Puchar Polski mężczyzn 2018/19

bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: bono »

W tamtym sezonie grali w pięciu
nie ma już nic... :<
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: aezakmi »

Deroo kontuzja? Najwyraźniej "los" jeszcze chce dać szansę Skrze w tym spotkaniu.
Taco
Posty: 60
Rejestracja: 12 sie 2016, o 10:55
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: Taco »

Teppan 14% po 2 setach. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: Noworoczny »

Swędri pisze:Ebadipur w aut niestety )-:
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: WolskiPatriota »

Noworoczny pisze:
Swędri pisze:Ebadipur w aut niestety )-:.
A to akurat Kadziewicza wypowiedź ;)

Co właśnie wyczynia Skra z ustawieniem? Kochanowski gra na ataku?
Amatorka trenera wyszła na jaw. W takim momencie on sobie robi zagrywkę jak na treningu.
aziente
Posty: 269
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: aziente »

Kuba Kochanowski dobrze wie, co się dzieje. Grał tak kilka razy w juniorach AZS, będąc docelowym kadetem :) w drugiej linii pełnił rolę atakującego. Biedny Rene Tepan, psycha pewnie mu klękła już na amen.
Chcieli zaskoczyć tym zagraniem, szkoda że nie wyszło - proszę nie mówić, że "przekombinowali" - to było ryzykowne, pokerowe zagranie. Niewiele zabrakło, żeby się udało - np. gdyby przyjęcie było bardziej do środka a nie pomiędzy środek a prawy atak, gdyby uderzył bardziej w prostą to by był bohaterem :)
Ostatnio zmieniony 23 sty 2019, o 19:16 przez aziente, łącznie zmieniany 1 raz.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: Didek »

ketjow pisze:Wątek prawie umarły. Jak widać, nawet w środowisku osób ponadprzeciętnie zaangażowanych w siatkówkę, Puchar Polski nie wzbudza większego zainteresowania. W obecnym kształcie w sumie to nie dziwi, bo jest to turniej właściwie wyłącznie prestiżowy bez większych benefitów. Macie pomysł jak to zmienić? Zwiększenie rangi PP przez polepszenie nagród i powrót do starej tradycji tj. przyznawanie miejsca w Lidze Mistrzów zwycięzcy chyba nie byłoby dobrym rozwiązaniem. W przeszłości powodowało to dosyć przypadkowe rozstrzygnięcia i dostęp do LM mało zasłużonym zespołom.


.
Nagroda 1 mln PLN dla zwycięzcy. Podział 60% zawodnicy, 40% klub. Tyle powinno wystarczyć.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2019, o 19:09 przez Didek, łącznie zmieniany 1 raz.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: Didek »

ketjow pisze:Wątek prawie umarły. Jak widać, nawet w środowisku osób ponadprzeciętnie zaangażowanych w siatkówkę, Puchar Polski nie wzbudza większego zainteresowania. W obecnym kształcie w sumie to nie dziwi, bo jest to turniej właściwie wyłącznie prestiżowy bez większych benefitów. Macie pomysł jak to zmienić? Zwiększenie rangi PP przez polepszenie nagród i powrót do starej tradycji tj. przyznawanie miejsca w Lidze Mistrzów zwycięzcy chyba nie byłoby dobrym rozwiązaniem. W przeszłości powodowało to dosyć przypadkowe rozstrzygnięcia i dostęp do LM mało zasłużonym zespołom.

Dzisiaj natomiast grają ze sobą drużyny I ligowe. Na pewno Jastrzębie mocno ściska kciuki za BBTS, żeby uniknąć dalekiego wyjazdu do Suwałk w następnej rundzie, a Warszawa mocno kibicuje Lechii. W ogóle należy pochwalić to rozwiązanie, że drużyny I ligowe grają później u siebie. Oglądanie drużyn plusligowych dla tych kibiców z niższych lig musi być dużą atrakcją.

Może to jeszcze za wcześnie na takie dywagacje, ale jak obstawiacie zwycięzce? Ja, mimo wszystko, upatrywałbym zwycięzcy w kimś z pary ZAKSA - SKRA.
Nagroda 1 mln PLN dla zwycięzcy. Podział 60% zawodnicy, 40% klub. Tyle powinno wystarczyć.
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: WolskiPatriota »

Brawo, kombinowaniem przegrali seta.
Czy teraz już zwolnią tego amatora z Włoch?
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: Verdungo »

Przekombinowali z tym zagraniem do Kochana. Być może mecz trwałby dalej. Tak to jest jak drużyna nie ma obu atakujących.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: hardy »

Tyle polskich trenerów a i tak lepiej zatrudnić szrot z Włoch
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: dyletant »

Już bez Pucharu, teraz trwa jeszcze walka o wyjście z najsłabszej grupy LM i wejście do 6. Źle się dzieje w państwie bełchatowskim.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: Noworoczny »

hardy pisze:Tyle polskich trenerów a i tak lepiej zatrudnić szrot z Włoch
Dawnymi czasy, niejaki Athos, a może to był Bazin, zachwycał się różnymi nietypowymi posunięciami trenera Piazzy. Ten szkoleniowiec grywał na 3 przyjmujących, ustawiał Tsetso w pierwszej linii na środku a w drugiej na prawym itd. Tutaj mu po prostu nie wyszło, bo Rafał dostał telefon, że wystawa pójdzie do Kochana, i pięknie się ustawił. W sumie dobrze, bo wygrany set przez Skrę zakłamałby obraz boiskowy. Zaxa zasłużyła na 3-0. W ostatnim było równo. Bełchatów bez Wlazłego a Kościerzyn bez Rocka.
Szkoda )-:
powiedział Kadzio po przejściu linii środkowej przez Łomacza. Że serwilista, to wiedziałem, ale że dołączył do polsatowych Eskimosów, nie.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: uszat »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 24 sty 2019, o 08:42 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pkt 8 regulaminu forum.
Mostostal BB´97´02´08
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: grzegorzg »

Za najwiekszą przykrosc ze strony Piazzy uważam kompletne ograniczenie dyskusji o Skrze. W ub sezonie moglismy się chociaz spierac o koncepcję gry. W biezącym, najwłasciwszym wydaje się spuszczenie zasłony milczenia...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: Noworoczny »

Jest może jakiś strim do Zawiercia?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: kamil1999 »

Noworoczny pisze:Jest może jakiś strim do Zawiercia?
Jak to w ogóle możliwe ,że Polsat nie transmituje tego meczu a transmituje Nyse(z dobrym składem jak na pierwszą ligę ,ale na razie tylko na tą 1) z Onico.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: adi_tiger »

wow, ale święto w Nysie, ale hala ile ludzi. Pięknie to wygląda.
kuchcik77
Posty: 2328
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: kuchcik77 »

Bo w Nysie bardziej zazarte spotkanie.
Zaksa bez Deroo v Jurajska Zaksa bedzue ciekawy pojedynek, co do starcia Ptaki kontra Wawa to jestem ciekawy czy Kurek poprowadzi swoja ekipę do do finalu/pucharu.
Ciężko wskazac jednoznacznego faworyta
WolskiPatriota
Posty: 355
Rejestracja: 13 paź 2018, o 07:42
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: WolskiPatriota »

Największą zagadką jest to, dlaczego geniusz z Włoch wpuścił Szakpuka dopiero w 3 secie...
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: ciorny17 »

WolskiPatriota pisze:Największą zagadką jest to, dlaczego geniusz z Włoch wpuścił Szakpuka dopiero w 3 secie...
Bo Artur dalej boryka się z kontuzją barku i odbył jeden trening przed tym meczem?
Kłamca.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: dyletant »

Wow ale atmosfera w Nysie i już mają chociaż jednego seta, a to wcale nie musi siętak skończyć, bo grają zupełnie bez kompleksów :)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: mmb »

Ahh gdyby tak Nysa za Będzin..
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: dyletant »

Rozstrzeliwują dziś Warszawę, tak jak żadna drużyna w Pluslidze nie potrafiła tego zrobić :)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: TommyLeeJones »

Spierałem się z kimś twierdząc, że Nysa nie nadaje się na +Ligę i z czym do ludzi.

Dzisiejszy mecz nieco mnie przekonuje do zmiany zdania, nawet jeśli Nysa gra na 150%, a W-wa na 60%.

ONICO przytłumione, chyba te całe rotacje składem nieco nimi zachwiały. Ciekawe co byłoby w pojedynku Bełchatów - Nysa :D .
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: dyletant »

Ale Kwolek wkurzony, dla Nysy lepiej żeby nie wpuścili go na zagrywkę :D
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kanimo

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: kanimo »

Sedzia zabral Nysie punkt na 22:23. Tam raczej bez bloku bylo.

Nysa zainwestowala ... w solidnego trenera.
A W PL byl Tanik, w Bedzinie Holender. Ech.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: grzegorzg »

O zachowaniu Kwolka też lepiej nie pisac.

Kolejny fatalny mecz sedziów. Chyba nigdy nie stało na tak słabym poziomie jak obecnie.
TommyLeeJones pisze: Spierałem się z kimś twierdząc, że Nysa nie nadaje się na +Ligę i z czym do ludzi.
Nie miałem do powiedzenia nic w temacie, ale obejrzałem ostatnio mecz Gwardii z Lechią i dzisiejszy, to się wypowiem. ;)
Nysa jest bez wątpienia druzyną najlepiej zorganizowaną i prowadzoną (poniekąd niestety) także najlepiej.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: dyletant »

Jako że jestem zwolennikiem niespodzianek, to wzorem ubiegłorocznego Trefla typuję Zawiercie do Pucharu

Słowa uznania dla Nysy, kilka cm przy paru akcjach i ten mecz mógł być jeszcze bardziej wyrównany. Jeszcze ten trzeci set zostawia niesmak.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kanimo

Re: Puchar Polski mężczyzn 2018/19

Post autor: kanimo »

grzegorzg pisze:
Nie miałem do powiedzenia nic w temacie, ale obejrzałem ostatnio mecz Gwardii z Lechią i dzisiejszy, to się wypowiem. ;)
Nysa jest bez wątpienia druzyną najlepiej zorganizowaną i prowadzoną (poniekąd niestety) także najlepiej.
Czemu poniekad niestety? Zaintrygowales mnie.

Chyba ze po prostu wolabys by byla to Gwardia. Co jest zrozumiale.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”