Chemik Bydgoszcz

TommyLeeJones
Posty: 1671
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: TommyLeeJones »

Co do manipulacji zalecam odświeżenie pamięci:
TommyLeeJones pisze:
StanLee pisze:czy Szymura nagle stał się ''skarbem polskiego przyjęcia''
Wyjęte z kontekstu i zmanipulowane, wiadomo że chodziło o deficyt Polaków potrafiących jakkolwiek przyjmować. Poniżej krytyki. Tym bardziej, że zaznaczyłem, iż nie jest gwiazdą i jest słabszy od Touzinsky'ego.
Z potrafiącego przyjmować Polaka ( co jest prawdą, Szymura potrafi, nie jest geniuszem ale potrafi), zrobiłeś "skarb polskiego przyjęcia" i to była manipulacja ale można się wypierać.
StanLee pisze:badziewny Kowalski którego polecasz omijać z daleka


WIZUALNIE badziewny, zgubiłeś kluczowe słowo, które podkreślało subiektywizm oceny i oderwanie jej od statystyk.

Widzę, że nawet cytować nie potrafisz, lepiej skup się na przytaczaniu cyferek.

Kolejny raz manipulujesz, nie zamierzam z Tobą prowadzić polemiki.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: StanLee »

TommyLeeJones pisze:...
Cytujesz moją wypowiedź, piszesz, że to manipulacja, a na potwierdzenie przytaczasz ... zupełnie inną wypowiedź z innego tematu? :] Owszem, to było niegrzeczne redukowanie absurdu do jeszcze większego absurdu, przepraszam.
TommyLeeJones pisze:WIZUALNIE badziewny, zgubiłeś kluczowe słowo, które podkreślało subiektywizm oceny i oderwanie jej od statystyk.
:D

Na samym początku przywołałem Twój cytat ("Kowalski w Radomiu był słabiutki, w Częstochowie WIZUALNIE też badziewnie. Omijałbym póki można."), następnie w kontrze do niego przedstawiłem podkreślając ich sporą obiektywność statystyki (MAJĄCE KWESTIONOWAĆ WARTOŚĆ TWOJEJ SUBIEKTYWNEJ OCENY). A Ty zarzucasz, że nie wziąłem Twojej ''wizualności'' pod uwagę, bo drugi raz przytaczając ten cytat tego nie napisałem, więc manipuluję.

Co Ty tutaj uprawiasz?

Innymi słowy, albo Twoja opinia na temat Szymury, albo na temat Kowalskiego jest (w jakimś stopniu) nieprawdziwa. Albo statystycy Plusligi spiskują przeciwko Szymurze/są opłacani przez Kowalskiego. Masz poważne siatkarskie braki w temacie - nazwałeś Szymurę pierwszą opcją przyjęcia (nieprawda), filarem Czewy od dwóch lat (nieprawda), pierwszą opcją w ataku (nieprawda) - więc nie dziwi mnie, że sprowadzasz tę rozmowę na takie tory.

Pozdrawiam cieplutko. :D
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: SerCos »

Środkowy Jan Nowakowski postanowił przenieść się do AZS Politechniki Warszawskiej.
http://www.pomorska.pl/sport/siatkowka/ ... ,12078116/

Nie wiem czy już było
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: StanLee »

Nowakowski to trochę dziwny gracz, świetny junior, ale chyba trochę zabrakło na pewnym etapie kredytu zaufania w Bydgoszczy, bo fizycznie to spory talent.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: aezakmi »

StanLee pisze:Nowakowski to trochę dziwny gracz, świetny junior, ale chyba trochę zabrakło na pewnym etapie kredytu zaufania w Bydgoszczy, bo fizycznie to spory talent.
Z Nowakowskim wszystko jest ok, a właśnie z trenerami ślepcami jest problem, którzy nie chcą mu zaufać, nie chcą pozwolić mu grać. To już trwa 2-3 rok? Do tego pewnie też nie ma "menelżera" i jest problem. Natomiast no ma chłop możliwości więc jeszcze spokojnie się wybije, jak Kosok swego czasu.
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

SerCos pisze:
Środkowy Jan Nowakowski postanowił przenieść się do AZS Politechniki Warszawskiej.
http://www.pomorska.pl/sport/siatkowka/ ... ,12078116/

Nie wiem czy już było
Coś pieprzą w tym artykule, jak Czunkiewicz może wracać do Gdańska, jak Gdańsk już potwierdził dwójkę libero na przyszły sezon i nie ma tam Czunkiewicza.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Kiepski »

Jak dla mnie ciekawy jest transfer Nowakowskiego. Chłopak ma (miał?) potencjał, tylko ewidentnie w Bydgoszczy nie był wykorzystany. Mam nadzieję, że w Warszawie chłopak odżyje i pokaże swój potencjał. A dla Politechniki na środku Nowakowski to dobra opcja. Polak, w dodatku mogący grać jeszcze lepiej i po ostatnich transferach i jak potwierdzą Georgijewa mamy coraz fajniej zbudowaną drużynę.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Jiroux »

Bo Czunek nie zagra w Gdańsku
Komuś się zapomniało, ale wraca do Gdańska z wypożyczenia a potem go wypożyczą dalej jeśli ma jeszcze ważny kontrakt z LTG
Tak czy tak kierunek Kielce
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Michal5 »

Igor Yudin przechodzi do Zenitu Kazań ;)
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

Ale jaja. Cos tam wygra :D
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: SerCos »

Ma rosyjskie obywatelstwo, a Siwożelez i Mielnik odchodzą. Obecnie jest pierwszym wchodzącym po Leonie i Andersonie :D
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

Swoja droga tez trzeba przyznac, ze Leon i Anderson maja konskie zdrowie, grajac na takim poziomie przez caly sezon.
kondzio
Posty: 100
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 12:58
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kondzio »

no to Yudina czeka kwadrat, ale pewnie z wyższą stawką niż w Bydgoszczy, no i zabiera narusza limitów w rosyjskiej lidze :D
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Guilder »

Szampon093 pisze:Swoja droga tez trzeba przyznac, ze Leon i Anderson maja konskie zdrowie, grajac na takim poziomie przez caly sezon.
Z większością drużyn ligi rosyjskiej mogą sobie pewnie pozwolić na grę "na pół gwizdka". Andersonowi zresztą się ostatnio obrywało za wątpliwą postawę także w niektórych ważniejszych meczach. Zasadniczo jednak z lwią częścią Superligi męczą się niewiele bardziej niż na treningu. Mimo wszystko decyzja Zenitu jest zaskakująca. Sivozhelez jest niezłym zawodnikiem, choć oczywiście mającym swoje mankamenty. Na trzeciego do takiego klubu jednak idealny. Jeśli jego rolę miałby wypełnić Yudin, byłoby to niesamowicie ryzykowne. Obstawiałbym jednak scenariusz, że ktoś trochę bardziej wartościowy od Igora jeszcze na przyjęciu się tam pojawi.
Wracając do tematu: słyszymy co chwilę informacje o odejściach z Bydgoszczy, a co z transferami "do"? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Bednaruk pozostaje tak pasywny na rynku transferowym, nawet mając na względzie zapewne niezbyt okazałe zasoby skarbca w Łuczniczce. To umyślne nabieranie wody w usta, czy rzeczywiście niewiele się tam dzieje?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Milten »

Yudin w najlepszym klubie świata to kolejny przyklad na to jak beznadziejnie kretynskim pomyslem sa wszelkie limity ograniczajace ilosc cudzioziemcow.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: madlark »

Milten pisze:Yudin w najlepszym klubie świata to kolejny przyklad na to jak beznadziejnie kretynskim pomyslem sa wszelkie limity ograniczajace ilosc cudzioziemcow.
Nie dla Yudina :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: drukjul »

Najzabawniejsze, że Yudin w świetle rosyjskich wewnętrznych przepisów w Kazaniu będzie grał prawdopodobnie na statusie pół-cudzoziemca. Bodaj trzy sezony temu federacja rosyjska ograniczyła klubom rosyjskiej superligi możliwość kontraktowania zawodników którzy zmienili licencję FIVB-owska, ale nie powoływanych do sbornej i nie mających żadnych widoków na grę w reprezentacji Rosji. Po tej zmianie każdy klub może zatrudnić dwóch 100% cudzoziemców i dodatkowo jeszcze jednego zawodnika o takim statusie jaki ma Yudin.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Milten »

Cyrk na kółkach :D Półcudzoziemcy, cudzoziemcy, nasi. Ale Rosja zawsze ma tendencje do absurdalnych przepisow wiec ich obecnosc w siatkowce mnie nie dziwi. A, ze liga poza turbobogatym Zenitem cierpi? Nic nowego, u nas takze limity oslabiaja lige. Vide ZAKSa. A co do Yudina, to wlasnie strzelil kontrakt zycia, to wrecz niesamowite :D Szkoda tylko Bydgoszczy ktora traci chyba najlepszego gracza ostatniego sezonu. Ciezko bedzie mial Kuba sklecic cokolwiek z tym skladem i przy zawodnikach ktorzy sa obecnie na rynku.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Didek »

Milten pisze:Cyrk na kółkach :D Półcudzoziemcy, cudzoziemcy, nasi. Ale Rosja zawsze ma tendencje do absurdalnych przepisow wiec ich obecnosc w siatkowce mnie nie dziwi. A, ze liga poza turbobogatym Zenitem cierpi? Nic nowego, u nas takze limity oslabiaja lige. Vide ZAKSa. A co do Yudina, to wlasnie strzelil kontrakt zycia, to wrecz niesamowite :D Szkoda tylko Bydgoszczy ktora traci chyba najlepszego gracza ostatniego sezonu. Ciezko bedzie mial Kuba sklecic cokolwiek z tym skladem i przy zawodnikach ktorzy sa obecnie na rynku.
Polska wcale nie lepsza. U nas też są polacy gorszego sortu jak np. Gładyr.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

Yudin będzie 4ty bo wrócił do Kazania Pantelejmonienko ;)
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: SerCos »

No nie wiem czy będzie czwarty, bo Maskim ma 35 lat i w ostatnim sezonie za wiele to on nie pograł, w lidze nie widnieje w statystykach. Ostatnio punktował w lidze w grudniu 2015 :]
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

Chciałbym zarobić te pieniądze co Maksim , tez bym nie zdobył punktu ale pieniądze bym miał :p
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Papilot »

Edgardo Goas w Bydgoszczy. Kto się spodziewal?
http://www.luczniczkabydgoszcz.pl/Goas_ ... czki,29673
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Didek »

Papilot pisze:Edgardo Goas w Bydgoszczy. Kto się spodziewal?
http://www.luczniczkabydgoszcz.pl/Goas_ ... czki,29673
Gorzej niż w tym sezonie na tej pozycji nie będzie.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

Ja bym Kubie zaufał.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Aranger »

Goas dwa albo dwa albo trzy sezony temu był blisko Politechniki, teraz już Bednaruk postawił na swoim, więc to musi być stricte jego wybór. Jak ktoś jest bardzo zdeterminowany żeby ogarnąć jak on gra, to na Youtube po wpisaniu jego imienia i nazwiska można łatwo znaleźć całe mecze z nim na boisku.
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

Dosyć egzotycznie, aczkolwiek sądząc po wypowiedzi Bednaruka wie co robi i nie będzie to mój ulubiony słynny DJ z Jamajki, co kiedyś o mało nie zawędrował do Kielc :D
kondzio
Posty: 100
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 12:58
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kondzio »

no Goas to był podstawowym rozgrywającym w reprezentacji Portoryko w ostatnich latach ;)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Noworoczny »

Papilot pisze:Edgardo Goas w Bydgoszczy. Kto się spodziewal?
http://www.luczniczkabydgoszcz.pl/Goas_ ... czki,29673
WTFI Goas? A że w wątku o kontraktach potwierdzonych dbamy o czystość rasową, pytam: WTFA Seif, Kozub, Kańczok, Biegun, Filipiak?
To ma być potęga naszej ligi? Zwiększmy limity i liczbę drużyn do 32.
Eh, gdzie te czasy, jak w Kielcach grali Nillson, Pujol, Castard??
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: drukjul »

kondzio pisze:no Goas to był podstawowym rozgrywającym w reprezentacji Portoryko w ostatnich latach ;)
Ściślej mówiąc to był nim w ostatnim sezonie. Wcześniej, do 2015 roku podstawowym rozgrywającym Portoryko to był jednak Angel Perez, który oprócz tego pełnił również funkcję kapitana tej reprezentacji.
Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”