Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1045
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: mitam »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 28 lut 2022, o 08:46 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
Streeter
Posty: 7137
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Streeter »

Wszedł człowiek poczytać o Pucharze, a tu strona skasowanych :D

Finału niestety nie miałem okazji widzieć, ale wynik robi wrażenie. Zupełnie tego nie zapowiadały męki z Nysą. Ale jednak ów mocny trening, w który niektórzy wątpili okazał się widocznie prawdą, skoro tak łatwo udało się pokonać Jastrzębie, a z Nysą brakowało sił. Pierwsze rozgrywki zaliczone, gratulacje.

Szkoda, że pewnie w LM nie zobaczymy dalej Zaksy, bo niektórzy mają petrodolary w oczach i walkower pójdzie nie w tą stronę, w którą powinien. Ale w pełni popieram klub, a organizatorzy niech sobie zrobią rusko-ruski finał i nacierają dolarami do woli.

Oby Cretu podobną formę stworzył na Play-Off'y, to czekają nas ciekawe finały. Jastrzębie też na pewno będzie grać lepiej, brak Gladyra na pewno swoje zrobił - raz że Macyra to żadne zastępstwo dla zawodnika tej klasy, a poza tym Jurek robi (a przynajmniej tak mi się wydaje, takie sprawia wrażenie) świetną robotę mentalną w drużynie. Wszystko wskazuje na to, że finały Ligi będą w podobnym zestawieniu jak finał Pucharu Polski i mam tam nadzieję na zacięte i piękne mecze, które wygra lepsza ekipa.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Patrol035
Posty: 357
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Patrol035 »

Zastanawia mnie co się dzieje z Toniuttim. Od dłuższego czasu gra bez tego jego błysku. Wczoraj było to bardzo widać. I to nie jest problem świeży, to już się ciągnie od dłuższego czasu. I jak widać zmiana środowiska póki co nie poprawiła sytuacji. Oczywiście to nadal bardzo dobry rozgrywający, ale już nie topowy. Ciekawe czy Gardini będzie umiał go nawrócić na właściwą ścieżkę.
Semper fidelis
rysiuthebest
Posty: 73
Rejestracja: 7 maja 2015, o 21:41

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: rysiuthebest »

Patrol035 pisze: 28 lut 2022, o 20:04 Zastanawia mnie co się dzieje z Toniuttim. Od dłuższego czasu gra bez tego jego błysku. Wczoraj było to bardzo widać. I to nie jest problem świeży, to już się ciągnie od dłuższego czasu. I jak widać zmiana środowiska póki co nie poprawiła sytuacji. Oczywiście to nadal bardzo dobry rozgrywający, ale już nie topowy. Ciekawe czy Gardini będzie umiał go nawrócić na właściwą ścieżkę.
Gardini...
Każdy pisze, że JW ma szeroki skład, że drużyna jest budowana z głową, a przychodzi co do czego to dostają w finale po d... Oczywiście pełen szacunek dla Zaksy, ale do czego zmierzam. Zmęczenie po 5 setach z Resovia? A to w drużynie jest tylko dwóch przyjmujących? No tak, Szymurka wszedł, dostał dwie piłki, blok, aut i dziękuję, a z drugiej strony skąd ma mieć formę jak cały sezon siedzi w kwadracie.
Czy to mecz z Suwalkami, Nysą czy ZAKSA, zawsze wychodzi jedna 6... Tragedia. A najgorsze jest to, że kolejny sezon Szymura będzie się marnował w JW.
Patrol035
Posty: 357
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Patrol035 »

rysiuthebest pisze: 28 lut 2022, o 21:54
Patrol035 pisze: 28 lut 2022, o 20:04 Zastanawia mnie co się dzieje z Toniuttim. Od dłuższego czasu gra bez tego jego błysku. Wczoraj było to bardzo widać. I to nie jest problem świeży, to już się ciągnie od dłuższego czasu. I jak widać zmiana środowiska póki co nie poprawiła sytuacji. Oczywiście to nadal bardzo dobry rozgrywający, ale już nie topowy. Ciekawe czy Gardini będzie umiał go nawrócić na właściwą ścieżkę.
Gardini...
Każdy pisze, że JW ma szeroki skład, że drużyna jest budowana z głową, a przychodzi co do czego to dostają w finale po d... Oczywiście pełen szacunek dla Zaksy, ale do czego zmierzam. Zmęczenie po 5 setach z Resovia? A to w drużynie jest tylko dwóch przyjmujących? No tak, Szymurka wszedł, dostał dwie piłki, blok, aut i dziękuję, a z drugiej strony skąd ma mieć formę jak cały sezon siedzi w kwadracie.
Czy to mecz z Suwalkami, Nysą czy ZAKSA, zawsze wychodzi jedna 6... Tragedia. A najgorsze jest to, że kolejny sezon Szymura będzie się marnował w JW.
Gardini powodem nie jest. Toniutti już pod koniec poprzedniego sezonu był w dołku, w reprezentacji to samo.
Semper fidelis
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: miro1905 »

Orduna pisze: 2 lut 2022, o 21:04 Hahahahahahahah XDXDXD :] :] :]
Brawo Warta! Dzisiaj jestem waszym kibicem.
Jechać równo z tym śmiesznym klubikiem. Zlejcie tą bandę looserów 3 do jaja, bardzo proszę ;) Ten twór nie zasługuje na szacunek.
Karma wróciła. ;) Twór z Warszawy parę lat zakręcił się w czołówce +ligi, ale wszystko wraca do normy.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Orduna »

miro1905 pisze: 2 kwie 2022, o 00:35
Orduna pisze: 2 lut 2022, o 21:04 Hahahahahahahah XDXDXD :] :] :]
Brawo Warta! Dzisiaj jestem waszym kibicem.
Jechać równo z tym śmiesznym klubikiem. Zlejcie tą bandę looserów 3 do jaja, bardzo proszę ;) Ten twór nie zasługuje na szacunek.
Karma wróciła. ;) Twór z Warszawy parę lat zakręcił się w czołówce +ligi, ale wszystko wraca do normy.
Co wróciło do normy.
Wpierdziel od Zawiercie i do domu hahah.
Siekier
Posty: 293
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Siekier »

Streeter pisze: 23 lut 2022, o 22:56
niepoinformowany pisze: 23 lut 2022, o 22:38 A pytałem o to, jak jest możliwe w przypadku zawodowego sportowca wykonać taki trening, że jest on "półżywy".
O to musielibyśmy zapytać zawodowego sportowca, ja Ci na to nie powiem :) swoją drogą można kiedyś poprosić Siekiera, żeby zadał tego typu pytanie jakiemuś siatkarzowi, wtedy byśmy może dowiedzieli się jak to wygląda "od środka". Ja jedynie wiem po sobie, że widzę różnicę w "czuciu" jak chodzę na siłownię raz na tydzień, a jak chodzę trzy. Ale nie mam pojęcia jak to wygląda na profesjonalnym poziomie, bo na tym przy siatkówce to byłem jedynie w wersji dziennikarskiej ;)

Streeter
Chodzi konkretnie jaki wpływ ma trening siłowy na formę? Dobrze rozumiem?
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Streeter
Posty: 7137
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2021/22

Post autor: Streeter »

Siekier pisze: 13 kwie 2022, o 13:58
Streeter pisze: 23 lut 2022, o 22:56
niepoinformowany pisze: 23 lut 2022, o 22:38 A pytałem o to, jak jest możliwe w przypadku zawodowego sportowca wykonać taki trening, że jest on "półżywy".
O to musielibyśmy zapytać zawodowego sportowca, ja Ci na to nie powiem :) swoją drogą można kiedyś poprosić Siekiera, żeby zadał tego typu pytanie jakiemuś siatkarzowi, wtedy byśmy może dowiedzieli się jak to wygląda "od środka". Ja jedynie wiem po sobie, że widzę różnicę w "czuciu" jak chodzę na siłownię raz na tydzień, a jak chodzę trzy. Ale nie mam pojęcia jak to wygląda na profesjonalnym poziomie, bo na tym przy siatkówce to byłem jedynie w wersji dziennikarskiej ;)

Streeter
Chodzi konkretnie jaki wpływ ma trening siłowy na formę? Dobrze rozumiem?
Tak, tam był temat, czy to poziomie profesjonalnego siatkarza możliwe, by po "dociśnięciu na siłowni" odczuwać to na tyle w trakcie kolejnego starcia, żeby prezentować się dużo gorzej, by później na świeżości znów być w gazie. Jeśli dobrze pamiętam wątek to pisaliśmy po starciu Zaksy z Nysą, gdzie wyglądali dosyć średnio, a potem na finałach wiemy jak było :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”