Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: Jiroux »

Tak jest. Dziennikarze są napominani o używanie pełnej nazwy Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: madlark »

Jiroux pisze:Tak jest. Dziennikarze są napominani o używanie pełnej nazwy Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna.
Jakieś konsekwencje ich czekają?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: Jiroux »

Nic nie wiem o wyciąganiu żadnych, ale na początku sezonu szło na ten temat dużo maili z klubu.
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: phil »

Jiroux pisze:Tak jest. Dziennikarze są napominani o używanie pełnej nazwy Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna.
Od tego sezonu poprawna nazwa drużyny to Polski Cukier Muszynianka Muszyna. Na stronie klubu pojawił się stosowny komunikat http://mksmuszynianka.com/pl/aktualnosci/komunikat/ :D
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: PPP111 »

Po pierwsze zmieńcie nazwe klubu bo dawno nie aktualne. Ale do meritum sprawy. W Muszynie szykuje sie spora rewolucja. Odchodza obie rozgrywajace, obie atakujace, obie libero. Kurnikowska prawdopodobnie kierunek Wroclawski, Szkrzypkowska. Pelc. Zostaja Savic i bodajze Grejmna i Sosnowska. Podpisane są juz Wilk i Rabka na rozegraniu oraz Szabo na przyjęcie. Mówi się o soludnych 3 transferach na atak, srodek i przyjecie. 8-)
Dawid96
Posty: 112
Rejestracja: 6 cze 2015, o 18:05
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: Dawid96 »

Czyli te 3 solidne transfery to zapewne transfery zagranicznych zawodniczek? :)
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: PPP111 »

Nie wiem czy chodzi o zagraniczne czy polskie ale maja to byc bardzo solidne zawodniczki. Oby znowy byla walka o medale w Muszynie 8-)
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: SevenUP »

Rozgrywająca, przyjmująca to Polki. Savic zostaje, czyli jeszcze 2 zagraniczne mogą być, ale z polską libero. Zatem wniosek jest taki, że dwie z trzech zawodniczek mogą być zagraniczne.
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: PPP111 »

Wilk i Rabka potwierdzone na 100%. Kurnikowska odchodzi tez na 100%. Na atak jest opcja Magdy Wawrzyniak wiec została by opcja dwoch zagranicznych na przyjecie i srodek. Nie wiem czy na przyjecie nie kombinuja z Bianka Busa bo takie sluchy chodzily ze mowa o jakiej mlodej Serbce.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: SevenUP »

Możliwe z tą Busą tyle że to by było raczej osłabienie niż wzmocnienie ;( Chyba że to by była np. Malagurski ale trochę to nieprawdopodobne.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: Jiroux »

Nie wystraszyli się po tym jak Drpa im uciekła w ostatniej chwili?
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: PPP111 »

Tak tylko glośno myśle ale nie wiem czy o nia chodzi czy o zawodniczke z wyzej półki. Co do Drpy to zadna strata to byla przeciez bo we Wloszech tez dlugo miejsca nie zagrzala i wyladowala wlasnie z Busa u boku Terzica w Rumuni. Nawet sie nie zalapała do kadry na ten sezon wiec no nie ma co rozpamietywac bo nie ma zadnych powodów 8-)
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: SevenUP »

"Młoda Serbka" to musi być ktoś z trójki Busa, Malagurski, Malesevic, ale na ostatnie 2 raczej Muszyny nie stać, w zasadzie tylko Police lub Wrocław by wchodziły w grę w tym przypadku. A jeśli byłaby to jeszcze bardziej anonimowa zawodniczka, to nie wiem po co w ogóle ją ściągać.
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: PPP111 »

Nie no Tijana to nie jest poziom Polic bo by nawet do "6" sie nie łapała, tam chca zbudowac wreszcie paczke na F4 ale no jak slysze ze chca Fabris to nie wiem czy sie smiac czy plakac 8-) Malagurski to byl by hit straszny bo gdyby nie jej kontuzje to byla by czolowka swiatowa bezapelacyjnie. Nie mniej jednak jak by nie patrzec to młode Serbki i tak beda lepsze niz jakas mloda Polka bo Serbki ze wszystkich kategoriach wiekowych sa w swiatowej czolowce. Po Amerykankach, Brazylijkach to wlasnie Serbki maja najwiekszy potencjal w siatkowce zenskiej. Zdecydowanie najwiekszy jezeli chodzi o Europe.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: krzysiu »

Manon Flier i Kinia Kasprzak podobno mają grać w Muszynie
Raul Lozano
Posty: 22
Rejestracja: 22 kwie 2016, o 13:40
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: Raul Lozano »

krzysiu pisze:Manon Flier i Kinia Kasprzak podobno mają grać w Muszynie

Jeśli to prawda to będzie spore wzmocnienie
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: krzysiu »

a Flier to czasem nie jest w ciąży?
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: SevenUP »

Aktualnie jest i w Rio nie zagra na pewno. Ale być może około listopada mogłaby dołączyć czy co.

Poza tym to całkiem zabawne, że jak Manon grała rewelacyjnie to Holenderki się nie łapały na IO, a teraz jak się załapały, to i tak nie zagra :]
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: SerCos »

Jeszcze nie awansowały, a turniej azjatycki dla Europejek jest dużo trudniejszy niż męski.

inna sprawa w jakiej ona będzie formie, Kasprzak z kolei po kontuzji. Z dwoma ostatnimi klubami nie dotrwała do końca sezonu. Opcja z pewnością ryzykowna.
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: phil »

SerCos pisze:Z dwoma ostatnimi klubami nie dotrwała do końca sezonu. Opcja z pewnością ryzykowna.
Trzema. Chiny - kontuzja, Turcja - kontuzja, Azerbejdżan - nadwaga? I przygotowanie fizyczne
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: SerCos »

Właśnie nie pamiętałem czy w Chinach też rozwiązywali kontrakt czy nie, bo w Turcji i Azerbejdżanie jestem pewien, że w trakcie sezonu nie była już siatkarką tych drużyn.
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: phil »

W Chinach to samo. Kontuzja po kilku rozegranych spotkaniach.
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: PPP111 »

Dla mnie to troche bujda przeciez ona jest w ciazy to niby jak ma byc gotowa do gry? Informacja o ciazy ukazala sie w grudniu wiec rozwiazanie na przelomie lipca/sierpnia wiec niby jak ma sie przygotowac do gry na pazdziernik?
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: SerCos »

Poradzi się koleżanki Kim Stealens. Ta po dwóch miesiącach od urodzenia dziecka została powołana do reprezentacji.
Staelens nie wyobrażała sobie, że mistrzostwa mogłyby odbyć się bez niej. Dlatego też trenowała do ostatnich dni ciąży, a wznowiła treningi zaledwie 10 dni po urodzeniu córki.
Jak widać można :D Chociaż wątpię czy jakaś większa liczba siatkarek mogłaby stosować takie manewry.
Camillo Marcotti

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: Camillo Marcotti »

Taka ciekawostka: Znalazłem info, że Bogdan Serwiński prowadzi zespół Muszynianki od 1985 roku. To by oznaczało, że gdy zaczynał pracę z Jego obecnej drużyny na świecie były dwie siatkarki: Małgorzata Lis miała 4 latka, a Agnieszka Rabka 7 :)
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: Szampon093 »

Camillo Marcotti pisze:Taka ciekawostka: Znalazłem info, że Bogdan Serwiński prowadzi zespół Muszynianki od 1985 roku. To by oznaczało, że gdy zaczynał pracę z Jego obecnej drużyny na świecie były dwie siatkarki: Małgorzata Lis miała 4 latka, a Agnieszka Rabka 7 :)
Na prawde ciekawe info :D jeden z rekordzistow na pewno.
Camillo Marcotti

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: Camillo Marcotti »

Szampon093 pisze:
Camillo Marcotti pisze:Taka ciekawostka: Znalazłem info, że Bogdan Serwiński prowadzi zespół Muszynianki od 1985 roku. To by oznaczało, że gdy zaczynał pracę z Jego obecnej drużyny na świecie były dwie siatkarki: Małgorzata Lis miała 4 latka, a Agnieszka Rabka 7 :)
Na prawde ciekawe info :D jeden z rekordzistow na pewno.
Tak na szybko z takich długowiecznych trenerów przychodzą mi do głowy trzej: Moculescu w Friedrichshafen, Karpol w Urałoczce i ten chińczyk z Cannes. Chociaż jak wygląda ich staż przy tym Pana Bogdana ciężko mi powiedzieć, gdyż nie sprawdzałem.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: Kiepski »

Camillo Marcotti pisze:
Szampon093 pisze:
Camillo Marcotti pisze:Taka ciekawostka: Znalazłem info, że Bogdan Serwiński prowadzi zespół Muszynianki od 1985 roku. To by oznaczało, że gdy zaczynał pracę z Jego obecnej drużyny na świecie były dwie siatkarki: Małgorzata Lis miała 4 latka, a Agnieszka Rabka 7 :)
Na prawde ciekawe info :D jeden z rekordzistow na pewno.
Tak na szybko z takich długowiecznych trenerów przychodzą mi do głowy trzej: Moculescu w Friedrichshafen, Karpol w Urałoczce i ten chińczyk z Cannes. Chociaż jak wygląda ich staż przy tym Pana Bogdana ciężko mi powiedzieć, gdyż nie sprawdzałem.
Ten Chińczyk to Yan Fang i po 23 latach prowadzenia drużyny w tym roku odszedł. Zastąpił go Laurent Tillie, trener kadry Francji. A Moculescu też chyba odszedł od fryderyków
Camillo Marcotti

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: Camillo Marcotti »

Kiepski pisze:
Camillo Marcotti pisze:
Szampon093 pisze: Na prawde ciekawe info :D jeden z rekordzistow na pewno.
Tak na szybko z takich długowiecznych trenerów przychodzą mi do głowy trzej: Moculescu w Friedrichshafen, Karpol w Urałoczce i ten chińczyk z Cannes. Chociaż jak wygląda ich staż przy tym Pana Bogdana ciężko mi powiedzieć, gdyż nie sprawdzałem.
Ten Chińczyk to Yan Fang i po 23 latach prowadzenia drużyny w tym roku odszedł. Zastąpił go Laurent Tillie, trener kadry Francji. A Moculescu też chyba odszedł od fryderyków
Właśnie wypadło mi nazwisko z głowy, dzięki za uzupełnienie :) to 23 lata to wychodzi mniej niż Bogdan :)
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

Post autor: PPP111 »

http://www.dzienniklodzki.pl/sport/a/ba ... ,10662990/ Wątek Muszyński w roli głównej. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”