MKS Będzin

Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2020/2021

Post autor: Aquino »

Gdzie są teraz ci którzy uważali, że powiększenie ligi jest już ,,klepnięte”? Tak samo jak ci co uważali, że Lwów zagra w przyszłym sezonie w Polsce?
A jeśli chodzi o skład Będzina to on mnie nie przekonuje i nie uważam, że będzie mocniejszy od Bielska, Bydgoszczy, Lublina czy Gwardii( zależy kto awansuje). Oczywiście znajdzie się w gronie 4-5 ekip walczących o awans ale nie będzie to moim zdaniem faworyt.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2690
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: MKS Będzin 2020/2021

Post autor: Simao »

Ciężko będzie im wrócić do PlusLigi, konkurencja nie śpi, inne kluby też będą się wzmacniać. Przynajmniej kilka klubów będzie marzyć o awansie. Obecnie mam nadzieję, że awansuje Lublin. Chętnie widziałbym ich w PlusLidze. Ten klub zasługuje na szansę. Myślę, że mogą być taką wartością dodatnią dla ligi. Bydgoszcz lub Bielsko, kluby te raczej walczyłyby jedynie o utrzymanie się w lidze. W szczególności Bielsko, to był klub prezentujący zbliżony poziom do Będzina z obecnego sezonu, przez cały swój pobyt w PlusLidze od momentu awansu, bodajże wraz z Radomiem.
marekreg2020
Posty: 53
Rejestracja: 14 mar 2021, o 12:04
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2020/2021

Post autor: marekreg2020 »

Nie jest powiedziane przecież że muszą zrobić awans w pierwszy roku. Najpierw niech ustabilizują sytuację finansową i osiągną dobry wynik po to aby zachęcić lepszych graczy do przyjścia tam i wspólnie zapewnić awans.
dknvxx
Posty: 72
Rejestracja: 23 lut 2018, o 08:05
Płeć: M

Re: MKS Będzin 2020/2021

Post autor: dknvxx »

W Będzinie ma zostać również Ratajczak i Gregorowicz. Mówi się też o mocnym nazwisku - jak na I ligę - na przyjęciu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”