Pora na decydujace zmiany

STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Pora na decydujace zmiany

Post autor: STARYWYGA »

Witam
Jestem starym sympatykiem siatkówki
Wielu prezesów zna mnie
Za kontrowersyjne wypowiedzi
To ja napisałem do PZPS w sprawie zmian w lidze
Panowie idzcie na całość
Tylko jest jedno rozwiązanie
1- Wszystkie drużyny które są w półfinałach mają awansować do 1 ligi
2- 2 grupy albo południe północ albo zachód wschód
3- Ogólna liczba 24 drużyny
4- Oczywiście w tym sezonie nikt nie spada
5- Każda grupa po 12 zespołów dlaczego bo to do cholery najłatwiejszy system rozgrywek
a- Po sezonie zasadniczym 1-8 o 1 miejsce ,9-12 o spadek spadają w każdej grupie 2 zespoły czyli w sumie 4 wiec proste od przyszłego sezonu wchodzi misztrz grupy 2 ligi
Może mi ktoś zarzucić że piszę tylko po to by mks Awansował ,bzdury a wiec jeszcze kilka przypadków

Popatrzmy na pół finał w Toruniu
1. MCKiS Jaworzno
2. AZS Częstochowa
3. BAS Białystok
4. Anioły Toruń
4 bardzo zasłużone i mocne zespoły od razu powinny być w 1 lidze ,one się w 2 lidze marnują

Dziś wysyłam do pismo PZPS do szefa działu rozgrywek na moją grupę sms
Takie półfinały to nie dobra faworyzowanie gospodarzy
Wiele zespołów marnuje się w 2 lidze

Co się stanie jak zmian nie będzie
Upadnie wiele druzyn , poziom spadnie ,wiele druzyn będzie grało by tylko grać , przede wszystkim poziom pujdzie w dół
Może dostane za to bana ale jest wolność słowa
20 kwietnia zbiera się zarząd ligi
Panowie czekamy na zmiany
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
Awatar użytkownika
fibus
Posty: 125
Rejestracja: 2 lut 2008, o 23:32
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: fibus »

Jak bardzo zasłużony jest klub Anioły Toruń?
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: Jacek »

Poziom ligi spadnie właśnie wtedy jak ligę powiększą. To będą rozgrywki TKKF a nie I ligi.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: mewa »

Mam wrażenie, że najbardziej zainteresowani powiększeniem ligi i forsujący ten pomysł są działacze i kibice MKS-u Andrychów.

Liga jest przeciw, kluby są przeciw, powiększenie I ligi byłoby jednym z najgorszych pomysłów ostatnich lat. Dlatego go nie będzie, bez względu na listy pisane przez Starego Wygę do PZPS-u, który nota bene... nie organizuje tych rozgrywek ;-)
Orzi
Posty: 793
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: Orzi »

Ja tam byłbym za zrobieniem trzeciego poziomu centralnego zamiast tych powiększeń. Ogólnopolska druga liga ftw
Pieczar
Posty: 70
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:49
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: Pieczar »

To byłaby deforma I ligi i w konsekwencji II ligi... trzymam kciuki, aby ten pomysł nie przeszedł ;)
Pozdrawiam
Pieczar
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: STARYWYGA »

Mewa to pomówienie
BUHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Jak coś piszesz to przemyśl to raz
Dwa nie jestem działaczem MKS Andrychów
Trzy Nie jestem w Zarząndzie MKS Andrychów
Cztery Nikt dosłownie nikt to mi nie zlecił z strony MKS
Pięć od początku byłem szykanowany przez Mewe za moje poglądy
Sześć Miałem już chyba 2 bany od Mewy
Siedem Czuje się obrażony
Osiem Każdy ma prawo pisać co chce
Dziewięć Jestem szykanowany
Jedynie ja myśle rozsądnie i trzeźwo
Czuje się obrażony i ponizony wywodem mewy
10 składam oficjalną skargę do redaktora naczelnego siatka.org
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: Jacek »

STARYWYGA pisze: 19 kwie 2022, o 22:30Jedynie ja myśle rozsądnie i trzeźwo
Dzięki, że to napisałeś bo już myślałem, że działacze MKS Andrychów też tego chcą.
STARYWYGA pisze: 19 kwie 2022, o 22:3010 składam oficjalną skargę do redaktora naczelnego siatka.org
Konkurs na post roku uważam za zakończony :D
Orzi
Posty: 793
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: Orzi »

Juz pomijając, jak mówię lepszym rozwiązaniem byloby zrobienie trzech poziomów ogólnopolskich, bo poskutkowałoby to bardziej wyrownanymi ligami i lepszym temrinarzem.
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: STARYWYGA »

Dziś obraduje zarzad 1 ligi
nie wiecie o której się zaczeły obrady ?
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
siatkarz014
Posty: 87
Rejestracja: 10 mar 2012, o 18:47
Płeć: M

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: siatkarz014 »

Podobno już ustalone, od następnego sezonu 1. liga 2x10 zespołów.
5 zespołów z II ligi awansuje (nie wiem w jaki sposób zostanie to rozegrane) oraz Spała zostanie nadal w 1 lidze.
Ciekawe co w takim przypadku z awansami klubów 3 ligowych.
Streeter
Posty: 7261
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: Streeter »

siatkarz014 pisze: 21 kwie 2022, o 08:13 Podobno już ustalone, od następnego sezonu 1. liga 2x10 zespołów.
5 zespołów z II ligi awansuje (nie wiem w jaki sposób zostanie to rozegrane) oraz Spała zostanie nadal w 1 lidze.
Ciekawe co w takim przypadku z awansami klubów 3 ligowych.
W sumie nie wiem jak to ocenić. Niby kluby pukające z 2 ligi powinny poziom podnieść i niby 10-zespołowe grupy pozwolą pewnie na lepszy terminarz niż 16-zespołowa liga. Z drugiej strony kluby I ligi przecież nie grają europejskich pucharów, w większości przypadków pomijając może pojedynczych zagranicznych zawodników nie stawiają się później na reprezentację, więc też nie jestem przekonany czy zmniejszenie kalendarza da jakieś korzyści. Ponadto dla mnie sam podział na te grupy już budzi nieco wątpliwości - wydaje mi się, że jak tych grup nie podzielą, to i tak któraś wyjdzie mocniejsza niż druga. A wtedy robienie półfinałów poprzez np. dwie najlepsze z obydwu grup będzie mogło być niesprawiedliwe. No ale pożyjemy, zobaczymy.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: Jacek »

siatkarz014 pisze: 21 kwie 2022, o 08:13 Podobno już ustalone, od następnego sezonu 1. liga 2x10 zespołów.
5 zespołów z II ligi awansuje (nie wiem w jaki sposób zostanie to rozegrane) oraz Spała zostanie nadal w 1 lidze.
Ciekawe co w takim przypadku z awansami klubów 3 ligowych.
Jeżeli tak się stanie to po co III ligi? Niech zrobią 88 grup II ligi bo przecież ktoś może nie chce grać w III lidze i po co tego kogoś urazić? Z tych grup 44 drużyny niech awansują do I a z pierwszej spadną 4 ostatnie i w kolejnym sezonie mamy w I lidze 6 grup po 10 drużyn.

Jednak cofam to co napisałem wyżej, po co II ligi? Niech wszyscy grają w I lidze.
Pieczar
Posty: 70
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:49
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: Pieczar »

Może zacznę kibicować tej deformie ;) może będą derby I ligi Świdnik - Chełm :D :)
Pozdrawiam
Pieczar
Tommy
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2021, o 14:20
Płeć: M

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: Tommy »

To jest totalny dramat jeżeli jest to prawda. Reformę powinno się wprowadzać z jakimkolwiek wyprzedzeniem co najmniej sezonowym, ustalić formalnie kwestie spadków awansów od sezonu 2023/2024 i po temacie, rozegrałoby się to sportowo a nie przy zielonych stolikach.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: Jacek »

Pieczar pisze: 21 kwie 2022, o 09:33 Może zacznę kibicować tej deformie ;) może będą derby I ligi Świdnik - Chełm :D :)
Albo z KS Powiślak Końskowola :D
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: mewa »

To by oznaczało, że odwołanie do red. naczelnego Strefy Siatkówki przyniosło efekt i postulaty zostały spełnione przez PLS.

Nie wiem, kto się będzie tym emocjonował i o tym pisał prócz lokalnych mediów...
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: STARYWYGA »

siatkarz014 pisze: 21 kwie 2022, o 08:13 Podobno już ustalone, od następnego sezonu 1. liga 2x10 zespołów.
5 zespołów z II ligi awansuje (nie wiem w jaki sposób zostanie to rozegrane) oraz Spała zostanie nadal w 1 lidze.
Ciekawe co w takim przypadku z awansami klubów 3 ligowych.
a ja mówię 6 lub 8
zależnie jaka rozegrają półdinały i czy bedzie zainteresowanie
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: STARYWYGA »

mewa pisze: 21 kwie 2022, o 14:04 To by oznaczało, że odwołanie do red. naczelnego Strefy Siatkówki przyniosło efekt i postulaty zostały spełnione przez PLS.

Nie wiem, kto się będzie tym emocjonował i o tym pisał prócz lokalnych mediów...
Mewa nie denerwuj się
wiesz ze zawsze byłem taki nerowowy
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
Pieczar
Posty: 70
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:49
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: Pieczar »

Kluby pierwszoligowe dalej są na nie, jeśli chodzi o powiększenie ligi do 20 zespołów, ale podobno decyzje "na górze" poszły już tak daleko, że jest bardzo prawdopodobne powiększenie. Jeżeli tak będzie, to cztery zespoły z II ligi, które zostaną po półfinałach awansują. Z 1. ligi też nikt nie spadnie i będzie 20 zespołów do podziału na 2x10...
Pozdrawiam
Pieczar
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: STARYWYGA »

Na pewno narażę się tym postem
To jest parodia turniejów
Wygrywają mniejsza z tym
Tak czołowe drużyny jak AZS Czestochowa ,Jaworzno i Mks w ogóle nie grają
Albo są słabe ( nie zgadzam się )
Albo wiedzą co się stanie
Po turnieju zakładam grupę na faceboku
Działczy klubów które są w półfinałach
I piszemy o zmiany w Tauron 1 lidze
Jak tak dalej pujdzie poziom 1 i 2 ligi pujdzie na pysk
Sory ale jestem wkurzony
Nie dlatego że Mks przegrał ale żeby Jaworzno , AZS ,
Panie Marcinie Werner pora na zmiany
Póki jeszcze czas i nie siądnie to
Za 2 lub 3 lata takie sławy jak Jaworzono lub AZS
Przy takiej polityce PZPS przestaną się liczyć
Przykład z mojego podwórka
Voley Rybnik
2 lub 3 lata temu walczył o 1 ligę
Ba był chyba gospodarzem nie awasował
I co spadł do 3 ligi

I jeszcze do mewy
Rozmawiałem z przedstawicielem pls powiedział że to działka PZPS
Żenada
Tyle takich dobrych klubów
Jaworzno , AZS czestochowa
Marnuje się
Tylko wszyscy półfinaliści do 1 ligi a jak nie wiele klubów się rozpadnie na przykład jak ostrołeka ,hajnówka
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
rafak
Posty: 553
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: rafak »

Kolego STARY WYGA, o co Tobie w ogóle chodzi? Czy sugerujesz, że powinno się przyznawać miejsca w 1 lidze za "zasługi"?
Na razie Jaworzno i Częstochowa (czy ta Częstochowa to w ogóle jest spadkobiercą poprzedniej Częstochowy, bo pod Jasną Góra to klubów jak królików) dostają bęcki od Torunia czy BASu.

W tym sezonie 1 liga miała moim zdaniem najwyższy poziom od wielu lat. Rozdmuchanie do 20 zespołów jest poronionym pomysłem.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: Jacek »

Ja to się zgadzam z Wygą. W przyszłym sezonie obowiązkowo przywróciłbym przynajmniej do I ligi a może i do + Ligi Cracovię, Społem Warszawa i jeszcze ŁKS Łódź. To niedupszczalne aby w PLS nie było męskiej siatkówki z Łodzi.
No i nie zapominajmy o przywróceniu przede wszystkim Stoczni Szczecin ponieważ Ci rozpadli się będąc w najwyższej klasie rozgrywkowej. To nieduszczalne.
Zakładam grupę na fejsie jeszcze dziś.
Orzi
Posty: 793
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: Orzi »

Szczerze powiedziawszy tego co pisze Stary Wyga nie da się czytać. Aż mi się nie chce wierzyć, że to nie troll. To normalne, że kluby się rozpadają, albo podupadają ze względu na brak sponsora czy zainteresowania. Nikt nie powinien dostać niczego za zasługi, byłoby to nieuczciwe wobec nowych drużyn takich jak LUK Lublin czy właśnie Anioły Toruń, gdzie są chęci i środki abyzrobić coś fajnego. Reanimowanie trupów zostawmy Frankensteinowi, a nie PZPS.

I piszę to jako sympatyk klubu z ogromną tradycją, który ostatnio niestety dołuje.
Streeter
Posty: 7261
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: Streeter »

Po dłuższym zastanowieniu też jednak dochodzę do wniosku, że obecny system jest chyba najlepszy. Jasne, czekają w drugiej lidze Torunie, Częstochowy itd., no ale live is brutal. Pewnie dla poziomu I ligi byłoby lepiej, żeby grały tam Anioły Toruń niż jakiś klub z dołu tabeli bez większych perspektyw, ale uczciwie będzie jak ten klub z dołu bez perspektyw sam sobie z I ligi spadnie, a te Anioły awansują. A jeżeli mają sponsora-raptusa który po pierwszym nieudanym ataku na I ligę rozwiąże drużynę, no to cóż. Widocznie nie miał do tego smykałki.

Podobnie jak i z czysto ekonomicznego punktu widzenia z I ligi powinien wyjść Wrocław, bo tam największe szanse na sensowną drużynę w PlusLidze. Tylko co z tego, jak zbudowali taki zlepek, że nawet do czwórki nie wszedł. A weszła z kolei Avia, która jakby zajęła pierwsze miejsce to nie wiadomo czy ją w ogóle do PlusLigi dopuszczą. No ale jak wygra pierwszą ligę, to znaczy że była najlepsza z tych drużyn, co znaczy że na PlusLigę zasłużyła. Podobnie jak AZS Częstochowa nie przebrnie awansów z II ligi, nie znaczy to nic więcej niż to, że po prostu na I ligę nie zasłużyła. A że mamy kilka drużyn w drugiej lidze chcące walczyć o pierwszą to chyba też dobrze - to znaczy że i poziom drugiej ligi jest niezły.
Jacek pisze: 23 kwie 2022, o 06:22 Ja to się zgadzam z Wygą. W przyszłym sezonie obowiązkowo przywróciłbym przynajmniej do I ligi a może i do + Ligi Cracovię, Społem Warszawa i jeszcze ŁKS Łódź. To niedupszczalne aby w PLS nie było męskiej siatkówki z Łodzi.
No i nie zapominajmy o przywróceniu przede wszystkim Stoczni Szczecin ponieważ Ci rozpadli się będąc w najwyższej klasie rozgrywkowej. To nieduszczalne.
Zakładam grupę na fejsie jeszcze dziś.
Ja bym poszedł o krok dalej i korzystając z obecnej sytuacji politycznej zarządził przyłączenie Lwowa do Polski. I pozwolił grać Sokołowi Lwów w PlusLidze, o ile to jeszcze w ogóle istnieje. No ale przecież mieli Mistrzostwo Polski w 1939, nie możemy o tym zapominać.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orzi
Posty: 793
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: Orzi »

Streeter pisze: 23 kwie 2022, o 11:08 Po dłuższym zastanowieniu też jednak dochodzę do wniosku, że obecny system jest chyba najlepszy. Jasne, czekają w drugiej lidze Torunie, Częstochowy itd., no ale live is brutal. Pewnie dla poziomu I ligi byłoby lepiej, żeby grały tam Anioły Toruń niż jakiś klub z dołu tabeli bez większych perspektyw, ale uczciwie będzie jak ten klub z dołu bez perspektyw sam sobie z I ligi spadnie, a te Anioły awansują. A jeżeli mają sponsora-raptusa który po pierwszym nieudanym ataku na I ligę rozwiąże drużynę, no to cóż. Widocznie nie miał do tego smykałki.

Podobnie jak i z czysto ekonomicznego punktu widzenia z I ligi powinien wyjść Wrocław, bo tam największe szanse na sensowną drużynę w PlusLidze. Tylko co z tego, jak zbudowali taki zlepek, że nawet do czwórki nie wszedł. A weszła z kolei Avia, która jakby zajęła pierwsze miejsce to nie wiadomo czy ją w ogóle do PlusLigi dopuszczą. No ale jak wygra pierwszą ligę, to znaczy że była najlepsza z tych drużyn, co znaczy że na PlusLigę zasłużyła. Podobnie jak AZS Częstochowa nie przebrnie awansów z II ligi, nie znaczy to nic więcej niż to, że po prostu na I ligę nie zasłużyła. A że mamy kilka drużyn w drugiej lidze chcące walczyć o pierwszą to chyba też dobrze - to znaczy że i poziom drugiej ligi jest niezły.
Jacek pisze: 23 kwie 2022, o 06:22 Ja to się zgadzam z Wygą. W przyszłym sezonie obowiązkowo przywróciłbym przynajmniej do I ligi a może i do + Ligi Cracovię, Społem Warszawa i jeszcze ŁKS Łódź. To niedupszczalne aby w PLS nie było męskiej siatkówki z Łodzi.
No i nie zapominajmy o przywróceniu przede wszystkim Stoczni Szczecin ponieważ Ci rozpadli się będąc w najwyższej klasie rozgrywkowej. To nieduszczalne.
Zakładam grupę na fejsie jeszcze dziś.
Ja bym poszedł o krok dalej i korzystając z obecnej sytuacji politycznej zarządził przyłączenie Lwowa do Polski. I pozwolił grać Sokołowi Lwów w PlusLidze, o ile to jeszcze w ogóle istnieje. No ale przecież mieli Mistrzostwo Polski w 1939, nie możemy o tym zapominać.

Streeter
Kto wie, może Barkom-Każany z chwilą dołączenia do Plusligi przejmie tradycje utytułowanego Sokoła? ;)
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: STARYWYGA »

doleje do ognia oliwy
w spotkaniu w wieluniu jest świderski
wystarczy
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: STARYWYGA »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2022, o 19:07 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
emdek
Posty: 60
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 18:57
Płeć: M
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: emdek »

Orzi pisze: 23 kwie 2022, o 06:34 Szczerze powiedziawszy tego co pisze Stary Wyga nie da się czytać. Aż mi się nie chce wierzyć, że to nie troll. To normalne, że kluby się rozpadają, albo podupadają ze względu na brak sponsora czy zainteresowania. Nikt nie powinien dostać niczego za zasługi, byłoby to nieuczciwe wobec nowych drużyn takich jak LUK Lublin czy właśnie Anioły Toruń, gdzie są chęci i środki abyzrobić coś fajnego. Reanimowanie trupów zostawmy Frankensteinowi, a nie PZPS.

I piszę to jako sympatyk klubu z ogromną tradycją, który ostatnio niestety dołuje.
W czasie wizyty w Andrychowie na turnieju finałowym, miałem okazję poznać StaregoWygę osobiście. Coroczne show na forum z okazji już prawie awansu MKSu do I ligi właśnie sprawiło, że zalogowałem się po dłuższej przerwie ;)

Powiem tak... dziel przez 100 to co pisze i uśmiechnij się pod nosem - tyle nam pozostaje :)
;)
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Pora na decydujace zmiany

Post autor: STARYWYGA »

To jest chore
Żeby takie sławy nie weszły do 1 ligi
AZS CZESTOCHOWA - grała w ex plus lidze , była też misztrzem Polski
MCKiS Jaworzno - grała w 1 lidze
MKS Andrychów - walczy o 1 ligę od 2017

W 2004 mks spadł dzięki układom ligowym

Takie sławne druzyny
System nie wydala
1 liga tylko dla wybranych
Dobrze powiedział prezes świderski będziemy zapraszać drużyny
Powtarzam jeszcze raz
Wszyscy półfinaliści do 1 ligi ( tem co będzie chciał awansować oczywiście może grać w 2 lidze )
2 grupy po 12 zespołów
Łatwy system
1-8 o 1miejsce play-of
9-12 o utrzymanie przegrywający spada
Z każdej grupy spadają 2 drużyny
Awansuje misztrz każdej grupy
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”