LUK Politechnika Lubelska

Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

LUK Politechnika Lubelska

Post autor: ddarekk69 »

Libero lubelskiej ekipy Rafał Cabaj z powodu kontuzji, której nabawił się przed meczem ze Stalą Nysa nie zagra do końca sezonu. Klub rozpoczął poszukiwania nowego libero.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: LUK Politechnika Lubelska

Post autor: ddarekk69 »

Przez tydzień z zespołem będzie trenował japoński libero Sho Takahashi, który do tej pory występował w Lidze Japońskiej. Po tygodniu zapadnie decyzja co do występów zawodnika w lubelskiej drużynie.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: LUK Politechnika Lubelska

Post autor: dezerter »

ddarekk69 pisze:Przez tydzień z zespołem będzie trenował japoński libero Sho Takahashi, który do tej pory występował w Lidze Japońskiej. Po tygodniu zapadnie decyzja co do występów zawodnika w lubelskiej drużynie.
Dokładnie to w drugiej lidze.
https://volleybox.net/sho-takahashi-p26063/clubs
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: LUK Politechnika Lubelska

Post autor: pwpl97 »

Ciekawy jestem skąd on się tam znalazł, i ciekawe za ile taki Japończyk będzie grac w pierwszej lidze.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: LUK Politechnika Lubelska

Post autor: dezerter »

Myślę, że możliwość gry Japończyka dla vicelidera zaplecza jednej z najlepszych lig świata, będzie niwsamowitym wyróżnieniem i szansą rozwoju. Jak się znalazł? Myślę, że są jakieś strony siatkarskie na których można monitorować takie sytuacje, gdy zespół poszukuje na cito zawodnika. Poza tym, gra u nas w Polsce Taichirō Koga, który mógł wrzucić info na jakieś japońskie forum. W zeszłym roku był również jeden Japończyk w Cuprum. Może to być dobry kierunek zdobywania doświadczenia dla nich i mogą się przydać sami interesować. No i oczywiście może również działać jakiś agent na tym terenie. Myślę, że gdy się dostanie, to możemy liczyć na jakieś info o kulisach zatrudnienia, bo będzie to jednak dosyć duże wydarzenie. Sam jestem ciekawy. ;)
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: LUK Politechnika Lubelska

Post autor: ddarekk69 »

Osobiście nie widziałem w akcji tego zawodnika, ale mając na uwadze grę w obronie japońskich zawodników wydaje mi się, że znajdzie on zatrudnienie w drużynie z Lublina. W chwili obecnej Lublin został z dwoma nominalnymi przyjmującymi (kontuzjowany jest Sławek Stolc), więc wielkiego pola manewru nie mają.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: LUK Politechnika Lubelska

Post autor: johnnyrotten »

Według Marcina Gałązki wstępne umowy z drużyną z Lublina podpisali Kamil Kwasowski, Wojciech Żaliński i Dawid Dryja.

Kontrakty wejdą w życie, jeśli Politechnika wywalczy awans.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: LUK Politechnika Lubelska

Post autor: iron »

johnnyrotten pisze:Według Marcina Gałązki wstępne umowy z drużyną z Lublina podpisali Kamil Kwasowski, Wojciech Żaliński i Dawid Dryja.
Nie bardzo.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: LUK Politechnika Lubelska

Post autor: ddarekk69 »

Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A. Sponsorem Strategicznym klubu LUK Politechnika Lublin. Miło patrzeć jak ten klub się rozwija.
Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”