MP Młodzików 2020/2021

zajczik
Posty: 366
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

MP Młodzików 2020/2021

Post autor: zajczik »

W cieniu innych ważnych imprez zaczęło się o 10 zakończenie sezonu 2020/2021 w rozgrywkach młodzieżowych - finał MP Młodzików.
https://mlodzicymmp.volleystation.com/matches/2104705/
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: MP Młodzików 2020/2021

Post autor: Alfred Tennyson »

Mam pytanie, czy ktoś wie na jakim etapie i gdzie gra syn Antigi Timote? Swego czasu zdobywał nagrody indywidualne w barwach Metra, oczywiście nie była to jakaś bardzo poważna rywalizacja biorąc pod uwagę kategorię wiekową no ale zawsze...

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka

Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Diomedea
Posty: 4246
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: MP Młodzików 2020/2021

Post autor: Diomedea »

A przeprowadzil sie ze Stephanem na poludniowy wschod? Bo AKS Rzeszow w finale mlodzika nie gra.

Jak dla mnie faworytem jest Metro, ale widzialam ich juz jakis czas temu.

Zajczik- Salata zostal przestawiony na atak okazjonalnie, czy na dluzej? Bo on chyba gral na srodku?
Patrzylam po 2 warszawskich zespolach i brak tam typowego mlotka, punkty zdobywaja bardziej przyjmujacy. Wiec i jaks fajny mlotek w roczniku by sie przydal.
Nowik na tle rowiesnikow zle nie wygladal, i w przyjeciu i w ataku.. Choc w kadrze to Cop go ciagnal troche ponad stan.

O 16.30 mecz Metra z Treflem, wiec 2 chyba dosyc mocne zespoly. I mozna bedzie zobaczyc jak Salata po przestawieniu.
Zajrzalam na chwile, bardzo dobry obraz, no i nie ma tego komentatora z juniora i kadeta.

Upss-mecz trwa a live niewidoczny. Tylko ja tak mam,czy Wy tez?
Ruszyl, przy 23.
Diomedea
Posty: 4246
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: MP Młodzików 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Sorrki za post pod postem, ale ile mozna edytowac.

Obejrzalam Trefla i Metrem-niezly poziom, widzialam kawalki innych, poziom byl gorszy albo sporo gorszy.
Metro- jakby inny zespol, niz ten, ktory mi tak zaimponowal na turnieju Wawelskiego Smoka w 2019. Dla mnie duze rozczarowanie.
Trefl-trojka calkiem fajnych skrzydkowych.
Salata zostal przestawiony ze srodka na przyjecie. Jeszcze rok temu w mlodziku gral na srodku i byl najlepiej blokujacym turnieju. I mysle, ze to zawodnik wart sledzenia, a takze... powolania. Wysoki, (jak to srodkowy). Niezle blokuje (trzeba zobaczyc czy tylko wzrost, czy tez technika i czujka jest). Ma fajna, urozmaicona zagrywke, widzialam ze 3 rodzaje (nie bojcie sie, atakujaca tez ma, i regularna). Jak na przestawionego srodkowego przyjecie- swietnie. W ataku tez dobrze, choc widze po statach, ze poprzednie mecze slabsze w tym elemencie. Nie wiem czy sie rozkreca, czy blok Metra slabszy. Plastycznie koryguje wyskok na sytuacyjnej, dosyc starannie wybiera kierunki.
Pozostali dwaj skrzydowi tez niezli, choc atakujacy wydaje sie ciut nizszy i na razie chyba nie byl liderem punktowym.
Niezly zespol, mocne skrzydla.

Chyba zaraz obejrze jakis meczyk MOSU-warto patrzec na Nowika, sadzac po statach. Kolejny 2metrowy przyjmujacy, z dobrym przyjeciem?
Byl juz powolywany do repry ze starszym rocznikiem 2005, ale wtedy wypadalo to slabo.
Fajnie ze sa Ci wysocy przyjmujacy.
Jeszcze ze 2 okolo 2 metrowych mlotkow, ze 2 sypaczy i krolujemy.
...
MOS tez zespol oparty o 3 niezlych skrzydlowych. Gra wysokiego Nowika lekko rozczarowuje.
Fajny przyjmujacy Jakub Krzeminski- maly probleTylko 187, wiec roznie moze byc.
Generalnie mniej jakosci na skrzydlach i mniej w przyjeciu niz Trefl. Ale widzialam tylko pierwszy mecz Woli a trzeci Trefla, wiec moze to byc mylace.
zajczik
Posty: 366
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: MP Młodzików 2020/2021

Post autor: zajczik »

Dziś półfinały. Trefl ma naprawdę fajna pakę i jak utrzymają poziom i psychika (charakter już pokazali w meczu z Koralem gdzie gonili wynik) to powinno być złoto. Rysia Sałatę miałem okazję widzieć już kilka razy, nawet z kinderow go pamiętam gdzie miał bodajże medal w trójkach. Na razie całkiem dobrze na przyjęciu po przestawieniu, choć moim zdaniem warto zwrócić uwagę na Patryka Rodka. Kurpiński na ataku nie jest pierwsza opcja lecz swoje doda punktowo.Na środku powoływany już do kadry Nurkiewicz a na rozegraniu... syn Michała Winiarskiego- Oliwier. Zobaczymy jak dalej z pozycją. Za rok do młodzika Trefla wskoczy ... Wlazły. To na marginesie pytań o syna Antigi. Co do dzieci znanych siatkarzy jak pisałaś Nowik mający już ponad dwa metry. W młodziku przyjęcie, choć nie wiem czy nie pójdzie w ślady ojca i przejdzie na środek.W każdym razie powołanie na konsultacje wrześniowe w Spale dostał. Krzemiński nabytek MOSu z Kosetu Grudziądz. Spałowicz-plażowicz. Trzyma przyjęcie, w ofensywie też skuteczny. Docelowo pewnie w siatkówce halowej zostanie libero jak brat Kacper w kadetach MOS. Nie ma na tych MP kilku perspektywicznych grajków jak Pobrotyn,Momot,Kukie,Libera. Głównie nowi spalowicze. Z młodych dawno nie widziałem Kuby Kisielewskiego rocznik 2007 z Jokera Piła ze świetnymi warunkami na młotka. Wiadomo selekcja ostra i trenerzy będą obserwować. Może ktoś się pokaże jak Jakub Nowak, który później zabłysnął w reprze.
Diomedea
Posty: 4246
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: MP Młodzików 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Rodek (57?) tez mi sie bardzo podobal. Fajny ruchowo, widziama kilka naprawde pieknych atakow, ladne zlozenie ciala duza swoboda ruchu i staranne ulozenie. Od Salaty jest nizszy, ale nie jest tez bardzo niski. Wiekszosc zespolow nie podala parametrow, wiec oceniamna oko.
A kadrze troche brakuje wysokich ale nie drewnianych.
Wlasnie chcialam zapytac czy zbieznosc nazwisk przypadkowa. Sypal niezle.
Sypaczy w tym wieku troche ciezko sie ocenia. Chyba ze 3,5 meczu obejrzalam. Wszedzie dosyc wysoka parabola, troche bledow dokladnosci,
na kontrze sporo dezorganizacji. Malo srodka, pipe jest rzadkoscia. Winiarski wyroznia sie na plus, choc tez gra dosyc wysoka pilka, na razie.
Byl jakis pipe z Salata wlasnie, bylo troche srodka. Jak geny po ojcu, to moze i urosnie.

Patrz-Krzeminski mi sie tez podobal, to wyzszy z braci chyba? Zupelnie zapomnialam, ze to jeden z braci, o ktorych pisales w zeszlym roku. Troche szkoda na libero, skoczny szybka reka. Jak Nowik nawala, to Krzeminski pare razy pociagnal. Moze jeszcze urosnie?
Nowik troche drewniany, atak do prostej slabszy, w przyjeciu troche brak czucia, choc widac, ze ograny i pracowal nad tym elementem.
Ale Salata np mimo ze to element krocej cwiczony, to wyglada w przyjeciu naturalniej.

Wypatrywalam wlasnie nazwisk ze Spaly, I klasy, nic chyba nie znalazlam. Czyli sa z zespolow, ktore sie nie zalapaly do finalu? Mozna jakies nagrania obejrzec np z polowek? Podrzuc jak bys cos mial please.

Na jakiej pozycji mlody Wlazly?
zajczik
Posty: 366
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: MP Młodzików 2020/2021

Post autor: zajczik »

Trochę za wcześnie wysłałem do boju młodego Wlazłego . Rocznik 2009 bodajże więc jeszcze czas. wygrał turniej trójek Kindera. Później napisze bo ojców młodzieży w akcji oglądam.
Diomedea
Posty: 4246
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: MP Młodzików 2020/2021

Post autor: Diomedea »

Trefl wymiekl po paru blokach i zaczely sie plasiki, spokojnie wyjmowane.
trefl musi wrocic do normalnego ataku.

Cala druzyna w drugim secie stracila pewnosc gry. Bledy szly seriami w kazdym elemencie.

Sypacz MOSu z 10 niezly. Przynajmniej dokladny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”