Sezon 2007/08 - III runda play-off

Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Sezon 2007/08 - III runda play-off

Post autor: Robert »

Mecz o Mistrzostwo Polski
Muszyna - Piła
. "Mineralne" tydzień odpoczywały czekając na swojego przeciwnika w finałowej rozgrywce, dlatego uważam, że będzie to miało bardzo ważne znaczenie w finałowej potycze. Kto wie czy nie dojdzie do pwtórki sprzed dwóch lat, gdy Muszyna zdobyła MP. Piła to największa niespodzianka tegorocznych rozgrywek. Najpierw dziewczyny zdobyły PP, potem pokonały w 1/2 BB, a teraz dojdzie do czwartego meczu pomiedzy tymi drużynami. w I rundzie w Pile wygrała Muszyna 3:2, w Muszynie również "mineralne" 3:1, a w półfinale PP Piła wzięła srogi rewanż za lige wygrywając 3:0. Obecnie przyszedl czas rewanżu. Piła jedzie do Szczyrku, nie wraca do swojego miasta a w sobotę pierwsze emocje. Więcej atutów jest mimo wszystko po stronie Muszyny. TyP 3:1 i 3:2

Mecz o trzecie miejsce
Bielsko Biała - Kalisz.
BB po bardzo dobrej grze w pierwszej rundzie i początkowo w drugiej zatraciło formę. W 1/2 PP przegrało właśnie z Kaliszem 1:3. Winiary podobnie jak Muszyna tydzień odpoczywały i chyba to one są bliższe wywalczenia trzeciego miejsca. Mimo wszystko Kalisz to największa przegrana drużyna obecnego sezonu. Porażka w PP, porażka w 1/2 Po,. Teraz pozostała gra o trzecie miejsce. W lidze w BB było 3:1 dla gospodyń a w Kaliszu 3:2 dla Winiar. Obie druzyny będą chciały zajć trzecie miejsce, ale czy starczy ambicji i motywacji. Kto wie czy w jednej jak i drugiej druzynie nie dojdzie do poważnych roszad kadrowych. Typ 3:2 i 1:3

Mecz o miejsca 5-6
Gdańsk - Dąbrowa Górnicza.
Największa rewalcaja sezonu beniaminek. Gdy wydawalo się, że drugi mecz w Mielcu będzie zwykłą "formalnością" DG pokazała prawdziwy lwi pazur i odniosła dwa zwycięstwa na trudnym terenie w Mielcu, dzięki czemu zagra o prawo gry w europejskich pucharach. Z drugiej strony Gdańsk, której to drużynie "nie leży" drużyna z DG, w pierwszej rundzie w DG było 3:1 dla MKS-u, w rewanżu w Gdańsku 3:2 dla Gedanii po zaciętym meczu. Wynik tej potyczki jest sprawą otwartą i o jeden atut więcej ma DG, gdyż dwa mecze gra u siebie, ale czy to wystarczy? Wygra ten kto bardziej się zmobilizuje.
Wynik jest sprawą otwartą i typuyję 3:2 lub 2:3

Mecz o miejsca 7-8
Poznań-Mielec.
Tych meczy wg mnie nie powinno być w ogóle bo po co? Czy Mielec zajmie siódme miejsce, czy ósme przypuszczam, ze to nie bedzie miało zadnego znaczenia podobnie jak poznań. Obie drużyny zapewne myślą, żeby ten sezon się zakończyl i chcą odpocząć

Bialystok-Bydgoszcz
bydgoszcz wróciła z dlaekiej podróży i na pewno powalczy o co najmniej jedno zwycięstwo, aby mieć mozliwość rozegrania ostatniego siódmego meczu w Bydgoszczy. Z drugiej strony jak Bialystok pokona Palac w sobotę to może nie wypuścić nadarzającej się okazji i w niedzielę bedzie dązył do zwycięstwa, co pokazują ostatnie dwa mecze w Bydgoszczy przegrane dwa razy po 2:3. Uważam, że w tych meczach może zdarzyć się wszystko, a wynik jest sprawą otawrtą, ta drużyna która szybciej opanuje nerwy i emocje będzie bliższa zwycięstwa.
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: 3 runda play-off

Post autor: Kali BBTS »

BKS poprowadzi drugi trener albowiem Wiktor podał sie do dymisji
Naprzód małymi łyżeczkami :)
ludi14
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 19:31
Płeć: M

Re: 3 runda play-off

Post autor: ludi14 »

Teraz to zrobił numer.Mógł poczekać do końca sezonu.Tak to dziewczyny dobił.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 3 runda play-off

Post autor: Robert »

Tak jqak przewidziałem po wczorajszej porażce w BBB pierwsze ruchy. Trochę żal dziewczyn gdyż są rozbite i kto wie czy się "sprężą" na Kalisz. Taka porażka zostaje na dłużej w głowach. "Mały" final to nie to samo, co walka o złoto. Choć z drugiej strony zawsze medal. Trochę za wcześnie trener BB podał się do dymisji mógł to zrobić po zakończeniu sezonu...
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: 3 runda play-off

Post autor: Roberto36 »

Ja mam nadzieje ze Bielsko wygra z Kaliszem i będzie miało trzecie miejsce.Pozdrowienia z Piły ;)
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 3 runda play-off

Post autor: Robert »

Tak jak przypuszczałem w meczu o trzeci plac, lepsza dyspozycją wykazały się Kaliszanki. BB jest rozbite i chyba zajmie czwarte miejsce, odejście trenera, porażka w 1/2 PO siedzą mocno w głowach. Potencjał zawodniczek z BB nie zostła wykorzystany do końca i tutaj upatruję przyczyn takiej postawy w tym sezonie. Po sezoniue nastapi "rozbiór" BB na pewno będą dużę ruchy kadrowe.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 runda play-off

Post autor: PAWKENS »

Bielsko zmarnowało ogromną przewagę w 3 secie, później przegrało go na przewagi... Jutro obstawiam zwycięstwo wciąż aktualnych jeszcze mistrzyń polski 3:0, bo Aluprof się nie podniesie.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 3 runda play-off

Post autor: Robert »

Białystok jest bliżej niż można było sądzić. Gdyby AZS dzisiaj wygrał mamy.. powtókę z rozrywki czyli mecze z Wisłą Kraków, AZS zrobi zapewne wszystko aby zakończyć rywalizację. Bydgoszcz myśliu zapewne o zqwycięstwie i siódmym meczu w hali Astori, czy jest to realne?

Poznań z koleizajmie siódmą lokatę już we wtorek. Mielec strasznie doluje, to już trzeci przegrany mecz z rzędu.

DG przegrałą po walce, ale drugi i ewentualnie trzeci mecz MKS gra na własnym parkiecie. Plan w postaci utrzymania został wykonany, za to szacunek. Obecnie pojawiłą się szansa na grę w europejskich pucharach, jeśli zostanie wykorzystana to bardzo dobrze. MKS w przeciwieństwie do Gedanii nie będzie mial problemów z halą, poza tym Gedania jeszcze nigdy nie wygrała w DG. Wszystko jest możliwe, a wtorkowy mecz da odpowiedź kto jest lepszy.
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: 3 runda play-off

Post autor: jasson »

Tak mi się wydaje że oprócz walki o złoto i o utrzymanie wszystkie mecze odbywają się z przymusu. Może oprócz meczy o brąz wszystie inne powinny odbywać się jako dwumecz? Nie mówię że ktoś się nie przykłada, że nie ma walki, itd. Po prostu wydaje mi się że w tych meczach rządzi przypadek i większe "chciejstwo"...

Największy przegrany sezonu czyli bielsko zostawione jeszcze przez swojego trenera musi bić się o brąz. Radości i mobilizacji brak. Krebok był mądry jak wygrywał, błyszczał wtedy na konferencjach i w telewizji. Po porażce - uciekł. I niech nikt nie mówi że honorowo odszedł bo powinien wziąść laski w garść i zdobyć chociaż brąz. A teraz na konto młodego trenera pójdzie że nie zdobył nawet medalu...

Białystok może dziś świętować ale mimo wszystko Bydgoszczy bym nie skreślał. W takich meczach nie liczy się jakość ale utrzymanie nerwów na wodzy. Białystok już raz tak ważny mecz miał z Dąbrową i go przegrał (a mógł być w ósemce). Pałac musi postawić wszystko na jedną kartę. W takich meczach nastroje są zmienne i kończy się na pięciu setach...
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 3 runda play-off

Post autor: Robert »

jasson pisze:Tak mi się wydaje że oprócz walki o złoto i o utrzymanie wszystkie mecze odbywają się z przymusu. Może oprócz meczy o brąz wszystie inne powinny odbywać się jako dwumecz? Nie mówię że ktoś się nie przykłada, że nie ma walki, itd. Po prostu wydaje mi się że w tych meczach rządzi przypadek i większe "chciejstwo"...

Największy przegrany sezonu czyli bielsko zostawione jeszcze przez swojego trenera musi bić się o brąz. Radości i mobilizacji brak. Krebok był mądry jak wygrywał, błyszczał wtedy na konferencjach i w telewizji. Po porażce - uciekł. I niech nikt nie mówi że honorowo odszedł bo powinien wziąść laski w garść i zdobyć chociaż brąz. A teraz na konto młodego trenera pójdzie że nie zdobył nawet medalu...
Powiem tak mecze o msc 5-8 nie powinny być rozgrywane. Jest to "uszczęsliwianie" drużyn na siłę.Powinny być zachowane miejsca jak po sezonie zasadniczym i do widzenia. Słusznie napisałeś - zero motywacji (może poza meczem o piąty plac).Poza tym widzów na takich meczach jak na lekarstwo, gdyż ewmocji nie m.

Co do Kreboka nic dodać, nic ująć. Jedno zdanie komentarza- tak się nie robi panie trenerze. Mógł odejść po meczach o trzecie miejsce. Dziewczyny są rozbite psychiczne, a wiadomo, ze trener wuykrzesałby jeszcze jakąś wolę walki.. Wydaje mi się, że BB zajmie czwarte miejsce.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 runda play-off

Post autor: PAWKENS »

jasson pisze:Białystok już raz tak ważny mecz miał z Dąbrową i go przegrał (a mógł być w ósemce). Pałac musi postawić wszystko na jedną kartę. W takich meczach nastroje są zmienne i kończy się na pięciu setach...
W tym sezonie tak ważny mecz przegrała także Bydgoszcz, w ostatniej kolejce z Poznaniem :P

Tymczasem Winiary po raz drugi pewnie pokonały Aluprof..., tak jak przewidywaliśmy :)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: 3 runda play-off

Post autor: jasson »

PAWKENS pisze: W tym sezonie tak ważny mecz przegrała także Bydgoszcz, w ostatniej kolejce z Poznaniem :P
Zgadza się, zapomniałem o tym...

Bielsko na kolanach ale nie chcę się już pastwić nad Krebokiem za to co zrobił...

Tymczasem mamy ciekawy finał. Muszyna dziś lekko przeważa i jeśli utrzyma wysoki poziom gry przez cały czas to mecz powinna wygrać...
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 runda play-off

Post autor: PAWKENS »

jasson pisze:Bielsko na kolanach ale nie chcę się już pastwić nad Krebokiem za to co zrobił...
Co do Kreboka... słyszałem od osoby bardzo dobrze znającej się na siatkówce, że Krebok...nie zna się na siatkówce !!! !!! Odważna teza ;) Ciekawe, ile jest w tym prawdy...
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 3 runda play-off

Post autor: Robert »

W Białymstoku się cieszą, a w Bydgoszczy płaczą. Białystok przed sezonem przypominał zlepek nierozumiejących się ludzi (szczególnie mowa o brazylisjkim trenereze, i jego zawodniczkach a także mało poważnych działaczach). W Bydgoszczy z kolei przewietrzyli skład zwolnili Makowskiego i miało być lepiej.... Co wyszło .... Białystok się "spręzył" po przyjkściu Luksa, w Byudgoszczy po zwolnienniu Grabowskiego zatrudnili Kosmola, a potem .... Makowskiego. 16 lat Bydgoszcz grała i odnosiła sukcesy w LSK dziś są łzy... Niestety - rok banicji w 1 lidze Bydgoszczy będszie przykry dla tego klubu.(Bydgoszcz to drugie miasto po Wrocławiu które "złapało" doła spadek męskiej jak i żeńskiej drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej).

Mecze z Wisłą dla Białegostoku powinny być "formalnością" nie ma się co oszukiwać Wisła w takiej formie nie powalczy. Zresztą w tamtym roku właśnie Białystok pokonał Wisłę.
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: 3 runda play-off

Post autor: jasson »

Pałac sam sobie jest winien. Dziś miał wyjątkową okazję by wrócić do Bydgoszczy na siódmy mecz. Prowadził 2:1 w setach, później po walce przegrał czwartego seta. W tiebreaku było już 13:11 Kowalkowska serwuje w siatkę, robi się 14:11. Zryw Pałacu i jest 14:14 po czym Ściurka serwuje w aut, za chwilę psuje przyjęcie i zespół spada do I ligi! Jesli takie zawodniczki w takim momencie nie potrafią wziąć ciężaru gry na swoje barki to kto ma to zrobić? Błedem było zwolnienie rok temu Makowskiego. Rozsypany zespół nie potrafił się już pozbierać przez cały sezon. Czwarte miejsce rok temu odebrano jako porażkę, spadek jest katastrofą bo skład był niewiele gorszy niż w ub. sezonie...

AZS po pierwszej rundzie był skazywany na szybki spadek. Trener Luks ogarnął zespół i zaczął wygrywać. W tym utrzymaniu ma wielkie zasługi. Jesli działaczom w Białymstoku nic nie strzeli do głowy to pewnie zostanie na nowy sezon.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2008, o 07:54 przez jasson, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: 3 runda play-off

Post autor: evija »

SKANDAL - tak można określić jedynie określić ten mecz.

Jak można wytłumaczyć sytuację gdy Oldze Palczewskiej zostaje odgwizdane podwójne odbicie, a sędzia karze tą akcję... POWTÓRZYĆ BEZ PRZYZNANIA PUNKTU?! (tak też się stało). :O
O liniach już nie wspomnę bo był jeden wielki syf przez 2 dni.

W 4 secie - nie mówię o kontrowersjach - było 5 klasycznych "Wałków", w tiebreaku 3. W pewnym momencie trener Makowski chciał oddać ten mecz walkowerem i zdjąć zawodniczki z parkietu.

Bydgoszcz (przynajmniej kibice, bo siatkarki owszem) nie płaczą, bo wiedzą, że zostali po prostu wydymani na cacy a nie pokonani po sportowej walce, ale nikt tego nie zmieni.

Co do samego czysto siatkarskiego widowiska mecz był ładny (przynajmniej w mojej ocenie), zacięty i ciekawy, wiele obron, błedy też wiadomo - stawka robi swoje, ale z inicjatywą Pałacanek. Żal 1 seta, ale trudno, potem zostało to odrobione i wyszliśmy na prowadzenie, które zostało nam "wyrwane". Nie mówię, że moje nie robiły błędów, bo robiły, ale to co się działo to.... naprawdę, na takich meczach muszą być kamery porządne (czyt: relacja w Polsacie).
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 3 runda play-off

Post autor: Robert »

Ewa - sędziowanie, sędziowanie i jeszcze raz sędziowanie. Powiem tak to co zrobiły dziewczynki do podawania piłek w Gdańsku to wg mnie śmiech. Wynik mógł być inny, a tak DG przegrała, ale to już jest historia. Gospodarzom pomagają ściany i tak zapewne było w Białymstoku skoro opisujesz kardynalne błędy. Smutno i przykro, że nie będzie Pałacu, ale uważam, ze przyczyn spadku należy uptrywać w nierozważnych ruchach działaczy (zwolnienie Makowskiego, potem drugi trener, następnie pierwszy). Te działania wg mnie były mocno spóźnione i nieprzemyślane. Kolejna rzecz Grabowski nie umiał dotrzeć do dziewczyn, gdyż potencjał Pałacu jest spory.
Zgadzam się z Jassonem, że błędem było zwolnienie Makowskiego, teraz co lepsze zawodniczki jak Kuczyńksa, Kuligowska, Kowalkowska czy Ściurka będą się rozglądać za innymi klubami w LSK. Przykro to pisać, ale tak zapewne będzie. W Białymstoku jak będą "działać" tak jak w ubiegłym sezonie, że zatrudnią nauczyciela od WF z Brazylii, top bedzie oznaką, ze po raz kolejny nie wyciągnęli wniosków z popełnionych błędów.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: 3 runda play-off

Post autor: mAt »

Nie rozumiem w jakim kontekście przywołujesz tę sytuację. Porównujesz je i dajesz do zrozumienia, że tu i tu oszukano kogoś? W takim razie nie mamy w ogóle o czym rozmawiać. Nie ma jak to porażkę zespołu obarczać winą kilkuletnie dziewczynki, które po raz pierwszy dopuściły się takiego błędu.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 3 runda play-off

Post autor: Robert »

Stwierdzam ogólnie, że miał miejsce taki przypadek i tyle w temacie. Niczego i do nikogo nie porównuję tego. Stwierdziłem porażka i tyle, nie staram się znaleźć winowajców i nie będę tego robił. Szanowny mAt to jest sport i każdemu się może taki błąd przytrafić, trudno było minęło i nie ma tematu.
Jutro będzie mecz w DG więc jak MKS myśli o zajęciu piątego msc to musi wygrać zarówno we wtorek jak i w środę, co wcale łatwe nie będzie.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: 3 runda play-off

Post autor: mAt »

Zrobiłeś to jednak w taki sposób, że zabrzmiało to zupełnie inaczej. Stąd mój odzew. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, ale równie dobrze ta piłka mogła wpaść na boisko przy akcji ważnej dla Gedanii. Wystarczyło kilka sekund różnicy.

Z pytań natury technicznej. :) Czy mecze będą pokazywane na stronie Dąbrowy?
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 3 runda play-off

Post autor: Robert »

Nie mam pojęcia. Drzewiej z ważnych meczy relacje były. Musisz śledzić na bieżąco stronę, ja nie wiem. W kazdym razie jutro się wybieram na meczi napisze. mAt podobno w hali AWF również ma grać Trefl w PLS, to gdzie będzie grała Gedania, jak postępy w budowie nowej hali w Gdańsku?
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: 3 runda play-off

Post autor: mAt »

Hala za szybko nie ruszy. Biurokracja opóźnia rozpoczęcie budowy,a raczej wyburzania. Podobno wszystko ma zostać sfinalizowane pod koniec 2008 roku, jeśli oczywiście wszystko pójdzie po myśli Gedanii.

Jak nie w hali AWF-u, to będą grały w Gdyni. Kończą tam halę na 5 tys. ludzi. Być może z nimi się dogadają. Będzie troszkę dalej na mecze, ale jak ma być w normalnych warunkach to wg mnie warto.

http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 35&page=39 Na tej stronie wątku w miarę aktualne zdjęcia. Na czerwiec ma być gotowa.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 3 runda play-off

Post autor: Robert »

Powiem tak mAt w Gdańsku, BB, Mielcu są nie zaciekawe hale. W mielcu oświetlenie jest z .... neonówek, ktore chronione są siatką. Poza tym hala to zabytek tam -byłem, widziałem. Boisko oświetlone a na trybunach egipskie ciemności. W Bielsku Bialej masz... słupy przed oczami i tak tam się ogląda mecze. W Gdańsku niski pułap sufitu. Najlepsza ma Bydgoszcz, 2 miejsce daję Kaliszowi a trzecie DG, dalej Piła, Poznań, Muszyna. Biłystok kolei gra w Szkole Podstawowej, a trzybuny są sztucznie drobione.

Na ten sezon Gedania miała warunkowe dopuszczenie hali, w przyszłym nie dostanie. Szkoda tylko dziewczyn, ponieważ Wasi działacze będą musieli "coś" wymyślić.

Wracając do tematu meczy pierwszy set w DG może być kluczowy dla dalszego meczu, kto go wygra, ten będzie pewniej grał. W grudniu na "lotnisku" w DG Gedania poległa, zobaczymy jak będzie jutro spodziewam się zacietego meczu.
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: 3 runda play-off

Post autor: Roberto36 »

I co Kalisz wygra brąz,i co z tego jeśli zawodniczki pouciekają bo niema kasy.
http://portal.calisia.pl/articles/1511- ... siatkarkom
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 runda play-off

Post autor: PAWKENS »

Na złą sytuację Klubu złożyło się kilka czynników, m.in. zajęcie wierzytelności przez Urząd Skarbowy, słabsza gra drużyny w Lidze Mistrzyń i Pucharze Polski, wycofanie się koncernu Nestle z umowy sponsoringu.
No to mnie wkurzyli... Słaba postawa w LM ??? ??? Walczyły dzielnie i po tiebreaku przegrały z Zarieczem, pokonały niezłą drużynę z Turcji i Baku, wygrały pierwszy mecz z reprezentacją Holandii i to są słabe osiągnięcia ??? ??? Puchar Polski też był dobry, tyle, że to Piła zagrała fenomenalnie, a Kalisz ''tylko'' dobrze.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: 3 runda play-off

Post autor: Artek »

No to dąbrowianki mnie zaskoczyły tą wygraną :) jeszcze jutro powtórzą wynik i beniaminek zagra w pucharach, nie chyba 5. miejsce gwarantuje je tak jak u mężczyzn?? :) To będzie dopiero niespodzianka i sukces klubu :)
Awatar użytkownika
szer
Posty: 32
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:13
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: 3 runda play-off

Post autor: szer »

A mnie nie zaskoczyły ;p. Przypuszczałem, że wygrają ;d. W ogóle wmawiałem sobie, że w Gdańsku przegrały tylko dlatego, by w Dąbrowie mieć dwa mecze ;d. Ostatnie dwa mecze przed własną publicznością w sezonie.

Mecz spokojnie kontrolowały Dąbrowianki. Patrząc na set pierwszy i drugi Gdańsk próbował coś grać. Ale 3 set to już miazga... Naszym zawodniczką wychodziło wszystko ;). Zagrywka, obrona, atak, blok. Nawet gra środkiem była bardzo dobra, co często się nie zdarza ;d

Jutro decydujący mecz. Sądzę, że będzie zacięty, ale serce mówi MKS wygra ;d
MKS Dąbrowa Górnicza
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 runda play-off

Post autor: PAWKENS »

Ja też bym się niespodziewał :P Jutro decydujący mecz, o tym kto zagra w europejskich pucharach, stawiam, że Gdańsk się podniesie i pokona dąbrowianki 3:1.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 3 runda play-off

Post autor: Robert »

Jutrzejszy mecz da ospowiedź, któ zagra w pucharach. Wiadomo, że będzie to zupełnie inny mecz niż dzisiaj. Gedania nie zagrała dziś nic. Tak jak pisał szer walka była w 1 i 2secie w trzecim nastąpiło pogodzenie się Gedanii z porażką. Poza tym Gedania nie potrafi grać na hali w DG. (licząc mecze w 1 lidzie i w LSK - trzeci mecz i trzecia porażka). DGzagrała dziś bardzo dobrze szczególnie zagrywka funkcjonowała i blok. wiele piłek było podbitych w obronie i to był klucz do sukcesu.
Padziu
Posty: 19
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 19:07
Płeć: M

Re: 3 runda play-off

Post autor: Padziu »

Dziś MKS wygra 3-1

Gdańsk wygrał w naszej hali tylko 3 sety dziś zdobędą 4 który nic im nie da. (w 1 lidze 2 lata temu gedania przegrała 3-2 z Dąbrową w meczu rundy zasadniczej przegrała 3-1) i dziś równierz przegra 3-1 i Challenge Cup zawita w przyszłym sezonie do DG
Zablokowany

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”