Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: dezerter »

12 września meczem ZAKSA Strzelce Opolskie – Lechia Tomaszów Mazowiecki. zainauguruje Krispol 1. Liga siatkarzy.
Na chwilę obecną nie wiadomo, ile drużyn będzie liczyła liga. (AZS Częstochowa nie otrzymał licencji, przysługuje mu odwołanie)
Spotkania Krispol 1. Ligi siatkarzy, podobnie jak w poprzednim sezonie, będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu. Mowa jest o jednym lub dwóch spotkaniach kolejki.

A oto zestaw par 1 kolejki :

Stal Nysa S.A. vs SMS PZPS I Spała
AZS Częstochowa vs KPS Siedlce
LUK Politechnika Lublin vs APP Krispol Września
ZAKSA Strzelce Opolskie vs Lechia Tomaszów Mazowiecki
Mickiewicz Kluczbork vs BBTS Bielsko - Biała
AZS AGH Kraków vs Exact Systems Norwid Częstochowa
MCKiS Jaworzno vs Gwardia Wrocław
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1034
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: kanonier »

Zawodnicy z Plus Ligi mogą grać jednocześnie w klubie z 1. Ligi?
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: Kali BBTS »

kanonier pisze:Zawodnicy z Plus Ligi mogą grać jednocześnie w klubie z 1. Ligi?
W tym przypadku grają w drugim zespole tego samego podmiotu, ZAKSA Strzelce Opolskie to formalnie zaplecze GA ZAKSA K-K.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: dezerter »

Ktoś wie ile może potrwać cały proces odwołania się AZS Częstochowa? Komisja Licencyjna Polskiego Związku Piłki Siatkowej czekała do samego końca z licencjami, licząc i modląc się o cud, chyba razem z prezesem :] :]
Szkoda tylko, że nie pomyśleli o bajzlu, jaki tym terminem wywołują. I teraz co? Są kluby (rozumiem, że więcej niż jeden), które chcą grać, a moje pytanie brzmi. Na jakiej zasadzie go wybiorą? Już pomijam fakt przygotowania do sezonu i doboru kadry, chociaż patrząc na zbieraninę, jaką przedstawił AZS, to chyba gorzej być nie może...
A może nie byli ślepi i się już z kimś dogadali? Tak, czy siak pachnie to brzydko i wygląda strasznie mętnie oraz nieprzejrzyście dla nas kibiców.
alberto
Posty: 95
Rejestracja: 4 mar 2016, o 16:53

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: alberto »

Wreszcie zaczęli grać. Na razie nie mam faworyta, ale liczę na Nysę.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: mAiZkSe »

dezerter pisze:Ktoś wie ile może potrwać cały proces odwołania się AZS Częstochowa? Komisja Licencyjna Polskiego Związku Piłki Siatkowej czekała do samego końca z licencjami, licząc i modląc się o cud, chyba razem z prezesem :] :]
Szkoda tylko, że nie pomyśleli o bajzlu, jaki tym terminem wywołują. I teraz co? Są kluby (rozumiem, że więcej niż jeden), które chcą grać, a moje pytanie brzmi. Na jakiej zasadzie go wybiorą? Już pomijam fakt przygotowania do sezonu i doboru kadry, chociaż patrząc na zbieraninę, jaką przedstawił AZS, to chyba gorzej być nie może...
A może nie byli ślepi i się już z kimś dogadali? Tak, czy siak pachnie to brzydko i wygląda strasznie mętnie oraz nieprzejrzyście dla nas kibiców.
Odwołanie złożone rzutem na taśmę - 18 września. Za burdel w PLSie odpowiada jego kierownictwo - wszystkie wnioski i odwołania klub składa zgodnie z czasem. Cóż zatem winny AZS, że terminarz zmienili w kontekście rozgrywek 1 ligi, ale pod kątem papierologii już nie? Rozpatrzenie mam nadzieję z początkiem przyszłego tygodnia. Twoje subiektywne zdanie na temat składu, jaki zebrał AZS nie ma żadnego znaczenia, skoro go mają w takim stopniu, by móc wystawić zgodny z przepisami zespół. Zważ na to że ta, jak to nazwałeś "zbieranina" to nie byle Mietki spod monopolowego, tylko młodzi perspektywiczni, a niektórzy już dość ograni - większość na arenie 2 ligi bądź dawnej Młodej Ligi, ale zawsze.

Inna sprawa są prognozy wyników zespołu ; nawet jak cudem uda się wygrać odwołanie, to drużyna będzie trochę takim ubiegłorocznym Kluczborkiem - będzie płacić srogie frycowe napewno przez 1 część rundy zasadniczej, a najprawdopodobniej będzie to surwiwal na dystansie całego sezonu z playoutami włącznie. Chociaż Hala Politechnik nie takie cuda jak utrzymanie takim składem widziała, wszak zawsze AZS był kuźnią talentów, być może i z tej mąki coś się upiecze, o ile się uda wystartować ;)
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
slimak
Posty: 58
Rejestracja: 27 kwie 2018, o 20:54
Płeć: M

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: slimak »

W tym roku nie ma play-outow:) ostatnie dwa spadaja, jeśli Częstochowa jakimś cudem będzie grać to nie ma opcji żeby spadł ktoś inny niż oni i Spała
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: mAiZkSe »

slimak pisze:W tym roku nie ma play-outow:) ostatnie dwa spadaja, jeśli Częstochowa jakimś cudem będzie grać to nie ma opcji żeby spadł ktoś inny niż oni i Spała
Skąd masz takie info? Istnieje jakiś dokument na bieżący sezon, który jak w ubiegłym sezonie określa zasady awansu i spadku z ligi, czyli innymi słowy pokazuje jaki przebieg będzie mieć faza play off?
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
slimak
Posty: 58
Rejestracja: 27 kwie 2018, o 20:54
Płeć: M

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: slimak »

Nie wiem czy istnieje dokument, ale po prostu wiem.
Nie ma co ratować trupa moim zdaniem, dopuszczą ich w tym roku i pewnie za rok AZS upadnie jak spadną do 2 ligi, bo tym składem niemożliwością jest zdobyć 12 miejsce po zasadniczej. Nie że jestem jakimś ich wielkim wrogiem, ale warto wpuścić taki Głogów czy Sulęcin, gdzie są fajne warunki do grania, mają ciekawe zespoły i co najważniejsze wyplacalni.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: mAiZkSe »

slimak pisze:Nie wiem czy istnieje dokument, ale po prostu wiem.
Nie ma co ratować trupa moim zdaniem, dopuszczą ich w tym roku i pewnie za rok AZS upadnie jak spadną do 2 ligi, bo tym składem niemożliwością jest zdobyć 12 miejsce po zasadniczej. Nie że jestem jakimś ich wielkim wrogiem, ale warto wpuścić taki Głogów czy Sulęcin, gdzie są fajne warunki do grania, mają ciekawe zespoły i co najważniejsze wyplacalni.
Jak po prostu wiesz, to chyba jest jakieś źródło Twojej wiedzy?

Tak, nie ma co ratować, lepiej zmusić klub do bankructwa, zeby wierzyciele nawet złamanego grosza nie dostali przez 8 mscy trwania sezonu. Świetny pomysł. Uważam, że nawet kosztem poziomu lepiej dopuścić klub do gry, by mógł choć jakiś ułamek zaległości wypłacić, nawet gdyby był w stanie to robić TYLKO przez sezon 19/20.
Ale co ja się tam znam - masz rację - lepiej mieć 0zł oddane niż co najmniej (gdy po sezonie spadniemy do 2 ligi) 1/3 czy 1/4 długu. LOGICZNE !
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: PabloFX »

mAiZkSe pisze: Ale co ja się tam znam - masz rację - lepiej mieć 0zł oddane niż co najmniej (gdy po sezonie spadniemy do 2 ligi) 1/3 czy 1/4 długu. LOGICZNE !
Narazie to ten dług tylko rośnie więc przestań zasłaniać się logiką..
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: mAiZkSe »

PabloFX pisze:
mAiZkSe pisze: Ale co ja się tam znam - masz rację - lepiej mieć 0zł oddane niż co najmniej (gdy po sezonie spadniemy do 2 ligi) 1/3 czy 1/4 długu. LOGICZNE !
Narazie to ten dług tylko rośnie więc przestań zasłaniać się logiką..
Jakim cudem ma rosnąć, jak ugody są podpisane na konkretne kwoty?
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
brzydal
Posty: 141
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:45
Płeć: M

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: brzydal »

mAiZkSe pisze: Odwołanie złożone rzutem na taśmę - 18 września. Za burdel w PLSie odpowiada jego kierownictwo - wszystkie wnioski i odwołania klub składa zgodnie z czasem.
Wiesz, że "zgodnie z czasem" to klub miał te wnioski złożyć do któregoś lipca a nie w dodatkowym terminie ma odwołanie?

PLS/PZPS jaką decyzję podejmie to i tak się kompromituje
slimak pisze:Nie wiem czy istnieje dokument, ale po prostu wiem.
Nie ma co ratować trupa moim zdaniem, dopuszczą ich w tym roku i pewnie za rok AZS upadnie jak spadną do 2 ligi, bo tym składem niemożliwością jest zdobyć 12 miejsce po zasadniczej. Nie że jestem jakimś ich wielkim wrogiem, ale warto wpuścić taki Głogów czy Sulęcin, gdzie są fajne warunki do grania, mają ciekawe zespoły i co najważniejsze wyplacalni.
W 1 lidze kobiet jest taki dokument w internecie więc można założyć, że zasady będą w obu ligach takie same. U kobiet bez play-out i 2 spadki bezpośrednie
mAiZkSe pisze:
PabloFX pisze:
mAiZkSe pisze: Ale co ja się tam znam - masz rację - lepiej mieć 0zł oddane niż co najmniej (gdy po sezonie spadniemy do 2 ligi) 1/3 czy 1/4 długu. LOGICZNE !
Narazie to ten dług tylko rośnie więc przestań zasłaniać się logiką..
Jakim cudem ma rosnąć, jak ugody są podpisane na konkretne kwoty?
A ugody z pozostałymi wierzycielami są podpisane? Hala, transport, hotele...
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: Kali BBTS »

mAiZkSe pisze:
slimak pisze:W tym roku nie ma play-outow:) ostatnie dwa spadaja, jeśli Częstochowa jakimś cudem będzie grać to nie ma opcji żeby spadł ktoś inny niż oni i Spała
Skąd masz takie info? Istnieje jakiś dokument na bieżący sezon, który jak w ubiegłym sezonie określa zasady awansu i spadku z ligi, czyli innymi słowy pokazuje jaki przebieg będzie mieć faza play off?

"Drużyny, które zajmą 13-14 miejsce w klasyfikacji końcowej fazy zasadniczej mają prawo uczestniczyć w sezonie 2020/2021 w rozgrywkach 2. Ligi Mężczyzn PZPS"

http://www.krispol1liga.pl/table.html
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Eltek
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:04
Płeć: M

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: Eltek »

mAiZkSe pisze:
PabloFX pisze:
mAiZkSe pisze: Ale co ja się tam znam - masz rację - lepiej mieć 0zł oddane niż co najmniej (gdy po sezonie spadniemy do 2 ligi) 1/3 czy 1/4 długu. LOGICZNE !
Narazie to ten dług tylko rośnie więc przestań zasłaniać się logiką..


Jakim cudem ma rosnąć, jak ugody są podpisane na konkretne kwoty?
a to w tym roku wszystko dostaja za darmo? Za co chca grac majac miedziaki na koncie? Hale Politechnik za darmo maja? "Zbieranina" za darmo trenuje lub bedzie grac? Autokar sam sie zatankuje? Przeciez spirala bedzie rosla
Nie zapomnij gdzie sie urodziles, bo w pamieci jest siła zaklęta
tomaszn
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Zgierz

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: tomaszn »

Jakim cudem ma rosnąć, jak ugody są podpisane na konkretne kwoty?[/quote] a to w tym roku wszystko dostaja za darmo? Za co chca grac majac miedziaki na koncie? Hale Politechnik za darmo maja? "Zbieranina" za darmo trenuje lub bedzie grac? Autokar sam sie zatankuje? Przeciez spirala bedzie rosla[/quote]
Sądzę, że argumenty pana z Częstochowy są tak odrealnione, że szkoda zwracać na tego gościa uwagę. Najwyższy czas wpuścić jakiś NORMALNY klub do rozgrywek i tyle.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: mAiZkSe »

tomaszn pisze:
Eltek pisze:
mAiZkSe pisze:Jakim cudem ma rosnąć, jak ugody są podpisane na konkretne kwoty?
a to w tym roku wszystko dostaja za darmo? Za co chca grac majac miedziaki na koncie? Hale Politechnik za darmo maja? "Zbieranina" za darmo trenuje lub bedzie grac? Autokar sam sie zatankuje? Przeciez spirala bedzie rosla
Sądzę, że argumenty pana z Częstochowy są tak odrealnione, że szkoda zwracać na tego gościa uwagę. Najwyższy czas wpuścić jakiś NORMALNY klub do rozgrywek i tyle.
Jakiś normalny klub za AZS - ojojojoj, widzę że niektórym maść na ból siedziska potrzebna pilnie, bo każdy nierobiący kurtyzany z logiki post odnośnie AZSu wywołuje nasilone objawy w obrębie "czterech liter". Ale czego się spodziewać po ludziach, którzy muszą leczyć kompleksy i odreagowywać smutny żywot wylewaniem frustracji w necie. Jak mawiał klasyk : "słychać wycie? Znakomicie !"

Wygłaszacie śmiałe tezy, graniczące z pewnością, że AZS nie ma sponsora i znowu będzie żył na "kredyt" - rozumiem że i Ty i "kolega" Eltek jesteście członkami zarządu że macie dostęp do takiej wiedzy i macie rozeznanie: co gdzie i jak? Zarzucacie mi odrealnienie, gdy próbuję rozumować logicznie, a sami produkujecie impulsywne posty nadając im status pewnika, choć zawierają jedynie hipotezy. Moje posty tez zawierają hipotezy, tylko różnica jest taka ze ja cały czas tłumaczę że to tylko moje teoretyczne rozważanie, a Wy od razu zakladacie że macie rację. Po raz n-ty powtórzę - Filipski bez grzechu nie jest i zachowuje się właściwie do sytuacji - do końca próbuje naprawić zło które się wydarzyło, choć nie do końca jest ono jego dziełem. Owszem, w jakimś stopniu na pewno, ale nie w całości. Uważam że nie porywałby się na restrukturyzacje i ugody nie mając żadnego sponsora.

Który klub 2ligowy ma skład, który pozwoli walczyć o coś więcej niż dwa zwycięstwa nad spalską młodzieżą? nawet nie mówcie że Głogów (z : Kokocińskim, któremu bliżej niż dalej, Antosikiem którego Siedlce pożegnały kosztem słabszego Karakuły czy wyciągniętym z Bydgoszczy Bobrowskim który rozegrał całe 22 sety w zeszłym sezonie), bo się ośmieszacie. Uważam że Szczerbaniukowa 'zbieranina' (swoją drogą sami sobie świadectwo wystawiacie, pisząc w tak pejoratywny sposób o bądź co bądź zawodowych graczach) jakościowo nie odbiega od drużyny Chrobrego, na której plus przemawia jedynie zgranie. Jedno jest pewne - że i obecny AZS i każdy potencjalny zastępca - czy Chrobry czy BAS Białystok będzie zbierał srogie cięgi od reszty stawki (prócz Spały).
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
slimak
Posty: 58
Rejestracja: 27 kwie 2018, o 20:54
Płeć: M

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: slimak »

mAiZkSe pisze:Który klub 2ligowy ma skład, który pozwoli walczyć o coś więcej niż dwa zwycięstwa nad spalską młodzieżą? nawet nie mówcie że Głogów (z : Kokocińskim, któremu bliżej niż dalej, Antosikiem którego Siedlce pożegnały kosztem słabszego Karakuły czy wyciągniętym z Bydgoszczy Bobrowskim który rozegrał całe 22 sety w zeszłym sezonie), bo się ośmieszacie. Uważam że Szczerbaniukowa 'zbieranina' (swoją drogą sami sobie świadectwo wystawiacie, pisząc w tak pejoratywny sposób o bądź co bądź zawodowych graczach) jakościowo nie odbiega od drużyny Chrobrego, na której plus przemawia jedynie zgranie. Jedno jest pewne - że i obecny AZS i każdy potencjalny zastępca - czy Chrobry czy BAS Białystok będzie zbierał srogie cięgi od reszty stawki (prócz Spały).
Nie twierdze, ze Glogow by nie spadl ale na pewno by mial wieksze szanse niz AZS. Patrzac na same sparingi i turnieje to Glogow nie przegral zadnego meczu. Z Wroclawiem wygral 3:2, a z Wrzesnia 2:2. Personalnie sklad glogowa jest moim zdaniem 2 razy lepszy od AZS-u, bo kto tam sie wyroznia oprocz Bika? Januszewski nie jest gorszy na pewno. Ten slaby Antosik wedlug Ciebie to fakt jest wolny jak woz z weglem, ale Glogow ma dobre przyjecie to naprawde dobrze sobie radzi. W Siedlcach nie placili i to zawodnicy sami odeszli, a nie ze go wymienili na Karakule. Roznica jest tez taka, ze BAS, Sulecin, Glogow budowali druzyny pod 2 lige i jesli oni spadna to nikt nie bedzie mial do nich pretensji.
Jutro ma byc decyzja, zobaczymy ;)
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: dezerter »

Ja tylko w kwestii formalnej :D
SMS postrszył Nyse w pierwszej kolejce, a drugiej urwał 2 sety Gwardii. Nie skazywlbym tych młodych zawodników na pożarcie.
Jeszcze nie jednej drużynie krwi napsują ;)
zajczik
Posty: 366
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: zajczik »

Który klub 2ligowy ma skład, który pozwoli walczyć o coś więcej niż dwa zwycięstwa nad spalską młodzieżą? nawet nie mówcie że Głogów (z : Kokocińskim, któremu bliżej niż dalej, Antosikiem którego Siedlce pożegnały kosztem słabszego Karakuły czy wyciągniętym z Bydgoszczy Bobrowskim który rozegrał całe 22 sety w zeszłym sezonie), bo się ośmieszacie.

Moim zdaniem Głogów lekko by wygrał z obecnym składem AZS. Trenowanie z zespołem Plusligi warte więcej niż jakaś garstka juniorów. Wymienieni przez Ciebie zawodnicy samym doświadczeniem ugrają więcej. Lesiuk w Suwałkach w I Lidze też nie zawodził jak w Pluslidze. Zupełnie nie wiem czemu nie starasz być się obiektywny. Nikt nie powinien dostać licencji za zasługi w poprzednich sezonach.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: mAiZkSe »

zajczik pisze:
mAiZkSe pisze:Który klub 2ligowy ma skład, który pozwoli walczyć o coś więcej niż dwa zwycięstwa nad spalską młodzieżą? nawet nie mówcie że Głogów (z : Kokocińskim, któremu bliżej niż dalej, Antosikiem którego Siedlce pożegnały kosztem słabszego Karakuły czy wyciągniętym z Bydgoszczy Bobrowskim który rozegrał całe 22 sety w zeszłym sezonie), bo się ośmieszacie.
Moim zdaniem Głogów lekko by wygrał z obecnym składem AZS. Trenowanie z zespołem Plusligi warte więcej niż jakaś garstka juniorów. Wymienieni przez Ciebie zawodnicy samym doświadczeniem ugrają więcej. Lesiuk w Suwałkach w I Lidze też nie zawodził jak w Pluslidze. Zupełnie nie wiem czemu nie starasz być się obiektywny. Nikt nie powinien dostać licencji za zasługi w poprzednich sezonach.
Owszem. Nie powinien. Ale pamiętaj że każdy kij ma dwa konce - nikt z 2 ligi nie powinien wchodzić poziom wyżej dostając licencję na 1 ligę, bo ktoś z zaplecza plajtuje, tylko sportowo wywalczyć awans, a nie przy zielonym stoliku, albo co gorsza pod nim. A zatem jeśli AZS wygra odwołanie, to znaczy spełnił - na ostatniej prostej ale zawsze - warunki by zagrać w 1 lidze. A skoro tak - może mieć skład nawet na poziomie 4 ligi, a pretensje drugoligowców - choćby mieli budżet 10mln i Leona z Juantoreną na przyjęciu a Zajceva w ataku - są bezzasadne. Zaraz usłyszę że przepisy są chore. Owszem, są. Ale są też po to by ich przestrzegać.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
slimak
Posty: 58
Rejestracja: 27 kwie 2018, o 20:54
Płeć: M

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: slimak »

Czestochowa nie dostala licencji ponownie.
Glogow lub Sulecin
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: mAiZkSe »

slimak pisze:Czestochowa nie dostala licencji ponownie.
Glogow lub Sulecin
Źródło czy bajkopisarstwwo?
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: mewa »

slimak pisze:Czestochowa nie dostala licencji ponownie.
Glogow lub Sulecin
nie tyle nie dostała, co Sąd Odwoławczy odrzucił ich zażalenie.

Najbardziej prawdopodobny Sulęcin - sprawa rozstrzyga się właśnie teraz.

edit. A jednak nie - jednak Chrobry Głogów.
Awatar użytkownika
gadugadu
Posty: 253
Rejestracja: 22 lis 2009, o 12:10
Płeć: M

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: gadugadu »

Bardzo dobrze. Nieporozumieniem byłoby pozostanie AZSu w 1 lidze( z tymi długami).
A tak z innej beczki to ta sytuacja pokazuje jak nieudolny jest PZPS. Po dwóch kolejkach dopiero mamy 14sta drużynę. No nic... Myślę, że Gwardia może czuć się zagrożona spadkiem do drugiej ligi.
fanmerc
Posty: 17
Rejestracja: 17 maja 2018, o 20:54
Płeć: M

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: fanmerc »

Czy stronę Krispol 1 liga można prowadzić bardziej profesjonalnie? Bo wiadomości w czasie trwania meczy są na poziomie przedszkola a statystyki nie uwzględniają punktacji w poszczególnych setach na bierząco. W XXI trochę to mało profesjonalnie wygląda
zajczik
Posty: 366
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: zajczik »

Bierząco też wygląda mało profesjonalnie:( Zgadzam się mogłoby być lepiej. Przypomnę, że to dopiero początek profesjonalizacji 1ligi.
fanmerc
Posty: 17
Rejestracja: 17 maja 2018, o 20:54
Płeć: M

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: fanmerc »

Oczywiście bieżąco a nie bierząco. Ortografia została zastosowana na poziomie przedszkola, za co serdecznie przepraszam.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: Pawel9221 »

Początek sezonu narazie, ale wedlug was,ktore zespoly dostaną sie do playofow? Wedlug mnie
1) Nysa
2) Bielsko
3)Tomaszów Mazowiecki
4) Lublin
5) Gwardia
6)Jaworzno
7) Września
8) Kraków/Kluczkobork
Marcel
Posty: 25
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:57
Płeć: M

Re: Krispol 1 Liga. Sezon 2019/2020

Post autor: Marcel »

Myślę, że Kluczbork do ósemki się nie załapie. Pewnie już wszyscy statystycy wiedzą o taktyce: przyjęcie, dalej do zięcia i może Pasiu coś zrobi. Lans, lans, lans. Zięć jest najważniejszy :D :o
Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”