PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

kuchcik77
Posty: 2340
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: kuchcik77 »

Zastanawiam się czy przez moment chcieli na 80procent i się nie udało czy....wystawili żelazna ekipę na 90min spokojnego grania i myślami są w LM.bo ze zmeczenie.....to Skra powinna być podmeczona wojażami. Zobaczymy jak Trento dzis...I w czwartek a co do Ligii to do 3 zwycięstw zmienia sytuację/ bo do 2 to mogłoby generować wieksze upsety/
bono
Posty: 3492
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: bono »

Dawno Skra nie zlała tak Zaksy.Świetny mecz Bełchatowa!
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 774
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: jimiq »

bono pisze: 12 mar 2023, o 16:13 Dawno Skra nie zlała tak Zaksy.Świetny mecz Bełchatowa!
to fakt. Gratki dla pszczół !!:)
Trener
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2023, o 15:50
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: Trener »

Panowie z Kędzierzyna zadowoleni, uśmiechnięci...wygląda to jak sprzedany mecz.
Oby Trentino ich mocno pojechało w rewanżu.
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: ciorny17 »

Kapitalnie Kooy I Atan, a organizacja gry na kontrze wręcz nie jak Skra w ostatnich miesiącach. Brawo Bełchatów, tylko szkoda, że ten mecz nic nie znaczy.
Kłamca.
spell
Posty: 233
Rejestracja: 18 lis 2008, o 07:50
Płeć: M
Kontakt:

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: spell »

Zaksa już we Włoszech. Ale cieszy obrazek radosnych bełchatowian. Oby ten mecz był pozytywnym "kopnięciem" przed rewanżami :D
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 629
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: bez_nazwy »

nikt wazny pisze: 12 mar 2023, o 16:01 Zaksa myślami w Trentino, dziwne, że gramy mocnym składem.
Podejście sparingowe. Mikrocykl wszedł i taki efekt.

mecz do szybkiego zakończenia. Po co ryzykować kontuzje.
traktowanie meczu jak sparing i przegranie go w przedbiegach nie wychodząc z 20stu, może na zespół wpłynąć negatywnie - w dodatku w optymalnym składzie
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3239
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: Kicu »

Żenujący mecz w wykonaniu ZAKS-y. Po cichu liczyłem, że powalczą o wyższe miejsce niż 4 przed PO. Mam nadzieję, że siłownia czy cokolwiek tam robili da efekt w meczu z Trentino. Natomiast walka z Warszawą będzie cholernie ciężka.
Pomocniczka
Posty: 2031
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: Pomocniczka »

bez_nazwy pisze: 12 mar 2023, o 16:36
nikt wazny pisze: 12 mar 2023, o 16:01 Zaksa myślami w Trentino, dziwne, że gramy mocnym składem.
Podejście sparingowe. Mikrocykl wszedł i taki efekt.

mecz do szybkiego zakończenia. Po co ryzykować kontuzje.
traktowanie meczu jak sparing i przegranie go w przedbiegach nie wychodząc z 20stu, może na zespół wpłynąć negatywnie - w dodatku w optymalnym składzie

Może ale nie musi ;)
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: Arw165 »

bez_nazwy pisze: 12 mar 2023, o 16:36
nikt wazny pisze: 12 mar 2023, o 16:01 Zaksa myślami w Trentino, dziwne, że gramy mocnym składem.
Podejście sparingowe. Mikrocykl wszedł i taki efekt.

mecz do szybkiego zakończenia. Po co ryzykować kontuzje.
traktowanie meczu jak sparing i przegranie go w przedbiegach nie wychodząc z 20stu, może na zespół wpłynąć negatywnie - w dodatku w optymalnym składzie
Widzieliśmy jak źle wpłynął mecz z Warszawą. Śliwka nawet się na drugą stronę boiska nie wybrał tym razem. :]
kibic_siatki
Posty: 2596
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: kibic_siatki »

Skra się spięła na ten mecz. Wynik i gra bardzo dobrze wyglądała. Tylko to trochę za późno, kilka kolejek wcześniej ten mecz miałby znaczenie...
Istotny mecz w tygodniu (w pucharze CEV), a potem kolejny wyjazd do JW i liczenie na kolejny cud na parkiecie.

Zaksa podeszła do tego meczu na spokojnie: ważniejszy jest na tygodniu w LM i nie ma co walczyć o nic, bo o niczym nie decyduje (4 czy 5 miejsce przed decydującą fazą jest nieistotne. Nawet startując z 8 miejsca byłaby faworytem, co pokazała w PP.
bryt.bryt
Posty: 389
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: bryt.bryt »

Było tu coś o Projekcie, z którego schodzi powietrze.
Nowakowski po meczu:
-"jesteśmy w takim trybie przygotowań, że ciężko nam się oddychało, ciężko nam się grało"
-"trochę dociskamy na siłowni, na treningach"
-"przygotowujemy się raczej już pod kątem play off".

https://www.polsatsport.pl/film/piotr-n ... y_7086858/
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Gdańsk z Chińczykiem będzie bardzo ciężkim rywalem w ćwierćfinale, przyjęcie, przyjęciem, niesamowite ma wejście do ligi.

Forma Gierżota od paru miesięcy chyba skończy Nysie sezon, bo wyjąć mecze z potężnym tercetem Bielsko-Radom-Lwów (których pewnie nie oglądałem) i ciężko mi sobie przypomnieć mecz gdzie dawał radę w przyjęciu i ataku.
zajczik
Posty: 374
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: zajczik »

WysokiPortorykanczyk pisze: 12 mar 2023, o 18:33 Gdańsk z Chińczykiem będzie bardzo ciężkim rywalem w ćwierćfinale, przyjęcie, przyjęciem, niesamowite ma wejście do ligi.

Forma Gierżota od paru miesięcy chyba skończy Nysie sezon, bo wyjąć mecze z potężnym tercetem Bielsko-Radom-Lwów (których pewnie nie oglądałem) i ciężko mi sobie przypomnieć mecz gdzie dawał radę w przyjęciu i ataku.
Zgodzę się, że Zhang to ogromne wzmocnienie ofensywy Gdańska. Dobrze, że mają Perry'ego bo Zhang i Sawicki to mimo wszystko strzelnica. Martwi mnie brak postępów Gierzota a właściwie regres. Ogólnie Nysa jakaś bez wyrazu.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1579
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: lukecik »

Nysa drastycznie spuściła z tonu i z drużyny, która na początku sezonu zlała 3-0 Zaksę nie zostało już nic. Kompletnie spuchli i podejrzewam, że będzie ciężko im urwać chociaż punkt do końca fazy zasadniczej. Jeśli ostatecznie skończą w ósemce to tylko dzięki indolencji bezpośrednich rywali. Aby wyprzedzić Stal, Ślepsk potrzebuje 6 punktów (do zrobienia, mają LUK i Bielsko na tapecie), Skra 7 (też do zrobienia). Gierżot gdzieś przepadł, Ben Tara ciągle jest najjaśniejszą postacią w zespole, ale jest kompletnie osamotniony.
Trefl może się podobać przez cały sezon, a ten Chińczyk jest fantastyczny. Błyskawicznie się wprowadził i okazuje się potężnym wzmocnieniem. Gdańsk to w tej chwili drużyna, którą najprzyjemniej się ogląda i która ze wszystkich ekip spoza top5 wzbudza największe zainteresowanie. Mam jednak nadzieję, że nie przesadzą z tymi dobrymi występami i nie wbiją się pomiędzy Zaksę, a Warszawę na koniec fazy zasadniczej, niech sobie skończą na 6. miejscu. :]


Zaksa zmieciona z planszy bezlitośnie. Czy dyspozycję Skry można podsumować legendarnym już "nie ma sianka, nie ma granka?" Tak to wygladało, jakby przyszły przelewy i to za całą resztę sezonu z góry. Kooy w takiej dyspozycji zaraz dostanie ofertę z JW. Widać w ogóle było, że pojawiła się atmosfera i zawodnikom po zdobytych punktach towarzyszyło o wiele więcej ekspresji niż dotychczas. Mam nadzieję, że jedną ze składowych tego popisu jest dobra forma bełchatowian, a nie wyłącznie odpuszczenie meczu i granie go nawet nie na pół gwizdka przez Zaksę, bo wtedy mogą powtórzyć taką miazgę w środę z Modeną.
Zaksa natomiast tak źle chyba nie pokazała się od 0-3 ze Stalą. Nie wiem czy się nie chcieli przemęczać przed rewanżem z Trentino, czy może zostali tak bardzo zaskoczeni kapitalną dyspozycją Skry. Oby to nie był tylko nagły, drastyczny spadek formy, bo wtedy we Włoszech nie ma czego szukać.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Oglądając Dulskiego i Gierżota w ten weekend, jakoś mi się przypomniał półfinał ME U22, gdzie w czwartym secie już obaj oddychali rękawami, przez co przegraliśmy z Włochami w kombinowanym składzie. Czasami łatwo zapomnieć jakim przeskokiem jest granie na tym poziomie, zwłaszcza w TorturLidze.
dyletant
Posty: 5086
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: dyletant »

Spokojnie z tym play off rzutem na taśmę dla Bełchatowa. Suwałki mają Bielsko a Skra zaliczy nie wiem, ale to chyba będzie 227 porażka z Jastrzębiem z ostatnich 5 sezonów.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
PioterZJastrzebia
Posty: 1223
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: PioterZJastrzebia »

dyletant pisze: 12 mar 2023, o 21:21 Spokojnie z tym play off rzutem na taśmę dla Bełchatowa. Suwałki mają Bielsko a Skra zaliczy nie wiem, ale to chyba będzie 227 porażka z Jastrzębiem z ostatnich 5 sezonów.
Ewentualne zwycięstwo Skry nad JW nie będzie niczym nadzwyczajnym ;)
Szary Wilk
Posty: 7956
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: Szary Wilk »

PioterZJastrzebia pisze: 12 mar 2023, o 22:47
dyletant pisze: 12 mar 2023, o 21:21 Spokojnie z tym play off rzutem na taśmę dla Bełchatowa. Suwałki mają Bielsko a Skra zaliczy nie wiem, ale to chyba będzie 227 porażka z Jastrzębiem z ostatnich 5 sezonów.
Ewentualne zwycięstwo Skry nad JW nie będzie niczym nadzwyczajnym ;)
Pełna zgoda. Jastrzębie nie będzie chciało zająć 1 miejsca. Mnie bardzo ciekawi, czy Projekt odda mecz Treflowi, żeby w play off ominąć ZAKSĘ, ale myślę, że mimo wszystko nie będą kalkulować.
kamil1999
Posty: 5520
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze: 12 mar 2023, o 23:48
PioterZJastrzebia pisze: 12 mar 2023, o 22:47
dyletant pisze: 12 mar 2023, o 21:21 Spokojnie z tym play off rzutem na taśmę dla Bełchatowa. Suwałki mają Bielsko a Skra zaliczy nie wiem, ale to chyba będzie 227 porażka z Jastrzębiem z ostatnich 5 sezonów.
Ewentualne zwycięstwo Skry nad JW nie będzie niczym nadzwyczajnym ;)
Pełna zgoda. Jastrzębie nie będzie chciało zająć 1 miejsca. Mnie bardzo ciekawi, czy Projekt odda mecz Treflowi, żeby w play off ominąć ZAKSĘ, ale myślę, że mimo wszystko nie będą kalkulować.
Dlaczego nie będzie chciało zająć 1 miejsca?
W takim wypadku trafia na prawdopodobnie Lublin czy ewentualnie Stal lub Suwałki
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Bo w półfinale trafia na Zaksę.
asps
Posty: 360
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: asps »

Biorąc pod uwagę terminarz + słabą dyspozycję Nysy, Skra na mecz z JSW wyjdzie z nastawieniem walki o playoff, w praktyce Bełchatowianie mają dużo w swoich rękach, zdecydowanie więcej niż można było się spodziewać po tych blamażach z niżej notowanymi drużynami, ale właśnie realnie o Skrze w top8 będziemy mogli spekulować jeśli pokonają Jastrzębie za 3 punkty, nie zapominajmy, że w tej walce jest jeszcze Lublin, który dziś musi ograć Barkom za 3 punkty jeśli chce pozostać w grze.
Z perspektywy czasu jeszcze bardziej bolesna może być ta frajerska seria przegranych meczów przez Skrę jeśli ostatecznie do awansu zabraknie im 1/2/3 punkty, tym bardziej jak na koniec sezonu złapią taką formę gdzie byliby w stanie pokonywać czołówkę ligi, ale tak jak wcześniej wspominałem pierw muszą ograć Jastrzębskiego, co może być trudniejszym zadaniem niż wygranie u siebie z ZAKSĄ, która pewnie zlekceważyła Skrę i myślami już była w Trydencie. Ewentualnie potem Skra wpada na chaotyczny w tym sezonie Olsztyn i tu przy dobrej formie Bełchatowian 3 punkty są jak najbardziej realne, a na koniec może być bój w Lublinie z LUKIEM o 8 miejsce.
Do tego scenariusza należy oczywiście podchodzić z dużym dystansem, bo Nysa nawet przegrywając wszystko do końca może utrzymać 8. miejsce, a przecież nie jest powiedziane, że nie urwą jakichś punktów z Projektem czy Resovią, albo całe to zamieszanie wykorzystają Suwałki gdzie są najbliżej Stali.
Tak czy siak rywalizacja o miejsce ósme może zrobić się nie mniej ciekawa niż ta o pierwsze.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

WysokiPortorykanczyk pisze: 13 mar 2023, o 00:21 Bo w półfinale trafia na Zaksę.
... ale nie wiem czy komukolwiek robi różnicę brąz vs srebro by kalkulować.

JW będzie miało przed sobą kolejne trzy mecze i nie jest jeszcze w pozycji do odpuszczania (bowiem mogą wylądować na #3 i zaczynać półfinały na wyjeździe), a porażka za 3 eliminuje Skrę: tak jak pisze kolega @asps, chyba oszczędzimy sobie trochę czasu czekając po prostu tydzień na mecz z Jastrzębskim. Te szanse na playoffy dla Skry mogą jednak skończyć się tak, że w ostatniej kolejce LUK dostanie Skrę grającą o nic, co moze zrobić różnice. ;)
asps pisze: 13 mar 2023, o 01:08 jeszcze bardziej bolesna może być ta frajerska seria przegranych meczów przez Skrę
Jeszcze bardziej bolesne może być zbyt późne zmienienie trenera i przekazanie pieniędzy do klubu. ;)
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 629
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: bez_nazwy »

WysokiPortorykanczyk pisze: 13 mar 2023, o 01:49 Jeszcze bardziej bolesne może być zbyt późne zmienienie trenera i przekazanie pieniędzy do klubu. ;)
A wystarczyło to zrobić chociaż z 2 kolejki wcześniej. Ale poczekajmy bo albo faktycznie to efekt płynięcia kasy z PGE i zaprzestanie sabotażu, albo dzień konia wyjściowego składu. Sam nie wiem czego jestem bliżej, bo gra skry wyglądała wyjątkowo poukładana + ta dobra energia płynąca między graczami
bryt.bryt
Posty: 389
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: bryt.bryt »

Śmieszy mnie to forumowe przeświadczenie, że nikt nie chce trafić na mocarną ZAKSĘ.
bono
Posty: 3492
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: bono »

Może nie mocarną bo to faktycznie przesada ale na pewno na zespół, który kiedy zaczyna się gra o coś gra twardo i trudno go złamać.
A dodatkowo takim żenującym występem jak wczoraj często usypia przeciwnika w następnym meczu.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: ciorny17 »

bono pisze: 13 mar 2023, o 10:13 Może nie mocarną bo to faktycznie przesada ale na pewno na zespół, który kiedy zaczyna się gra o coś gra twardo i trudno go złamać.
A dodatkowo takim żenującym występem jak wczoraj często usypia przeciwnika w następnym meczu.
No i tutaj znowu kwestia zasadności trwania tyle czasu ligi i ilości zespołów. Jak taka Zaksa ma już gdzieś, które miejsce zajmie i może sobie robić mikrocykle bo zaraz LM, to tylko pokazuje, ile meczów jest o nic.
Kłamca.
Awatar użytkownika
MAG siatki
Posty: 615
Rejestracja: 3 paź 2021, o 11:56
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: MAG siatki »

bryt.bryt pisze: 13 mar 2023, o 07:17 Śmieszy mnie to forumowe przeświadczenie, że nikt nie chce trafić na mocarną ZAKSĘ.
Mnie też to śmieszy. Jeszcze bardziej śmieszyły mnie wpisy typu, że rezerwy ZAKSY bez problemu pokonają Skrę :] No cóż wczorajszy mecz udowodnił, że Skrę zawsze należy szanować. Skra pokazała (zasygnalizowała to już w meczu z Modeną), że forma jej zawodników rośnie. Dostali zaległą kasę, zapewne poznali też już nazwisko nowego prezesa i wróciła ochota do gry. Czy to wystarczy na awans do play-offów? Trudno powiedzieć. Prawdopodobnie przebudzenie przyszło nieco za późno, ale zobaczymy.

Najbardziej jednak rozbawił mnie wpis o sprzedaniu wczorajszego meczu przez ZAKSĘ autorstwa niejakiego trenejro. Skoro jesteś tak dobrze zorientowany, to napisz jeszcze za ile go sprzedali :] No ale czego się tu spodziewać po "polskim" fanie siatkówki, który w meczu Trentino-ZAKSA będzie kibicował Włochom :D
Awatar użytkownika
Mosze Bernsztajn
Posty: 150
Rejestracja: 9 mar 2023, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: Mosze Bernsztajn »

MAG siatki pisze: 13 mar 2023, o 10:24
bryt.bryt pisze: 13 mar 2023, o 07:17 Śmieszy mnie to forumowe przeświadczenie, że nikt nie chce trafić na mocarną ZAKSĘ.
Mnie też to śmieszy. Jeszcze bardziej śmieszyły mnie wpisy typu, że rezerwy ZAKSY bez problemu pokonają Skrę :] No cóż wczorajszy mecz udowodnił, że Skrę zawsze należy szanować. Skra pokazała (zasygnalizowała to już w meczu z Modeną), że forma jej zawodników rośnie. Dostali zaległą kasę, zapewne poznali też już nazwisko nowego prezesa i wróciła ochota do gry. Czy to wystarczy na awans do Play-offów? Trudno powiedzieć. Prawdopodobnie przebudzenie przyszło nieco za późno, ale zobaczymy.

Najbardziej jednak rozbawił mnie wpis o sprzedaniu wczorajszego meczu przez ZAKSĘ autorstwa niejakiego trenejro. Skoro jesteś tak dobrze zorientowany, to napisz jeszcze za ile go sprzedali :] No ale czego się tu spodziewać po "polskim" fanie siatkówki, który w meczu Trentino-ZAKSA będzie kibicował Włochom :D
Chyba większość z nas zgodzi się, że Skra zaliczyła w tym sezonie dołek (dół, padół, lochę jak stodoła) formy, głównie przez wydarzenia w gabinetach, które zapoczątkowały reakcję łańcuchową. Nie żeby to była drużyna na wygranie ligi, natomiast na pewno nie na taką pozycję jak teraz i takie granie jak oglądaliśmy. Ja co do jej renesansu zachowałbym spory dystans, bo o ile Zaksę niemal wdeptali w parkiet, to wciąż jest jeden wygrany w dobrym w stylu mecz, po tygodniach gry wywołującej ból oczu, a u kibiców Skry pewnie myśli samobójcze. Nikomu źle nie życzę, więc liczę, że Bełchatowianom najgorsze minęło, ale sądzę, że jeszcze przed nimi długa droga, by się ostatecznie odkręcić.
PioterZJastrzebia
Posty: 1223
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXVII

Post autor: PioterZJastrzebia »

kamil1999 pisze: 12 mar 2023, o 23:58
Szary Wilk pisze: 12 mar 2023, o 23:48
PioterZJastrzebia pisze: 12 mar 2023, o 22:47

Ewentualne zwycięstwo Skry nad JW nie będzie niczym nadzwyczajnym ;)
Pełna zgoda. Jastrzębie nie będzie chciało zająć 1 miejsca. Mnie bardzo ciekawi, czy Projekt odda mecz Treflowi, żeby w play off ominąć ZAKSĘ, ale myślę, że mimo wszystko nie będą kalkulować.
Dlaczego nie będzie chciało zająć 1 miejsca?
W takim wypadku trafia na prawdopodobnie Lublin czy ewentualnie Stal lub Suwałki
Bądźmy szczerzy, lider czy wicelider nie będzie się martwił na kogo trafi w ćwierćfinale, będzie się martwił o przeciwnika półfinałowego.

Czy wszyscy chcą uniknąć potężnej Zaksy? Może nie wszyscy, ale JW na pewno, w końcu nie potrafią z nimi grać. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”