AZS Częstochowa

Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

barti522 pisze:A może mAiZkSe to prezes Filipski :] To by wyjaśniało dlaczego tak go broni :D
:] :] :]

Długo nad tym myślałeś?
Nie, nie jestem prezesem, ani nie mam z nim żadnego powiązania - bliższego lub dalszego. Nikogo nie bronie - po prostu staram się racjonalnie rozważać co i dlaczego się dzieje.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: barti522 »

mAiZkSe pisze:
barti522 pisze: po prostu staram się racjonalnie rozważać co i dlaczego się dzieje.
:] :] :]
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1034
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanonier »

Nie wiem jakie są warunki ugody dla poszczególnych wierzycieli, ale czy nie lepiej pójść na ugodę i otrzymać swoje pieniądze w ciągu nawet kliku lat niż nie otrzymać nic przy upadku klubu? Chyba, że nie wierzą w odzyskanie jakichkolwiek pieniędzy nawet w dłuższym okresie czasowym
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
brzydal
Posty: 141
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: brzydal »

pwpl97 pisze: Ciekawe skąd Ty masz takie informacje odnośnie tych 40 spłat.
Przepraszam, ale w związku z moją pracą nie mogę pisać na bieżąco.
Informację o ratach mam od znajomego zawodnika, który jest wśród wierzycieli. Źle wpisałem bo miało być ">30" zamiast ">40" rat. Przepraszam za pomyłkę. A zawodnicy się ze sobą komunikują i wiedzą jaką kto dostał propozycję ugody.
mAiZkSe pisze: (...)Nikogo nie bronie - po prostu staram się racjonalnie rozważać co i dlaczego się dzieje.
Czy masz racjonalne wyjaśnienie dlaczego klub nie płacił zawodnikom w tym sezonie 3/4 pensji i zalega zawodnikom z zeszłego sezonu? Pensje z tego sezonu miały być pokryte z pieniędzy, które przyjdą w maju z Tauron (tak mówiono zawodnikom od lutego). Skoro proponuje się teraz im ugody na 30 rat to gdzie są pieniądze z Tauron?
Dlaczego wynajmował hotele na wyjeździe wiedząc, że nie zapłaci? W dniu meczu można było przecież do Bielska jechać.
Dlaczego wystartował w rozgrywkach nie mając pieniędzy?
Jak rzetelną restrukturyzację prowadzi skoro nie wie ile ma zaległości? Przecież w dokumentach księgowych wszystko jest przejrzyste, nawet odsetki można policzyć w kalkulatorze internetowym.

I do tej pory chyba nie pokazano żadnych dowodów na rzekome ukryte pożyczki i długi klubu z dawnych lat, a o których mówi się w każdym wywiadzie?
tomaszn
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Zgierz

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tomaszn »

tomaszn
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Zgierz

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tomaszn »

Gość gada farmazony, proponuje zawodnikom ugody na 30- 36 miesięcy, a nie jest w stanie zagwarantować byt klubu..... agonia w czystym tego słowa rozumieniu.....
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: AZS Częstochowa

Post autor: pwpl97 »

Patrząc na to że klub ma długi już od sezonu mistrzowskiego to jedynie można współczuć chłopakom którzy czekają na pieniądze rok i jeszcze następne 30 - 36 miesięcy...
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

kanonier pisze:Nie wiem jakie są warunki ugody dla poszczególnych wierzycieli, ale czy nie lepiej pójść na ugodę i otrzymać swoje pieniądze w ciągu nawet kliku lat niż nie otrzymać nic przy upadku klubu? Chyba, że nie wierzą w odzyskanie jakichkolwiek pieniędzy nawet w dłuższym okresie czasowym
Probuję do tego argumentu od dawna forumowiczow przekonać, że lepsza kasa za 2-3 lata, niż żadna. Nie wiem ,czy nie ogarniają, że jak klub zrobi GAME OVER, to zobaczą 0zł? Zgadza się, to im się jak psu zupa należy, ale czasami życie pisze rozne scenariusze...
brzydal pisze:
pwpl97 pisze: Ciekawe skąd Ty masz takie informacje odnośnie tych 40 spłat.
Przepraszam, ale w związku z moją pracą nie mogę pisać na bieżąco.
Informację o ratach mam od znajomego zawodnika, który jest wśród wierzycieli. Źle wpisałem bo miało być ">30" zamiast ">40" rat. Przepraszam za pomyłkę. A zawodnicy się ze sobą komunikują i wiedzą jaką kto dostał propozycję ugody.
mAiZkSe pisze: (...)Nikogo nie bronie - po prostu staram się racjonalnie rozważać co i dlaczego się dzieje.
Czy masz racjonalne wyjaśnienie dlaczego klub nie płacił zawodnikom w tym sezonie 3/4 pensji i zalega zawodnikom z zeszłego sezonu? Pensje z tego sezonu miały być pokryte z pieniędzy, które przyjdą w maju z Tauron (tak mówiono zawodnikom od lutego). Skoro proponuje się teraz im ugody na 30 rat to gdzie są pieniądze z Tauron?
Dlaczego wynajmował hotele na wyjeździe wiedząc, że nie zapłaci? W dniu meczu można było przecież do Bielska jechać.
Dlaczego wystartował w rozgrywkach nie mając pieniędzy?
Jak rzetelną restrukturyzację prowadzi skoro nie wie ile ma zaległości? Przecież w dokumentach księgowych wszystko jest przejrzyste, nawet odsetki można policzyć w kalkulatorze internetowym.

I do tej pory chyba nie pokazano żadnych dowodów na rzekome ukryte pożyczki i długi klubu z dawnych lat, a o których mówi się w każdym wywiadzie?
Mam racjonalne wyjaśnienie - zaległości wobec miasta oraz pozyczka zaciagnieta jeszcze przez poprzednikow, dziekiczemu byla wstrzymana wyplata srodkow miejskich. Nie wiem ile dał Tauron, ale przypominam że zaleglosci rowniez byly za wynajem HSC, dodatkowo dlugi trzeba regulowac od najstarszych...przypominam że Stelmach wyszarpał swoje zaleglosci przez komornika, ktory swoje tez bierze. Zatem diagnoza jest prosta - klopoty sie nawarstwiały. Byc moze w Bielsku był pobyt w hotelu, ale np do Wroclawia czy Kluczborka jechali prosto na mecz.

Jak byś miał firmę czy działalność to czy kazdemu Genkowi z ulicy pokazywalbyś, gdzie masz zaleglosci czy klopoty? Zal miej do PLS - on pozwolił na dopuszczenie.

Dla mnie kardynalnym bledem ze strony Filipskiego byla gra na HSC w sezonie 18/19, nieuzasadniona NICZYM.

Trudno zeby klub powiedział - splacimy w 5 miesięcy. Zaleglosci to wg mnie na ten moment to pewnie 300tys. To jedna trzecia budzetu klubu na sezon, mniej wiecej, wiec ciezko oczekiwac, ze splata pojdzie w rok...

Zreszta jesli wiekszosc zawodnikow jest na tak dla restrukturyzacji, to jesli sad "klepnie" ten plan naprawczy to zawodnicy "na nie" beda musieli sie dostosowac.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
brzydal
Posty: 141
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: brzydal »

mAiZkSe pisze: Mam racjonalne wyjaśnienie - zaległości wobec miasta oraz pozyczka zaciagnieta jeszcze przez poprzednikow, dziekiczemu byla wstrzymana wyplata srodkow miejskich. Nie wiem ile dał Tauron, ale przypominam że zaleglosci rowniez byly za wynajem HSC, dodatkowo dlugi trzeba regulowac od najstarszych...przypominam że Stelmach wyszarpał swoje zaleglosci przez komornika, ktory swoje tez bierze. Zatem diagnoza jest prosta - klopoty sie nawarstwiały. Byc moze w Bielsku był pobyt w hotelu, ale np do Wroclawia czy Kluczborka jechali prosto na mecz.

Jak byś miał firmę czy działalność to czy kazdemu Genkowi z ulicy pokazywalbyś, gdzie masz zaleglosci czy klopoty? Zal miej do PLS - on pozwolił na dopuszczenie.

Dla mnie kardynalnym bledem ze strony Filipskiego byla gra na HSC w sezonie 18/19, nieuzasadniona NICZYM.

Trudno zeby klub powiedział - splacimy w 5 miesięcy. Zaleglosci to wg mnie na ten moment to pewnie 300tys. To jedna trzecia budzetu klubu na sezon, mniej wiecej, wiec ciezko oczekiwac, ze splata pojdzie w rok...

Zreszta jesli wiekszosc zawodnikow jest na tak dla restrukturyzacji, to jesli sad "klepnie" ten plan naprawczy to zawodnicy "na nie" beda musieli sie dostosowac.
Zwrot dotacji do miasta potwierdził w mediach kiedyś jeden z urzędników czyli obie strony.
Masz jakiś dokument na tą pożyczkę z poprzednich lat? Albo chociaż screena? ;) bo w pierwszym sezonie była o niej cisza a dopiero jak się zaczęły problemy finansowe to się "odnalazła".

Czy swoje racjonalne wytłumaczenia jesteś w stanie też przekazać zawodnikom, którzy nie dostali 3/4 wypłat w sezonie a musieli wynająć mieszkania i mieć za co żyć w obcym mieście?
Może ich twoje racjonalne argumenty podbudują. Może nawet zrzekną się zaległości dla dobra sprawy...
Ciekawe co na to wszystko Serb i Argentyńczyk, których wyrzucono z mieszkania bo klub nie płacił a nowe jakie im załatwiono miało tylko 1 łóżko? :|
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: AZS Częstochowa

Post autor: pwpl97 »

W ciągu roku zawodnicy nie dostawali regularnie pieniędzy co miesiąc a teraz dostaną co miesiąc regularnie przez 36 miesięcy? Jakoś mi się w to wierzyć nie chce.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dezerter »

Ciekawe teraz, czy komisja przyklepie ten cyrk?
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

Jak bedzie placil? Normalnie. Wystarczy miec np. przez 3,5 sezonu nadwyzke w budzecie kolo 9,5 tys zl i w ten sposob w 36 miesiecy splaci klub 350 tys - takie hipotetyczne zalozenie.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
brzydal
Posty: 141
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: brzydal »

mAiZkSe pisze:Jak bedzie placil? Normalnie. Wystarczy miec np. przez 3,5 sezonu nadwyzke w budzecie kolo 9,5 tys zl i w ten sposob w 36 miesiecy splaci klub 350 tys - takie hipotetyczne zalozenie.
To takie proste! Wystarczy mieć nadwyżkę! Że też nikt wcześniej na to nie wpadł?!

Bardzo proszę wejdź na wątek o Onico Warszawa. Tam też może uda ci się znaleźć jakieś rozwiązanie :D
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

brzydal pisze:
mAiZkSe pisze:Jak bedzie placil? Normalnie. Wystarczy miec np. przez 3,5 sezonu nadwyzke w budzecie kolo 9,5 tys zl i w ten sposob w 36 miesiecy splaci klub 350 tys - takie hipotetyczne zalozenie.
Bardzo proszę wejdź na wątek o Onico Warszawa. Tam też może uda ci się znaleźć jakieś rozwiązanie :D
Fajne te Twoje posty. Takie nie za mądre. Trzeba być delikatnie mówiąc ignorantem, by porównywać klub plusligowy, który i bez Onico będzie miał w kasie 4-5 "baniek" do klubu z zaplecza, który będzie miał przy rewelacyjnych wiatrach 20% z tego.

To co napiszę poniżej to WYŁĄCZNIE MOJA WŁASNA KONCEPCJA !!! !!! !!!

Jeśli klub na każdy z 3 sezonów w 1 lidze :
-> znajdzie sponsorów oraz będzie miało kasę od miasta, tworząc budżet około 0,90 mln zł
-> zagra pół na pół zawodnikami doświadczonymi i zdolnymi juniorami, aby tylko przetrwać sezon (zakładam drużynę z 13 zawodników + 4 osób ze sztabu i srednie wynagrodzenie 4 tys zl brutto/msc) - 700 tys
-> za halę domową weźmie halę Polonia/UJD na Zbierskiego - koszt na poziomie max. 30 tys za wynajem na wszystkie mecze w sezonie (wliczam koszty hali,ochrony,spikera,obstawy ratowniczej)
-> będzie jechał w dniu meczów na pojedynki z rywalami z miast znajdujących się relatywnie blisko Częstochowy - do 150 km (wszystkie prócz : Nysy, Wrocławia, Lublina, Wrześni, Spały oraz Siedlec) - ok. 17 tys zł za hotele i PRZEJAZDY autokarem
-> poniesie koszty dodatkowe (koszty wynajmu hali i siłowni na treningi oraz odżywki, suplementy, napoje) na poziomie około 60 tys za sezon

to zamknie się w kwocie niecałych 810 000 zł. Biorąc pod uwagę wpływy z biletów (zakładam 30 000 zł zysku/sezon przy grze na Zbierskiego na hali UJD) i z tytułu praw telewizyjnych od Polsatu - kwota wolna w budżecie wyniesie wg mnie około 150 tys zł za sezon. Zatem nie widzę kłopotów w realizacji restrukturyzacji zgodnie z planem - zakładając zaległości około 400 tys zł i spłacenie większej części w 2 lata a części w 3.

Liczę na konstruktywną krytykę lub komentarze. Głupkowate i pseudodowcipne wypowiedzi będę ignorował.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dezerter »

W sumie do Nysy, też można jechać w dzień meczu, to tylko 2h jazdy.
tomko69
Posty: 32
Rejestracja: 9 paź 2012, o 19:35
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tomko69 »

Do wyliczeń trzeba jeszcze dodać koszt wynajęcia hali na treningi 2 x dziennie po 2 godziny to daje ok.120 000 za sezon.
brzydal
Posty: 141
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: brzydal »

Do Spały też można jechać w dniu meczu, więc zostaje pobyt we Wrocławiu, Siedlcach, Wrześni i Lublinie.

Tematu budżetu nie poruszam bo nie wiem jakie miasto ma plany jeśli chodzi o finansowanie klubu.

Twój pan wygląda nieźle. Nawet bym się pod nim podpisał 3 miesiące temu. Warunek jest taki, że zadłużenie jest zakładane ok 400tys a nie np 1mln.

Dolicz koszty sędziów i za transfery zawodników.

Jednak najistotniejsza sprawa to skład. Masz jakiś pomysł skąd wziąć w sierpniu zawodników doświadczonych i zdolnych juniorów?
Oczywiście, którzy zgodzą się grać za te ok 4tys brutto miesięcznie w klubie z łatką niewypłacalnego.
Dla utrudnienia dodam, że liga startuje za 6 tygodni
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mAiZkSe »

tomko69 pisze:Do wyliczeń trzeba jeszcze dodać koszt wynajęcia hali na treningi 2 x dziennie po 2 godziny to daje ok.120 000 za sezon.
Polecam przeczytać post przed odniesieniem się do niego bo napisałem : poniesie koszty dodatkowe (koszty wynajmu hali i siłowni na treningi oraz odżywki, suplementy, napoje) na poziomie około 60 tys za sezon

Podejrzanie duzo Ci wyszlo. Godzina treningu na Hali Polonia to 160zl/h a silowni 30zl. I raczej trenują max 4 dni w tygodniu i nie non stop hala tylko rowniez silownia, przy ktorej zalozylem, ze jakas zostanie partnerem klubu. Zakladam tez baze treningowa w hali na Zbierskiego, wiec wyjdzie jeszcze taniej niz na Polonii.

Fakt, do Spały też można jechać na mecz. Także nawet jak niedoszacowałem wynajmu hali na treningi to mozna dorzucic kwote przejazdu i noclegu w Spale przerzucic do kosztow treningu.

Pytanie, ile dał na koniec Tauron, bo chyba procz prezesa F. nikt tego nie wie. Jesli tyle ile mial dac to nie sadze by zaleglosci byly wieksze niz 0,5 mln.

brzydal - Mozesz rozwinac co miales na mysli mowiac koszt transferu zawodnika? Mysle ze sporo jest zawodnikow, ktorzy sa za slabi na +lige a calkiem spoko na 1wsza, a grzeja lawy w klubach i chetnie by poszli na wypozyczenie. Owszem, latka jest, ale podobne latki mają kluby w pluslidze : Bydgoszcz, Bedzin, byla mowa ze Zawiercie ma luki w budzecie - a jakos zawodnicy przychodza,grają...owszem - w jednym masz rację : czas gra na niekorzysc. Ale jesli faktycznie jest jak mowi Filipski i negocjuja sponsorow i zawodnikow, to jestem umiarkowanym wielce, ale w jakims stopniu optymista.
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
tomko69
Posty: 32
Rejestracja: 9 paź 2012, o 19:35
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tomko69 »

W siatkówce nie ma czegoś takiego jak transfery w rozumieniu piłkarskim.
AirFor1
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2019, o 12:58

Re: AZS Częstochowa

Post autor: AirFor1 »

Czytałem waszą dyskusję i uznałem, że warto wspomnieć o następującej kwestii dotyczącej finansów klubu.
Po zajrzeniu w sprawozdanie finansowe - ostatnie dostępne zamyka okres do 30.06.2017r.
I tak sezon 2015/2016 AZS zakończył na minusie 246 tys zł.
Zaś sezon 2016/2017 stratą 166 tys zł
Na 30.06.2017 skumulowana strata ze wszystkich lat wynosiła ok 1,5 mln zł.

Sezony 2017/2018 oraz 2018/2019 to chyba nie było finansowe eldorado wiec raczej też kończyło się minusami.
banro9
Posty: 60
Rejestracja: 31 sty 2011, o 06:46
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: banro9 »

Gramy...nie gramy??
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dezerter »

banro9 pisze:Gramy...nie gramy??
Wierzysz, że stworzą zespół i wystąpią w sezonie, który startuje za nieco ponad dwa tygodnie? Na Twitterze były już trener Piotr Łuka stwierdził, że nie wie, czy zespół przystąpi do rozgrywek, ale on na pewno nie będzie jego trenerem - taką podjął decyzję. Prezesowi brak jakiejkolwiek odwagi, nawet tej by ogłosić upadłość klubu i zapewne będzie czekał do samego końca. Ten człowiek powinien być skreślony z jakiegokolwiek sportu zawodowego na dobre. :<
banro9
Posty: 60
Rejestracja: 31 sty 2011, o 06:46
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: banro9 »

Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
gadugadu
Posty: 253
Rejestracja: 22 lis 2009, o 12:10
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: gadugadu »

Oficjalna decyzja będzie bodajże 4 września. Jeden z drugoligowych klubów dostał propozycję zastąpienia azsu praktycznie za darmo więc jest już po ptakach.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dezerter »

gadugadu pisze:Oficjalna decyzja będzie bodajże 4 września. Jeden z drugoligowych klubów dostał propozycję zastąpienia azsu praktycznie za darmo więc jest już po ptakach.
Który?
brzydal
Posty: 141
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: brzydal »

dezerter pisze:
gadugadu pisze:Oficjalna decyzja będzie bodajże 4 września. Jeden z drugoligowych klubów dostał propozycję zastąpienia azsu praktycznie za darmo więc jest już po ptakach.
Który?
Głogów
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dezerter »

brzydal pisze:
dezerter pisze:
gadugadu pisze:Oficjalna decyzja będzie bodajże 4 września. Jeden z drugoligowych klubów dostał propozycję zastąpienia azsu praktycznie za darmo więc jest już po ptakach.
Który?
Głogów
Ciekawe nazwiska tam grają.
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Kali BBTS »

dezerter pisze: Ciekawe nazwiska tam grają.
I do tego dobre finanse. Dziwie się, że to nie oni znaleźli się w I lidze zamiast Spały.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: AZS Częstochowa

Post autor: pwpl97 »

gadugadu pisze:Oficjalna decyzja będzie bodajże 4 września. Jeden z drugoligowych klubów dostał propozycję zastąpienia azsu praktycznie za darmo więc jest już po ptakach.
Żebyś sie nie zdziwił. Głogów o tym wie?
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: AZS Częstochowa

Post autor: dezerter »

Kali BBTS pisze:
dezerter pisze: Ciekawe nazwiska tam grają.
I do tego dobre finanse. Dziwie się, że to nie oni znaleźli się w I lidze zamiast Spały.
To nie wątek o lidze - proszę moderację o przeniesienie - ale z tego, co czytałem, dopiero po sezonie zrobili takie "zakupy" Wcześniej się mówiło, żeby dać szansę Olimpii, jednakowoż, to było za późno dla organizacji projektu. U tu prezes Filipski wyskoczy z królikiem, albo kapeluszem... Na pierwszą ligę... Żenada.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”