Chemik Bydgoszcz

Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: hunter »

Noworoczny pisze: Eh, gdzie te czasy, jak w Kielcach grali Nillson, Pujol, Castard??
Wstaw za Nillsona Gjorgjewa, za Pujola Brizarda/Tervaporttiego/Vincicia, za Castarda Andringe i w sumie wychodzi podobnie.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Noworoczny »

Który z nich grał w finale LM? Który z nich był pierwszym sypaczem Le Bleus? No i czy Kielce to Warszawa?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: hunter »

Gjorgjew wygrał CEV i był MVP we Francji, Fin i Słoweniec to podstawowi zawodnicy swoich reprezentacji, Holender w kadrze też jest od jakiegoś czasu jest a Warszawa to 9 zespół ligi, czyli coś koło tego co Fart wtedy.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Noworoczny »

No, może i tak. Niech będzie.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

Tervaporttiego część forum widziało w Resovii, w Skrze. Trafił do Szczecina. Więc to też chyba sporo na Plus.

Widać, że Kuba zaczyna działać. Zobaczymy jakie będą kolejne ruchy. I ciekawe kto będzie zmiennikiem Portorykańczyka, choć to w zasadzie bez większej różnicy. A znając życie to zostanie synek prezesa :)
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: cwirek »

Ale czy Nillson i Pujol byli jakimiś szczególnymi wzmocnieniami dla Farta? O ile mnie pamięć nie byli to szału nie było. Podobnie sprawa wyglądala w Delekcie za Ryśka Lambourne'a.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: weary_skier »

cwirek pisze:Ale czy Nillson i Pujol byli jakimiś szczególnymi wzmocnieniami dla Farta? O ile mnie pamięć nie byli to szału nie było.
Odpowiadam. Grzegorz Wagner.
Wtedy jescze w Farcie grał Buszek (teraz podstawowy zawodnik Mistrza Polski) i Kapfer a nie Castard.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
franek_kociuba
Posty: 228
Rejestracja: 28 cze 2012, o 13:55
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: franek_kociuba »

Myślę, że jeśli Warszawa pozyska jeszcze jednego przyjmującego to ktoś z dwójki Halaba, Lapszynski może za Bednarukiem trafić do Bydgoszczy.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

Gdzieś pisano,że Łapa albo Halaba mają jeszcze chyba rok na studiach we Wawie więc mogą nie chcieć iść
kanimo

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kanimo »

Studiuje to akurat Pawel.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Noworoczny »

weary_skier pisze:
cwirek pisze:Ale czy Nillson i Pujol byli jakimiś szczególnymi wzmocnieniami dla Farta? O ile mnie pamięć nie byli to szału nie było.
Odpowiadam. Grzegorz Wagner.
Wtedy jescze w Farcie grał Buszek (teraz podstawowy zawodnik Mistrza Polski) i Kapfer a nie Castard.
Oczywiście Kapfer. Grał zresztą pięknie. Najsłabszym z tej trójki był wtedy Pujol.
I oczywiście nie Nillson a Nilsson. Przepraszam.
To był wpis z cyklu "piłeś? nie pisz". Takie luźne nawiązanie do ówczesnego trenera scyzoryków.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

Z Piotrkiem Sieńko właśnie grałem, info z 1 reki, Piotrek zostaje w klubie, Szczurek wypozyczenie, mial przyjsc Winters, ale cos byl wybredny, dziwny tak uslyszalem. Szukaja kogos solidnego na przyjecie.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Lucarelli »

Szampon093 pisze:Z Piotrkiem Sieńko właśnie grałem, info z 1 reki, Piotrek zostaje w klubie, Szczurek wypozyczenie, mial przyjsc Winters, ale cos byl wybredny, dziwny tak uslyszalem. Szukaja kogos solidnego na przyjecie.
Czyli Winters definitywnie nie? Szkoda bo byłby to świetny transfer.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

Lucarelli pisze:
Szampon093 pisze:Z Piotrkiem Sieńko właśnie grałem, info z 1 reki, Piotrek zostaje w klubie, Szczurek wypozyczenie, mial przyjsc Winters, ale cos byl wybredny, dziwny tak uslyszalem. Szukaja kogos solidnego na przyjecie.
Czyli Winters definitywnie nie? Szkoda bo byłby to świetny transfer.
Tak Winters nie przyjdzie. Bednaruk robi wszystko po cichu.
DeRosa
Posty: 140
Rejestracja: 19 maja 2017, o 23:09
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DeRosa »

W Kielcach chyba kurek z $ przymknęli od czasów gdy był Nielsen
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

DeRosa pisze:W Kielcach chyba kurek z $ przymknęli od czasów gdy był Nielsen
Kto był? Jak już to Nilsson, który zresztą grał w Farcie, a nie w Effectorze, a to dwa różne kluby...
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: majkel »

Pawła Gryca przymiarzają ale nie wieadomo czy J.B. go zechcę pod swoje skrzydła. Chłopak ma potencjał fizyczny ale pstro w głowie :) no i kontuzje ...
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

majkel pisze:Pawła Gryca przymiarzają ale nie wieadomo czy J.B. go zechcę pod swoje skrzydła. Chłopak ma potencjał fizyczny ale pstro w głowie :) no i kontuzje ...
Nie będzie żadnego Gryca.. Filipiak po 1 sezonie w PL i nagle Gryc do pary? Ma być ktoś z doświadczeniem.
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Oxygen »

majkel pisze:Pawła Gryca przymiarzają ale nie wieadomo czy J.B. go zechcę pod swoje skrzydła. Chłopak ma potencjał fizyczny ale pstro w głowie :) no i kontuzje ...
Pstro w głowie, prawo młodości, a Bednaruk umie z młodymi pracować. Ale też mi się wydaje, że to nie przejdzie, choć Bydgoszcz nie jest klubem, który może przebierac. Cuprum też wydaje się średnio prawdopodobne, choć tegoroczny skład jest chyba mocno budżetowy, a drugi, za Kaczmarka może być ok.
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: majkel »

Jednak Gryc coraz bliżej swojego celu. Kilka osób interweniowało u trenera w stylu " panie weź go pan bo cuda robisz z tymi młodymi" :P Oby go wyprostował bo jak już pisałem potencjał ma.
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Jan Nowakowski odchodzi z Bydgoszczy do Warszawy, żeby nie było w klubie chcieli aby on został, jednak sam zainteresowany chciał zmienić otoczenie. Mówi się trudno i żyje się dalej. Czasami sportowiec potrzebuje nowego bodźca do rozwoju i właśnie tak uznał Janek
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Widać, że Bednaruk buduje młodą ekipę, zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieję, że Gryc i Szalacha będą jedynie rezerwowymi a na przyjęcie ściągniemy kogoś sensownego.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

Ja myślę, że nie po to ściągają Szalachę, żeby stał w kwadracie. A czy Gryc na rezerwę - zależy czy Filipiak wygra z nim rywalizację czy też nie. Tu raczej żaden z nich nie jest z założenia przewidywany na pierwszego.
Mateja
Posty: 1084
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Mateja »

Pytanie też, kogo sensownego da się sprowadzić na przyjęcie przy obciętym budżecie? Kogoś pokroju Gromadowskiego, kto ma fajne nazwisko, ale na samym boisku nie wiele to daje?
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

Mają ściągać balasty typu Gromadowskiego to niech lepiej zrobią ekipę z samych młodych.
kanimo

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kanimo »

Szymanski chyba ciagle bez klubu. Akurat z tegorocznych wychodzacych z juniorow to najlepszy kasek na przyjeciu.
A ze ten rocznik troche slabszy...
Moze by sie nadal mimo wszystko.

A skad te info, ze Gryc ma pstro w glowie? Jak go przestawiali ze srodka to imponowal pracowitoscia i zacieciem. To wprawdzie bylo u Nawrockiego, ktory mial u mlodych spory autorytet.
Wydawalo sie, ze po powrocie po pierwszejj kontuzji rowniez.
Nie zapominajcie, ze to bylo nie tylko wiezadlo ale i lakotki. Potem drugie wiezadlo. Po kontuzji takiej jak pierwsza Gryca to Lukasik dochodzi do siebie przez lata.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

Bednaruk mnie na razie rozczarowuje.. Ananiev ciut lepiej, pytanie czy dotrwa do konca sezonu.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: SerCos »

Szampon093 pisze:Bednaruk mnie na razie rozczarowuje..
Naprawdę?

Obcokrajowcy za kadencji pierwszego trenera Bednaruka w Warszawie:
Nemanja Stefanović (2012/2013)
Juraj Zaťko (2013/2014)
Iwan Kolew (2013/2014)
Adrian Radu Gontariu (2013/2014)
Guillaume Samica (2015/2016, 2016/2017)

Teraz Bydgoszcz finansowo podobnie do Warszawy, więc cudów chyba nie należy się spodziewać.
dia30
Posty: 256
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dia30 »

Teraz Bednaruk będzie miał 3 obcokrajowców, wszystkich w szóstce (dochodzi jeszcze brazylijski przyjmujący).
Ciekawe jak to sie przełozy na granie. Zawsze udawało mu się cos sklecić, ale faktycznie wygląda to na miejsca od 10 w dół, może nie do 15 czy 16, ale jednak dół.

Problemem może być brak zmiany na wystawie oraz atak, z których obaj powinni raczej mieć funkcję drugiego.
Vietro
Posty: 39
Rejestracja: 21 lut 2010, o 13:20
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Vietro »

Skad info o brazylijczyku? I o kim mowa?
Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”