurakao23 pisze: 26 sty 2023, o 17:45 Bieniek już podobno w Zawierciu się dogadał bo już zmęczony przegrywaniem jest i ręce mu opadają w tym sezonie
Masz takie info z jakichś swoich źródeł czy przeczytałeś gdzieś, np. na twitterku? Jeśli to drugie to daj linka.

To jest jeden z tych transferów, który jeśli doszedłby do skutku, to należałoby podziękować jakąś pielgrzymką. Nie mieści mi się w głowie, że Mateusz mógłby przyjść do nas, a nie do JW czy Zaksy. Finansowo przecież mogliby nas łatwo przebić, a i sportowo jesteśmy niżej od tej dwójki.
Trochę dziwna decyzja Bieńka (o ile rzeczywiście jest coś na rzeczy)... Tavares raczej nie gra za dużo środkowymi, no chyba że nagle zmieni rozkład ataku.
przemik
Posty: 1476
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: przemik »

Bednaruk w Prawdzie Siatki - Mateusz Bieniek w Zawierciu.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Miszczu-xdd
Posty: 540
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Miszczu-xdd »

przemik pisze: 26 sty 2023, o 21:58 Bednaruk w Prawdzie Siatki - Mateusz Bieniek w Zawierciu.
Maciej Trąbski z Onetu, potwierdza cytując Bednaruka i dodaje, że w Bełchatowie na środku wylądować ma Łukasz Wiśniewski.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 590
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

Skrze przebudowa należy się jak psu buda, to jest moim zdaniem jedyne lekarstwo żeby wyleczyć ten klub. Już nie chce czepiać sie prezesa bo jeśli sam wyleczył sie z kompleksu nazwisk lub ktoś go z tego wyleczył to bardzo dobrze ze tak się stało.
Musi przyjść nowe, to jest mus prezesa. Na miejscu kibiców skry nie miałbym kompleksów zatrzymania któregoś z zawodników, przy obecnym budżecie, budowa od nowa składu może nadal być naprawdę sensowna, która może mieć potencjał i aspiracje.

Bednaruk mówi o Giulianim w Bełchatowie choć osobiście o tym pierwsze słyszę, a o Bieńku tez wiadomo mi z lekka coś innego - wiec nie wiem jak to ugryźć.

W Bełchatowie były pieniądze i nadal są choć trochę mniejsze ale jednak to nadal bardzo duze pieniądze. Słysząc tu i tam o cięciach sponsorów szczególnie w ssp nic mnie tym nie dziwi ze i pge sypło mniej. Mniej daje pge mniej daje grupa azoty mniej będzie dawać jsw.
hottakesbot
Posty: 865
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hottakesbot »

Jesli o Wisniewskim w Skrze to prawda, to raczej kontynuacja domu spokojnej starosci, a nie zadna przebudowa.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 590
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

hottakesbot pisze: 26 sty 2023, o 22:51 Jesli o Wisniewskim w Skrze to prawda, to raczej kontynuacja domu spokojnej starosci, a nie zadna przebudowa.
To samo robi Rzeszów z klosem. A wydaje mi się ze w formie Kłos<Wiśniewski - tak wiem po kontuzji. Ale na Huberta po kontuzji(znaczącej) wszyscy się silnili
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: hunter »

Pierre Derouillon w Polsce? Ktoś coś słyszał?
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Adamde
Posty: 786
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Adamde »

Moze Olsztyn? Szukaja przyjmujacego i maja rozeznanie na rynku francuskim (Karlitzek, Averill itp.)
Szary Wilk
Posty: 7828
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Szary Wilk »

Do słabego libero i przyjęcia, Skra jeszcze postanowiła się osłabić na środku. I jest transfer. 34 latek z zerwanym ACLem. Myślałem, że Wiśnia to już sobie pójdzie grać gdzieś do Lublina, a tu proszę. Skra wchodzi cała na biało.

Chyba czas przestać traktować Skrę jako klub walczący o coś. Bo w przyszłym sezonie nawet na papierze to będzie podobny skład co Nysa czy Trefl. Tak na 6-7 miejsce, ale sport lubi niespodzianki i może jakiś czarny koń ich zrzuci na 8-9.

Łomacz,Poręba,Wiśniewski,Lipiński,(?),Butryn,Piechocki

Tak to na razie wygląda. Ja myślałem, że oni kontrakt Butryna wykupują, żeby robić jakieś mocne transfery z zagranicy, ale nie. Już obecność Lipińskiego obok Kacpra świadczy o tym, że będzie wesoło. A ciekawe kogo tam dorzucą.

Coś się niedobrego dzieje w Bełchatowie. Powiem wam tylko, że taki Dzavoronok ma podobno ofertę z polskiego ligowego średniaka. A dla Skry to już byłoby za duże nazwisko chyba na ich obecną sytuację.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 590
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

obawiam się (obym się mylił) że w klubach gdzie sponsorem tytularnym jest firma ssk czytaj JSW, ZAKSA, Skra - z roku na rok może być coraz gorzej.
(zróbcie sobie screena mojego posta) - tfu tfu
Ostatnio zmieniony 26 sty 2023, o 23:50 przez bez_nazwy, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”