Sezon 2009/10

beny
Posty: 170
Rejestracja: 22 mar 2009, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Wałcz

Re: Sezon 2009/10

Post autor: beny »

nie czytałem na bierząco forum, więc nie wiem czy była mowa o czymś takim :
że Joker i Orzeł zostają w lidze, a Nysa by grała baraże z Morzem o 1lige. ;)
wydaje mi się , że jest to najlepsze rozwiązanie i najbardziej prawdopodobne.
jakubek
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2009, o 07:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: jakubek »

Witam,

Mam pytanie czy wiadomo już kiedy będzie ostateczna decyzja w sprawie obsady I ligi ? :)

Pozdrawiam.
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Sojek »

mam nadzieje ze na dniach powinno sie wyjaśnić ale z tego co wiem to Orzeł i Piła odwołują się w Trybunale Arbitrażowym ... oby na korzyść tych zespołów :)
reda
Posty: 95
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 03:58
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: reda »

Odwołują się od czego? Na razie chyba tylko w kwestii przywrócenia w prawach członka związku. A co dalej - kto ma podjąć decyzję o grze w lidze i w której? Sąd Arbitrażowy nie da tym klubom miejsca w lidze.
beny
Posty: 170
Rejestracja: 22 mar 2009, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Wałcz

Re: Sezon 2009/10

Post autor: beny »

może ktoś rozważy moją kwestie, bo wydaje mi się, że tak bedzie...
Awatar użytkownika
rufin
Posty: 99
Rejestracja: 9 cze 2009, o 20:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: rufin »

Fake news z perspektywy polskich dziennikarzy ;p
kwiatus1979
Posty: 17
Rejestracja: 23 lip 2008, o 16:10
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: kwiatus1979 »

GOLAB
Posty: 60
Rejestracja: 22 lis 2008, o 14:47
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: GOLAB »

Jest decyzja w sprawie orła i jokera.Sad odrzucił odwołanie.Co na to ci,którzy zapierali sie,że mają nie wiadomo jakie informacje na ten temat i że oba kluby zagraja w I lidze????
Awatar użytkownika
fibus
Posty: 125
Rejestracja: 2 lut 2008, o 23:32
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2009/10

Post autor: fibus »

Skąd masz takie informacje? Czy mógłbyś podać źródło ? Bez urazy ale wielu było takich że "coś na pewno" a potem wychodziło zupełnie odwrotnie...
Awatar użytkownika
rufin
Posty: 99
Rejestracja: 9 cze 2009, o 20:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: rufin »

pzps.pl
Fake news z perspektywy polskich dziennikarzy ;p
Awatar użytkownika
fibus
Posty: 125
Rejestracja: 2 lut 2008, o 23:32
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2009/10

Post autor: fibus »

rufin pisze:pzps.pl
racja, przed 10 minutami mi sie nie wyswietlalo :) no to mamy sytuacje jasna.
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Arekprees »

chyba raczej jeszcze wiekrzy meksyk
dario_azs
Posty: 13
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:03
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: dario_azs »

W Krakowie od wczoraj trwają MP klubów AZS z udziałem
- AZS PWSZ NYSA (I LIGA)
- AZS ZIELONA GÓRA (II LIGA)
- AZS OPOLE (II LIGA)
- AZS UWM OLSZTYN (II LIGA)
- AZS POLITECHNIKA KRAKOWSKA (II LIGA)
- AZS POLITECHNIKA KRAKOWSKA II (III LIGA)

Na stronie http://www.azs.pk.edu.pl można oglądnąć w niedziele mecze finałowe wg poniższego grafika:

AZS Politechnika Krakowska zaprasza na relację na żywo z niedzielnych meczów finałowych Mistrzostw Polski AZS w siatkówce mężczyzn.

# Plan transmisji: godz. 10.00 mecz o V miejsce: AZS Opole (II liga) - AZS Dwunastka Politechnika Krakowska II (III liga)
# godz. 12.00 mecz o III miejsce: AZS PWSZ NYSA (I liga)/AZS ZIELONA GÓRA (II liga) - AZS Politechnika Krakowska (II liga)/AZS UWM Olsztyn II (II liga)
# godz. 14.00 mecz o I miejsce: AZS PWSZ NYSA (I liga)/AZS ZIELONA GÓRA (II liga) - AZS Politechnika Krakowska (II liga)/AZS UWM Olsztyn II (II liga)

Mecze będzie można oglądać w wysokiej rozdzielczości 640x480


Sobota

Grupa A:
AZS Opole - AZS Politechnika Krakowska 0:3 (28:30, 21:25, 18:25)

AZS Opole: Michalak, Szewczyk, Jankowski, Jutkiewicz, Jamrozowicz, Jeton - Szlendak (libero) oraz Kęsicki, Nalepka, Swodczyk, Siekański

AZS Politechnika Krakowska: Bławat, Galiński, Laskowski, Dzierwa, Golec, Szpyrka - Szymczak (libero) oraz Piórkowski, Błasiak, Typel, Łoza, J. Fornal

Tabela gr. A:
1. AZS Politechnika Krakowska 2.4 6:1
2. AZS PWSZ Nysa 2.3 4:3
3. AZS Opole 2.2 0:6

Grupa B:
AZS Zielona Góra - AZS Politechnika Krakowska 3:0 (25:18, 25:22, 25:18)

AZS Zielona Góra: Klucznik, Lis, Świerzewski, Lesiak, Borkowski, Przyborowski – Odwarzny (libero) oraz Marcinkiewicz, Matuszewski, Zasowski, Bitner, Mariaskin

AZS Dwunastka Politechnika Krakowska II: Fedorczak, Paluch, Kotala, Słonina, Czechowski, Muchajer – Sawiczyński (libero) oraz Kiniorski, Hebda, Gąsiorek, Fik

Tabela gr. B:
1. AZS Zielona Góra 2.4 6:2
2. AZS UWM Olsztyn II 2.3 5:4
3. AZS Dwunastka Politechnika Krakowska II 2.2 1:6
--------------------------------------------------------------------------------
Jeszcze dzisiaj mecz półfinałowe
# Godz. 16.00 półfinał nr 1: AZS Politechnika Krakowska – AZS UWM Olsztyn II
# Godz. 18.00 półfinał nr 2: AZS Zielona Góra – AZS PWSZ Nysa
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Jacek »

No to I liga bez Jokera i Orła, które powalczą w III.

Swoją drogą to stawiałem na przywrócenie ich do II ligi. Prezesi obu klubów powinni podać się raz dwa do dymisji. Nowowybrani przeprosić się z PZPS i może jest jeszcze cień szansy na II ligę.
pospila
Posty: 17
Rejestracja: 17 lip 2009, o 16:31
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: pospila »

KIBICE JOKERA TO NIE KONIEC WALKI. OFICJALNIE KLUB ZŁOŻYŁ ODWOŁANIE I OFICJALNIE KLUB BEDZIE ODWOŁYWAŁ SIĘ DO TRYBUNAŁU PRZY PKOIL

Jak poinformował Strefę Siatkówki dziś rano prezes Orła Międzyrzecz już w kilkanaście godzin po dość kuriozalnej decyzji Polskiego Związku Piłki Siatkowej klub wysłał kolejne odwołanie, tym razem od decyzji dotyczącej możliwości występów tylko na szczeblu wojewódzkim. - Musimy wykorzystać całą ścieżkę odwoławczą, która obowiązuje w PZPS-ie ale jeśli to nie przyniesie rezultatu odwołamy się także do wyższych instancji - zapowiada Andrzej Kaczmarek. Prawdopodobnie drugi z ukaranych klubów, Joker Piła, zgodnie z wczorajszymi zapowiedziami swojego prezesa, jeszcze w dniu dzisiejszym także złoży odwołanie.

OFICJALNIE TA SPRAWĄ ZAJMIE SIĘ TEŻ MINISTERSTWO SPORTU
ORZEL
Posty: 46
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:09
Płeć: M
Lokalizacja: Miedzyrzecz

Re: Sezon 2009/10

Post autor: ORZEL »

jaki cien szansy na przywrocenie do 2 ligi ? to co robi teraz PZPS to jest smiech na sali ! ! ! w tej lidze powinni zagrac ci ktorzy sobie na to zasluzyli a nie ci ktorzy maja jakies wzgledy w centrali , gra tych zespolow w 1 lidze na pewno oslabi poziom sportowy tej ligi a przeciez nie o to chodzilo panom z PZPS-u , a co do dymisji pana prezesa naszego klubu to cale sportowe srodowisko tego miasta jest za !!! do widzenia panie Kaczmarek - przeklety przez KIBICOW ! ! ! wiele serc jedno bicie MKS ORZEL na cale ZYCIE ! ! !
... kibicowski szlak , taka obralismy droge ...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Arff »

Ale ja nie widzę w tym żadnego "śmiechu na sali"... był wyznaczony termin na wpłatę należności która się PZPSowi mniej lub bardziej należała... kluby tego nie zrobiły i zastały skreślone z listy członków PZPS...a to że w końcu musieli zapłacić to już inna sprawa, bo dług i tak trzeba spłacić, nawet jak już poniosło się inne konsekwencji na tle roszczeniowym... a spłata długu po terminie wcale nie obliguje do powrotu do sytuacji sprzed terminu spłaty...

Możecie mieć pretensje tylko i wyłącznie do włodarzy swoich klubów...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: olow »

Po ostatnich komunikatach PZPS , to nawet nie wiadomo w której zakładce forum pisać...
Chciałbym się ustosunkować do słów ludzi z centrali. Po relegowaniu 1 zespołu Jokera do 3B , również relegował drugi zespół z 3A do 3b, a jeszcze jak dodamy do tego, ze w jednej lidze klub może mieć tylko jeden zespół, jest to tożsame z likwidacja drugiej drużyny. Nie jest tajemnicą, że młodych zawodników Jokera większośc klubów widziało by u siebie i ot cała tajemnica magicznego głosowania.
kaczor373
Posty: 7
Rejestracja: 31 lip 2009, o 11:00
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: kaczor373 »

Do ORZEŁ
nie wiem kim jesteś ale za pewne jakimś tchórzem skoro tu zabierasz głos za wszystkich kibiców klubu.Nie wiem tylko czy oni tak samo jak ty myślą.Bo chyba nie.Z resztą zapewne jesteś jakimś chłopczykiem których na naszej klasie można obejrezeć z szalikami i stylizujących się na chuliganów.Pozdrawiam
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Sojek »

jestem za ORZEL znam Go osobiście i nie jest byle kims jest jednym z nas czyli Kibicem a to co wyprawia PZPS to woła o pomsce do Nieba niech oni sie w ogole zastanowią co robią !!błazenada totalna wymyślać jakieś nowe uchławy czy hu* wie co pojaba** !!na stos z takimi albo kara chłosty za takie chamstwo i nie mowcie ze jesteśmy jakimis gówniarzami bo mamy ponad 20 lat i wiemy to co mówimy a jak komuś sie nie podoba to niech sie najpepiej nie wypowiada .My kibice Orła wiemy swoje, jak ktos patrzy na to z boku to jest za PZPS za tymi Chu**** , ale PZPS jest w błędzie to na tyle i nie mam zamaiaru na jakies głupie pytania odpowiadac sami sobie na nie odpowiedzcie nara i moderatorzy mogą mnie zablokować za co co pisze mam to gdzies

Ps mysle tak samo i moge mowic w imienu klubu kibica bo oni tak samo myśla hej
kaczor373
Posty: 7
Rejestracja: 31 lip 2009, o 11:00
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: kaczor373 »

Sojek coraz bardziej śmieszą mnie Twoje wypowiedzi. Klub Kibica powstał kiedy powiedz mi? Dawno czy nie?Bo wydaje mi się że za kadencji pana Andrzeja Kaczmarka której dymisji domaga się ORZEŁ, patrz post wyżej wypowiadający się za wszystkich kibiców.A to że znasz go osobiści e to mnie mało obchodzi, jak dla mnie to ukrył się pod nikiem a teraz kozaka rżnie.Prawdziwy kibic zostaje z klubem na dobre i na złe i nie ma tu podziłu na drużynę i zarząd bo klub to jedność, w szczególności teraz kiedy wszyscy jadą na jednym wózku.
Faktem jest że w poniedziałek o 8 rano zostało wysłane pismo jeszcze raz do sądu odwoławczego przy PZPSie.Jeżeli tutaj nic nie da rady wskórać, klub pójdzie do PKOLu.Zostało wynajęte biuro prawnicze z Poznania zajmujące się wyłącznie sprawami sportowymi.
Aha Sojek nie pisz niczego jak do końca nie jesteś pewin, albo jak jesteś pewien po przeczytaniu kilku artykółów na stronie.
p.s.dużo by tu jeszcze pisać bo emocje sięgają zenitu ale to tak w skrócie.Jak ktoś ma coś do powiedzenie wiecej w tej sprawie niech dalej pisze ale najpierw się zastanowi, a jak ktoś ma do mnie wąty to na PM czekam na wiadomości od ORZEŁ może będzie miał odwagę się ujawnić, bo ja mogę zrobić to już teraz.Chociaż Ci co mnie znają wiedzą że jestem z Międzyrzecza i jaką miałem ksywkę pośród znajomych.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Arff »

no fakt... PZPS jest w błędzie bo TAAAAK !!!
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Jacek »

Arff pisze:no fakt... PZPS jest w błędzie bo TAAAAK !!!
Mało tego PZPS powinien przeprosić kluby za to że upomiał się o kasę. :)
Długi 22 klubów powstały ponad rok temu. PZPS poszedł na rękę, wydłużył termin płatności. No jak tak można ? ;-)
W marcu, czyli mniej więcej po 9 miesiącach PZPS zaczął upominać się o długi. Znowu przesada ;-)
Od marca do czerwca PZPS wysyła przypomnienia, monity, ponaglenia, ostrzega przed wykluczeniem ze swoich struktur. Efekt jest taki, że 17 klubów spłaca swoje zadłużenia a 5 nie, w tym Orzeł i Joker. Mało tego, olewają nawet prywatne prośby członków Zarządu PZPS bo kto im co zrobi ? W końcu PZPS podejmuje konkretne działania i nagle jest be. Bo jak to ? Za 24 tys ? Przecież to śmieszna kwota. Tak śmieszna, że przez rok nie było sensu płacić a gdy się wyleciało to się zapłaciło raz dwa.

To co się dzieje to wyłącznie wina prezesów obu klubów, którzy powinni podać się do dymisji. Przez nich może nie byc ligowej siatkówki w Międzyrzeczu i w Pile. Tu powinne być zwrócone ataki redaktorów typu pan Borowiak. No ale najłatwiej na PZPS. Dlatego też uważam, że w tym wypadku Siatka.org nie jest obiektywna. a wspomniany wyżej redaktor (jeżeli przekręciłem nazwisko to przepraszam) nie powinien pisać na ten temat wcale.

Żeby było jasne to uważam że kara jest za surowa i bardziej adekwatne byłoby, tak jak sugerował trener Jokera, ujemne punkty (na co jest już za późno) lub II liga.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Arff »

W 100% zgadzam się z Jackiem... choć bardzo szkoda mi Jokera bo to niezwykle uznany ośrodek szkolenia młodzieży w kraju... a na ten sezon 1wszoligowy również szykował skład z bardzo utalentowanych młodych chłopaków... ale gdy w grę wchodzi biznes nie ma sentymentów... tak na prawdę Jokera i Orła przywrócić może tylko i wyłącznie czyjaś dobra wola... wszystkie przepisy świadczą przeciw nim, bo wina jest ewidentna i niezaprzeczalna... jak eksmitują ludzi z mieszkań za notoryczne niepłacenie czynszu, to nawet jak po fakcie ten czynsz zostanie uregulowany mieszkania odzyskać nie sposób...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
pospila
Posty: 17
Rejestracja: 17 lip 2009, o 16:31
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: pospila »

JUTRO ostateczna decyzja wiadomo, że za jokerem stoją politycy i sam minister sportu, ktory chce wyjasnienia tej sprawy
dario56
Posty: 21
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:03
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: dario56 »

Człowieku, który raz piszesz o tych politykach i ministrze sportu??? Prymas polski też się za Wami wstawi? Może prezydent Kaczyński? Jak PZPS będzie chciał zrobić, tak zrobi. Kara jest zdecydowanie za surowa, ale zgadzam sie z Jackiem i Arffem - skoro kwota była śmieszna to trzeba było zapłacić (nie mówcie, że kasa z miasta nie doszła itd. bo to naprawdę była śmieszna kwota - jak trzeba by było to wystarczyłaby zrzutka panów z zarządu i po sprawie, taką kwote można też zaoszczędzić zapewne bez problemu nawet na bieżących wydatkach, nie mówiąc o oszczędnościach przy podpisywaniu kontraktów).
marge
Posty: 61
Rejestracja: 31 sty 2008, o 19:20
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: marge »

W tym konkretnym przypadku PZPS kosekwentnie zasłania się "literą prawa". Szkoda że tylko w tym przypadku. Może nie na tym poziomie rozgrywkowym, ale na tym forum opisywane były częste przypadki "naginania" regulaminu przez PZPS. Bodajże dwa lata temu potwierdzony został do gry w III lidze (i oczywiście dalej w turniejach o wejście do II ligi) zawodnik który rozegrał w
w tym samym sezonie mecze w II lidze. Byl to podobno świadomy, szczególny, jednorazowy przypadek.
Rozgrywki o wejście do II ligi są bardzo rozbudowane, gdyż rywalizację rozpoczynają 32 zespoły wyłonione w województwach. I co z tego, skoro do turnieju barażowego o zwolnione miejsce dopuszcza się zespół, który nie brał udziału a rozgrywkach o wejście do tej klasy rozgrywkowej.
Może po tej decyzji dotyczącej Jokera i Orła, PZPS zacznie respektować swoje regulaminy we wszystkich rozgrywkach szczebla centralnego. Oby.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Jacek »

pospila pisze:JUTRO ostateczna decyzja wiadomo, że za jokerem stoją politycy i sam minister sportu, ktory chce wyjasnienia tej sprawy
Zdradzisz nam tą decyzję ?
pospila
Posty: 17
Rejestracja: 17 lip 2009, o 16:31
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: pospila »

jak mnie informował darek krajewski były zawodnik jokera, powiedział mi osobiście, że wczoraj kluby dostały informacje i wiedzą już czy zagraja czy nie, teraz czekamy na informacje z klubów, wiem, że jak bedzie negatywna kluby odwołają się do Sądu Arbitrażowego przy PKOL, ale jak donosza inne osoby wiadomo, że bedzię pozytywna odpowiedz dlateo bo sad odwoławczy usasadnia, że zarzad nie moze sam zdecydowac tylko walne zgromadzenie i ze jest to wbrew regułom.
Sympatyk
Posty: 12
Rejestracja: 20 sty 2009, o 14:15
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Sympatyk »

Siatkarska czarna komedia trwa

„Trochę straszno, trochę śmieszno.” Kolejna decyzja w sprawie Jokera, po której niewiele wiadomo. Następny termin: 16 września.

Czy Joker zagra w pierwszej lidze? Decyzję mieliśmy poznać dziś. Zamiast niej, do klubu dotarł dziś wczesnym popołudniem faks z decyzją Sądu Odwoławczego, w której można przeczytać, że sąd uchyla w całości zaskarżoną decyzję nr 87 i… to wszystko. Przypomnijmy. Decyzją nr 87 zarząd PZPS uchylił decyzję nr 81, przywracając tym samym Jokera w prawach członka związku. I tu drogi zarządu klubu i PZPS-u się rozchodzą. Pracujący dla Jokera prawnik uważa, że jeszcze przed dzisiejszą decyzją klub miał prawo grać w pierwszej lidze. Siatkarska centrala nie przywróciła jednak Jokerowi prawa do gry na zapleczu ekstraklasy. Co dziwne, głosowano nad wnioskiem, którego klub nie składał: nad włączeniem go do rozgrywek II ligi, z której właśnie awansował. Ta decyzja nie zyskała poparcia członków zarządu. W tej sytuacji PZPS pozwolił pilskiemu klubowi, który znowu był członkiem związku, ale bez prawa do powrotu do rozgrywek centralnych, zgłosić się jedynie do rozgrywek wojewódzkich (w Wielkopolsce to liga III B, czyli w praktyce IV).

Na interpretację stanu prawnego po dzisiejszej decyzji, klub jeszcze czeka. Według poprzedniej decyzji Sądu Odwoławczego, zarząd związku nie może przywrócić usuniętego klubu do grona członków PZPS. Może to zrobić tylko Walne Zgromadzenie.

Kolejny termin, jaki znamy, to 16 września. Wtedy ma zebrać się zarząd PZPS. Nie wiadomo jednak, czy spotka się po to, by ustalić po prostu nowy terminarz pierwszej ligi, w którym będzie 13 zamiast obecnych 11 zespołów, czy sprawę klubów z Piły i Międzyrzecza będzie chciał przeciągać dalej w nieznanym kierunku. - Zarząd będzie rozpatrywał sprawę całościowo. Jakie wnioski zostaną postawione pod głosowanie - nie wiem. Po posiedzeniu będzie komunikat - powiedział Radiu Eska Bogusław Adamski, sekretarz generalny PZPS. - Dopóki sprawa jest w toku i dopóki nie zapadnie ostateczna decyzja, Joker nie jest członkiem PZPS-u. Sąd Odwoławczy zażądał rozpatrzenia sprawy w całości.

Jeszcze w ubiegłym tygodniu siatkarze nie ukrywali, że powoli tracą cierpliwość i mają już ustalone warunki kontraktów w innych klubach. Kierunki o których mówią, to Nysa, Szczecin, Kielce i zagranica. Według prezesa Jokera, nie ma jednak ryzyka, że zawodnicy odejdą z klubu. - Ryzyko byłoby wówczas, gdyby Sąd Odwoławczy utrzymał uchwałę zarządu - powiedział Radiu Eska Jerzy Jasiński. - Związek według mnie powinien zaakceptować powiększenie ligi. Jestem optymistą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”