AZS Częstochowa

Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

https://sport.onet.pl/siatkowka/azs-cze ... ka/0jlq947
Ryszard Bosek komentuje pisze:To jest wielki dramat jak kończy ten zasłużony klub.
Boski Rysiu ma tupecik. Trzeba być skrajnie BEZCZELNYM by tak mówić, będąc głównym architektem upadku AZSu - najpierw przez pikowanie w dół w Pluslidze I zerowanie na młodych zdolnych przez podpisywanie z nimi umów menagerskich a następnie cedowanie swoich nierozliczonych zobowiązań finansowych na nowy zarząd, co walnie może się przyczynić do zakończenia działalności.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dezerter »

tomaszn pisze:Komornik jest przedstawicielem wierzyciela, więc to osoba(firma) chce odzyskać pieniądze, a nie Filipski, który jest dłużnikiem.
Nie musisz mi tłumaczyć oczywistych rzeczy. W moim przekonaniu mógł nakłonić jednego z wierzycieli do takiego ruchu i to chciałem przekazać.

Ktoś mi może wytłumaczyć słowa prezesa Kamila Filipskiego, bo chyba mu się coś pomyliło... W sytuacji w jakiej klub się znajduje on stawia jeszcze wymagania?? :<

"Prowadzimy rozmowy z wierzycielami i wymagamy ich elastyczności"
Czy można jego zachowanie i słowa traktować poważnie?!

https://radiofon.fm/puchary-azs-u-pojda ... -ten-klub/

Gdy tylko cała rozmowa ukaże się na kanale postaram się ją od razu dodać. Być może padły inne słowa.

Dla zainteresowanych uratowaniem pucharów oraz medali przed dostaniem się w prywatne ręce. Na portalu Zrzutka. pl została zainicjowana akacja. Autorem jest częstochowski sędzia siatkarski pan Rafał Pośpiech. Każdy może pomóc wedle uznania.
Kwota zebrana na chwilę obecną to nieco ponad 2.5 k.

Link do zbiórki
https://zrzutka.pl/v58dkb
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dezerter »

tomaszn
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Zgierz

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tomaszn »

dezerter pisze:Wywiad z prezesem Filipskim.

https://radiofon.fm/co-dalej-z-azs-em-p ... lipskiego/
Kolejne NIC....To już koniec Wielkiego Klubu....niestety...
brzydal
Posty: 141
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: brzydal »

mAiZkSe pisze:https://sport.onet.pl/siatkowka/azs-cze ... ka/0jlq947
Ryszard Bosek komentuje pisze:To jest wielki dramat jak kończy ten zasłużony klub.
Boski Rysiu ma tupecik. Trzeba być skrajnie BEZCZELNYM by tak mówić, będąc głównym architektem upadku AZSu - najpierw przez pikowanie w dół w Pluslidze I zerowanie na młodych zdolnych przez podpisywanie z nimi umów menagerskich a następnie cedowanie swoich nierozliczonych zobowiązań finansowych na nowy zarząd, co walnie może się przyczynić do zakończenia działalności.
Bezczelnym to mówić, że się rozmawia z wierzycielami w momencie gdy żaden z zawodników nie dostał do dziś propozycji ugody więc przestań pisać głupoty
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

brzydal pisze:
mAiZkSe pisze:https://sport.onet.pl/siatkowka/azs-cze ... ka/0jlq947
Ryszard Bosek komentuje pisze:To jest wielki dramat jak kończy ten zasłużony klub.
Boski Rysiu ma tupecik. Trzeba być skrajnie BEZCZELNYM by tak mówić, będąc głównym architektem upadku AZSu - najpierw przez pikowanie w dół w Pluslidze I zerowanie na młodych zdolnych przez podpisywanie z nimi umów menagerskich a następnie cedowanie swoich nierozliczonych zobowiązań finansowych na nowy zarząd, co walnie może się przyczynić do zakończenia działalności.
Bezczelnym to mówić, że się rozmawia z wierzycielami w momencie gdy żaden z zawodników nie dostał do dziś propozycji ugody więc przestań pisać głupoty
Nie dostał, mówisz...ja wiem, że jest inaczej - po co kłamiesz?
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: AZS Częstochowa

Post autor: pwpl97 »

Nie dostał, mówisz...ja wiem, że jest inaczej - po co kłamiesz?[/quote]
Skoro jest inaczej to wytłumacz koledze co wiesz.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

pwpl97 pisze:
mAiZkSe pisze:Nie dostał, mówisz...ja wiem, że jest inaczej - po co kłamiesz?
Skoro jest inaczej to wytłumacz koledze co wiesz.
Na podstawie pewnej rozmowy z pewną osobą wiem, że mija się z prawdą kolega "brzydal" twierdząc, iż nikt propozycji ugody nie dostał.Nie muszę, ani nawet nie powinienem zdradzać szczegółów, bo ani nie zostałem upoważniony ani tym bardziej nie jestem na przesłuchaniu :)
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: PabloFX »

mAiZkSe pisze:
pwpl97 pisze:
mAiZkSe pisze:Nie dostał, mówisz...ja wiem, że jest inaczej - po co kłamiesz?
Skoro jest inaczej to wytłumacz koledze co wiesz.
Na podstawie pewnej rozmowy z pewną osobą wiem, że mija się z prawdą kolega "brzydal" twierdząc, iż nikt propozycji ugody nie dostał.Nie muszę, ani nawet nie powinienem zdradzać szczegółów, bo ani nie zostałem upoważniony ani tym bardziej nie jestem na przesłuchaniu :)
Byłeś w Stanach? Bo ja znam kogoś kto był i opowiedział mi to i owo.

Tak mi się skojarzyło jak czytam te bzdury, które wypisujesz. Jeśli zarzucasz komuś kłamstwo to albo udowodnij swoją rację albo nic nie pisz na drugi raz.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

PabloFX pisze:
Byłeś w Stanach? Bo ja znam kogoś kto był i opowiedział mi to i owo.

Tak mi się skojarzyło jak czytam te bzdury, które wypisujesz. Jeśli zarzucasz komuś kłamstwo to albo udowodnij swoją rację albo nic nie pisz na drugi raz.
Nie jestem upowazniony do udostepniania screenów rozmowy, w ktorej nie bylem stroną, z ktorych wynika, że propozycje ugodowe zostaly przedstawione. Dlaczego nie wymagasz od kolegi brzydala zeby przedstawil dowody na moje rzekome klamstwa, a ode mnie oczekujesz takowych?
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
tomaszn
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Zgierz

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tomaszn »

Absurdalne ugody nie oznaczaja absurdalnych porozumień :]
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mewa »

mAiZkSe pisze:Nie jestem upowazniony do udostepniania screenów rozmowy,
proszę, napisz, że to żart, że klub rozmawia z zawodnikami sms-ami albo przez komunikator jakiś....
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dezerter »

Screeny rozmów?! No to wygląda na pełną profeskę. Klub na pewno przetrwa... :] :] :]
brzydal
Posty: 141
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: brzydal »

mAiZkSe pisze:
PabloFX pisze:
Byłeś w Stanach? Bo ja znam kogoś kto był i opowiedział mi to i owo.

Tak mi się skojarzyło jak czytam te bzdury, które wypisujesz. Jeśli zarzucasz komuś kłamstwo to albo udowodnij swoją rację albo nic nie pisz na drugi raz.
Nie jestem upowazniony do udostepniania screenów rozmowy, w ktorej nie bylem stroną, z ktorych wynika, że propozycje ugodowe zostaly przedstawione. Dlaczego nie wymagasz od kolegi brzydala zeby przedstawil dowody na moje rzekome klamstwa, a ode mnie oczekujesz takowych?
Nie napisałem, że kłamiesz tylko że piszesz głupoty ;)
Jednak jak napisałeś o tych screenach rozmów to zaczęło mi się wszystko układać w logiczną całość.
Jest restrukturyzacja to oszczędzamy na paliwie i negocjujemy spłatę w 30 ratach (lub więcej) przez komunikator. Ważne żeby dogadać się zanim skończy się internet (bo pewnie też najtańsza taryfa z limitem danych).
Jak już się dogadamy to zawrzemy ugodę ustną (jest doświadczenie w Częstochowie w tych sprawach) i zaoszczędzimy na tuszu w drukarce i kartkach papieru...
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

Widzę, że niektórzy pojechali po bandzie i poniosła ich fantazja odnośnie moich słów. Aż żal prostować, że nie była to rozmowa między mną i kimkolwiek z klubu, bo zanosiło się na coraz większy ubaw a Ionesco razem z Mrożkiem się powoli w grobach zaczynali przewracać z zazdrości, że forumowicze wchodzą na wyższy poziom abstrakcji niż oni w swoich dziełach.

Zrobiliście z igły widły, wymyślacie cuda wianki że restrukturyzacja przez telefon, na gębę, smsami... ręce opadają. A ja tylko zwyczajnie rozmawiałem ze znajomym i z owej rozmowy wiem, że zostały przedstawione propozycje ugody. I tyle żadnej wiedzy tajemnej. Faktycznie - jak ma powstawać takie fantasy z tego co piszę to z mojej strony obiecuję, że odnośnie restrukturyzacji przed końcem lipca nie napiszę tutaj ani słowa, także możecie odetchnąć z ulgą i oddać się innym pasjom niż dorabianie ideologii moim wypowiedziom i ich przeinaczaniem :]
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mewa »

mAiZkSe pisze:Widzę, że niektórzy pojechali po bandzie i poniosła ich fantazja odnośnie moich słów.
Teraz zaprzeczyłeś sam sobie, bo najpierw piszesz, że "Nie jestem upowazniony do udostepniania screenów rozmowy, w ktorej nie bylem stroną, " - a potem, że była to rozmowa twoja ze znajomym.

Nie gniewaj się, ale mam nadzieję, że rozmowy AZS-u wyglądają wiarygodniej niż twoje posty.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

mewa pisze:
mAiZkSe pisze:Widzę, że niektórzy pojechali po bandzie i poniosła ich fantazja odnośnie moich słów.
Teraz zaprzeczyłeś sam sobie, bo najpierw piszesz, że "Nie jestem upowazniony do udostepniania screenów rozmowy, w ktorej nie bylem stroną, " - a potem, że była to rozmowa twoja ze znajomym.

Nie gniewaj się, ale mam nadzieję, że rozmowy AZS-u wyglądają wiarygodniej niż twoje posty.
Bo w rozmowie z owym kolegą pojawiły się fragmenty rozmowy jego z inną osobą - stąd napisałem, że nie będę udostępniał czegoś, w czym nie uczestniczyłem. Mam nadzieję, że teraz wszystko jasne.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mewa »

mAiZkSe pisze: Mam nadzieję, że teraz wszystko jasne.
Dla mnie jeśli chodzi o AZS wszystko jest jasne już od jakiegoś czasu :D
Z ciekawości - te fragmenty to była rozmowa przez komunikator? No bo rozmowa telefoniczna pewnie by się tam nie pojawiła, oficjalne pisma również...
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

mewa pisze:
mAiZkSe pisze: Mam nadzieję, że teraz wszystko jasne.
Dla mnie jeśli chodzi o AZS wszystko jest jasne już od jakiegoś czasu :D
Cóż - wszystko będzie jasne 1 sierpnia.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1034
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanonier »

Niektórzy już chyba chłodzą szampany czekając na informację o całkowitym upadku AZS-u :x
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Kali BBTS »

mAiZkSe pisze:
Nie dostał, mówisz...ja wiem, że jest inaczej - po co kłamiesz?
Drużyna AZS podczas ostatniego sezonu przy okazji meczu z BBTS przebywała w Bielsku-Białej w jednym z hoteli. Płatność wciąż nie została uregulowana i - do wczoraj do 12.37 - nikt nie skontaktował się z ww hotelem w sprawie spłaty zadłużenia. Ani telefonicznie, ani przez żaden z komunikatorów internetowych, ani nawet przez SMSa.

Obecnie jedyną szansą na uratowanie AZS jest dzisiejsze losowanie w loterii EuroJackpot, w którym jest do wygrania 160 000 000zł.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
BartekNysa
Posty: 8
Rejestracja: 28 lip 2019, o 07:59

Re: AZS Częstochowa

Post autor: BartekNysa »

Piotr Łuka raczej też odchodzi, narazie objął posadę menadżera kąpieliska miejskiego w Nysie.
brzydal
Posty: 141
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: brzydal »

Gdyby mAiZkSe się nie obraził to pewnie sprostowałby swoją wcześniejszą wiadomość i napisał, że propozycję ugody zawodnicy (podejrzewam, że wszyscy skoro klub chce walczyć o licencję) dostali mailem w piątek 2 dni temu. Tak celowo na ostatnią chwilę...
Ale spłaty w >40 ratach brzmią realnie :)
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: AZS Częstochowa

Post autor: pwpl97 »

brzydal pisze:Gdyby mAiZkSe się nie obraził to pewnie sprostowałby swoją wcześniejszą wiadomość i napisał, że propozycję ugody zawodnicy (podejrzewam, że wszyscy skoro klub chce walczyć o licencję) dostali mailem w piątek 2 dni temu. Tak celowo na ostatnią chwilę...
Ale spłaty w >40 ratach brzmią realnie :)
Ciekawe skąd Ty masz takie informacje odnośnie tych 40 spłat.
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

Miałem się nie odzywać, ale znowu piszecie bzdety. Może nie wszyscy zawodnicy, ale czesc z nich propozycje ugody dostała przed 22 lipca. I na pewno na mniej niż 40 rat, bo I krócej niż 30.

Co do wypowiedzi KaliBBTS - może i masz rację, mi chodziło o ustalenia z zawodnikami. Zresztą prezes wspominał bez owijania w bawełnę, żeby wszyscy wierzyciele zgłaszali się z roszczeniami do klubu.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Kali BBTS »

mAiZkSe pisze:
Co do wypowiedzi KaliBBTS - może i masz rację, mi chodziło o ustalenia z zawodnikami. Zresztą prezes wspominał bez owijania w bawełnę, żeby wszyscy wierzyciele zgłaszali się z roszczeniami do klubu.
OK przekażę, żeby śledzili wszystkie wypowiedzi pana prezesa.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
tomaszn
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Zgierz

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tomaszn »

mAiZkSe pisze:Miałem się nie odzywać, ale znowu piszecie bzdety. Może nie wszyscy zawodnicy, ale czesc z nich propozycje ugody dostała przed 22 lipca. I na pewno na mniej niż 40 rat, bo I krócej niż 30.

Co do wypowiedzi KaliBBTS - może i masz rację, mi chodziło o ustalenia z zawodnikami. Zresztą prezes wspominał bez owijania w bawełnę, żeby wszyscy wierzyciele zgłaszali się z roszczeniami do klubu.
To jest śmieszne co piszesz, Filipski dobrze wie co i ile jest komu winien..... Dobrze wie, komu nie zapłacił od dwóch lat, a jeśli nie wie i każe się zgłaszać to na prawdę źle świadczy o nim....
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dezerter »

To jest śmieszne co piszesz, Filipski dobrze wie co i ile jest komu winien..... Dobrze wie, komu nie zapłacił od dwóch lat, a jeśli nie wie i każe się zgłaszać to na prawdę źle świadczy o nim....
Po "wymagamy elastyczności od wierzycieli", słowa o kazaniu się im zgłaszać do niego (klubu) już mnie nie dziwią :<
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

dezerter pisze:
To jest śmieszne co piszesz, Filipski dobrze wie co i ile jest komu winien..... Dobrze wie, komu nie zapłacił od dwóch lat, a jeśli nie wie i każe się zgłaszać to na prawdę źle świadczy o nim....
Po "wymagamy elastyczności od wierzycieli", słowa o kazaniu się im zgłaszać do niego (klubu) już mnie nie dziwią :<
Rozumiem, że koledze nigdy się nie zdarzyło użyć niefortunnego określenia. Tu uważam nie chodziło o wymaganie "zgadzasz się albo w dziób" tylko o szerszy kontekst - wymóg elastyczności jako warunek funkcjonowania klubu i w związku z tym możliwość uzyskania swoich roszczeń.

Co do "prezes nie wie co komu i ile winien" - być może chodzi o to czy wierzyciel żąda należności samej czy również jakichś odsetek za zwłokę.

Ciekaw jestem, czy sami siebie tą samą, surową miarą oceniacie, którą stosujecie wobec zachowań prezesa F.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: barti522 »

A może mAiZkSe to prezes Filipski :] To by wyjaśniało dlaczego tak go broni :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”