Puchar Polski w siatkówce kobiet 2021/22

Awatar użytkownika
Seweryn1908
Posty: 311
Rejestracja: 18 kwie 2019, o 02:35
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Puchar Polski w siatkówce kobiet 2021/22

Post autor: Seweryn1908 »

Pary 1/8 finału
Developres Bella Dolina Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź
LTS Legionovia Legionowo – UNI Opole
BKS BOSTIK Bielsko-Biała – #VolleyWrocław
Roleski PWSZ Tarnów – Grot Budowlani Łódź
LOS Nowy Dwór Mazowiecki – Energa MKS Kalisz
E.Leclerc MOYA Radomka Radom – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
Grupa Azoty Chemik Police – Joker Świecie
Asotra Płomień Sosnowiec – IŁ Capital Legionovia Legionowo
kinagyo
Posty: 746
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Puchar Polski w siatkówce kobiet 2021/22

Post autor: kinagyo »

Frekwencja na trybunach nie powala
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 223
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: Puchar Polski w siatkówce kobiet 2021/22

Post autor: Mordimer Madderdin »

Jak i na forum dotyczącym kobiecej siatkówki.
W drugim secie siły się póki co odwróciły i Developres słabiej zaczął.
W moim odczuciu całkiem przyjemnie się kobiecą siatkówkę w Polsce ostatnio ogląda.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Puchar Polski w siatkówce kobiet 2021/22

Post autor: SevenUP »

kinagyo pisze: 26 mar 2022, o 15:01 Frekwencja na trybunach nie powala
Szkoda że nie w Koziej Wólce te finały.
valdemaar
Posty: 70
Rejestracja: 27 sty 2012, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski w siatkówce kobiet 2021/22

Post autor: valdemaar »

Już lepiej było zrobić ten puchar w Rzeszowie, Legionowie czy Radomiu, czyli tam gdzie jest kobieca siatkówka na ligowym poziomie. Kibiców byłoby więcej, a tak marnie to wygląda.
Awatar użytkownika
Mordimer Madderdin
Posty: 223
Rejestracja: 27 mar 2021, o 19:17
Płeć: M

Re: Puchar Polski w siatkówce kobiet 2021/22

Post autor: Mordimer Madderdin »

Koniec kobiecego pucharu. Finał był w zasadzie do przewidzenia. Rzeszów ma bardzo mocny zespół, dziewczyny nastawione na zwycięstwa i tak się też skończył ten mecz. Dzięki Legionovii widowisko dość ciekawe. Zasługują na szacunek, bo postawiły się faworytkom.
Developres może niebawem przechodzić to, co Resovia po odejściu Achrema, czyli brak lidera. Dlatego oby Jelena grała jak najdłużej. Szkoda mi Bruny, tak po ludzku. Ma ogromny wpływ na wyniki, a przychodzi Malwina i ona gra od razu w wyjściowym składzie. Jestem nieobiektywny bo jej trochę nie trawię, mimo, że doceniam jako zawodniczkę. Mimo wszystko uważam że nie pasuje do zespołu i nie chciałbym jej na kolejny sezon.
Dziewczynom życzę jeszcze mistrzostwa Polski.
"Come on. Let's keep a little optimism here." Han Solo
Na forum od 2009
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Puchar Polski w siatkówce kobiet 2021/22

Post autor: SevenUP »

Mordimer Madderdin pisze: 27 mar 2022, o 15:39 Koniec kobiecego pucharu. Finał był w zasadzie do przewidzenia. Rzeszów ma bardzo mocny zespół, dziewczyny nastawione na zwycięstwa i tak się też skończył ten mecz. Dzięki Legionovii widowisko dość ciekawe. Zasługują na szacunek, bo postawiły się faworytkom.
Developres może niebawem przechodzić to, co Resovia po odejściu Achrema, czyli brak lidera. Dlatego oby Jelena grała jak najdłużej. Szkoda mi Bruny, tak po ludzku. Ma ogromny wpływ na wyniki, a przychodzi Malwina i ona gra od razu w wyjściowym składzie. Jestem nieobiektywny bo jej trochę nie trawię, mimo, że doceniam jako zawodniczkę. Mimo wszystko uważam że nie pasuje do zespołu i nie chciałbym jej na kolejny sezon.
Dziewczynom życzę jeszcze mistrzostwa Polski.
Tak po ludzku to Bruna w tym sezonie gra dużo słabiej niż w poprzednim, zazwyczaj poniżej 40%. A Malwina wczoraj zagrała na 50 a dziś na 46, więc chyba decyzja jest oczywista.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Puchar Polski w siatkówce kobiet 2021/22

Post autor: reeman »

Sama Malwina powiedziała, że gra w Polsce jakieś 1,5 miesiąca.
titerlitury
Posty: 336
Rejestracja: 19 lis 2008, o 20:02
Płeć: M

Re: Puchar Polski w siatkówce kobiet 2021/22

Post autor: titerlitury »

Kilka uwag po Pucharze Polski.
1. Developres potwierdził, że jest markową drużyną. Do turnieju finałowego startował w roli faworyta i presję bez większych problemów wytrzymał. A przeciwniczki zagrały przeciwko nim bardzo dobrze przez co zawody były smakowite. Gra dziewczyn z Rzeszowa pewna i przekonująca. Po przyjściu Smarzek nie było już zachwiań na ataku, a tutaj najczęściej były, jeżeli były, największe straty. Ale o tym później kilka zdań odrębnych.
2. Podobała mi się również gra Budowlanych i Legionovii. Łodzianki w półfinale z formą ponad stan ligowy. Łazowska z papierami na dobre granie, choć to nie jest technika wystawy, która charakteryzuje najlepsze rozgrywające, takie wciągnięte odbicie ma już Wenerska.
Legionovia z kolei potwierdziła spory progres, który widoczny jest przez cały sezon ligowy. Tam praktycznie każda dziewczyna (może poza Tokarską i Silvą) zanotowała postęp indywidualny, który fajnie posklejał Chiappini. W tym kontekście jeszcze raz wyrażę dezaprobatę wobec "czynników", że tak naprawdę nie brali pod uwagę dwóch najlepszych trenerów ligowych Tauron Ligi, czyli Antigi bądź Chiappiniego.
3. Ja wiem, że szczególnie teraz, za kadencji Świdra, wyjście PP z Nysy jest mało prawdopodobne. Zróbcie więc coś z tą frekwencją na trybunach. I niech ktoś powie Joasi Mirek, że w języku polskim akcent nie pada na pierwszą sylabę ;)
4. Casus Smarzek. Z rozbawieniem czytam głosy strażników moralności, którzy linczują Malwinę z tego powodu, że wojna zastała Ją w drużynie z kraju agresora. Z doświadczenia mojego starego życia wiem, że najdonośniejsze szczekanie dochodzi z piątego szeregu, od tych, co w d... byli i g... widzieli, a gdyby tak przyszło włożyć im buty tych, których z taką werwą atakują, to skarlenie przebiłoby podłogę. Bardzo się więc cieszę, że dobrą grą w turnieju Smarzek "odwdzięczyła" się krytykom i spłaca zaufanie klubu z Rzeszowa. Dostała miejsce na boisku za lepszą formę sportową i nie mam też cienia wątpliwości, że Honorio wróci na plac, gdy zwyczajnie będzie w stanie dać więcej drużynie niż Malwina.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”