Sezon 2013/2014

Azmo
Posty: 37
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 14:35
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: Azmo »

Mnie dziwi dlaczego mając dość pokaźny budżet jak na 1 lige nie zatrudnili kogoś bardziej doświadczonego.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: dezerter »

Lubin już tak ma w sezonie zasadniczym, przyjdą play-off`y i pudło murowane. Mam pewne zastrzeżenia co do Kadziewicza, chyba troszkę rozwala team.
prezio
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2009, o 08:24
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: prezio »

Dobrze, że młodzi trenerzy dostają szansę i dobrze , że tak jak Szabelski ją wykorzystują (dwa medale w lidze). Natomiast paru panom w tej lidze, którzy są w wieku silnie EMERYTALNYM, powinno się już podziękować :( w ich wieku powinno siedzieć się w fotelu, w kapciuszkach i snuć opowieści wnukom :o :o
Azmo
Posty: 37
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 14:35
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: Azmo »

Dezerter to takie Twoje przypuszczenia czy info z klubu?
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: Ejt »

prezio pisze:Dobrze, że młodzi trenerzy dostają szansę i dobrze , że tak jak Szabelski ją wykorzystują (dwa medale w lidze). Natomiast paru panom w tej lidze, którzy są w wieku silnie EMERYTALNYM, powinno się już podziękować :( w ich wieku powinno siedzieć się w fotelu, w kapciuszkach i snuć opowieści wnukom :o :o
A kogo masz na myśli? Bo tylko jeden trener spełnia Twoje kryteria ;)
Sigri
Posty: 6
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 18:28
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: Sigri »

Piękny mecz we Wrześni, Cuprum pokonane :D
Mecz na wysokim poziomie, po obu stronach siatki 2 panów którzy nie powinni grać w tej lidze.
O wyniku zadecydował słaby libero gości, skrzydła nie były tak skuteczne jak środek Cuprum.
Jak od połowy 1 seta do końcówki 2 seta siedziała zagrywka Krispolowi, to Cuprum nie istaniał.
Natomiast przy dobrym przyjęciu Kadziewicz i Kasper byli nie do zatrzymania.
KPS Leon
Posty: 6
Rejestracja: 9 lut 2012, o 19:15
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: KPS Leon »

Sigri pisze:Piękny mecz we Wrześni, Cuprum pokonane :D
Mecz na wysokim poziomie, po obu stronach siatki 2 panów którzy nie powinni grać w tej lidze.
Kogo masz na myśli? Jeśli Igłę to trochę dziwne bo mimo że ma swoje lata to daje z siebie wszystko i jest w naprawdę wysokiej formie ;)
Sigri
Posty: 6
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 18:28
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: Sigri »

Igła jest w super formie.
Miałem na myśli Michała Dębca i Łukasz Kadziewicza- oni powinni grać w Plus lidze :D
KPS Leon
Posty: 6
Rejestracja: 9 lut 2012, o 19:15
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: KPS Leon »

Prawdę mówisz :) ale z drugiej strony lepiej dla nas :D
sahin
Posty: 3
Rejestracja: 5 gru 2013, o 07:34
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: sahin »

rzeczywiście obaj Panowie nie dosc ze prezentowali sie najlepiej w swoich druzynach to jak najbardziej powinni wystepowac w wyzszej lidze. Nic straconego :) na emerytury jeszcze nie ida. za Lukaszem przemawia doswiadczenie, za Michalem niesamowita ambicja i praca. niestety niedoceniany zawodnik.
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: Pekpol »

Ejt pisze:
prezio pisze:Dobrze, że młodzi trenerzy dostają szansę i dobrze , że tak jak Szabelski ją wykorzystują (dwa medale w lidze). Natomiast paru panom w tej lidze, którzy są w wieku silnie EMERYTALNYM, powinno się już podziękować :( w ich wieku powinno siedzieć się w fotelu, w kapciuszkach i snuć opowieści wnukom :o :o
A kogo masz na myśli? Bo tylko jeden trener spełnia Twoje kryteria ;)
Skoro wiek emerytalny to 67 lat to żaden trener nie spełnia tych kryteriów. Najstarsi szkoleniowcy w lidze to Such (65 lat) i Dudziec (64 lata) ;-)
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: Chal »

"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: lucass90 »

No i super, ja na pewno będę oglądał.
AZS CZĘSTOCHOWA!
adam201
Posty: 145
Rejestracja: 10 maja 2008, o 02:28
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: adam201 »

Ostatnio też się dogadali, a wiemy jak wyszło... Nie uwierzę poki nie zobaczę.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: krzysiu »

Ale teraz już podali rozpiskę - także jakby teraz mieli się wycofać to wyszliby na idiotów trochę..
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: maciek77 »

więcej kasy dla klubów, to i poziom powinien się zwiększyć i mam nadzieje że w przyszłości wyjdzie to na plus na polskiej siatkówki.
jeśli już będą transmisje to mam nadzieję że będą pokazywane najciekawsze spotkania
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: madlark »

Termin startu dziwaczny - poniedziałek o 14.30 :o Lepszych nie było?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: Chal »

Wolny poniedziałek.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: Artek »

Ciekawe czy poznamy warunki tych transmisji.
maciek77 pisze:jeśli już będą transmisje to mam nadzieję że będą pokazywane najciekawsze spotkania
Najciekawsze zapowiada się w Lubinie, gdzie Cuprum będzie grał z liderem.
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: Artek »

Program relacji w Orange sport trzech najbliższych kolejek:.

XV kolejka
6 stycznia Krispol Września – UMKS Kęczanin Kęty (15.00)

XVI kolejka
11 stycznia Ślepsk Suwałki – KS Cuprum Mundo Lubin (17.00)

XVII kolejka
18 stycznia Camper Wyszków – MKS Banimex Będzin (20.15)
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: solanum »

Obejrzyj mecz Krispol Września - UMKS Kęczanin Kęty online z dnia 06.01.2014 ! Tylko u nas zobaczysz najnowsze mecze online na żywo. Transmisja TV meczu Krispol Września - UMKS Kęczanin Kęty w rozgrywkach "Siatkówka" zapowiada się bardzo interesująco. Zespół Meczyków życzy dobrej jakości transmisji i niezapomnianych emocji!
http://www.meczyki.pl/transmisja-na-zyw ... ety,1.html
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: Ejt »

Dzięki za linka :) Siedzę w pracy i nie mam kablówki :D
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: Pekpol »

To świetna wiadomość, że Orange Sport pokazuje już I ligę. Oglądałem transmisję z Wrześni i jestem zadowolony jako odbiorca - wg mnie bardzo fajnie zrealizowana transmisja. Z przyjemnością odpalę OS w sobotę i obejrzę mecz z Suwałk ;-)

Widać także duże zainteresowanie siatkówką w miastach klubów pierwszoligowych, we Wrześni hala co prawda nieduża ale pękała w szwach. Zawsze jak jestem w Siedlcach czy Suwałkach to sala jest tam praktycznie zapełniona, w granicach 600-700 widzów, podobnie jest w Wyszkowie. Na razie rekord padł chyba w Ostrołęce, 4 stycznia - mecz z Camperem obejrzało 1059 kibiców (dane z biletów, więc łącznie z zaproszonymi gośćmi nawet do 1100), w tej samej hali tysiak był na meczu z Lubinem ;-)

Ciekawe jaka jest oglądalność tych transmisji w Orange Sport i czy da się jakoś to sprawdzić... ;> Może telewizja sama po jakimś czasie poda takie dane?
marcinnn
Posty: 4
Rejestracja: 9 sty 2014, o 13:26
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: marcinnn »

Podobnie jak ty czekalem na transmisje w telewizji. To dobra wiadomość dla kibiców. Będzie okazja do kibicowania i wypicia zwierzyńca pils.
Lexus
Posty: 20
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:25
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: Lexus »

Witam Wszystkich.

Mam nikly zakres wiedzy (mecze Lubina na youtube) o I lidze i duzo pytan.

Czytalem najnowszy tekst w ktorym prezes Campera mowi o Plus lidze w sezonie 2015/2016. Sportowo i finansowo sa gotowi twierdzi. Jedynym problemem jest hala (tak jak w prawie wszystkich klubach I ligi chyba?). Jest ktos kto moglby powiedziec troche wiecej na ten temat?

Sytuacja w innych klubach tez mnie interesuje. Slyszalem ze Krispol Wrzesnia ma solidny budzet. Duzo mowi sie o Lubinie. Jakis projekt nowej hali na papierze? Bedzin spisuje sie dobrze w rozgrywkach I ligi i zaszedl daleko w Pucharze Polski, moze oni w niedalekiej przyszlosci zawitaja do Plus ligi?

Bardzo wazne aby I liga nie zostala pominieta i odrzucona. Wszyscy zyskaja jezeli roznica poziomu Plus ligi i I ligi nie bedzie "przepascia". Swietna inicjatywa z transmisja meczow.

Pozdrawiam
KPS Leon
Posty: 6
Rejestracja: 9 lut 2012, o 19:15
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: KPS Leon »

Mogę powiedzieć coś więcej na temat Krispolu Września. Masz rację, że pieniądze są. Klub jest stabilny jeśli chodzi o finanse. Z moich obserwacji jest to dużo inna drużyna niż za czasów trenera Wójcika. Mam na myśli to, że trener Jankowiak w przeciwieństwie do poprzednika ma chyba większy posłuch wśród zawodników. Drużyna jest coraz bardziej zgrana czego nie było w drugiej lidze widać. Skład był montowany na niższą klasę rozgrywkową. Nie wiem na ile działacze wiedzieli na ile nie wiedzieli ale wydaje mi się, że siła ognia konkretna, dodatkowo jeszcze Michał Dębiec.
Trener ma wizję i konsekwentnie to realizuje co widać po wynikach i ta wizja spowoduje mam nadzieję, że zawitamy tutaj na stałe.

Co do tzw 'przepaści' między 1 ligą a PLS to wydaje mi się, że sportowo jest ona dużo mniejsza niż była kiedyś i idzie to w dobrym kierunku.

Pozdrawiam ;)
Purevolley
Posty: 21
Rejestracja: 4 wrz 2013, o 12:42
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: Purevolley »

Osttanio na jednym z portali napisalem po meczu PP w Siedlcach : Wielka mi niespodzianka. Gdyby nie Gontariu to mozna by powiedziec ze Politechnika przyjechala Mloda Liga. Nie podniecajmy sie , czolowa drugoligowa druzyna wygrala by z taka Politechnika.... Tym bardziej zrobily to Siedlce ktore pewnie sie tak podnieca ze przegraja za trzy dni z Tychami.. Jak widac moje przewidywania nie zawiodly :)
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: Artek »

Po pierwsze nie drugo- a pierwszoligowa. Skąd wiesz jakim składem teraz grały Siedlce z Tychami, może też rezerwami i oszczędzali siły na Kielce? ;)
Manolo
Posty: 34
Rejestracja: 21 mar 2009, o 23:52
Płeć: M

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: Manolo »

Odpuść...


Chłopina musi mieć z Siedlcami jakies złe wspomnienia bo nawet na naszej stronie sie produkuje hehe.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Sezon 2013/2014

Post autor: lipton »

Dziś bardzo ciekawie zapowiadający się mecz w Ostrołęce, transmisja o 18:00 w Orange Sport. W wypadku wygranej Świdnika za 3 punkty w dole tabeli zrobi się niezły "kocioł" (3 zespoły będą mieć po 23 punkty) i o tym kto zagra w play-off zadecyduje ostatnia kolejka, w której kluczowy może być bezpośredni mecz Kęczanina z Krakowem.

Szkoda tylko że transmisja w koliduje ze skokami :/
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”