Chemik Bydgoszcz

dia30
Posty: 256
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dia30 »

spokojnie, niedługo go ogłoszą.
ostatni sezon w grecji
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Aranger »

Pewnie Dante. xD
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

Aranger pisze:Pewnie Dante. xD
Heheszki heheszkami Dante byl ogloszony powrot do Brazyli. Kto tam zostal z kraju kawy?
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: SerCos »

Dante już podpisał w Brazylii.

Jeśli chodzi o przyjmujących:
Reinaldo De Outeiro
Henrique Batagim
Juarez Gomes Leal Junior
Igor de Sousa Soares
dia30
Posty: 256
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dia30 »

brawo, jest w tej czwórce ;)
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Aranger »

Patrząc po statystykach tych jegomości w lidze greckiej, no to wygląda to co najwyżej średnio.
dia30
Posty: 256
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dia30 »

dlatego pisałęm, że jak dla mnie Bydgoszcz miejsca 10-14 z tym składem.

wejście do 8 to byłaby mega robota Bednaruka.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: SerCos »

Reinaldo De Outeiro Foinikas Syros, rocznik 1989, 194 cm, przed ligą grecką grał kilka sezonów na Cyprze i w Libanie po opuszczeniu Brazylii
Henrique Batagim Pamvohaikos, rocznik 1993, 196 cm, wcześniej Sesi, UFJF, Canoas
Juarez Gomes Leal Junior Ethnikos Alexandroupoli, rocznik 1988, 196 cm, wcześniej liga izraelska, portugalska i brazylijska
Igor de Sousa Soares APS Kyzikos, rocznik 1990, 190 cm, wcześniej AO Kifisias i liga brazylijska

Do play off w lidze greckiej zakwalifikował się tylko ten drugi, który był 12 wśród najlepiej punktujących w lidze greckiej. 10 był Reinaldo De Outeiro.

Osobiście stawiałbym, że to będzie Henrique Batagim.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Kiepski »

Przyszło nam się ekscytować transferami :o . Mieliśmy już Paczki i Nemery, ligi nie zbawili i wracamy do tego. Oj kiepsko
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Szampon093 »

Łapszyński odchodzi z Warszawy, Bydgoszcz najlepszym miejscem by byla..
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: barti522 »

A ja wręcz przeciwnie pochwale Bednaruka za transfery na pewno będzie to lepszy zespół niż ten ubiegłoroczny. Co do Ananiewa to przecież jeśli będzie zdrowy to transfer raczej na plus... biorąc pod uwagę zapewne niezbyt duże finanse klubu. Wiadomo przecież ze nie przeszedł tam żeby walczyć o 4 ani nawet o 8... narazie raczej spokojnie mają się odbudowywać , myślę , że spokojne utrzymanie a może powalczą z ekipami Katowic, Szczecina , Będzina. Na pewno teraz Bednaruk szuka kogoś umiejącego przyjmować do ofensywnego Ananiewa , przynajmniej nie będzie już 2 dziur na przyjęciu ;) Popatrzcie czasem też z 2 strony, a nie odrazu krytyka. Krytykować to można moim zdaniem Resovie biorąc pod uwagę kasę do skompletowanego składu a nie Bydgoszcz. Widać jakiś pomysł polski środek Sacharewicz - Szalacha na pewno rokuje do tego polski atak Filipiak - Gryc (wiem, wiem dupy nie urywa) ale zawsze to lepiej niż Marcel, obydwaj młodzi , może któryś odpali. Jeśli chodzi o zagranicznych to Goas Ananiew może nie być tak źle jeśli chodzi o zespół walczący o miejsca 10-14. Kto miał tutaj przyjść Conte ? :D co do tych miejsc to zwróciłbym uwagę, że dla takich zespołów jak Bydgoszcz, Szczecin, Zawiercie, Bielsko, KIelce ważne będzie zająć bezpieczne miejsce przed strefą spadkową. Narazie 2 najgorsze ekipy to Kielce i Bielsko. Jedni nie wykonują żadnych ruchów natomiast drudzy wykonują i nie są to najlepsze posunięcia delikatnie mówiąc, więc co do krytyki to należą się bardziej do tych 2 zespołów ;)
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Didek »

SerCos pisze:Dante już podpisał w Brazylii.

Jeśli chodzi o przyjmujących:
Reinaldo De Outeiro
Henrique Batagim
Juarez Gomes Leal Junior
Igor de Sousa Soares
Leal. To coś mówi. Marketingowo byłby strzał w 10 :) choć nie o tego Leala o którym wszyscy myślą chodzi. Coś jak Dante w Skrze czy Sanders w Gdańsku.
kanimo

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kanimo »

Raczej jak Russel w Bedzinie.
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

Dokładnie, jak wyżej wspomniano, może szału nie ma, ale przynajmniej widać pomysł, a w tamtym roku tego nie było. Na pewno gorzej niż było nie będzie, może jakiś mały krok do przodu. Chodź w antyruchach dwa kluby dominują, które mam nadzieję spadną z tej ligi z hukiem.
dia30
Posty: 256
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dia30 »

Linia przyjęcia Ananiew, Kowalski, Batagim moze miec problem wlasnie z przyjęciem i nad tym pewnie Bednaruk bedzie pracowal najwiecej. Bez wątpienia zestaw ciekawszy niz rok temu, trener tez na plus. jak dla mnie Filipiak jako podstawowy atakujacy duży znak zapytania, Gryc z reszta jeszcze wiekszy.
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: TommyLeeJones »

dia30 pisze:jak dla mnie Filipiak jako podstawowy atakujacy duży znak zapytania
W poprzednim sezonie Filipiak rozegrał 111 setów, Gromadowski zaś 63. Marcel zaczynał sezon jako pierwszy młotek, przeważnie w ciągu meczu schodził, w drugiej części rozgrywek przeważnie był na ławce. Wniosek taki, że to Filipiak, z perspektywy sezonu był faktycznym pierwszym atakującym Bydgoszczy. Wiemy, że jest lepszy od Gromadowskiego i może zaliczyć progres. To już coś względem ostatnich rozgrywek.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: barti522 »

a będzie tak wgl jakiś 2 libero? Czy tylko Kowalski? Bednaruk pisał na TT , że przyjdzie jeszcze 2 nowych więc co?

A: Filipiak, Gryc
R: Goas, Sieńko
P: Ananiev, Batagim, Rohnka, Bobrowski
Ś: Sacharewicz, Szalacha, Jurkiewicz, Siwicki?
L: Kowalski, ?
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

Skąd macie tego Kowalskiego na libero? Nie widziałem nigdzie tego ruchu...
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: barti522 »

Bo nie został nigdzie potwierdzony jak do tej pory. Bednaruk powiedział, że przyjdzie jeszcze 2 nowych , kolega powyżej wskazał , że będzie to Batagim i Kowalski ;) Jak narazie to po prostu spekulacje.
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

barti522 pisze:Bo nie został nigdzie potwierdzony jak do tej pory. Bednaruk powiedział, że przyjdzie jeszcze 2 nowych , kolega powyżej wskazał , że będzie to Batagim i Kowalski ;) Jak narazie to po prostu spekulacje.
Aa, okej. Myślałem, że coś przeoczyłem :) nie wiem, jakoś nie jestem przekonany co do Kowalskiego...
dia30
Posty: 256
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dia30 »

Kowalski jest w Bydgoszczy na libero.

tylko to samo co w przypadku Szymury, nie mozna go oglosic dopoki nie wyjasni sie ostatecznie sytuacja azs czewy
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: barti522 »

a Szalacha też z Cz-wy i mógł zostać ogłoszony?
Co do Kowalskiego to nie ma już za bardzo chyba lepszych libero, zostali oprócz niego np Gruszczyński, Czunkiewicz, Koziura
dia30
Posty: 256
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dia30 »

barti522 pisze:a Szalacha też z Cz-wy i mógł zostać ogłoszony?
Co do Kowalskiego to nie ma już za bardzo chyba lepszych libero, zostali oprócz niego np Gruszczyński, Czunkiewicz, Koziura
Szalacha jest chyba z Resovii i moze byl tylko na wypozyczeniu. Chodzi o ważne kontrakty, w których być może był zapis, że są rozwiązane automatycznie po spadku, a Czewa dalej twierdzi, że nie spadła ;) dopóki te ich odwołania się ostatecznie zakończą to Bosek nikogo nie pusci twierdząc, że mają kontrakt.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: krzysiu »

Po prostu pewnie Szymura mial ważny kontrakt i dlatego tak wyszło ;)
Camillo Marcotti

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Camillo Marcotti »

To na ile Szymura tam podpisał, na czas nieokreślony? Przecież chyba 3 sezony grał w Częstochowie, to dalej miałby kontrakt?
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DelectaFan »

Jak dla mnie lepiej bysmy wyszli jakbyśmy na przyjęcie zatrudnili Polaka Szymure, Wiese bądź Łapszyńskiego. Znowu silimy się na transfer z zagranicy co wiąże się z niemałymi jak dla nas opłatami za transfer i niewiadomą jakością zawodnika
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Pele »

Camillo Marcotti pisze:To na ile Szymura tam podpisał, na czas nieokreślony? Przecież chyba 3 sezony grał w Częstochowie, to dalej miałby kontrakt?
Ustnie dożywocie podpisał :]
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: koofel »

Tak częstochowskie dożywocia, to jest coś. Zawiercie podpisało Boćka a tu się jeszcze Rysiu B. może o niego upomnieć :D Ja osobiście wierzę w warsztat trenerski Diabła i bydgoska ekipa może powalczyć. Nasze zespoły kończą kompletowanie składów i wygląda na to, że na dole tabeli może być ciekawa rywalizacja. Ja Was stawiam w okolicach 8-10 miejsca
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: majkel »

koofel pisze:Tak częstochowskie dożywocia, to jest coś. Zawiercie podpisało Boćka a tu się jeszcze Rysiu B. może o niego upomnieć :D Ja osobiście wierzę w warsztat trenerski Diabła i bydgoska ekipa może powalczyć. Nasze zespoły kończą kompletowanie składów i wygląda na to, że na dole tabeli może być ciekawa rywalizacja. Ja Was stawiam w okolicach 8-10 miejsca
Klub się ledwo utrzymał więc potrzebna była rewolucja. Jak na razie zaciąg zagranicznych graczy, których nazwiska nie wiele mówią w Polsce plus gracze, którzy nie znaleźli uznania w drużynach z dołu tabeli. Wiadomo że Bednaruk nieźle pracuje z młodzieżą ale cudotwórcą nie jest, nie wiadomo jak się sprawdzi w pracy z zagranicznymi zawodnikami. Plotka mówi że ma przyjść jeszce jakiś brazylijski młot na atak. Jak na razie ten skład to wieeeelka niewiadomo.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: drukjul »

majkel pisze:. Plotka mówi że ma przyjść jeszce jakiś brazylijski młot na atak..
Chyba jednak przyjmujący? ;) Bydgoszcz przedłużyła kontrakt z Filipiakiem, pozyskała Gryca - atak jest już skompletowany. W razie problemów zdrowotnych Gryca, z którymi niestety zawsze trzeba się liczyć w odwodzie Bednaruka pozostaje jeszcze Szałacha, który w Częstochowie niekiedy grał też i na ataku właśnie.
Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”