Transfery 2015/16

StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: StanLee »

Zaczynam woleć skład Impelu.
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: phil »

StanLee pisze:Zaczynam woleć skład Impelu.
Tylko ten środek... Występ Kakolewskiej i Sikorskiej podczas WGP nie napawa optymizmem.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: serBalonSwann »

phil pisze:
serBalonSwann pisze:
Dawid96 pisze:ale hicior! brawo dla Impela! Lenka to czołowa libero w Europie ;)
Najlepsza w Europie i jedna z 3 najlepszych na świecie :)
A Fabi? Camila Brait? Castillo? Libero japońskie (już bez Sano, bo podobno zakończyła karierę)? Pannoy/Buakaew? Cebić? Leonardi?
Cebic i Leonardi gorsze, Fabi stara, Brait i Castillo t o te z mojej trójki, japońskie znaczy ktore? Pannoy/(i) Bukaew nie znam :(
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: phil »

serBalonSwann pisze:Cebic i Leonardi gorsze, Fabi stara, Brait i Castillo t o te z mojej trójki, japońskie znaczy ktore? Pannoy/(i) Bukaew nie znam :(
Przejrzałem różne staty z dużych imprez i np. Cebić ma przyjęcie lepsze od Durr. A należy pamiętać, że musi kryć sporą część boiska grając z Nikolić i Mihajlović.
Fabi stara, ale jara :D
Leonardi zagrała kapitalnie np. podczas Final Four LM.
Japońskie - każda, która jest w kadrze prezentuje dość wysoki poziom.
Pannoy i Bukaew to libero reprezentacji Tajlandii. Bukaew będzie grała w Azerrail w następnym sezonie.

Nie mówię, że Lenka jest złą libero, ale nie wiem czy jest w Top3 libero na świecie.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: StanLee »

Żeby nie wymienić De Gennaro to naprawdę trzeba się postarać...
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: serBalonSwann »

Mój znajomy uważa De Gennaro za najlepszą na świecie :]
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: serBalonSwann »

Czyli dwie Tajlandki są takie ddobre plus ile Japonek?
Pewnie też jakas Chinka by sie znalazła ogarnięta
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery 2015/16

Post autor: SevenUP »

Katie Carter podobno jest na celowniku Łodzi, wtedy Budowlane miałyby silny skład.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: serBalonSwann »

jak mają tyle cashu to mogli zatrzymać Sanje
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Artek1967 »

Nie ten poziom zarobków, Sanii zalezało na wypromowaniu się w tym sezonie żeby załapac sie na dużo wiekszy kontrakt, co zrobiła. A Chudzik kase to ma bardziej wirtualna niż rzeczywistą. Zainteresował sie Carter bo z kolei znając Serwińskiego na pewno miała zdecydowanie nizszy kontrakt w Muszynie, niż Popovic w Łodzi, a ze sezon może zaliczyć do bardzo udanych, to moze liczyć na wiekszą kasę niż w Muszyniance. Z kolei z faktu że narazie sie o tym tylko mówi wnoszę że Katie zwleka z podpisaniem kontraktu z łodzia, licząc może na lepszą ofertę, a Chudzik specjalnie z kasa sie nie wyrywa, bo pewnie jej nie ma. Takie tam negocjacje :)
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: phil »

Podobno w kręgu zainteresowań Łodzi jest też Muresean i jakaś Czeszka (może Rossi?)
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Artek1967 »

Jeli to prawda to co piszesz (o Muresan lub jakiejś czeszce) to chyba Chudzikowi sie kasa faktycznie skończyła :) Jednak bardziej obstawiam, że bedzie chciał jednak Carter, lub szuka co najmniej równie spektakularnego transferu jak Sanja. O Van Hacke chyba juz zapomniał.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Transfery 2015/16

Post autor: akukuk »

Budowlani swego czasu chcieli Wawrzyniak na pierwszą atakującą i gdyby ta nie wybrała się do Włoch to możliwe, że trafiłaby do Łodzi. Także raczej nie ma co spodziewać się hitu.
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: phil »

akukuk pisze:Budowlani swego czasu chcieli Wawrzyniak na pierwszą atakującą i gdyby ta nie wybrała się do Włoch to możliwe, że trafiłaby do Łodzi. Także raczej nie ma co spodziewać się hitu.
Racja. Lokalne media podają, że Łódź negocjuje z Carter, Rumunką (według volleyball.it z Muresean), Brazylijką i jakąś Czeszką.
Jak Czeszka to najwyżej Rossi (Havlickova czy Vanzurova mają już kluby), a Brazylijka to też chyba z niższej półki niż Sanja Popović.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: serBalonSwann »

Artek1967 pisze:Jeli to prawda to co piszesz (o Muresan lub jakiejś czeszce) to chyba Chudzikowi sie kasa faktycznie skończyła :) Jednak bardziej obstawiam, że bedzie chciał jednak Carter, lub szuka co najmniej równie spektakularnego transferu jak Sanja. O Van Hacke chyba juz zapomniał.
Na pewno zapomniał bo Van Hecke ma juz klub w Brazylii B-)
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Artek1967 »

Napisałem o Van Hecke w takim kontekście, ze była chyba pierwszym pomysłem :) Wawrzyniak chyba nie była na poważne brana pod uwage, raczej uznałbym to raczej za spekulacje. Bardziej bym był skłonny do stwierdzenia, ze w zamyśle Chudzika był transfer bardziej spektakularny tak jak Popovic rok wczesniej. Skoro wymyślił sobie Twardowska jako druga atakujaca ( kompletnie tego nie rozumiem, bo dziewczyna nie ma do tego predyspozycji) to zapewne chce ściagnąć naprawdę "rasowa" czwórke. I jesli nie wymysli jakiejs egzotycznej zawodniczki to zapewnie Katie bedzie numerem 1 na tej pozycji w Łodzi na najblizszy sezon. Przynajmniej tak to widze.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: phil »

Artek1967 pisze:Napisałem o Van Hecke w takim kontekście, ze była chyba pierwszym pomysłem :) Wawrzyniak chyba nie była na poważne brana pod uwage, raczej uznałbym to raczej za spekulacje.
Pierwotnie to pisano (chyba w Dzienniku Łódzkim), że klub zainteresowany jest Polką (chyba Wawrzyniak albo Miros), Brazylijką, Amerykanką (Carter) oraz Belgijką. Ostatnio na sport.pl pojawił się news, że byli zainteresowani Wawrzyniak, ale ta zagra w Novarze. Ta Belgijka też już zniknęła z listy zainteresowań (pewnie chodziło o Lise albo o Grobelną).
Dawid96
Posty: 112
Rejestracja: 6 cze 2015, o 18:05
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Dawid96 »

Chudzik zapowiedział, że atakującą zostanie znana zagraniczna zawodniczka.
No jakby nie było, Carter jest znana :P
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Artek1967 »

W końcu potwierdziło się to o czym spekulowano od dawna, czyli Pasiński pierwszym trenerem Budowlanych
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery 2015/16

Post autor: SevenUP »

Tak w temacie Budowlanych. Póki co pierwsza "6" wygląda tak: Vincourova- Beier- Sieczka- Polańska- Pycia- Medyńska (L)- ??? Bardzo ocny skład, tak naprawdę poza Chemikiem, Impelem i Sopotem to nie wiem za bardzo z kim miałyby przegrać walkę o 4-5 miejsce.
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: phil »

Kinga Kasprzak w Azeryol Baku http://apasport.az/news/107152 To ta drużyna, która będzie grała w Pucharze CEV.
Dawid96
Posty: 112
Rejestracja: 6 cze 2015, o 18:05
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Dawid96 »

o kurcze, powodzenia Kinga! Ale myslałem,że po tych zagranicznych wojażach ( i przy okazji kontuzjach) wróci do OL.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Artek1967 »

Katie Carter potwierdzona w Budowlanych, czyli nic lepszego nie znalazła :)
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2015/16

Post autor: KuNowymHoryzontom »

A wiadomo co z Atomem ?
:))
Dawid96
Posty: 112
Rejestracja: 6 cze 2015, o 18:05
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: Dawid96 »

KuNowymHoryzontom pisze:A wiadomo co z Atomem ?
Podłączam się do pytania. :) skoro tak czekają z ogłoszeniem przyjmującej, to może będzie jakiś hit? ;)
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery 2015/16

Post autor: SevenUP »

A przepraszam, kto powiedział w ogóle że Atom kogoś ogłosi? Przecież Kaczorowska i Damaske zostają, jest Grothues i najprawdopodobniej Fonoimoana- nigdzie nie było informacji że gdzieś przeszła.
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: phil »

SevenUP pisze:A przepraszam, kto powiedział w ogóle że Atom kogoś ogłosi? Przecież Kaczorowska i Damaske zostają, jest Grothues i najprawdopodobniej Fonoimoana- nigdzie nie było informacji że gdzieś przeszła.
Na stronie Atomu w zakładce drużyna nie ma ani Falyn ani Miros.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery 2015/16

Post autor: SevenUP »

phil pisze:
SevenUP pisze:A przepraszam, kto powiedział w ogóle że Atom kogoś ogłosi? Przecież Kaczorowska i Damaske zostają, jest Grothues i najprawdopodobniej Fonoimoana- nigdzie nie było informacji że gdzieś przeszła.
Na stronie Atomu w zakładce drużyna nie ma ani Falyn ani Miros.
Skoro nie mają podpisanych kontraktów, to ich nie ma. Ale to też nie znaczy, że ich nie podpiszą ;)

A co do Trefla jeszcze, mam nadzieję że wreszcie Damaske pogra, bo ja nie mogę ogarnąć tego jak można jednej z najzdolniejszych polskich siatkarek nie wpuszczać nawet na zmiany ani nic. Grała jeden mecz i dostała MVP :] Nawet bym tego nie pojął jakby na przyjęciu stała Kim z Larson. No ale zresztą Grejman miała to samo w Impelu, dobrze że się przeniosła, oby Magda w końcu też gdzieś poszła żeby grać.
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2015/16

Post autor: phil »

SevenUP pisze:A co do Trefla jeszcze, mam nadzieję że wreszcie Damaske pogra, bo ja nie mogę ogarnąć tego jak można jednej z najzdolniejszych polskich siatkarek nie wpuszczać nawet na zmiany ani nic. Grała jeden mecz i dostała MVP :] Nawet bym tego nie pojął jakby na przyjęciu stała Kim z Larson. No ale zresztą Grejman miała to samo w Impelu, dobrze że się przeniosła, oby Magda w końcu też gdzieś poszła żeby grać.
Rodzice kazali jej się skupić na nauce. To jej rodzice podpisali kontrakt, że do końca sezonu 2014/15 Magda będzie w Gedanii (czy tam Atomie). I to oni mieli prawo zdecydować. Ona podpisała w Łodzi i ten w Łodzi się nie liczył :D
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery 2015/16

Post autor: SevenUP »

Aha, tego nie wiedziałem. A czy ci rodzice są zdrowi umysłowo? Przecież to nie jest 12-letnie dziecko, które zamiast się uczyć idzie na trening, tylko ukształtowana siatkarka i to bardzo utalentowana.
Zablokowany

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”