PLKS Pszczyna

Alferek
Posty: 96
Rejestracja: 16 maja 2010, o 10:01
Płeć: M
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Bielsko/Oświęcim

Re: PLKS Pszczyna

Post autor: Alferek »

To uważasz, że Sparta jest taka mocna, bo jeden raz pokonała w tie-breaku Legionovię więc lepiej było się spotkać z KSZO?
Zobacz na wyniki rundy rewanżowej, w play outach wystąpią drużyny w składach z tej rundy:
PLKS - 14 pkt
KSZO - 12 pkt
Sparta - 10 pkt
Gaudia - 2 pkt
precedens
Posty: 82
Rejestracja: 24 lut 2010, o 21:43
Płeć: M

Re: PLKS Pszczyna

Post autor: precedens »

Ta ...
A gdyby Pszczyna nie "podłożyła się" w Ostrowcu to miałbyś:
PLKS - 17 pkt
Sparta - 10 pkt
KSZO - 9 pkt
Gaudia - 2 pkt
Pszczyna miałaby teraz 25 pkt, a Ostrowiec 24.
W play out przeciwnikiem Pszczyny byłaby Trzebnica, a nie Sparta.
Nie przekonałeś mnie, a wręcz przeciwnie.

Pszczyna przegrała mecz bo w tym dniu była gorsza od Ostrowca.
Tak jak tydzień wcześniej była lepsza od Krakowa,
i nikt wam chwały za tamto zwycięstwo nawet nie myśli odbierać.
PLKSpszczyna
Posty: 7
Rejestracja: 12 gru 2009, o 22:33
Płeć: M
Lokalizacja: Pszczyna

Re: PLKS Pszczyna

Post autor: PLKSpszczyna »

Brawo! PLKS 3-2 Sparta!

Warszawiacy bardzo zaskoczeni naszą ilościa i dopingiem.Jest Nas około 20 , mamy 6 flag.Spiker próbuje Nas zagłuszyć puszczając głośno muzykę , ale mu nie wychodzi.Piękny mecz , piękny doping , piękny wynik!
CATAN
Posty: 16
Rejestracja: 10 lut 2011, o 10:20
Płeć: M

Re: PLKS Pszczyna

Post autor: CATAN »

Wspaniały doping? Myślisz kolego że 6 flag i 20 osób to już wystarczy żeby doping był OK? Byłem na prawie wszystkich meczach w hali na Lindego i w Legionowie. Widziałem w akcji kibiców wszystkich drużyn I ligii kobiet. I niestety kibice z Pszczyny są-jak na razie- najgorsi: są po prostu agresywni! Ewenement w I lidze kobiet. Jak można obrażać zawodniczki? Kibic powinien WSPIERAĆ swoją drużynę a nie opluwać i szydzić z przeciwniczek. Żenada. Zamiast cieszyć sie z udanej akcji swoich największy rechot budził błąd w zagrywce przeciwniczek. Smutne to. A najbardziej mnie zadziwił fakt, że najbardziej nieprzyjemni byli starsi kibice z Pszczyny! Nie umien tego wytłumaczyć. W siatkówce nie ma miejsca na agresję, walczmy żeby mecze były przyjemne, nie róbmy z siatkówki bydła z kibolami jak w piłce nożnej. Natomiast pozytywnie mnie zaskoczyli kibice z Legionowa: na mecze przychodzi ich całe stado i robią pozytywny doping i dobrą zabawę. I może dlatego cała hala jest prawie pełna, mimo że za wejście trzeba coś tam płacić. Życzę Pszczynie aby dorobiła się takich samych fanów. Pozdrawiam serdecznie.
PLKSpszczyna
Posty: 7
Rejestracja: 12 gru 2009, o 22:33
Płeć: M
Lokalizacja: Pszczyna

Re: PLKS Pszczyna

Post autor: PLKSpszczyna »

Przepraszam Cię kolego powiedz mi kiedy obrażaliśmy nasze siatkatki??? jestesmy z nimi na dobre i na złe , śpiewamy głośno jak wygrywają i jak przegrywają , nie rozumiem w ogóle o Co Ci chodzi?
Alferek
Posty: 96
Rejestracja: 16 maja 2010, o 10:01
Płeć: M
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Bielsko/Oświęcim

Re: PLKS Pszczyna

Post autor: Alferek »

Po dzisiejszym meczu w Pszczynie wydaje się już pozamiatane. Dziewczyny przegrały mecz przed wyjściem na parkiet. Tak słabo grającej Pszczyny nie widziałem od lat. Brak ataku i brak bloku.
Tak to wyglądało w sobotę: www.youtube.com/watch?v=qhbYlW59mFw
Alferek
Posty: 96
Rejestracja: 16 maja 2010, o 10:01
Płeć: M
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Bielsko/Oświęcim

Re: PLKS Pszczyna

Post autor: Alferek »

Niestety mimo wygranych w niedzielę 2 setów i piłki meczowej PLKS spada do bananowej II ligi. Dziewczyny zawiodły, przegrały oba mecze w głowach, plus grająca z kontuzją Kluza i prawdopodobnie też z kontuzją Kurnikowska, która była cieniem samej siebie. Sparta wygrała zasłużenie grając prostą siatkówkę, dodając to tego poświęcenie w walce o każdą piłkę.

Z kronikarskiego obowiązku niedziela w 2 kawałkach, niech się Warszawa ucieszy, to ich święto:
www.youtube.com/watch?v=r68d0l3cskg
www.youtube.com/watch?v=21LV29mb9Pk
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: PLKS Pszczyna

Post autor: brunonz »

Transmisje Pszczyny zdecydowanie lepsze, bardzo się cieszę, że że porady się przydały :)teraz zupełnie lepsza jakość ,gratuluję:)Natomiast szkoda że dziewczyny umoczyły ,bo tak po cichu im kibicowałem:(
Alferek
Posty: 96
Rejestracja: 16 maja 2010, o 10:01
Płeć: M
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Bielsko/Oświęcim

Re: PLKS Pszczyna

Post autor: Alferek »

Teraz będziesz miał od października transmisje z II ligi i zobaczysz egzotyczne zespoły bananowej ligi. Ale same sobie zgotowały ten los...
Alferek
Posty: 96
Rejestracja: 16 maja 2010, o 10:01
Płeć: M
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Bielsko/Oświęcim

Re: PLKS Pszczyna

Post autor: Alferek »

Tak informacyjnie wrzucam link video ze sparingu PLKS Pszczyny z reprezentacją Szwecji.
http://www.youtube.com/watch?v=l7EImqQOYJE
Szwedki to "piąta liga" siatkarska na świecie i w sumie był to dość wyrównany mecz.
Alferek
Posty: 96
Rejestracja: 16 maja 2010, o 10:01
Płeć: M
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Bielsko/Oświęcim

Re: PLKS Pszczyna

Post autor: Alferek »

Milena Stacchiotti zagra w PLKS Pszczyna. Ot taki hit transferowy w II lidze :P
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: PLKS Pszczyna

Post autor: phil »

Alferek pisze:Milena Stacchiotti zagra w PLKS Pszczyna. Ot taki hit transferowy w II lidze :P
Nawet w II lidze zdarzają się hity transferowe :D Może w Pszczynie Milena w końcu pogra jako przyjmująca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga kobiet”