Sezon 20/21

xeron
Posty: 195
Rejestracja: 29 maja 2017, o 18:42

Re: Sezon 20/21

Post autor: xeron »

Weronika Sobiczewska rozegrała spotkań i zdobyła w nich 230 punktów! Jakiś szalony rekord się szykuje ;p
Awatar użytkownika
Por.Columbo
Posty: 128
Rejestracja: 10 lis 2018, o 16:51
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Por.Columbo »

xeron pisze:Weronika Sobiczewska rozegrała spotkań i zdobyła w nich 230 punktów! Jakiś szalony rekord się szykuje ;p
Super, że w końcu jest tak ważną postacią, ale Solna musi też w ważnych momentach poszukać jakiejś innej opcji, bo w ostatnim tie-breaku ze Stalą Gajer mocno Weronikę zagotowała w końcówce.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

W 13 kolejce AZS Gliwice pokonuje Tarnów na wyjeździe 3:1, a Częstochowianka też 3:1 Pajdę
trwa więc niemoc zespołów z południowego wschodu
Tarnów z kasą i wzmocnieniami, a Pajda z ambicjami, jak widać mocno przerastającymi możliwości

ciekaw jestem jak szybko wycofają się sponsorzy z Tarnowa, tym bardziej, że są mocniejsze zespoły w mieście, którym na pewno dodatkowy grosz się przyda

warto też zastanowić się nad ściągnięciem trenera z prawdziwego zdarzenia, Wojtek Serafin jak widać, dobrze radził sobie jako drugi, jako pierwszy już niekoniecznie,

zresztą cały czas ciekaw jestem, skąd zmiana trenera na początku sezonu

w przypadku biszkoptów chyba warto dopuścić wreszcie do klubu ludzi, którzy na siatkówce się znają, bo pan dyrektor/prezes/trener i jego rodzina po prostu na tym poziomie sobie nie radzą (chyba, że chcą po prostu być średniakiem ligowym, ale z wypowiedzi przed sezonowych co innego wynikało)
xeron
Posty: 195
Rejestracja: 29 maja 2017, o 18:42

Re: Sezon 20/21

Post autor: xeron »

Dobra postawa Uni Opole jak dotychczas, nawet bym powiedział, że zaskakująco dobra. Mimo, że grają bardzo fajnie zespołowo, to chyba największe słowa uznania należą się Gabrysi Makarowskiej.
W Solnej jak zwykle Weronika Sobiczewska ponad 20 punktów, jak ta dziewczyna wytrzyma takie obciążenie do końca sezonu i skuteczność, to Solna uplasuje się w połowie stawki. A po stronie Krosna, bardzo fajnie środkowe i Monika Głodzińska, szczególnie jej siła w ataku robi wrażenie, raczej na poziomie I ligi to rzadkość.
Oglądając mecz San Pajdy z Energetykiem, miałem wrażenie, że jeśli Klekot poprawiła by wystawę do lewego, to mogłyby to zamknąć w trzech krótkich setach. Jedyne co mogło się podobać w jej rozegraniu to obiegnięcie i krótka z Oktabą, ale było tego jak na lekarstwo. Za to po stronie San Pajdy, bardzo słabiutko zagrały wszystkie zawodniczki. Jedynie przy których nazwiskach postawiłbym plusiki po tym spotkaniu to Ola Dudek, bez której ten zespół byłby jeszcze niżej w tabeli i Wiktorii Nowak, młodziutkiej środkowej, ale o dosyć dobrej dynamice, która gra równo w tym sezonie. O reszcie zespołu nie ma co się wypowiadać. Może wpływ miały na to dwa mecze z rzędu w różnych miastach.
Jawor nie zaskakuje i dalej przegrywa. Chociaż do składu wprowadził Gierszewską, to nadal przegrywa.
A co do meczu Częstochowianki, dobra postawa Rozi Hnatyszyn, która też siła przewyższa swoje koleżanki z drużyny. Dobra zmiana Sidor.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

Ja bym nie powiedział, że zaskakująco dobra, podobno miasto pompuje tam taką kasę, że mają budżet na poziomie TL
wiem, że pieniądze nie grają, ale mają taką kasę, trzeba zrobić wynik, albo jest się nieudacznikiem (z małym nawiązaniem do kilku klubów w kraju ;) )
Idą teraz na awans ale po awansie poza libero to powinni cały skład wymienić, a conajmniej podstawową 6
Makarowska dziś gra dobrze, miło się na to patrzy, widać dobrą robotę wykonaną przez trenerów w SMS-ie, ale niestety przy jej problemach zdrowotnych to na grę na najwyższym poziomie raczej nie ma szans,

W Krośnie widać dobrą robotę trenera, bo to akurat mocna strona zespołu
ale też dziś chwalimy zawodniczki, które prezentują poziom drugoligowy sprzed 3-4 lat
więc dlatego wynik słabego Krosna jest dobry
MuchaLover
Posty: 78
Rejestracja: 22 cze 2016, o 15:27
Płeć: K

Re: Sezon 20/21

Post autor: MuchaLover »

Goscinnie pisze: Idą teraz na awans ale po awansie poza libero to powinni cały skład wymienić, a conajmniej podstawową 6
Ja jestem innego zdania. Chciałabym zobaczyć Stronias, Orzyłowską i Makarowską w Tauron Lidze i uważam, że każda z nich by sobie poradziła. Ciesiulewicz i Adamek już w TL grały, zresztą Borawska i Rybak też (ale tutaj w cudzysłowie to ,,grały'', bo to było siedzenie na ławce), także nie muszą wiele wymieniać, a połowa składu już jest. Pytanie czy byliby w stanie na dzień dobry zakontraktować jakieś zagraniczne zawodniczki i powalczyć o coś więcej niż utrzymanie. Vettori też jest plusem, na pewno lepszy od wynalazków typu Kurczyński, a i szukaniem trenera by się nie musieli przejmować, no i do tego dochodzi fajna hala, nie kolejna sala gimnastyczna, tylko obiekt z prawdziwego zdarzenia, w którym można normalnie rozłożyć kamery i pokazywać mecze w TV. Lepszego kandydata do awansu na razie nie widać ;)
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

Cenie Twoje zdanie ale się nie zgodze.
Jeśli chodzi o Orzyłowska to mogła by trafić do TL na takiej zasadzie jak Sonia Kubacka do Chemika, czyli tylko i wyłącznie uzupełnienie składu, do treningów i nic poza tym. W TL masz znacznie lepsze od niej środkowe, pokroju Jurczyk, które jednak szału nie robią.
Makarowska niestety jak pisałem może nie uciągnąć fizycznie grania w wyższej lidze z powodu problemów zdrowotnych które jak na profesjonalnego sportowca są poważne.
Stronias moze być taka Renatą Biała, nic więcej
Co do Adamek się zgadzam choć po 20 procent przyjęcia przez ostatnie trzy lata też nie robi z niej pewniaka ligowego
Ciesiulewicz to ostatnio w LSK zasłynęła tym że spusciła zespół z ligi.
A Vettori to właśnie taki Kurczynski, to statystyk ktoremu za chciało się być trenerem. Jak na razie zawalił dwie końcówki sezonu w Opolu a w karierze jako pierwszy zagrał aż jeden dobry sezon, a przypomne że z kilkanaście sezonów ma już na koncie jako pierwszy
Zresztą z sezonu na sezon ma coraz większy problem ze sciaganiem dobrych zawodniczek i tylko go jego menago ratuje
No i nie jest lubiany w środowisku zawodniczek

Rozumiem, że te zawodniczki które wymieniasz mogą się wydawać mocne na tle ligi, ale poziom pierwszej ligi jest aktualnie słabiutki, dwa trzy lata temu większość zespołów występujących teraz, prezentujących taki poziom, nie miała by czego szukać w pierwszej lidze.

Fakt, że nie ma teraz lepszego kandydata do awansu, hala w Opolu fajnie wygląda, relacje telewizyjne z ręcznych całkiem fajnie wyglądają, tylko jest jeden problem. Na ręcznych na trybunach jest po tysiąc osób, na siatkówce po 300. Do tego z tego co patrzyłem n siatkówkę wejście jest darmowe. Ten klub pod tym kontem nie ma prawa bytu w TL.
Kamillo
Posty: 6
Rejestracja: 10 sty 2020, o 09:28
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Kamillo »

Goscinnie pisze:Cenie Twoje zdanie ale się nie zgodze.
Jeśli chodzi o Orzyłowska to mogła by trafić do TL na takiej zasadzie jak Sonia Kubacka do Chemika, czyli tylko i wyłącznie uzupełnienie składu, do treningów i nic poza tym. W TL masz znacznie lepsze od niej środkowe, pokroju Jurczyk, które jednak szału nie robią.
Makarowska niestety jak pisałem może nie uciągnąć fizycznie grania w wyższej lidze z powodu problemów zdrowotnych które jak na profesjonalnego sportowca są poważne.
Stronias moze być taka Renatą Biała, nic więcej
Co do Adamek się zgadzam choć po 20 procent przyjęcia przez ostatnie trzy lata też nie robi z niej pewniaka ligowego
Ciesiulewicz to ostatnio w LSK zasłynęła tym że spusciła zespół z ligi.
A Vettori to właśnie taki Kurczynski, to statystyk ktoremu za chciało się być trenerem. Jak na razie zawalił dwie końcówki sezonu w Opolu a w karierze jako pierwszy zagrał aż jeden dobry sezon, a przypomne że z kilkanaście sezonów ma już na koncie jako pierwszy
Zresztą z sezonu na sezon ma coraz większy problem ze sciaganiem dobrych zawodniczek i tylko go jego menago ratuje
No i nie jest lubiany w środowisku zawodniczek

Rozumiem, że te zawodniczki które wymieniasz mogą się wydawać mocne na tle ligi, ale poziom pierwszej ligi jest aktualnie słabiutki, dwa trzy lata temu większość zespołów występujących teraz, prezentujących taki poziom, nie miała by czego szukać w pierwszej lidze.

Fakt, że nie ma teraz lepszego kandydata do awansu, hala w Opolu fajnie wygląda, relacje telewizyjne z ręcznych całkiem fajnie wyglądają, tylko jest jeden problem. Na ręcznych na trybunach jest po tysiąc osób, na siatkówce po 300. Do tego z tego co patrzyłem n siatkówkę wejście jest darmowe. Ten klub pod tym kontem nie ma prawa bytu w TL.
Opole w ostatnich 3 latach zrobiło progres i trudno temu zaprzeczyć. Po pierwszym sezonie w I lidze 4 lata temu, dziwnych transferach w walce o utrzymanie (ściągniecie tuż przed play out Portorykanki, Ukrainki i Wawrzyniak), która zakończyła się zresztą sromotną porażką, następne sezony to 5 miejsce, 2 miejsce oraz obecnie lider po pierwszej rundzie.

Trudno zarzucić Vettoriemu, że klub nie zrobił progresu, skoro świadczą o tym wyniki i fakty. Nazywanie go "panem Włochem" i "statystykiem, nie trenerem" świadczyć może jedynie o twojej osobistej awersji do tego człowieka, ponieważ jak na razie jego praca zdecydowanie się broni. W zeszłym sezonie wygrał też z zespołem drugą rundę (więc końcówkę sezonu raczej może zaliczyć do udanych) i oczywiście w play off też mogło się całkiem dużo podziać, ale jak wiemy kronawirus, klasyfikacja po sezonie zasadniczym i zasłużony awans Świecia do TL.

Jeśli chodzi o zawodniczki, to zweryfikuje je boisko w przyszłym sezonie 1L lub TL, na razie weryfikuje ich liga w której grają, liczba wygranych meczów i punktów w tabeli ;)

Jeśli chodzi o sympatię zawodniczek do trenera i klubu, to Opole zamknęło skład jako jeden z pierwszych klubów przed tym sezonem i z Uni zawodniczki albo przeszły do TL, albo zostały w klubie (poza Sobiczewską, która teraz świetnie radzi sobie w Wieliczce). Nie wiem skąd masz informacje o niechęci zawodniczek do Vettoriego i Opola oraz z iloma z nich rozmawiałeś na ten temat, ale o ile nie prowadzisz jakiś sondaży na reprezentatywnej grupie polskich siatkarek, to raczej twoje zadanie, a nie środowiska. W sezonie covidowym nastąpiły bardzo duże przetasowania szczególnie w 1 lidze, a skład w Opolu chociaż po sporej przebudowie radzi sobie całkiem nieźle, a nawet bardzo dobrze.

Opole po sezonie spadkowym zapowiedziało, że buduje projekt w którym pierwsze 3 lata mają być czasem na ułożenie spraw klubu i włączenie się do walki o najwyższe cele, jak na razie właśnie to zrobili. Wbrew temu co pisałeś w poprzednich postach, Opole nie próbuje awansować do TL od 3 lat, tylko zapowiedziało, że w tej perspektywie chce się dołączyć do pretendentów do awansu ("Klub zamierza ustabilizować i wzmocnić swoją pozycję na siatkarskiej mapie Polski, by w perspektywie trzech lat walczyć o najwyższe cele" - 2018 rok).
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

No tak. faktycznie, przegranie play off z Tarnowem przy dwukrotnie większym budżecie i pięciu, czy sześciu zawodniczkach z LSK to wielki sukces
i to samo można napisać o zeszłym sezonie,
pieniądze nie grają, ale jak się ma taki budżet, to po prostu trzeba to wykorzystać,
a jak widać, nie wychodzi to klubowi,

dobra praca została w Opolu wykonana przez AZS Opole, który bez gwiazd, bez tak wysokiego budżetu i bez miejskich spółek jako sponsorów potrafił zająć 6 miejsce w lidze i to znacznie mocniejszej,
niestety później dziwne decyzje sprawiły, że klub wycofał się z rozgrywek

Pana Włocha nie znam osobiście, więc nie mam do niego żadnej osobistej awersji, po prostu jest słabym trenerem i to opinia byłych zawodniczek choćby z Torunia, z Murowanej Gośliny, czy też tych, które z waszego klubu odeszły, to opinia panująca w środowisku trenerskim,
i to taki sam wymysł jak Kurczyński i inni statystycy, którzy nie mają pojęcia o tym jak trening prowadzić, jak ustawić formę zespołu na odpowiednią część sezonu, a skupiają się tylko na taktyce

Poza tym ... nie ma o czym z tobą dyskutować, jesteś osobą związaną z zarządem tego klubu (o czym już pisałem) a może jesteś sam z zarządu? uprawiajcie sobie propagandę sukcesu niczym nasz wspaniały rząd (zresztą to wasza opcja prawda?)
i broń swojej pracy broń, może w końcu kiedyś po przejedzeniu kolejnych milionów nauczycie się zarządzać, ale wątpię
Awatar użytkownika
Seweryn1908
Posty: 311
Rejestracja: 18 kwie 2019, o 02:35
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Sezon 20/21

Post autor: Seweryn1908 »

commentator
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2021, o 10:53
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: commentator »

Kolejna kolejka za nami, tym razem bez niespodzianek (największa to chyba strata seta przez SAN-Pajdę w Jaworze). Pomału klaruje się już pierwsza czwórka, jak dla mnie pewniaki to Opole, Poznań i Mielec, a walka trwa o czwartą lokatę. Patrząc na terminarz i obecną formę największe szansę daję ekipom z Sosnowca i Tarnowa - jeżeli nie będą tracić punktów ze słabszymi zespołami, to ważny będzie bezpośredni mecz (Tarnów gospodarzem). Z mojej symulacji to jednak Tarnów jest faworytem, mecz z Mielcem pokazał potencjał tej drużyny i jeżeli uda im się utrzymać formę, to mimo kiepskiego początku mogą się prześlizgnąć do play-offów. Może jeszcze gdzieś się wmiesza Jarosław, ale reszta ekip raczej gra już o pietruszkę, bo Jawor to pewny spadek.
xeron
Posty: 195
Rejestracja: 29 maja 2017, o 18:42

Re: Sezon 20/21

Post autor: xeron »

Serafin zwolniony z Tarnowa... Wszystko co się dzieje w tym sezonie w Tarnowie, jest dla mnie bardzo dziwne.
commentator
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2021, o 10:53
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: commentator »

xeron pisze:Serafin zwolniony z Tarnowa... Wszystko co się dzieje w tym sezonie w Tarnowie, jest dla mnie bardzo dziwne.
Mimo wzystko, jest to dobra decyzja. Ok, z jednej strony zespół właśnie wygrał trzeci mecz z rzędu, ale tydzień temu męczył się z Krosnem, a gra z Częstochową też była straszną sinusoidą. Patrząc na potencjał kadrowy tej drużyny, to jednak większość ich setów powinna wyglądac jak ten trzeci z Częstochowianką, a wynik punktowy oscylować w okolicach Opola. Z dobrym trenerem dziewczyny mogłyby się bić o awans, a najpierw miały trenera drużyn młodzieżowych, a potem trenera bez doświadczenia w żeńskiej siatkówce.

Opole planowo wygrało w Poznaniu (Energetyk z problemami kadrowymi), a Mielec u siebie z Nowym Dworem. Trzy pierwsze drużyny to dla mnie pewniaki do play-offów na dzisiaj, a o czwarte miejsce toczy się wyślig ślimaków (Sosnowiec, jarosław i teraz już chyba - jak pisałem we wcześniejszym poście - Tarnów).
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

xeron pisze:Serafin zwolniony z Tarnowa... Wszystko co się dzieje w tym sezonie w Tarnowie, jest dla mnie bardzo dziwne.
Najpierw chyba nie wiadomo czemu zmienili trenera przed sezonem, później na początku sezonu, a teraz kolejna zmiana

nie wierzyłem zbytnio w Serafina jako pierwszego trenera, ale działania klubu, a dokładniej chyba tego dziwnego prezesa klubu są absurdalne
xeron
Posty: 195
Rejestracja: 29 maja 2017, o 18:42

Re: Sezon 20/21

Post autor: xeron »

Jawor wygrywa pierwszy swój mecz w lidze i to gdzie... w Mielcu. Ogólnie ostatnio nieco poprawiła się gra Olimpii (wątpię, żeby to wystarczyło na utrzymanie), od pojawieniu się w drużynie Weroniki Gierszewskiej(początek sezonu nie grała chyba przez kontuzje), to w końcu ma kto zdobywać tam punkty ( w meczu ze Stalą 25 punktów i ratio 19, 50% w ataku!).

Tarnów przegrywa z Płomieniem. To był ważny mecz w kontekście górnej połówki tabeli, ponieważ wygraną za 3 punkty Sosnowiec zrobił sobie 5 punktów przewagi właśnie nad Tarnowem, ale ma jeden mecz więcej, więc zobaczymy jak dalej się to potoczy, bo wejście do 4 zapowiada się ekscytująco. W Sosnowcu na ataku tym razem zagrała Patoń, która dosyć często zmienia się z Bagrowską. Tym razem Patrycja zagrała na prawym skrzydle dobre zawody, notując 22 punkty, przy 50% skuteczności w ataku. Pozytywny występ Moniki Kawy (13 punktów, bez błędu w przyjęciu, 37% w ataku. W Tarnowie jedynie Kaczorowska(14 pkt., 56% w ataku -3 bloki) i Pellegrino(12 pkt.42 % w ataku i 2 bloki) spełniły oczekiwania.

Solna powalczyła z Opolem. Uni jak zwykle pociągnęły Stronias(29 punktów, 47% w ataku, 6 asów! 2 bloki i MVP) i Sieradzka( 30 punktów, 53% w ataku, 3 bloki, 2 asy). Po drugiej stronie dobre zawody środkowej Julii Wieczorem( rocznik 01'), która zdobyła 15 punktów( w tym 5 bloków, 67% w ataku) i obok Sobiczewskiej była drugą najlepiej punktującą.

W weekend odbył się również mecz Karpat z Nosirem. Gospodynie wygrały po tie breaku, mimo wygranej za dwa punkty ich strata do Jawora stopniała, ponieważ Olimpia wygrała za 3 punkty. W zespole Karpat dobre zawody rozegrała Głodzińska( 22 punkty, 39% a ataku) oraz Kamila Kobus( 14 punktów w tym 5 blokiem, a w ataku 53% skuteczności), wsparcie miały również w Natalii Sławińskiej( 15 punktów, 42 % w ataku). Po drugiej stornie Nowy Dwór już któryś mecz z rzędu gra bez Klaudii Turkot, a na pochwałę za mecz zasługuje Kasia Jędrzejewska( 23 punkty, 44% skuteczności). Reszta zawodniczek raczej poniżej oczekiwań.

W środę zaplanowany mecz Gliwic ze Szczyrkiem, a 3 marca Jarosławia z Poznaniem.
xeron
Posty: 195
Rejestracja: 29 maja 2017, o 18:42

Re: Sezon 20/21

Post autor: xeron »

Powoli klaruję się to, które drużyny dostaną się do fazy play-off. Tarnów, swoją porażką z San Pajdą ostatecznie zaprzepaścił swoją szansę. Osobiście dla mnie to żadne zaskoczenie, ponieważ ta drużyna strasznie przez cały sezon falowała i to było praktycznie pewne, że w najważniejszym spotkaniu nie wytrzymają. Uni Opole ma już zagwarantowane pierwsze miejsce. Stal Mielec 42 punkty i bezpośredni mecz z Jarosławiem, który może bardzo dużo namieszać. Później Stali zostanie tylko mecz z Politechniką, który powinny wygrać. Jeśli Mielec wygra z Jarosławiem zapewni sobie tym samym awans do play-offów. Przez Energetykiem łatwe mecze, z Krosnem, Częstochową i NOSiRem, w każdym z tych spotkań będą faworytkami. Przed Płomieniem za to dwa bardzo trudne spotkanie z SMSem oraz Uni. Stawiam na czwórkę Uni, Stal, Energetyk i Płomień, ale może być bardzo ciekawie.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

xeron pisze:Powoli klaruję się to, które drużyny dostaną się do fazy play-off. Tarnów, swoją porażką z San Pajdą ostatecznie zaprzepaścił swoją szansę. Osobiście dla mnie to żadne zaskoczenie, ponieważ ta drużyna strasznie przez cały sezon falowała i to było praktycznie pewne, że w najważniejszym spotkaniu nie wytrzymają. Uni Opole ma już zagwarantowane pierwsze miejsce. Stal Mielec 42 punkty i bezpośredni mecz z Jarosławiem, który może bardzo dużo namieszać. Później Stali zostanie tylko mecz z Politechniką, który powinny wygrać. Jeśli Mielec wygra z Jarosławiem zapewni sobie tym samym awans do play-offów. Przez Energetykiem łatwe mecze, z Krosnem, Częstochową i NOSiRem, w każdym z tych spotkań będą faworytkami. Przed Płomieniem za to dwa bardzo trudne spotkanie z SMSem oraz Uni. Stawiam na czwórkę Uni, Stal, Energetyk i Płomień, ale może być bardzo ciekawie.
Dla mnie postawa Tarnowa też nie jest zaskoczeniem, jeden trener przygotowuje zespół do sezonu, drugi, całkiem niedoświadczony prowadzi przez chwilę, teraz jakiś przypadkowy zagraniczny trener partner zawodniczki, cyrk straszny
xeron
Posty: 195
Rejestracja: 29 maja 2017, o 18:42

Re: Sezon 20/21

Post autor: xeron »

Pary play-off

Uni Opole - MKS San Pajda Jarosław

Stal Mielec - Energetyk Poznań

Obstawiam zwycięstwa Uni i Stali.
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: phil »

Tymczasem mamy kolejną zmianę trenera w Tarnowie :] Tym razem padło na Marcina Wojtowicza
https://siatka.org/pokaz/marcin-wojtowi ... z-tarnowa/
2steff
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2021, o 15:19
Płeć: M

Re: Sezon 20/21 kiedy finały play off

Post autor: 2steff »

Witam pytanie brzmi jak w tytule kiedy będą play ofy w I lidze kobiet???
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sezon 20/21 kiedy finały play off

Post autor: mewa »

2steff pisze:Witam pytanie brzmi jak w tytule kiedy będą play ofy w I lidze kobiet???
https://siatka.org/wyniki/ligi-polskie1 ... y-off-537/
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”