Puchar Polski mężczyzn 2015

qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: qtp »

Castard8 pisze:Pokazał klasę i zachował się jak burak. Po meczu gdy coś tam gadał do swoich w kółeczku to podeszła do nich kamera, a boski Andrew złapał za obiektyw i odepchnął natręta ;)
O kurczaki pieczone, po tych oburzonych wpisach myślałem że przynajmniej kilka krzesełek na hali zdewastował a tu takie buty...
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: betkrzys »

A to chyba nic nowego jeśli chodzi o boskiego Kowala.
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Castard8 »

qtp pisze: O kurczaki pieczone, po tych oburzonych wpisach myślałem że przynajmniej kilka krzesełek na hali zdewastował a tu takie buty...
Mów co chcesz. Wyglądało to prostacko i chamsko.
Edyta

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Edyta »

Cieszy radość Grzyba, który przez wielu był oskarżany o brak ambicji siedząc na ławce w Resovii. Jego gra w tym sezonie ucisza malkontentów, bo nic nie stracił ze swojej jakości.
Przeciwnie. Nie ucisza tylko utwierdza w przekonaniu, że strasznie się marnował na trybunach w Rzeszowie i w dodatku mu to pasowało. Gdyby Resovia mu nie podziękowała to dalej zadowolony by tam się kisił.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: VernonRoche »

betkrzys pisze:A to chyba nic nowego jeśli chodzi o boskiego Kowala.
Akurat Kowal zwykle zachowywał się z klasą.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: adamow »

Myślę, że dla Pana Kowala pożegnania nadszedł czas. Przegrany finał Ligi Mistrzów, przegrany finał Pucharu Polski... Brak słów :< Jak drużyna mająca w składzie 14 wybitnych zawodników może przegrać tak ważny mecz z ekipą w której gra 2 przyzwoitych graczy a reszta zespołu jest uzupełniona zbieraniną ogórków? Niech nie daj boże teraz nie obronią gładko Mistrzostwa Polski wygrywając 3-0 to Kowala z Podpromia na taczce będą wywozić.
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: qtp »

adamow pisze:Myślę, że dla Pana Kowala pożegnania nadszedł czas.
No chyba jeszcze nie :P
Przemyslaw
Posty: 737
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: Przemyslaw »

adamow pisze:Myślę, że dla Pana Kowala pożegnania nadszedł czas. Przegrany finał Ligi Mistrzów, przegrany finał Pucharu Polski... Brak słów :< Jak drużyna mająca w składzie 14 wybitnych zawodników może przegrać tak ważny mecz z ekipą w której gra 2 przyzwoitych graczy a reszta zespołu jest uzupełniona zbieraniną ogórków? Niech nie daj boże teraz nie obronią gładko Mistrzostwa Polski wygrywając 3-0 to Kowala z Podpromia na taczce będą wywozić.
Kto go będzie wywoził?
Ty?
sowa
Posty: 395
Rejestracja: 14 kwie 2011, o 16:56
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: sowa »

Pewnie kibice już odświeżający swoje czarne żałobne stroje ;)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: pewniak »

Tja... kompromitacja! :)

Ktoś tu pisał, że Resovii potrzeba więcej pokory! Ja nie widziałem, żeby ktokolwiek z nią związany widział ich jako zwycięzców. TO wszyscy inni to robili: komentatorzy, Bartmany, kibice Skry... :)

A co do samego meczu, mam nadzieję, że będzie on zimnym kubłem na głowy. Bo widać braki koncentracji. O ile ci co zostają na kolejne lata są OK lub nawet więcej niż OK (Fabian, Pit, Jochen), o tyle ci co odchodzą lub są tego bliscy (Marko, Niko, Buszu) obniżyli loty. Dzisiaj był brak właśnie lewego.
Do tego zmiennicy, którzy w sezonie wchodzili i robili swoje, teraz wyglądają jakby nie byli przygotowani. Jakby się pogodzili, że te kilka meczy do końca sezonu będą grane jedną szóstką. I to jest moim zdaniem jedyny kamyczek jaki wrzuciłbym do ogródka Kowala. Tak mnie wczoraj tknęło, że może Buszek i Lotman w końcówce powinni więcej pograć - bo przecież granie jest dzień po dniu. No i dzisiaj pokazali, że nie bardzo nadają się do gry wyrwani z kwadratu.

Brawo dla Lotosu. Dzisiaj zagrali kapitalnie.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: pk+ »

pewniak pisze:
A co do samego meczu, mam nadzieję, że będzie on zimnym kubłem na głowy. Bo widać braki koncentracji. O ile ci co zostają na kolejne lata są OK lub nawet więcej niż OK (Fabian, Pit, Jochen), o tyle ci co odchodzą lub są tego bliscy (Marko, Niko, Buszu) obniżyli loty.
Dokładnie o tym samym myślałem… gdyby w zapowiedziach o podpisanych kontraktach pojawiło się więcej nazwisk, wynik może byłby inny. Dodatkowo łatwa wygrana z Treflem na Podpromiu też pewnie ciut uśpiła… a Trefl nie kalkulował, są głodni sukcesu, zagrali świetny mecz i zasłużenie wygrali.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: adamow »

pewniak pisze:ci co odchodzą lub są tego bliscy (Marko, Niko, Buszu)
Póki co wiadomo, że tylko Ivovic do Rosji odchodzi. Za niego wraca do podstawowego składu Olieg. Penchev i Buszek póki co zostają bo nie wiadomo czy uda się dopiąć kontrakty z Leonem lub Kurkiem. Zresztą myślę, że nawet jeśli dojdzie Bartek lub Kubańczyk to raczej Lotman poleci.
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: luk_m5 »

adamow pisze:
pewniak pisze:ci co odchodzą lub są tego bliscy (Marko, Niko, Buszu)
Póki co wiadomo, że tylko Ivovic do Rosji odchodzi. Za niego wraca do podstawowego składu Olieg. Penchev i Buszek póki co zostają bo nie wiadomo czy uda się dopiąć kontrakty z Leonem lub Kurkiem. Zresztą myślę, że nawet jeśli dojdzie Bartek lub Kubańczyk to raczej Lotman poleci.
Ty tak serio z tym Leonem ?
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: kanap »

Z taką grą Lotmana, Buszka, Penczeva i Ivovicza to Resovia może i w walce o mistrzostwo Polski być druga, sam Schops ataku nie uciągnie. o ile zmiennicy (Buszek, Ivović) nie mieli gry i temu winien jest trener, że są bez formy to Penczev z Ivoviciem zawodzą i to już idzie na ich konta. Dodatkowo zmiana Tichaczek, Konarski kompletnie zamrożona, może się zaraz okazać, że Achrem będzie wchodzi do składu jako przysłowiowa brzytwa, która tonącemu ma pomóc, w końcu w meczu z Fridrischafen miał 70% w ataku. słabo, spore rozczarowanie.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: pewniak »

adamow pisze:
pewniak pisze:ci co odchodzą lub są tego bliscy (Marko, Niko, Buszu)
Póki co wiadomo, że tylko Ivovic do Rosji odchodzi.
Ale nie ogłosili ani Pencheva ani Buszka, zatem nie wiadomo. A skoro nie wiadomo, znaczy że głowy mają zajęte zastanawianiem się gdzie zagrają w przyszłym sezonie a nie graniem na boisku w tym.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: qtp »

pewniak pisze: Ale nie ogłosili ani Pencheva ani Buszka, zatem nie wiadomo. A skoro nie wiadomo, znaczy że głowy mają zajęte zastanawianiem się gdzie zagrają w przyszłym sezonie a nie graniem na boisku w tym.
Penczew ma ważny kontrakt tak że nie ma na razie czego ogłaszać, ogłoszą jak 2+1 zmieni się na nowy 2/3 letni, taka sytuacja.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: kanap »

qtp pisze:Penczew ma ważny kontrakt tak że nie ma na razie czego ogłaszać, ogłoszą jak 2+1 zmieni się na nowy 2/3 letni, taka sytuacja.
taaaa jak ma taki kontrakt jak Zagumnego 1+1 że obie strony muszą wyrazić chęć (klub zostawienia gracza a zawodnik pozostania w klubie) to praktycznie Bułgar jest wolnym zawodnikiem, a wieści że managerowie zawracają mu głowę Rosją moga być prawdziwie, w końcu w LM akurat w meczu przeciwko Lokomotivovi grał świetnie.
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: qtp »

Ma taki kontrakt że w przyszłym sezonie na pewno zagra tam gdzie w tym.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: kanap »

qtp pisze:Ma taki kontrakt że w przyszłym sezonie na pewno zagra tam gdzie w tym.
:] czas pokaże
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: niepoinformowany »

Śmieszne jest to, że medale i puchar Resovii wieszali wszyscy, poza jej kibicami.. Bo akurat oni potrafili docenić klasę Lotosu Trefl Gdańsk... Ale oczywiście, już skrzaki i zaksiarze krzyczą o jakiejś pokorze... Gdzie jej nie było, pytam się?

Gratulacje dla Trefla, lewe skrzydło zrobiło różnicę, bo tak było bardzo równo, a nawet z przewagą Resovii.

Świetny mecz.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: StanLee »

niepoinformowany pisze:Śmieszne jest to, że medale i puchar Resovii wieszali wszyscy, poza jej kibicami.. Bo akurat oni potrafili docenić klasę Lotosu Trefl Gdańsk... Ale oczywiście, już skrzaki i zaksiarze krzyczą o jakiejś pokorze... Gdzie jej nie było, pytam się?
Komentarze, że ''to Resovia może przegrać mistrza'' albo ''sam Lotos nie wierzy, że może wygrać'' albo ''Lotos czeka na dekorację'' z ust kibiców Resovii jednak sobie przypominam... Tam jej nie było. Tzn. ci piszący o tejże pokory braku tam jej nie widzieli...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: niepoinformowany »

A ja przypominam sobie masę komentarzy kibiców ww. klubów, że finału to może lepiej nie rozgrywajmy, tylko wieszajmy od razu medale.

Poza tym faktycznie Lotos na Podpromiu wyglądał, jak powiedział Mazur w studio, na "spłoszonych". Na gorąco po meczu jakbym podsumowywał ten pojedynczy mecz to też bym wspomniał, że wyglądali, jakby się przestraszyli.

Nie ma co się bać, a jak mecze będą takie jak dziś to może je Resovia przegrać.

3x finały są, niektórych boli ;)

A i odrębna linijka (meczu :) ) dla Schwarza. Tak jechany i krytykowany, jego ostatni słaby mecz to drugi w rywalizacji półfinałowej? Więc bodaj 5 super mecz z rzędu przy wymagających rywalach. Co Schoepsa wyciągnął w końcówce 4. seta to nie mam pytań.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: StanLee »

niepoinformowany pisze:A ja przypominam sobie masę komentarzy kibiców ww. klubów, że finału to może lepiej nie rozgrywajmy, tylko wieszajmy od razu medale.
Jak ktoś powie o StanLee, że jest bardzo zdolny, to coś innego niż jak StanLee powie o sobie, że jest baaaardzo zdolny, nawet jeżeli to prawda. Analogicznie tutaj. ;) Tzn. tak rozumieją ci, którzy wypominają, dla mnie po kilkuletniej obserwacji, wszyscy kibice zespołów o podobnej pozycji są tacy sami, tu się zgodzę, wypominania nie rozumiem, tyle, że to działa w obie strony...
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: pk+ »

Oczywiście jak zwykle jedni wkładali PP Resovi w ręce i wieszali medale inni nie… są też tacy którzy we wrześniu czy październiku (nie mówiąc o listopadzie) widzieli Skrę w roli MP, a Conte MVP ligi :)

Tylko po co sobie to wypominać...
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: chemical_brother »

pewniak pisze:Tja... kompromitacja! :)

Ktoś tu pisał, że Resovii potrzeba więcej pokory! Ja nie widziałem, żeby ktokolwiek z nią związany widział ich jako zwycięzców. TO wszyscy inni to robili: komentatorzy, Bartmany, kibice Skry... :)
Ehe...
Fabian Drzyzga pisze:Myślę, że to my mamy dużo większą moc niż gdańszczanie i nawet jeśli opuścimy tematy czysto fizyczne, to trzeba także zauważyć, że zaplecze też mamy szersze.
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -glowa-mur
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: pk+ »

chemical_brother pisze:
pewniak pisze:Tja... kompromitacja! :)

Ktoś tu pisał, że Resovii potrzeba więcej pokory! Ja nie widziałem, żeby ktokolwiek z nią związany widział ich jako zwycięzców. TO wszyscy inni to robili: komentatorzy, Bartmany, kibice Skry... :)
Ehe...
Fabian Drzyzga pisze:Myślę, że to my mamy dużo większą moc niż gdańszczanie i nawet jeśli opuścimy tematy czysto fizyczne, to trzeba także zauważyć, że zaplecze też mamy szersze.
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -glowa-mur
Aha
Fabian Drzyzga pisze: Trefl Gdańsk to świetna drużyna. Graliśmy z nimi w tym sezonie już trzy razy, z czego dwukrotnie zwyciężyliśmy, a ostatnio po naszej bardzo dobrej grze, a ich średniej.
2 zdania wcześniej…. trochę inaczej to brzmi w całości.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: StanLee »

pk+ pisze: a Conte MVP ligi :)
No to piszę, że WSZYSCY kibice są równi sobie. ;)
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: VernonRoche »

chemical_brother pisze:
Ehe...

"Myślę, że to my mamy dużo większą moc niż gdańszczanie i nawet jeśli opuścimy tematy czysto fizyczne, to trzeba także zauważyć, że zaplecze też mamy szersze."


I co się nie zgadza w tej wypowiedzi z prawdą koleżko?
Awatar użytkownika
ajsmen90
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:16
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: ajsmen90 »

https://twitter.com/pwrotny/status/589798318089330688

https://vine.co/v/ez9n5wwtmQX


Jochenowi zbiła się nagroda dla najlepszego atakującego turnieju. :( Ciekawe co się stało i czy dostanie jakąś drugą?
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2015

Post autor: zibibobi »

StanLee pisze:
pk+ pisze: a Conte MVP ligi :)
No to piszę, że WSZYSCY kibice są równi sobie. ;)
Popieram, wszyscy kibice są sobie równi. Ale trochę pokory Resovii, mimo wszystko, się przyda. Nie wiem czy tylko kibice Skry i Zaksy ( bo nikt nie robił takiego sondażu) wypowiadają się w tym tonie, ale gdyby nawet, to potrafię to zrozumieć. W końcu są to najwięksi przegrani tego sezonu. Do tego grona może dołączyć ... Resovia, w przypadku kiedy nie zdobędzie MP. Wiem, że będą argumenty typu "zdobyli 3 medale" itd., ale pewnie oczekiwania były większe. A największym wygranym tego sezonu już jest Trefl. Anastasi potrafił ze "zbieraniny" stworzyć zespół walczaków. Tyle tylko, że on wiedział kogo "zbiera".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”