Page 1 of 1

Testy do klubów II ligi kobiet

PostPosted: 28 Apr 2011, o 09:52
by mewa
Stowarzyszenie ŁKS Siatkówka Żeńska zaprasza serdecznie wszystkie zawodniczki, które chciałyby spróbować swoich sił w drużynie drugoligowej lub w zespołach młodzieżowych na „trening otwarty”.

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź wywalczyły awans do II ligi kobiet. By nawiązać walkę z najlepszymi zespołami tej klasy rozgrywkowej zespół potrzebuje kilku wzmocnień. Coraz więcej chętnych jest również do treningu w grupach młodzieżowych ŁKS. Zarząd klubu postanowił zorganizować „trening otwarty”, na który zaprasza wszystkie zawodniczki chcące w przyszłym sezonie reprezentować barwy Łódzkiego Klubu Sportowego we wszystkich kategoriach wiekowych.

„Trening otwarty” odbędzie się w dniu 11 maja (środa) o g. 18:00 w hali MOSiR przy al. Unii Lubelskiej 2. Wszystkie chętne do udziału w treningu zawodniczki prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną swojego zgłoszenia najpóźniej dzień przed treningiem na adres trening@siatkalks.pl
Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, datę urodzenia, wzrost, krótki opis dotychczasowej kariery zawodniczej oraz preferowaną pozycję na boisku.

Na trening należy zabrać własny strój sportowy!

Wszelkie dodatkowe pytania należy kierować drogą mailową pod adres trening@siatkalks.pl

Re: Testy do klubów II ligi kobiet

PostPosted: 1 May 2011, o 12:56
by Pontek
Wiem że elbląski Orzeł też uzupełnia skład. Poważne oferty mile widziane. :D