sezon 2007/08 - 4. kolejka

Awatar użytkownika
chalmi94
Posty: 353
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

sezon 2007/08 - 4. kolejka

Post autor: chalmi94 »

PTPS Farmutil Piła- BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3
(18:25, 18:25, 23:25)

Troche zaskakujący wynik dość łatwa wygrana Aluprofu, a przecież Pilanki wygrały tak niedawno z Cannes 3:2.


Winiary Bakalland Kalisz - GCB Centrostal Bydgoszcz 3:0

(25:15, 25:16, 25:21)

Miał być mecz ładny, z długimi akcjami, a tu brzydki i jednostronny, zawodniczki z Bydgoszczy zagrały fatalnie, a do tego zespół Kalisza grał bardzo konsekwentnie. MVP Anna Woźniakowska.

MKS Dąbrowa Górnicza - Energa Gedania Gdańsk 3:1

(25:18, 22:25, 25:20, 25:15)

Dąbrowa-Górnicza nawet bez kontuzjowanej Tomsi spokojnie wygrał mecz 3:1, poza tym 2 setem dobry meczw ich wykonaniu. MVP Katarzyna Wysocka.

KPSK Stal Mielec - AZS AWF Poznań 3:0

(25:21, 25:20, 25:20)

Poznanianki w tym meczu nic nie mogły zrobić, były bezradne, a Mielec grał dobrze w ataku. MVP została Iwona Niedźwiecka.

AZS Białystok- Muszynianka Muszyna, ten mecz przełożony na styczeń.
AZS Olsztyn
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: sezon 2007/2008 4 kolejka

Post autor: mAt »

Kolego Tomsia gra w Gedanii a nie w Dąbrowie.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: sezon 2007/2008 4 kolejka

Post autor: gonzales »

gedania.dąbrowa.białystok to wg mnie trójka która będzie najbardziej walczyć w tym sezonie o utrzymanie trzymam kciuki za poznań choć też będzie ciężko
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: sezon 2007/2008 4 kolejka

Post autor: mewa »

mAt pisze:Kolego Tomsia gra w Gedanii a nie w Dąbrowie.
Słusznie więc napisał, że Dąbrowa grała bez Tomsi :)
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: sezon 2007/2008 4 kolejka

Post autor: evija »

Chalmi nie wiem czego Ty się spodziewałeś po meczu w Kaliszu. My gramy bez podstawowej rozgrywającej Marty Pluty, która do końca sezonu raczej nie zagra. Mamy 20-letnią Justynę Łunkiewicz, która dopiero wchodzi na dobrą sprawą na nasze ligowe salony, a jej zmienniczką jest atakująca Ewa Kowalkowska, która w tym sezonie nie miała w ogóle grać. W ciężkiej sytuacji dla klubu zdecydowała się jednak pomóc i chwała jej za to.
Nasza gra teraz zależy w głównej mierze od postawy popularniej "Jupi", a jak ta nie miała swojego dnia to jak to się skończyło co niektórzy w TV widzieli. Oczywiście ma ona też dobre dni :) Te miewa głównie w Pucharze CEV, co może akurat w tej fazie sezonu dobrze się składa :) Zniosła presję 2500 kibiców w Turcji i poprowadziła zespół do wygranej :) na dłuższą metę powinna dać sobie radę, ale z racji wspomnianej młodości i braku doświadczenia będą jej się zdarzać słabsze występy.
Warto dodać jeszcze, że nasze przyjmujące są lekko "pod" formą, co też widać było i w przyjęciu i przede wszystkim w ataku. Jako tako jeszcze środkowe i Domino L. Ja tam jechałam może po seta, przy słabej grze Kalisza może po punkt. Jednak Kalisz słabo nie grał, a Pałac owszem, więc skończyło się "planowo".
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Zablokowany

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”