Grupa III 2007/2008

Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

No to ruszamy z tym sezonem Panie i Panowie:) Jak ktos bedzie znal pierwsze wyniki to piszcie:)

Moje typy:
Sparta - Legionovia 0:3
Łomża - AWF 0:3
Budowlani - Białystok 3:0
ŁKS - Ostrołęka 0:3
Radom - Aleksandrów 3:1

Taka pierwsza kolejka, kopciuszki grają z tymi co będą o coś walczyć:) A końcowa tabela po sezonie:
1. Budowlani
2. AWF
3. Legionovia
4. Ostrołęka
5. Radom
6. Aleksandrów

i pozostali:)
AZS
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: mewa »

ŁKS powalczył i zdobył jeden punkt :)

ŁKS - Nike 2:3
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

Aj, pomyliłem się o 3 sety- zaskoczyła mnie słabiutka postawa Ostrołęki no i przegrany set AWF-u. Jak to mówią pierwsze koty za płoty:) Teraz może być już tylko ciekawiej:)
AZS
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

Moje typy na tą sobotę:

Legionovia - AWF 3:1 (niestety:()
Sparta - Radom 0:3
ŁKS - Aleksandrów 3:2 (zaryzykuję:)
Budowlani - Ostrołęka 3:0
Łomża - Białystok 3:2 (wyrównany mecz słabych ekip może równie dobrze skończyć się bardziej okazałym zwycięstwem jednej z nich)

W tej kolejce nieco bardziej wyrównane pojedynki dlatego że grają ze sobą zespoły z tej samej części tabeli. Poza Spartą i Radomiem oczywiście.
Niestety AWF może przegrać, bo czas będzie działał na ich korzyść i wyniki powinny przyjść nieco później, kiedy zespół się bardziej zgra i efekty przyniosą przygotowania Mojsy...
AZS
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

Ale piszesz o jakiejś mojej konkretnej wypowiedzi czy tak w powietrze rzucasz sobie takie hasla? :) W I kolejce jakos niewiele sie pomylilem 8-)
Na tym forum dbają o jakieś merytoryczne wypowiedzi więc mam nadzieję, że napiszesz coś więcej bo mogą skasować takie głupie hasła:)
AZS
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: mewa »

najbliższe 4 mecze Budowlanych odbędą się w późniejszym terminie z powodu udziału tej drużyny w rozgrywkach Pucharu Polski
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

No no no, Aleksandrów tak gładziutko w derbach? Kto by pomyślał po słabym początku z Radomiem... a Radom, jak to Radom. Wyniki tej drużyny to trudno przewidzieć, bo jak można była stracić 2 sety ze Spartą? AWF miał szansę na pierwszego seta, ale nie wyszło i skończyło się 3:0. Gratulacje dla Łomży, cenne zwycięstwo zgodnie z moimi przewidywaniami:)
AZS
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

Moje typy na dzisiejsze mecze:

Białystok - Legionovia 0:3
AWF - Sparta 3:0 (mam nadzieję, że zrehabilitują się dziewczyny za porażkę z Legionovią, bo naczej będzie kicha...)
Ostrołęka - Jedynka Łomża 3:0
Radom - Łódź 3:0

Znów mamy kolejkę górnej części tabeli z dolną więc nie powinno być niespodzianek.
AZS
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

Kolejna kolejka i kolejne rozczarowanie Radomia... słabiutko, męczy się Radom znowu 3:2... Zmienili zawodniczki, trenera, teraz jeszcze kierownika i nic. Kto im pomoże?

Pozostałe ekipy zgodnie z przewidywaniami. Na szczęście AWF gładziutko i niech tak już zostanie chociaż do ostatniej kolejki jesieni z Budowlanymi:) Tak sobie myślę, że mogą być ciekawe roszady przed play-off. Każdy będzie myślał jak tu zrobić żeby nie trafić na Budowanych na początku i nie odpaść za szybko- trzeba być na 2 lub 4 miejscu.
AZS
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

Typy na 4 kolejke:

Legionovia - Ostroleka 3:1
AWF - Bialystok 3:0
Lomza - Aleksandrow Lodzki 1:3
Sparta - LKS 1:3

Zobaczym. Pewniakiem jest AWF. W pozostalych meczach moze byc dosyc ciekawie choc na odpowiednim poziomie tylko w Legionowie.
AZS
Awatar użytkownika
student
Posty: 69
Rejestracja: 11 sty 2008, o 23:00
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: student »

Widziałem dzisiaj derby regionu UKS1 Aleksandrów Ł-ŁKS - 3-2 - pierwsze dwa sety były tragiczne w wykonaniu obu zespołów. To była tragedia. Trzy kolejne sety były już całkiem przyzwoite. Drużyna ŁKS to jeszcz juniorki ale może coś z nich będzie. Natomiast w zespole z aleksandrowa brakuje liderki z prawdziwego zdarzenia. wydaje mi się że zawodniczka mająca doświadczenie 1-ligowe i tyle lat grania za sobą powinna umieć pociągnąć grę. Aleksandrów ma takich zawodniczek........dwie
papez
Posty: 15
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: papez »

Siatkarki beniaminka II ligi - Sparty Warszawa wygrały z rywalkami „zza miedzy” AZS AWF Warszawa 3-1. Pierwszy set to zdecydowana dominacja gospodyń, przeważały niemalże przez całą partię. Drugi set to już walka punkt za punkt, zimną krew na koniec zachowały jednak gospodynie i to one wyszły zwycięsko z tej partii. W trzecim secie przebudziły się zawodniczki stołecznej AWF, które przez cały set przeważały kilkoma oczkami. Czwarty - i jak sie okazało ostatni - set miał niesamowity przebieg. Gospodynie od początku wypracowały sobie kilku punktową przewagę, aż na tablicy widniał wynik 21-12. Spartanki zamiast szybko skończyć seta i cieszyć się z zasłużonego zwycięstwa, zaczęły popełniać proste - niewymuszone błędy. Seria zmian, reprymenda trenera Teofila Czerwińskiego pomogły jednak w końcówce spotkania, jego zawodniczki wygrały tego seta 26-24 i całe spotkanie 3-1.
Awatar użytkownika
student
Posty: 69
Rejestracja: 11 sty 2008, o 23:00
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: student »

W kolejnych derbach regionu Organika Budowlani pokonały UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki 3-1.
Łodzianki dobrze zagrały blokiem i zagrywką. W drużynie z Aleksandrowa zawodzi rozegranie. Brakuje kończącego ataku. Brawo Budowlani!
supermario
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2008, o 12:31
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: supermario »

LTS Legionovia z Białymstokiem wyraźnie zlekceważyła przeciwnika. Zemściło się to dwoma przegranymi setami. Widać było jednak że dziewczyny były pewne wygranej od początku do końca. Nastroje w drużynie są jak sądzę bardzo pozytywne. I tak trzymać.

Czekam z niecierpliwością na nową halę sportową przy Chrobrego. Mecze tam rozgrywane (ponad 2000 miejsc siedzących) jestem przekonany będą przyciągały setki kibiców. Napędzi to koniunkturę na sport w mieście i przyciągnie sponsorów.

A propos sponsorów: Pozytywnie zaskoczyła mnie duża reklama Vattenfall i kilku innych firm Format, ATENA..
Nie widziałem firmy Mediq-> kliniki która budując swój wizerunek prozdrowotny powinna wspierać sport w mieście.

Pozdrowionko,
PS: Poraz pierwszy (na pewno nie ostatni) kibicowałem naszym siatkarkom. Proszę zatem o wyrozumiałość dla moich nieprofesjonalnych opinii ;)
Carlo
Posty: 8
Rejestracja: 9 paź 2007, o 00:03
Płeć: M

Miss parkietu

Post autor: Carlo »

o urodzie siatkarek zawsze jest wiele tematów na onecie.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2008, o 09:36 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, punkt 23.
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

Słaba ta liga w tym sezonie, oj słaba. Poziom większości spotkań naprawdę pozostawia wiele do życzenia... Dla mnie awans tylko w rękach Budowlanych. Legionovia nie da rady.
AZS
Jedrula
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2008, o 15:36
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Jedrula »

Moja drużyna Jedynka Łomża (beniaminek) wygrała chyba 2 razy i to tylko 3:2 ale czego się spodziewać po drużynie tylko ze studentek :<
Jedrula
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2008, o 15:36
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Jedrula »

W środę był zaległy mecz 15. kolejki mojej Jedynki z Budowlanki Łódź. Bez sensacji zakończył się dzisiejszy mecz pomiędzy UKS Jedynka Łomża a KS Organika Budowlani Łódź . Goście wystąpili w najsilniejszym składzie i łomżyńska drużyna gładko uległa we własnej hali 0 : 3. Wynik nie dziwi gdyż drużyna gości jest jedną z kandydatek do awansu do I ligi, a gospodarze chcą utrzymać się w II.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: mewa »

Nie chcę się wymądrzać, ale Jedynka w środę przegrała w Łodzi z ŁKS, nie z Budowlanymi. Ale wynik się zgadza, było 3:0.
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: gonzales »

witam
pierszy raz w temacie 2 ligi
tak sobie czytam te wasze posty i zastanawiam się dlaczego z góry przed sezonem przekreślaliście legionovię a tu proszę pomimo pewnego osłabienia kadrowego to był jedyny bodajże zespół który wygrał z budolanymi łódż ;)
jeżeli chodzi o halę to może jakieś szczegóły kiedy ma być oddana do użytku?
wg mnie dobrze by było zakontraktować trenera patriaka do 1 zespołu bo to jeden z nielicznych u was szkoleniowców który np w 1 lidze spokojnie utrzymał zespół no i ze 2-3 wzmocnienia i można spokojnie w przyszłym sezonie powalczyć o 1 ligę po może być trochę łatwiej się do niej dostać , ma być ponoć turniej mistrzowie wszystkich 2 lig grają o 3 miejsca
pozdro
p.s. może jakieś szczegóły odnośnie składu jak ktoś będzie coś wiedział
filipdab
Posty: 25
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:17
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: filipdab »

jeśli miałby ktoś jakieś informacje na temat Legionovi (transfery, sparingi, jakieś zmiany) to prosiłbym o kontakt pod mejlem: filipdab [malpa]gmail.com. Strasznie trudno o jakiekolwiek wieści dotyczące klubu. Także jeśli ktoś byłby chętny, to zapraszam do współpracy.
http://www.lts.legionovia.info - Legionovia On-Line
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: gonzales »

witam
z tego co zaslyszałem tu i tam to w najbliższym sezonie macie
{Legionovia} walczyC o 1 ligę i na tę okazje podobno zrobione zostały wzmocnienia ale to początku 08 2008 wszystko w tajemnicy niewiedząc dlaczego :o
filipdab
Posty: 25
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:17
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: filipdab »

w sumie to powinno być łatwiej bo nie ma budowlanych, ale kto wie czy sie sklad nie posypal i czy ktokoliwek bedzie gral...
http://www.lts.legionovia.info - Legionovia On-Line
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

Czytałem o Sandrze Cabańskiej, że prawdopodobny jest jej powrót do Torunia, tyle, że do Budowlanych- to duże osłabienie. Na pewno wróciła do łańcuta rozgrywająca, ale przyszła przyjmująca z Łańcuta- kapitan tego zespołu w ubiegłym sezonie. W Legionowie nie mają chyba jeszcze trenera... więc znów "działacze" wzięli się za kompletowanie składu...
AZS
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: gonzales »

witam
i co brad powiesz na nowy skład Legionovi wygląda co prawda młodo ale niektóre z tych pozyskanych zawodniczek już z e sporym doświadczeniem ligowym {Wrzesińska, Sojka, Trojnar} plus doświadczony trener Patriak powinno dać wam upragniony awans? ;)
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

Sojka to podobno do Pszczyny poszła. Jedynym wzmocnieniem z pewnością będzie Trojnar, ale sporo dziewczyn odeszło więc nie wróżę awansu o czym sam trener Patriak mówi, że celem jest włączenie się do walki o awans.

Fakt, że inne zespoły tej grupy nie wzmacniają się jakoś znacząco...
AZS
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: gonzales »

Brad pisze:Sojka to podobno do Pszczyny poszła. Jedynym wzmocnieniem z pewnością będzie Trojnar, ale sporo dziewczyn odeszło więc nie wróżę awansu o czym sam trener Patriak mówi, że celem jest włączenie się do walki o awans.

Fakt, że inne zespoły tej grupy nie wzmacniają się jakoś znacząco...
jak to do pszczyny ???????????? skoro na waszej stronie jest info że przychodzi , widać że tam ją też chcieli to zrozumiałe by było trener kszo , przyjecie z kszo, libero z kszo , rozgrywaczka z kszo i duże argumenty do awansu do 1 ligi a to legionovią ją pozyskała :o widać jakieś argumenty przeważyły za legionovią ;)
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

Ja akurat kibicuje AZS AWF, a co do strony Legionovii to kto wie ile w tym wszystkim co oni podają jest prawdy ;)

Nie tak dawno wmawiali wszystkim zawodniczkom, że trenerem będzie Artur Wójcik z AWF w czym ziarnka prawdy nie było...

Poczekajmy na jakieś info z Pszczyny- raczej bardziej wiarygodne :]

Legionovia dla mnie to strasznie dziwny twór- drużynę kompletowano bez trenera, a więc działacze za to odpowiadali, a już nie raz pokazali jak się na tym znają... Poza tym uważam, że poprzedni sezon był całkiem udany dla nich i zwalnianie trenera Piesniaka za to, że nie zrealizował nierealnego planu awansu to głupota. Patriak też będzie sezon i do odstawki? Niedługo wyczerpią im się pomysły na trenerów...
AZS
molten1
Posty: 21
Rejestracja: 15 gru 2007, o 20:59
Płeć: K

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: molten1 »

na 100% Pszczyna zrezygnowała z Sojki , więc będzie grała w Legionowi
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: gonzales »

Pszczyna nie rezygnowałaby pisząc że jest zaciąg ostrowiecki :] :] :] :] :] :] :] :] z info wynika że już prawie na 100% miała zasilić pszczynę redagujący stronę miał pewnie info tylko w ostatniej chwili nastąpił jakiś zwrot i pozyskała ją Legionovia widocznie nie tylko pszczyna chce awansować do 1 ligi
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga kobiet”