PlusLiga Kobiet - 6.kolejka

Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

PlusLiga Kobiet - 6.kolejka

Post autor: Antonella Hard Core »

W pierwszym meczu 6 kolejki PlusLigi siatkarek Impel Gwardia Wrocław dosyć łatwo uporała sie w Rumi z tamtejszym zespołem. Dla obu zespołów było to bardzo ważne spotkanie ponieważ oba kluby w sumie przed tym meczem miały zdobyty jeden punkt jednak na parkiecie wcale nie było widać że oba kluby sąsiadują ze sobą w tabeli. Gwardia która ma już za sobą problemy zdrowotne dyktowała warunki na boisku, na skrzydłach atak trzymały K.Mroczkowska (MVP spotkania) i K.Jaszewska, dobrze grały młode środkowe z Wrocławia Z.Efimienko i przede wszystkim M.Tokarska które zdecydowanie przewyższały swoje odpowiedniczki po drugiej stronie siatki. W Rumi dobre wrażenie pozostawiła po sobie A.Starzyk, momentami próbowała ją wspierać ostrzliwana zagrywką przez gwardzistki Kubanka A,Martinez, chyba największą bolączką beniaminka jest pozycja rozgrywajacej bo ani A.Leszczynska ani A.Brodacka jak narazie nie przekonują.

Inne mecze tej kolejki:
Stal Mielec-AZS Białystok
Muszynianka-Centrostal Bydgoszcz
MKS Dabrowa Górnicza-Organika Łódz
BKS Bielsko-Biała- Atom Sopot

Zdaje sie że jutro bedzie transmisja z hitowego meczu BKS-Atom. Ciekawie tez zapowiada sie mecz w Dąbrowie który bedzie powtórką meczów o brązowe medale z poprzedniego sezonu, Organika bedzie miała o tyle trudne zadanie że W.Popik bedzie miał do dyspozycji tylko 9 zawodniczek (po M.Wójcik i K.Olsovsky kolejną która wypadła jest S.Wojcieska której przyplątała sie kontuzja).
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: PlusLiga Kobiet - 6.kolejka

Post autor: Mate »

Hit = kit. Bielsko-Biała, która jest w trasie rozjechała "gwiazdy" z Sopotu. Doskonała gra Bielska w przyjęciu(na początku nie było tak kolorowo) i w ataku. Teraz czas na Pesaro i walkę o awans do play-offów(najlepiej z 2. miejsca).
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: PlusLiga Kobiet - 6.kolejka

Post autor: ark »

Mate pisze:Hit = kit. Bielsko-Biała, która jest w trasie rozjechała "gwiazdy" z Sopotu. Doskonała gra Bielska w przyjęciu(na początku nie było tak kolorowo) i w ataku. Teraz czas na Pesaro i walkę o awans do play-offów(najlepiej z 2. miejsca).

Kit co najwyżej dla kibiców Trefla .
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: PlusLiga Kobiet - 6.kolejka

Post autor: Antonella Hard Core »

Sopocka gwiazda S.Rinieri miała marniutki dorobek, 3pkt i 2/11 w ataku czyli 18% ale i tak nie zeszła z boiska ani na chwile mimo że Trefl zbierał baty od BKS-u w każdym kolejnym secie.
Alferek
Posty: 96
Rejestracja: 16 maja 2010, o 10:01
Płeć: M
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Bielsko/Oświęcim

Re: PlusLiga Kobiet - 6.kolejka

Post autor: Alferek »

Ten Trefl to lipa straszna, przynajmniej w tym meczu. Te zawodniczki sobie przeszkadzają na boisku - zero zgrania.
Cieszę się, że dostały łupnia od Aluprofu, ale nie spodziewałem się, że w takich rozmiarach. Jeszcze raz potwierdziło się, że drużyna to musi być drużyna a nie zlepek indywidualności. Tego za 1 sezon nie da się zrobić.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: PlusLiga Kobiet - 6.kolejka

Post autor: Antonella Hard Core »

Rzeczywiście tyle nieporozumień zawodniczek gdy dwie idą aby podbić piłke a ona spada obok nich to dawno nie widziałem w jednym meczu,szczególnie N.Ozsoy wiodła prym w tego typu "obronach".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”