Plotki transferowe sezon 2024/2025.

Diomedea

Re: Plotki transferowe sezon 2024/2025.

Post autor: Diomedea »

VolleyFan789 pisze: 30 cze 2024, o 22:05 Radom ogłosił pełny skład.

Durski, Sławiński
Kluth, Siemiątkowski
Smits, Tokajuk, Rohnka, Serewis
Schamlewski, Polok, Szymański
Filipowicz, Wyszynski
Michalski

Na papierze ciekawie, choć na kolana ten skład nie rzuca. Faworytem numer 1 na pewno nie będą, tylko jedną z wielu drużyn, które będą walczyć o awans. Porównywalne lub lepsze składy w Bielsku i Chełmie.
Widze, ze Tokajuk rzeczywiscie za granice poszedl, ale wojewodztwa. Pytanie czy do szostki, bo w koncu w AGHu niedawno sie przebil i utwierdzil. A Rhonka niby tez niezly, u nas trenerzy wola "doswiadczonych".
W kazdym razie mocne przyjecie, mocniejsze niz w Chelmie i troche mocniejsze niz w BB.
Kluth rzeczywiscie ostatnio kiepsko wyglada na wejsciach. Trudno wyczuc czy po 2 bodajze latach lawkowania jeszcze sie zbierze.
VolleyFan789

Post autor: VolleyFan789 »

Widze, ze Tokajuk rzeczywiscie za granice poszedl, ale wojewodztwa. Pytanie czy do szostki, bo w koncu w AGHu niedawno sie przebil i utwierdzil. A Rhonka niby tez niezly, u nas trenerzy wola "doswiadczonych".
W kazdym razie mocne przyjecie, mocniejsze niz w Chelmie i troche mocniejsze niz w BB.
Kluth rzeczywiscie ostatnio kiepsko wyglada na wejsciach. Trudno wyczuc czy po 2 bodajze latach lawkowania jeszcze sie zbierze.
Mocniejsze przyjęcie? Nierówny Smits, Tokajuk bez przyjęcia, Rhonka po poważnej kontuzji i Serewis który nie łapał sie do 14-stki w Spale. Moim zdaniem jest to bardzo słaby skład w porównaniu do zapowiedzi o natychmiastowym powrocie do Plusligi. Skład zrobiony bez pomysłu, z zawodników którzy byli jeszcze wolni. Przypomina mi to Wrocław sprzed 2-3lat, gdzie kasa była, zawodnicy byli, a konczyło się zawsze na max 4 miejscu, lub poza czwórką. I tutaj myślę, że skończy się podobnie
Diomedea

Post autor: Diomedea »

Tokajuk w cyfrach wygladal w ostatnim sezonie sporo lepiej niz jeszcze 2 sezony temu. Licze na to ze sie ustabilizowal.
Smits momentami byl dosyc osamotniony. Ladne rezultaty jak na nierownych partnerow.
Na Serewisa nie licze, nie jestem fanka.
Zobaczymy za kilka miesiecy.
Streeter
Kontakt:

Post autor: Streeter »

Maciej Krysiak dołączył do ekipy z Bydgoszczy.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Kudi

Post autor: Kudi »

Czyli 4 walczącą o awans według mnie się wyklarowała oczywiście kolejność przypadkowa Bydgoszcz BBTS Czarni i Chełm. Zakładam, że ten atakujący Bydgoszczy z Argwntyny to nie jest typowy zapchajdziura tylko będzie grał dobrze
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”