TAURON 1. Liga Sezon 2021/2022

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 861
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: TAURON 1. Liga Sezon 2021/2022

Post autor: Jacek »

Będzien chyba ma plan i pomysł na siebie i chyba wzorują się na Jastrzębiu. Poza planami dotyczącymi awansu, poza sprawami bieżącymi chcą np też stworzyć coś na wzór Akademii Talentów z Jastrzębia. Młodzież chcą przyciągnąć nazwiskami potencjalnych trenerów. Jednym z nim ma być / już jest (nie wiem dokładnie) Kosok. Ja tam nie byłem nigdy jego fanem jako zawodnika, nie wiem jakim będzie trenerem ale mimo wszystko nazwisko ma medialne, w końcu reprezentant Polski, olimpijczyk itd.
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TAURON 1. Liga Sezon 2021/2022

Post autor: Streeter »

Jacek pisze: 26 kwie 2022, o 10:41 Będzien chyba ma plan i pomysł na siebie i chyba wzorują się na Jastrzębiu. Poza planami dotyczącymi awansu, poza sprawami bieżącymi chcą np też stworzyć coś na wzór Akademii Talentów z Jastrzębia. Młodzież chcą przyciągnąć nazwiskami potencjalnych trenerów. Jednym z nim ma być / już jest (nie wiem dokładnie) Kosok. Ja tam nie byłem nigdy jego fanem jako zawodnika, nie wiem jakim będzie trenerem ale mimo wszystko nazwisko ma medialne, w końcu reprezentant Polski, olimpijczyk itd.
Brzmi dużo bardziej obiecująco niż dwóch no-name'owych Brazylijczyków i Bednaruk :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: TAURON 1. Liga Sezon 2021/2022

Post autor: Orduna »

Wygląda na to, że Bielsko powróci do Plusligi po 4 latach nieobecności. Mają lepszy team niż Będzin, lepiej zorganizowany. Wszystko dopełnia fenomenalny Hanes, który może stać się czarnym koniem na ataku w Pluslidze. Wiadomo czy on zostaje w Bielsku?
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: TAURON 1. Liga Sezon 2021/2022

Post autor: Pawel9221 »

Orduna pisze: 7 maja 2022, o 10:22 Wygląda na to, że Bielsko powróci do Plusligi po 4 latach nieobecności. Mają lepszy team niż Będzin, lepiej zorganizowany. Wszystko dopełnia fenomenalny Hanes, który może stać się czarnym koniem na ataku w Pluslidze. Wiadomo czy on zostaje w Bielsku?
Ten Hanes to wiekszy drewniak i bardziej surowy technicznie niz Lukasik czy Kluth
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: TAURON 1. Liga Sezon 2021/2022

Post autor: Orduna »

Pawel9221 pisze: 8 maja 2022, o 21:24
Orduna pisze: 7 maja 2022, o 10:22 Wygląda na to, że Bielsko powróci do Plusligi po 4 latach nieobecności. Mają lepszy team niż Będzin, lepiej zorganizowany. Wszystko dopełnia fenomenalny Hanes, który może stać się czarnym koniem na ataku w Pluslidze. Wiadomo czy on zostaje w Bielsku?
Ten Hanes to wiekszy drewniak i bardziej surowy technicznie niz Lukasik czy Kluth
Może i drewniany ale spójrz na jego procenty w ataku ;)
Na jego pozycji nie potrzebna jest elastyczność.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: TAURON 1. Liga Sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Orduna pisze: 8 maja 2022, o 21:46
Pawel9221 pisze: 8 maja 2022, o 21:24
Orduna pisze: 7 maja 2022, o 10:22 Wygląda na to, że Bielsko powróci do Plusligi po 4 latach nieobecności. Mają lepszy team niż Będzin, lepiej zorganizowany. Wszystko dopełnia fenomenalny Hanes, który może stać się czarnym koniem na ataku w Pluslidze. Wiadomo czy on zostaje w Bielsku?
Ten Hanes to wiekszy drewniak i bardziej surowy technicznie niz Lukasik czy Kluth
Może i drewniany ale spójrz na jego procenty w ataku ;)
Na jego pozycji nie potrzebna jest elastyczność.
Zawsze się przyda. Różne piłki może dostać od rozgrywacza. A w przyszłości pewnie przeciwko lepszym drużyną niż Będzin czy Wrocław będzie grywał.
Ale procenty kręci dobre i jest młody, więc jeszcze może się sporo rozwinąć. Na pewno gracz warty obserwacji i mam nadzieję, że Bielsko zostawi go na "1".
Streeter
Posty: 7167
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TAURON 1. Liga Sezon 2021/2022

Post autor: Streeter »

Właśnie miałem pytać czy Hanes to materiał na cokolwiek w PlusLidze, bo na poziomie pierwszej liczby ciekawe. Aczkolwiek nie tacy w pierwszej kręcili liczby, a potem w PlusLidze wyglądało średnio.

Ale nie ma co się oszukiwać, obecne ekipy ani Bielska ani Będzina do PlusLigi by się nie nadawały. Najważniejsze jest pytanie na jakie transfery będzie Bielsko stać. Myślę że dobrą opcją powinno być zostawienie obecnego kręgosłupa, do tego zakontraktowanie ze 3 zawodników z wyższej niż obecna półki i może wyjść z tego coś ciekawego.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”