Zmiany na forum

fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Zmiany na forum

Post autor: fwasilcz »

Zupełnie nie na temat, ale istotna informacja, znajdująca się tam gdzie zwykle nikt nie zagląda:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?p=665372#p665372

W skrócie - są jakieś zmiany właścicielskie w Strefie Siatkówki i w związku z tym mewa przestaje być adminem. Co dalej - nie wiadomo. Nie padło to wprost, ale w sumie jeśli są nowi właściciele, to nie wiadomo czy forum nie zniknie, jeśli się nie spina $$, mam nadzieję że tak się nie stanie.

Podziękowania dla mewy za administrację przez te ostatnie lata!
zajczik
Posty: 366
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: Zmiany na forum

Post autor: zajczik »

Ja z ciekawości zajrzałem na inne portale będące w portfolio nowego właściciela i powiem tak: bardzo przeciętnie mi się podobają. Za administrację oczywiście dziękujemy.
Diomedea
Posty: 4246
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Zmiany na forum

Post autor: Diomedea »

Dziekujemy mewie.
Szkoda, zobaczymy jak to bedzie.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zmiany na forum

Post autor: Streeter »

Również dziękuję, kawał dobrej roboty, często to właśnie tu pojawiają się pierwsze informacje :) mam nadzieję, że to miejsce pozostanie takie jakie jest, albo będzie jeszcze lepsze :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 862
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Zmiany na forum

Post autor: Jacek »

@Mewa niech no tylko zepsują nam forum, będziesz musiał odkupywać :P
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 943
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Zmiany na forum

Post autor: Indyk AZS Ol »

Dzięki serdeczne za wszystko :)
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 604
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Zmiany na forum

Post autor: bez_nazwy »

A ja obawiam się ze forum negatywnie działa na zarządy naszych klubów min ze względu na pojawianie się tutaj pewnych i sprawdzonych informacji które nie powinny ujrzeć światła dziennego.
Kto wie czy komuś nie zależy na tym żeby tego problemu się pozbyć. No ale zobaczymy
Thomm
Posty: 70
Rejestracja: 7 maja 2018, o 08:42
Płeć: M

Re: Zmiany na forum

Post autor: Thomm »

Czytam to Forum od lat wielu...

Nigdy nie byłem święty (chociaż starałem się hamować). Nie o tym chciałem.

Dostałem od Ciebie Mewa kiedyś tam warna. Jak najbardziej mi się to należało.
Pretensji o to nie mam żadnych. Mam nadzieję, że wraz ze zmianą Właściciela nie zmieni się to Forum, ci Ludzie :) Że ta Społeczność, ta atmosfera tutaj panująca zostanie zachowana. I że kiedyś się jeszcze zobaczymy/przeczytamy.

@Mewa, Administracja.

Dzięki, po prostu :) Szacunek.

T.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Zmiany na forum

Post autor: Orzi »

bez_nazwy pisze: 5 cze 2023, o 22:19 A ja obawiam się ze forum negatywnie działa na zarządy naszych klubów min ze względu na pojawianie się tutaj pewnych i sprawdzonych informacji które nie powinny ujrzeć światła dziennego.
Kto wie czy komuś nie zależy na tym żeby tego problemu się pozbyć. No ale zobaczymy
Jest twitter, jest facebook, są kanały discord. Ludzie którzy leakują będą to robić nadal na różnych platformach. Próba walki z przeciekami poprzez ukręcenie łba forum internetowemu byłaby niesamowitym oderwaniem od rzeczywistości.

No i oczywiście dzięki za robotę @Mewa!
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zmiany na forum

Post autor: Simao »

To forum jest już w pewnym sensie taką perełką, praktycznie nie ma już takich miejsc skupiających fanatyków jakiejś dyscypliny sportu. Ogólnie brakuje takich miejsc, gdzie można między sobą dyskutować, wymieniać się jakimiś poglądami w różnych aspektach życia. Wszystkie takie fora społecznościowe wypierane są przez największe portale społecznościowe, gdzie ta wolność wypowiedzi jest znacznie ograniczana. Jest duża indoktrynacja i kształtowanie opini, światopoglądu pod dyktando decydentów zarządzających, czy osób mających duży wpływ na takie portale. Bardzo cenię sobie to forum, ludzi je tworzących, mam duży szacunek do większości. Mało jest tutaj tzw. troli internetowych, a większość to ludzie inteligentni, samodzielnie myślące osoby kochające siatkówkę. Aktywnie udzielam się na forum od ośmiu lat, wcześniej już przez kilka lat czytałem artykuły na portalu i przeglądałem forum, właściwie to od kąt pamiętam, od dzieciństwa :)
seniora
Posty: 52
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:04
Płeć: K

Re: Zmiany na forum

Post autor: seniora »

Jestem tu od początku, czyli już prawie 16 lat i choć nie udzielam się na forum, to czytam systematycznie posty i jestem pod wrażeniem merytorycznej wiedzy niektórych użytkowników. Faktycznie, to forum to perełka i żadne twittery czy facebooki go nie zastąpią, więc mam nadzieję, że przetrwa.
Pieczar
Posty: 69
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:49
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Zmiany na forum

Post autor: Pieczar »

Ja też mam nadzieję, że przetrwa. Jestem tu od pierwszych minut istnienia :-)
Pozdrawiam
Pieczar
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”