Sezon 2008/09 - 2. kolejka

jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: jasson »

Przed nami druga kolejka PlusLigi Kobiet. Zabawmy się w typowanie:
Pałac - Dąbrowa 2:3 (jak pisze jest 2:0 - tak jak rok temu:)
Muszyna - Piła 3:0
Białystok - Kalisz 3:0
Mielec - Bielsko 1:3
Gwardia - Gedania 3:1
W tej kolejce powinno być więcej emocji niż tydzień temu.
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: Roberto36 »

Moje typy sa takie
Muszyna - Piła 3:2
Białystok - Kalisz 3:1
Mielec - Bielsko 1:3
Gwardia - Gedania 1:3
i zgadzam się ze będzie bardziej emocjonująco niż w pierwszej kolejce.myślę ze z czasem się rozkręci liga..
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
Jirik
Posty: 6
Rejestracja: 18 paź 2008, o 16:24
Płeć: M
Lokalizacja: Ujście k.Piły

Post autor: Jirik »

Ja typuje tak:
Muszyna - Piła 3:1
Białystok - Kalisz 3:0
Mielec - Bielsko 0:3
Gwardia - Gedania 3:1
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: dreamer »

A ja, zamiast w typowanie, zabawię się w ... proroka :D .
Przed tygodniem Dąbrowa łatwo wygrała z Gedanią. Teraz Centrostal radzi sobie łatwo z Dąbrową, ale tydzień temu poległ z kretesem na inaugurację. Gwardia próbowała w pierwszym meczu nawiązać walkę z Muszyną (tylko w dwóch pierwszych setach).
Wygląda mi na to, że Gwardia, Gedania, Dąbrowa i Centrostal mocno będą pracowały na punkty w strefie spadkowej.
Wielką niewiadomą jest Calisia, zaś na "czarnego konia" sezonu gotowy jestem wzkazać podopieczne Dariusza Luksa. Właśnie te dwa zespoły - ich postawa - najbardziej interesuje mnie w tej kolejce.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: Robert »

Ja poczekam z ocenami do piątej, szóstej kolejki i wtedy coś będzie więcej wiadomo. W ubiegłym sezonie jak było każdy wie, dlatego teraz nie podejmuję żadnych typów. Co do spadku - to zobaczymy. Jeden, czy dwa mecze o niczym nie przesądzają.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: evija »

Przepraszam, ale Pałacyk nie odprawił Gedanii tylko Dąbrowę Górniczą :)
Prawdą jest, że trzeba jeszcze trochę poczekać. Może w tym roku też znajdzie się czarny koń... do spadku. Jak w zeszłym Pałac, ale ja mam nadzieję, że w tym roku ktoś inny przejmie tę niewdzięczną rolę.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: dreamer »

evija pisze:Przepraszam, ale Pałacyk nie odprawił Gedanii tylko Dąbrowę Górniczą :) ...
Pogubiłem się w logice tej wyliczanki... :D
Właśnie o to mi chodziło, że Dąbrowa raz pewnie zdobyła punkty, za drugim zaś razem równie łatwo je straciła,
Chciałem podkreślić, że w grupie tych końcowych drużyn każdy wynik jest możliwy i dlatego walka będzie ciężka.

Dzięki za uwagę o błędzie. Na wszelki wypadek poprawię to... bo nie każdy może być tak uważny...

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: jasson »

A przypomnijcie sobie jak przebiegał mecz Dąbrowy z Gedanią. Wszyscy gratulowali młodej ekipie z Gdańska podjęcia walki choć nikt z przegranej ekipy nie miał powodów do zadowolenia. Może jest tak że to Dąbrowa jest słaba, męczyła się tydzień temu i dopiero teraz Pałac obnażył jej wszystkie braki bo ma lepsze zawodniczki? Odpowiedź da czwartkowy mecz Gwardia - Gedania. Wygrana Wrocławia potwierdzi tą tezę, wygrana Gdańska skomplikuje nasze prognozy i będziemy mogli powiedzieć że to przez początek sezonu :)

Kto wie czy teraz nie odbywają się najważniejsze mecze? Dąbrowa, Gedania, Pałac i Gwardia jeśli będą walczyć o utrzymanie to te mecze będą miały na to ogromny wpływ...

I jeszcze jedno: co prawda Dąbrowę nadal widzę w górnej połówce więc może być tak, że zespół który urwie najwięcej punktów mocniejszym - awansuje do ósemki.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: mAt »

Mam Ci przypomnieć? 25 błędów własnych w 3 setach. Mimo to dwa sety był na styku.

Co jeśli Gwardia wygra u siebie? Oznacza to, że już w 2 kolejce spadnie Gedania? 8-) Będą jeszcze mecze rewanżowe i należy pamiętać, że zespoły z dołu tabeli zawsze lepiej grają u siebie i to u siebie zdobywają te najważniejsze punkty w sezonie. Z drugiej strony Gedania co prawda może mieć z tym problem bo jak na razie była tam tylko przy okazji turnieju w Żukowie i pokazowym treningiem-meczem z okazji prezentacji zespołu. Gdańszczanki mają trenować w Żukowie wyłącznie dzień przed meczem ligowym i to może być problemem dla nich. Na dobrą sprawę ucieka im atut hali o którym pisałem wyżej.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: jasson »

O tej ilości błędów wiem i tymbardziej się tym wynikom nie dziwie...
To jest dopiero druga kolejka i nigdzie nie piszę o spadku kogokolwiek. O tym że słabsze zespoły grając między sobą u siebie zazwyczaj wygrywają też wiem. Najważniejsze to wygrywać także z lepszymi. Tak jak Pałac z Dąbrową...
znawca siatkarski
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2008, o 19:34
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: znawca siatkarski »

Piła wygra z muszyną gładko 3:0 bo muszyna jest mierna i fuksem wygrała w zeszłej kolejce z wrocławiem inny wynik niz wygrana farmutilu w tym meczu bedzię mega sensacją.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: dreamer »

znawca siatkarski pisze:Piła wygra z muszyną gładko 3:0 bo muszyna jest mierna i fuksem wygrała w zeszłej kolejce z wrocławiem inny wynik niz wygrana farmutilu w tym meczu bedzię mega sensacją.
Twoje zapowiedzi brzmią trochę sensacyjnie. Ale mimo to ja bym "kupił ten towar" choćby dlatego, że zwycięstwo Piły nad Muszyną, wskazywałoby jednocześnie, że wyrasta nam nowy faworyt do medalu mistrzostw Polski.
Kto? Myślę, że to jasne... Jeżeli w tej kolejce Piła rozniesie Muszynę, to na wielkiego faworyta ligi wyrasta automatycznie ekipa Dariusza Luksa - Pronar AZS Białystok, czyli ubiegłotygodniowy pogromca Farmutilu.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
lolexxx488-myslenice
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:19
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: lolexxx488-myslenice »

dreamer pisze: Myślę, że to jasne... Jeżeli w tej kolejce Piła rozniesie Muszynę, to na wielkiego faworyta ligi wyrasta automatycznie ekipa Dariusza Luksa - Pronar AZS Białystok, czyli ubiegłotygodniowy pogromca Farmutilu.

dreamer
fakt, ale na równi z Bielskiem :)

póki co Muszyna prowadziła cały czas ( 8:4, 15:13) by w końcówce oddać prowadzenie ... 20:24 dla farmutilu
lolexxx488-myslenice
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:19
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: lolexxx488-myslenice »

No to mamy 5 set.
Muszyna z wyniku 3:5 wyciągnęła na 10:5

Calisia prowadzi z Pronarem 15:9 ... :o
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: Robert »

Piła wygra z muszyną gładko 3:0 bo muszyna jest mierna i fuksem wygrała w zeszłej kolejce z wrocławiem inny wynik niz wygrana farmutilu w tym meczu bedzię mega sensacją.
Panie kolego i Piła miała gładko wygrać 3:0 i gdzie ten wynik? Zanim coś napiszesz to warto się zastanowić i przemyśleć. To są pierwsze kolejki i wszystko jest możliwe. Tak jak pisali poprzednicy i ja podobnie napiszę, nie podejmę się typowania kto spadnie, a kto zostanie MP. O tym kto jaki jest zadecydują mecze ligowe i mówienie, ze ktoś jest taki, czy nie jest nie na miejscu. Chicałeś sensację to ją masz. "Mierna" Muszyna - według Ciebie - wygrała właśnie z Piłą....
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: Roberto36 »

No jak widzieliśmy,mecz był bardzo rwany,raz błędy Piły raz Muszyny.ale to początek ligi i na pewno takich błędów z biegiem czasu będzie coraz mniej.liga zapowiada sie ciekawie.I jak było widać Piła ma potencjał.Teraz trzymajmy kciuki żeby te obydwie drużyny w jak najlepszy sposób wykorzystały przerwę przed meczami Ligi Mistrzów,bo takie błędy nie mogą sie zdarzyć w Pucharach ;) ..
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: Robert »

Dokładnie zgadzam się z tym, co napisałeś. Obie drużyny muszą poprawić swoją formę prze meczami w Lidze Mistrzów, gdyż rywalki będą w sposób bezwzględny wykorzystywać przestoje i błędy. Liczę na dobre występy obu ekip w LM. Calisia wprawdzie przegrała, lecz w nastepnym meczu z Muszyną nie będzie miała łatwego zadania, z drugiej strony Muszyna będzie miała mecz w środku tygodnia w LM i bedzie zmęczona. Białystok zagra w BB i tam jest podobna sytuacja jak wyżej . Teraz dopiero na dobre zacznie się sezon jak "eksportowe" drużyny będą musiały łączyć mecze w LM z rozgrywklami ligowymi. Ważną rolę będzie odgrywała długa ławka, co za tym idzie zmienniczki.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: dreamer »

Wracając jeszcze na chwilę do meczu Muszynianka - Farmutil, uważam, że Jerzy Matlak będzie miał dużo pociechy w drużynie z obecności reprezentantki Belgii... Marty Szczygielskiej. Fakt, że dzisiaj miała bodaj dwie lub trzy bardzo proste pomyłki, ale to klasowa zawodniczka w grze obronnej i w przyjęciu (nie bez kozery w reprezentacji Belgii gra na pozycji libero).

A jak już mowa o libero, to oby takich meczów więcej jak dzisiejszy w wykonaniu Pauliny Maj. Oby tak utrzymała tę formę, to może wreszcie na stałe zdetronizuje Mariolkę w reprezentacji.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: Ted »

O ile nie zrobi tego inna libero ;) np z Bielska-Białej
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: mateo9 »

dreamer pisze:
A jak już mowa o libero, to oby takich meczów więcej jak dzisiejszy w wykonaniu Pauliny Maj. Oby tak utrzymała tę formę, to może wreszcie na stałe zdetronizuje Mariolkę w reprezentacji.

dreamer
blagam cie. Maj zagrala swietnie w obronie ale w przyjeciu to byla lekka porazka wiele bledow wiele pilek na druga strone niedokladne dogrania... w POlsce jest Zenik, Sawicka i dopiero pozniej Maj
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 154
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: Macka »

Nie zapominajmy o Saad jesli chodzi o libero ;)

Odnośnie Japonki w Kaliszu, więcej pożytku dała nam niż Calisii :P przyjęcie w trybuny, no ale może jeszcze potrzebuje czasu ;p
Ostatnio zmieniony 27 paź 2008, o 10:20 przez Macka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: dreamer »

mateo9 pisze:...blagam cie. Maj zagrala swietnie w obronie ale w przyjeciu to byla lekka porazka wiele bledow wiele pilek na druga strone niedokladne dogrania... w POlsce jest Zenik, Sawicka i dopiero pozniej Maj
Coś mi się wydaje, że przypisujesz przez przypadek Maj część błędów w przyjęciu jakie popełniły pilskie przyjmujące. Choć rzeczywiście sama też trochę tych rzuconych na drugą stronę przyjęć miała.
Co zaś do reprezentacji, to uważam, że Zenik miała dość dużo okazji, aby udowodnić pełną przydatność, i niestety - w pełni tego nie udowodniła. A do absolutnej furii doprowadza mnie jej całkowite ignorowanie piłek, które idą w odległości nieco większej niż 0,5 metra od niej.
Myślę, że Maj po prostu należy się solidna szansa gry w reprezentacji. Będzie grała w kadrze, to i doświadczenia trochę łyknie. Jak o mało kim innym z naszych libero, przynajmniej można o niej powiedzieć, że danie jej szansy, rokuje bardzo wielkie nadzieje na to, że tej szansy nie zmarnuje.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: bartolina_89 »

mAt pisze:Mam Ci przypomnieć? 25 błędów własnych w 3 setach. Mimo to dwa sety był na styku.

Co jeśli Gwardia wygra u siebie? Oznacza to, że już w 2 kolejce spadnie Gedania? 8-) Będą jeszcze mecze rewanżowe i należy pamiętać, że zespoły z dołu tabeli zawsze lepiej grają u siebie i to u siebie zdobywają te najważniejsze punkty w sezonie. Z drugiej strony Gedania co prawda może mieć z tym problem bo jak na razie była tam tylko przy okazji turnieju w Żukowie i pokazowym treningiem-meczem z okazji prezentacji zespołu. Gdańszczanki mają trenować w Żukowie wyłącznie dzień przed meczem ligowym i to może być problemem dla nich. Na dobrą sprawę ucieka im atut hali o którym pisałem wyżej.
Chcę Ciebie poinformować że będzie niemożliwym mieć trening dzień przed meczem np. w tygodniu, bo wtedy młodzież ma lekcje na hali podajże do 18 godziny, więc treningi w od poniedziałku do piątku są wręcz nierealne, więc pozostaje sobota i niedziela, która nie zawsze jest wolna, bo to jest jedyna duża hala w gminie i tam zawsze sie dzieją wszystkie gminno-kaszubskie imprezy. W miejscach od 4 do 10 będzie krwawa walka o punkty i nie jestem w stanie obstawić kto będzie grać w barażach, bo te zespoły są w miare wyrównane.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: Robert »

Gedania jako jedyna drużyna jak na razie pozostaje bez zwycięstwa i bez wygranego seta. Na pewno nie można odmówić woli walki i ambicji. Gedania będzie miała szansę na rehabilitację w meczu z Bydgoszczą. Jak dojdą awizowane wsześniej zawodniczki może być różnie poza tym własna hala powinna w jakis małym stopniu też pomóc.
bartolina_89
Posty: 193
Rejestracja: 30 sie 2008, o 05:20
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: bartolina_89 »

Robert pisze:Gedania jako jedyna drużyna jak na razie pozostaje bez zwycięstwa i bez wygranego seta. Na pewno nie można odmówić woli walki i ambicji. Gedania będzie miała szansę na rehabilitację w meczu z Bydgoszczą. Jak dojdą awizowane wsześniej zawodniczki może być różnie poza tym własna hala powinna w jakis małym stopniu też pomóc.
No nie wiem czy taka własna, gdyż one będą tam tylko grały i ewentualnie będą miały jeden trening przed meczem
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: jasson »

Dziś bardzo łatwa wygrana Gwardii kończąca drugą kolejkę, chyba jednak na dzień dzisiejszy Gedania jest za słaba na PLK. Nie spodziewałem się że te sety będą tak łatwo przegrane. Tylko w drugim secie było chyba trochę walki (25:22). W sumie Gedania ugrała mniej małych punktów niż w Dąbrowie. Może jak dojdzie druga Ukrainka i zespół będzie więcej trenował na swojej hali to i wyniki przyjdą...
Ostatnio zmieniony 30 paź 2008, o 21:49 przez jasson, łącznie zmieniany 1 raz.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: mAt »

Zaczynam w to jednak wątpić. W tym zespole i klubie nie liczy się PLK, ale rozgrywki młodzieżowe. Zwłaszcza złoto w juniorkach. To najważniejsza rzecz dla tych ludzi. Jak wygramy dwa mecze w sezonie to będzie sukces. Chyba, że zespół przejmie ktoś komu zależy na pracy z seniorkami.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: gonzales »

ten trener gedani to chyba bez wyobrażni jakiś taki m łodzież w lsk ,krzywdę im zrobi przyjdą jeszcze ze 3-4 porażki i morale mogą być nie do odbudowania , ja rozumiem brak kasy ,ale jak by przed oczami nie miał sukcesów w juniorkach, to przecież mogli parę ciekawych dziewczyn choćby z ograniem 1 ligowym ściągnąć ,a tak w juniorkach pewnie im nikt w tym sezonie nie podskoczy ,ale tutaj totalna porażka spadek możliwy z wielkim hukiem i dopiero przyjdą schody z odbudowaniem zespołu :<
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: Robert »

mAt- może jestem optymistą, ale mecz z Pałacem będzie meczoem 0 6 pkt dla Gedanii, czemu dziewczyny nie miałyby wygrać? Może zacięty mecz, może pięc setów i po takim meczu może będzie lepiej. Nic innego nie nasuwa mi się namyuśl. Z drugiej strony poprzednicy napisali, chyba wszystko. Za młoda drużyna, za mało doświadczona. To jedno, a druga ważniejsza rzecz. Jeden trening przed meczem w Żukowie. Szkoda, ze w taki sposób "rozwala" się drużynę, która była solidna.... mAt - gdzie tenuje Gedania i kiedy dołączy Sawoczkina?
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2008/09 - 2. kolejka

Post autor: mAt »

Sawoczkina już dołączyła, grała przecież we Wrocławiu. Na stronie Siatki był błąd osoby piszącej relację, która podała, że grała Sołodkowicz (swoją drogą brawa dla klubu, że po 2 mies.treningów puścili ją do II ligowego Trefla Gdynia). Problem w tym, że nie ma Ziemcowej. Bez jednej środkowej jedna linia ataku jest do "bani". Blok przeciwniczek w ciemno idzie do skrzydłowej bo ta środkowa nawet do ataku iść nie potrafi. Z drugiej strony trener się tym nie martwi i raczej szuka okazji by tylko wpuszczać i ogrywać juniorki. Złość człowieka ogarnia, gdy przegrywamy 20:7, juniorka cudem robi punkt na 20:8 a ten się cieszy jakby set wygrany. Tak nie można. Za mało doświadczenia. Wychodzi brak obozu, wychodzi brak kogoś kto może "zainteresować" seniorki treningiem. Dlatego nie widzę szans na wygraną nawet w secie przeciwko Bydgoszczy.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”