MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

Gratulacje dla dziewczyn wynik budzi respekt.Tylko szkoda tych kontuzjii.Jeżeli Sparta co mecz będzie miała kontuzjowaną zawodniczkę, to co będzie dalej ???
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: wwwitek2006 »

Po porażce z AZS Politechniki Radomskiej 0:3, przyjdzie pora na zdobycie kompletu punktów, bo już zbyt blisko jest ogonek tabeli. 6.11. przyjeżdża do Spartanek Gaudia Trzebnica i lepszej okazji trudno by szukać. Mecz w niedzielę - 6.11.2011 r. o godz. 14:00 (na podstawie http://www.siatka.org).

w.w.
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: wwwitek2006 »

Na szczęście, życzeniom stało się zadość.
MUKS Sparta Warszawa - MMKS Gaudia Budmel Trzebnica 3:0 ( 25:21, 25:21, 25:19 ) w ciągu 70 min. czasu gry (brutto - łącznie z przerwami).
Gratulacje dla panien warszawianek (obecnie z Bielan) !!! :D

w.w.
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: pek »

Dobry mecz Sparty, nieco lepszy "Ekonomicznej", generalnie - przyjemny w odbiorze ;)
http://sportkrakowski.pl/?p=502
vlodi pl
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2012, o 21:53
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: vlodi pl »

Witaj Witek, dzisiaj było troszkę gorzej, powalczyły w 3 secie i powinny go wygrać, ale niestety 0:3 poległy z Chemikiem Police :(.
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: wwwitek2006 »

Dzięki za wiadomość, która też dotarła do mnie przez wiadomości agencyjne. Niestety, nie wybrałem się na ten mecz, bo Sparta tak dawno nie grała w Warszawie, ze prawie zwątpiłem, ze kiedykolwiek to się jeszcze w tym sezonie stanie. Późno wypuściła na Facebooku wiadomość o terminie spotkania, a plany były już "zatwierdzone". W Legionowie odbywa się turniej piłki ręcznej w bardzo dobrej obsadzie, więc była silna konkurencja dla niewyraźnej gry Spartanek. Człowiek się poumawiał jednak na Legionowo. Tamtejsze siatkarki też grały w tym weekendowym bloku i, oczywiście, lekko, łatwo i przyjemnie pokonały Pszczynę.
w.w.
vlodi pl
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2012, o 21:53
Płeć: M

Sparta-SMS Sosnowiec

Post autor: vlodi pl »

Witam, Wczoraj wieczorem Sparta rozegrała mecz ligowy z SMS Sosnowiec.
Wynik meczu 3:1 dla Sp[arty, ale muszę przyznać, że w pierwszym secie Sosnowiczanki narobiły Sparcie stracha grają spokojnie i wygrywając go do 21. Kolejne sety były już wyraźną przewagą Spartanek, chociaż popełniały też wiele błędów. W drużynie Sosnowca bardzo dobrze spisywał się blok, w ten sposób zdobyły one dużo punktów. W każdym razie 3 pkt zaliczone a dalej trudne mecze przed Spartankami: z Murowaną Gośliną i Silesią Volley u siebie, zobaczymy...
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: wwwitek2006 »

Też byłem na meczu Sparty z SMS-em Sosnowiec i rzeczywiście, w 1. secie zagłębianki postraszyły nasze. Już na profilu Sparty na FB dałem wyraz swym wątpliwościom co do zajęcia 8. miejsca. Rywal do tego miejsca, KSZO Ostrowiec Św., ma bułki z masłem u siebie (Gaudia i Pszczyna), a Sparta, jak pisze powyżej "vlodi pl", ciężkich rywali. Zbyt wiele było tzw. "głupich" strat punktowych w trakcie sezonu i nawet wysokie "C" zagrane z absolutnym liderem na nic się zda.
w.w.
vlodi pl
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2012, o 21:53
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: vlodi pl »

nieźle odchodzi zawodniczek ze Sparty, na moje liczenie to już 4 zmieniły klub,
i kolejne 2-3 się szykują, więc kim one będą grały ? :(.
link o karuzeli transferowej
http://wyniki.siatka.org/ligi-polskie/s ... iga-kobiet
pozdrawiam,
vlodi.pl
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: mewa »

W II lidze to moga nawet juniorkami.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

OJ!oj ! nie byłbym taki pewien, że juniorkami zagrają coś w II lidze 8-) Bo o I to już trzeba zapomnieć :x
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: Ted »

Co tam Brunonie w Sparcie słychać? Wiewiórki donoszą, że ze zeszłorocznych wzmocnień nikt już w klubie nie został. Dzisiaj ma być jakieś zebranie Sparty Warszawa, a niewykluczone, że też dzisiaj Wisła oficjalnie będzie mogła o potwierdzić transfer Ewy Śliwińskiej.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

W Sparcie cicho i cichosza,podobno młodziczki i juniorki trenują na obozie! a Liga? nic nie wiem:(Podobno Zarząd się okopał tak głęboko ,że nie ma zasięgu komórek:)))))pewnie szukają kasy ale w Wawie jest ciężko.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

Może warto byłoby założyć jakiś post na temat trenera Sparty Teofila Czerwińskiego? może jakieś przygody,wspomnienia,zawodniczek?itp....
Gumis14
Posty: 7
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 12:09
Płeć: K

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: Gumis14 »

Sparta rzeczywiście w tym sezonie słaba. Śmieszy mnie tylko że w internecie zaczyna się poruszać sprawe trenera. Taka Kożon która nic nie pokazuje zaczyna na niego nadawać. To dziewczyny graja a nie widać u nich najmniejszych chęci. Przecież On im nie karze zagrywać pod siatką albo grać kompletnie bez ambicji w obronie. Wydaje mi sie ,ze najwiekszym problemem jest zestaw ekspertów naokoło. Nieudolni prezesi którzy trzeci rok z rzędu nie mogą zapewnic trenerow idogodnych warunków pracy w dodatku cały czas przeszakdzają. To Oni nie dorośli do seniorskiej siatkówki a wina nie leżypo stronierzadnego z trenerów którzy przewineli sie przez pierwszą lige.
precedens
Posty: 82
Rejestracja: 24 lut 2010, o 21:43
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: precedens »

Rzekłbyś:
"z pustego i Salomon nie naleje"
a
"z g... bata nie ukręcisz"
Brać naukę od ojców i dziadków oraz matek i babć :),
zamiast błądzić po omacku.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

No cóż ,zgadzam sie z gumisiem ale w 90% Moim zdaniem Sparta działa "przeciw sobie" Nie rozumiem postępowania tego klubu,mam wrażenie ,że dążą do samozagłady,albo są zadufani we własne wielkie możliwości ,zaczarowania zawodniczek!Niestety rzeczywistość jest inna:( Tosiek odszedł ,czary też,a i zawodniczki dały dyla,przy akceptacji zarządu.Sparta postawiła w bardzo niewygodnej sytuacji zawodniczki,trenera,i samą siebie! Wyobrażam sobie atmosferkę w teamie, współczuję dziewczynom , starszym i młodszym.Bo jaką szansę rozwojową mają dziewczyny, które tak dostają baty?Jeszcze trochę przegranych meczów i zrezygnują, a i propaganda dawnego sukcesu nie pomoże:(Piszą wzmocnienia!jakie wzmocnienia?a niby kto ma wzmocnić Spartę?wg.mnie to bzdury i marzenia!Trzeba było zagrać w II lidze i coś ugrać ,niż trzymać się I ligi i nie mieć kontaktu z siatkówką .Dziewczyny by się rozwijały a i w juniorkach byłby sukces!A tak to będzie kiszka i tu i tu.Ktoś mądry powiedział:lepiej grać na boisku niż robić kwadrat w ORLEN lidze,dawniej Plus lidze.Wyrazy głębokiego współczucia:)
A może tak ma być?
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: wwwitek2006 »

Nie mnie oceniać sytuację towarzysko - sportową wewnątrz klubu, bo nie będę jak klasyk Jarek recenzował filmu, którego nie widziałem. Ja chociaż bywam, choć nie na wszystkich meczach Sparty i serdecznie mi żal dziewcząt, że w tym sezonie nie mogą się przełamać nawet na wygranie jednego seta. Sportowe Fakty spekulują na temat roszad kadrowych w Siódemce Legionowo, w myśl których dwie zawodniczki Legionovii miałyby przejść do Sparty. Może byłaby to szansa na ucieczkę choćby od miejsca na koniec sezonu, które degraduje zespół bez dalszych gier?
Może nadejdą jeszcze lepsze chwile i uda się utrzymać I.ligę dla żeńskiej siatkówki w Warszawie? Oby!
w.w.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

Panie Witku,spekulacje na temat wzmocnień, już chyba nie aktualne:(Moim zdaniem ,na dzień dzisiejszy jedynym lekarstwem jest wygrana ze Stalą Mielec,która poprawi morale zawodniczek i trenera.A co będzie jak nie:(wolę o tym nie myśleć!Zyczę Sparcie wygranej!GoooooSPARTA!!!!
CATAN
Posty: 16
Rejestracja: 10 lut 2011, o 10:20
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: CATAN »

oj tak, słabo to wygląda.
brunonz pisze:zawodniczki dały dyla,przy akceptacji zarządu
a jak zatrzymać zawodniczki? Chcą grać i jeszcze do tego przydałoby się coś do garnka włożyć... Nie dziwię się im, że wolały pewniejsze miejsca w lepiej poukładanych klubach. Nie powiem, przyjemnie jest zobaczyć dziewczyny ze Sparty grające w Orlen lidze.

Ja chyba odpuszczę sobie mecze Sparty i zacznę oglądać warszawską drugą ligę-bo mimo że poziom ciut gorszy (ale od Sparty tylko ciut ciut) to zapał do gry i radość z gry tych dziewczyn jest doprawdy budująca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”