Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: phil »

Według nieoficjalnych informacji Magda Stysiak w przyszłym sezonie zagra w drużynie z Novary.
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: phil »

Jovana Brakocević ma przenieść się do Włoch. Podobno będzie mogła grać w lidze jako włoszka i przy tym nie blokować limitów.
Malwina Smarzek zostaje w Bergamo na kolejny sezon.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: Kiepski »

Szkoda że Brakocević odejdzie. Bardzo dobrze wkomponowała się w Budowlanych i nie jednokrotnie ratowała mecze. Prawdziwa gwiazda ligi (a za dużo ich nie ma). A dlaczego może występować jako Włoszka? Męża chyba ma Turka?
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: Jiroux »

Jej mąż jest Włochem.
bielszczanek
Posty: 123
Rejestracja: 1 maja 2016, o 10:08
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: bielszczanek »

A Nowicka Julka najprawdopodobniej trafi do Budowlanych. Menadżer zawodniczki (jej tata) oczekuje kwoty jakiej bks nie ma na tą zawodniczke..
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: Kiepski »

Na Strefie jest artykuł z Jovaną. Jest jednak szansa, że może zostanie w Polsce. Zależy pewnie od tego co osiągną w play-offach. Na razie jest otwarta na propozycje, a w Polsce jej się podoba. Trzymajmy kciuki
titerlitury
Posty: 336
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: titerlitury »

Przedłużenie kontraktu na 2 lata przez Lorenzo Micellego, to świetna wiadomość. Fachowiec, którego cenią zawodniczki będzie gwarantem kontynuowania i rozwoju dobrej roboty w Developresie oraz - mam nadzieję - dodatkowym atutem do zbudowania w Rzeszowie jeszcze lepszego teamu. Zapewne nie będzie rewolucji personalnej i mam prośbę: niech włodarze Resovii przyglądną się z uwagą jak fajnie można budować zespół.
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: phil »

Teraz włoskie media podają info że Stysiak może trafić do Scandicci.
http://dal15al25.gazzetta.it/2019/03/15 ... scandicci/
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: phil »

Według nieoficjalnych informacji Natalia Murek i Julia Nowicka maja trafić do Budowlanych Łódź.
Pojawiły się też spekulacje o dołączenie Emilii Muchy i Marleny Pleśnierowicz do Developresu.

Według włoskich mediów Lauren Carlini ma dolączyć do Chemika Police. Nie wiadomo czy w drużynie zostanie Marcello Abbondanza pomimo tego, że ma ważny kontrakt (nie wiem czy nie chodzi tutaj nadal o słowa Grzyba wobec Marcello, a Martyna Łukasik ma zostać w Chemiku).
Alexandra Frantti z Miluzy prawdopodobnie zagra w polskiej lidze w następnym sezonie.

Chiaka Ogbogu może trafić do Busto Arsizio.
MuchaLover
Posty: 78
Rejestracja: 22 cze 2016, o 15:27
Płeć: K

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: MuchaLover »

ŁKS prowadzi rozmowy z McKenzie Adams - miałaby zastąpić Bidias, która już prawie na pewno odchodzi z Łodzi, kolejna młoda Amerykanka -Ebony Nwanebu (przyjmująca, 192cm) ma trafić do Legionowa, a do Radomia Jovana Jovicić (przyjmująca).
Dorota Wilk po przerwie powinna powrócić, ciekawe gdzie się wybierze ;)
volley6969
Posty: 13
Rejestracja: 8 kwie 2018, o 12:26

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: volley6969 »

Celeste Plak od nowego sezonu ma występować w Chemiku :o
Jak myślicie - plotka czy ziarenko prawdy w tym jest?
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: phil »

Hmmm przez jeden tweet kogoś kto ma 0 followersów (i w dodatku to jedyny tweet tej osoby) pojawiło się info o Celeste. Niech każdy sam zdecyduje czy można to uznać za pewne źródło :)
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: phil »

Abbondaza opuści Chemika. Zastąpić go może Carlo Parisi

http://dal15al25.gazzetta.it/2019/04/05 ... el-police/
volley6969
Posty: 13
Rejestracja: 8 kwie 2018, o 12:26

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: volley6969 »

phil pisze:Hmmm przez jeden tweet kogoś kto ma 0 followersów (i w dodatku to jedyny tweet tej osoby) pojawiło się info o Celeste. Niech każdy sam zdecyduje czy można to uznać za pewne źródło :)
Mój drogi. Radzę zajrzeć na stronę women.volleybox.net, bo tam jako pierwsza pojawiła się ta informacja :)
MuchaLover
Posty: 78
Rejestracja: 22 cze 2016, o 15:27
Płeć: K

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: MuchaLover »

volley6969 pisze:
phil pisze:Hmmm przez jeden tweet kogoś kto ma 0 followersów (i w dodatku to jedyny tweet tej osoby) pojawiło się info o Celeste. Niech każdy sam zdecyduje czy można to uznać za pewne źródło :)
Mój drogi. Radzę zajrzeć na stronę women.volleybox.net, bo tam jako pierwsza pojawiła się ta informacja :)
Żeby dodać na tej stronie informacje o transferach trzeba podać link do artykułu z informacją o takim transferze, wystarczy kliknąć na tę plotkę o Celeste i przenosi do tweetu osoby, która ma tylko jeden post właśnie o Plak. Raczej wątpliwe, że to prawdziwa informacja, zresztą wątpię czy po kompromitacji z Balkenstein jakakolwiek Holenderka chciałaby tam grać.

Co do Volley boxa to pojawiły się informacje, że w Bielsku podobno Trnkova na środek (brzmi realnie) i Górecka do Nantes, w co jestem stanie uwierzyć, bo Szczurowską już do Francji wysłali, ale nie ma źródła.

Natomiast informacje o rozmowach ŁKSu z McKenzie Adams podano na sportowych faktach, czyli chyba coś się święci i Bidias odchodzi, a Amerykanka ją zastąpi.
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: phil »

volley6969 pisze:Mój drogi. Radzę zajrzeć na stronę women.volleybox.net, bo tam jako pierwsza pojawiła się ta informacja :)
Tekst dnia :D
Nie wiem czy pamiętacie, ale kilka lat temu była tak osoba na forum lubiąca tworzyć fake transfery. Pisała o tym w komentarzach na stronie LSK. Później ludzie kopiowali to bezmyślnie na zagraniczne fora, na podstawie tego pewna strona tworzyła artykuły, a potem bez podania źródła pisali o tym na sport.pl :D Kto nie miał wtedy grać w polskiej lidze. Buijs w Muszynie, Bosetti we Wrocławiu, a Kimura w Dąbrowie :D

Co do volleybox, kiedyś tam rzeczywiście pojawiały się sprawdzone informacje, ale teraz gdy więcej osób odkryło możliwość dodawania transferów zrobił się tam śmietnik.
volley6969
Posty: 13
Rejestracja: 8 kwie 2018, o 12:26

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: volley6969 »

phil pisze:
volley6969 pisze:Mój drogi. Radzę zajrzeć na stronę women.volleybox.net, bo tam jako pierwsza pojawiła się ta informacja :)
Tekst dnia :D
Nie wiem czy pamiętacie, ale kilka lat temu była tak osoba na forum lubiąca tworzyć fake transfery. Pisała o tym w komentarzach na stronie LSK. Później ludzie kopiowali to bezmyślnie na zagraniczne fora, na podstawie tego pewna strona tworzyła artykuły, a potem bez podania źródła pisali o tym na sport.pl :D Kto nie miał wtedy grać w polskiej lidze. Buijs w Muszynie, Bosetti we Wrocławiu, a Kimura w Dąbrowie :D

Co do volleybox, kiedyś tam rzeczywiście pojawiały się sprawdzone informacje, ale teraz gdy więcej osób odkryło możliwość dodawania transferów zrobił się tam śmietnik.
Dziękuję za miano tekstu dnia, bo chyba tylko jeden się pojawił :)
po co miałbym tworzyć plotkę? Tylko się zapytałem czy to ktoś puścił plotkę czy może wiecie coś więcej? Dlaczego od razu twierdzisz, że ja to wymyśliłem?
MuchaLover
Posty: 78
Rejestracja: 22 cze 2016, o 15:27
Płeć: K

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: MuchaLover »

phil pisze: Kto nie miał wtedy grać w polskiej lidze. Buijs w Muszynie, Bosetti we Wrocławiu, a Kimura w Dąbrowie :D
Bauer w Sopocie, Flier to co sezon w Muszynie miała grać, jednak najbardziej zapadła mi w pamięć Gonczarova w Policach :]
volley6969
Posty: 13
Rejestracja: 8 kwie 2018, o 12:26

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: volley6969 »

Kornelia Moskwa zostaje w Bielsku :)
volley6969
Posty: 13
Rejestracja: 8 kwie 2018, o 12:26

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: volley6969 »

Roksana Wers opuszcza Wrocław, natomiast według SF Pleśnierowicz zostaje w Chemiku
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: mewa »

Ktoś ma jakieś pomysły, gdzie może trafić Marek Solarewicz?

Wg moich informacji w LSK trenera na pewno szuka PTPS Piła, nie wiem co z Pałacem i BKS-em i czy Włoch zostanie w Chemiku. W Radomiu i Kaliszu chyba pozostanie status quo.

Czy może zagraniczny kierunek i jakiś klub niemiecki w końcu? (Drezno rozczarowało w tym sezonie odpadając w ćwierćfinale...)
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: phil »

Według Pasiniego w Chemiku ma być Parisi. Abbondanza odchodzi do Bergamo.

Według mnie Solarewicz jednak szkoda do Piły, która jak co roku ma problemy finansowe i pewnie skład będzie trzeba tam budować od zera.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: Jiroux »

Problemy finansowe od roku w kontekście Piły brzmią komicznie xD
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: phil »

Napisałem że ma problemy "co roku" nie że "od roku" :D . Wiadomo że ciągną się one kilka dobrych lat.
bielszczanek
Posty: 123
Rejestracja: 1 maja 2016, o 10:08
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: bielszczanek »

Katarzyna Konieczna (BKS) kończy sportowa karierę.
bielszczanek
Posty: 123
Rejestracja: 1 maja 2016, o 10:08
Płeć: M

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: bielszczanek »

Dorota Wilk i Alicja Grabka w kręgu zainteresowań BKS-u Bielsko
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: rzr »

Po niecałym miesiącu po przedłużeniu umowy Micelli jednak został zwolniony: https://www.developres.rzeszow.pl/aktua ... zadu-klubu
Ciekawe co się tam odwaliło że nie dali mu chociaż dograć sezonu. W ogóle wcześniej zdziwiło mnie że nie poczekali z przedłużeniem na rezultat play offów.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Szkoda . Ciekawe kto w jego miejsce . I gdzie powędruje Lorenzo. Może zostanie w polskiej lidze ?
:))
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: mewa »

KuNowymHoryzontom pisze:Może zostanie w polskiej lidze ?
Na pewno już się kolejka ustawiła... Myślę, że w Polsce nie będzie już pracował. Czy za granicą? Też myślę, że nei od razu...
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Prawdopodobne transfery przed sezonem 2019/20

Post autor: KuNowymHoryzontom »

mewa pisze:
KuNowymHoryzontom pisze:Może zostanie w polskiej lidze ?
Na pewno już się kolejka ustawiła... Myślę, że w Polsce nie będzie już pracował. Czy za granicą? Też myślę, że nei od razu...
nie śledzę tak bardzo polskiej kobiecej ligi, no ale jego pamiętam z dobrych klubów- Foppapedretti, Eczacibasi, być może opieram swoje dobre zdanie o nim właśnie przez pryzmat tego jakie kluby trenował i z jakimi zawodniczkami miał do czynienia . Czy znajdzie się ktoś chętny i lepszy od niego na jego miejsce? Wątpię . Chyba że od przyszłego sezonu super ekstra budżet
:))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”