Juniorzy 2014/2015

ttrotyl
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2015, o 13:50
Płeć: M

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: ttrotyl »

kanimo

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: kanimo »

U mnie po czesku, ze musze zainstalowac silverlighta. 101,8 Mo, nie znam zrodla :( . Co o tym myslicie?

OK, juz dziala bez zadnego silverlighta. Mozecie nie zasmiecac kompow. :)
wytrawny kibic
Posty: 9
Rejestracja: 14 mar 2015, o 22:11

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: wytrawny kibic »

ludzie ,dajcie link działający a nie badziew
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: Artek1967 »

jak Silverlighta zainstalujecie to chodzi to tylko pod Explorerem, nie pod Mozilla

a na brak sygnału nie poradzę. sorry, jak widać chcieli to puścić tylko jakies problemy techniczne. Ja śledzą juniorki. Chodzi jak chodzi, ale można zerkać.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
kanimo

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: kanimo »

wytrawny kibic pisze:ludzie ,dajcie link działający a nie badziew
Ja otworzylam z pierwszego podanego (na poprzedniej stronie). Nie od razu, w drugim secie. Jakosc obrazu dobra, choc kamera troche blisko boiska i za nisko (porownuje do standartowych francuskich z jednej kamery)
Ten drugi (na poczatku tej strony, od razu do meczu) nie zadzialal-nie chcial sie otworzyc. Ale mysle, ze to przez nawias w koncowce (brak spacji po adresie).
Mnie poszlo pod Safari z Flash playerem(na Maca) bo to uzywam najczesciej. Ale zainstalowanie explorera nie jest takie klopotliwe.

Wazne,ze jest tansmisja. Wielkie dzieki za linka.
edukukuredu
Posty: 139
Rejestracja: 12 mar 2013, o 20:26

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: edukukuredu »

Pod Mozillą tez hula :)
"Jeśli nie spełniam Twoich oczekiwań - nie obrażaj się. Przecież to są Twoje oczekiwania, a nie moje obietnice."
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: Artek1967 »

ta kamerka w juniorach to jakby od statystyka :D
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
bebe
Posty: 115
Rejestracja: 22 maja 2013, o 20:44
Płeć: K

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: bebe »

Czy jest transmisja na tvcom meczu AZS - Bydgoszcz? u mnie nic nie ruszyło
kanimo

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: kanimo »

Na razie znowu chce silverlighta
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: Artek1967 »

Sprawdziłem, smiga 12-7 dla Bydgoszczy
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
JOLO
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 09:12
Płeć: M

MPJ Częstochowa

Post autor: JOLO »

Na jakiej stronie można oglądać mecze MPJ w Częstochowie
kanimo

Re: MPJ Częstochowa

Post autor: kanimo »

Strony 7 i 8 tematu ponizej. Ale roznie to wychodzi.
kanimo

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: kanimo »

Rano sie zlamalam i zainstalowalam Silverlihgta. Probuje cala szczesliwa odtworzyc Olsztyn-Bydgosz-od 13 pkt brak obrazu, zostal glos, potem sie zawiesil kompletnie. Po zresetowaniu mecz nie rusza ani pod Safari ani pod Mozilla.
Niekompatybilnosc Silverlighta z Playerem? Czy jakis wirusik?
Zrobilo mi wlasnie ten sam numerek przy odtwarzaniu meczu I Ligi na TVP (glos bez obrazu po kilku minutach).
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: Artek1967 »

Mam dośc starego kompa, jeszcze z XP, i po zainstalowaniu tego Silverlighta śmiga tylko pod Explorerem. No smiga to za mocno :) ale jest to program tak jakby pod produkt Microsoftu
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
sowa
Posty: 395
Rejestracja: 14 kwie 2011, o 16:56
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: sowa »

Jest jakaś rozpiska z terminarzem ? Przeglądałem wątek, ale nie zauważyłem więć jeśli była to przepraszam za kłopot ;)
kanimo

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: kanimo »

Rozpiska jest miedzy innymi na stronie pzps-u w zakladce rozgrywki mlodziezowe:
http://www.pzps.pl/Rozgrywki-mlodziezow ... yniki.html

Jest tez pod linkiem podawanym na poprzedniej stronie do transmisji/
Teraz meczyk o 18tej
edukukuredu
Posty: 139
Rejestracja: 12 mar 2013, o 20:26

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: edukukuredu »

No i w meczu gigantów 3 do 2 wygrywa Akademia z Jastrzębia. Gratulacje.
Ci którzy oglądali mecz w necie - widzieliście składy drużyn w III i IV secie ? :o
Najlepszym atakującym był Droszyński, CHEMIK grał na dwóch sypaczy, w kwadratach z obu stron stali: Lesiuk, Stysiał, Goss, Kwolek, Gil .......
Czy taka była potrzeba chwili - rezerwowi lepsi od graczy podstawowych ?
Może jednak trenerzy postanowili oszczędzać swoich "asów" na sobotnio-niedzielne mecze o medale???

Myślę, że jednak to drugie i uważam, że jest to znakomity krok trenerów obu drużyn.
Stawiam na finał Bydgoszcz - Jastrzębie.
"Jeśli nie spełniam Twoich oczekiwań - nie obrażaj się. Przecież to są Twoje oczekiwania, a nie moje obietnice."
wytrawny kibic
Posty: 9
Rejestracja: 14 mar 2015, o 22:11

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: wytrawny kibic »

No i jeden z GIGANTÓW się przeliczył.Bydgoszcz przegrała z Gdańskiem przyjęciem tzn brakiem przyjęcia .
Stare porzekadło mówi jak chcesz liczyć to licz na siebie.
Trener Gdańska rozegrał ten mecz bardzo dobrze taktycznie-Szacunek dla chłopaków .
Teraz JSW może się bać ,bo jeżeli Gdańsk zagra jutro finał jak dzisiejszy mecz z Bydgoszczą to wszystko możliwe.............
edukukuredu
Posty: 139
Rejestracja: 12 mar 2013, o 20:26

Re: Juniorzy 2014/2015

Post autor: edukukuredu »

Wyniki wszystkim znane, w końcu Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla zdobywa Mistrzostwo Polski w jakiejkolwiek kategorii młodzieżowej. I chwała im za to. W końcu "wielkie pieniądze i chłopcy z całej Polski" przyniosły zamierzony efekt.

Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna TREFLA Gdańsk. Wysokie chłopaki, sprawne, a do tego najlepszy sypacz - Janek Tomczak !!!

CHEMIK Bydgoszcz - myślę, że długo dmuchany balonik pękł. Drużyna , która była przygotowywana przez ostatnich kilka lat do zdobycia mistrzostwa Polski juniorów, niestety nie wytrzymała presji. Boję się, że w Młodej Lidze odpadnie w półfinale z Czarnymi :( .
Jednego im nie można zabrać - radości z grania w siatkówkę. Cały czas widzę Janka Lesiuka i nie wyobrażam sobie jego twarzy bez uśmiechu :). Ten gość cały czas się śmieje :D This is Sparta !!!

Jako ciekawostkę chciałbym dodać, że ostatnie mecze turnieju w Częstochowie tj. finał, mecz o brąz, mecze o 5 i 7 miejsce to powtórki z turniejów półfinałowych. Taka sytuacja :)
"Jeśli nie spełniam Twoich oczekiwań - nie obrażaj się. Przecież to są Twoje oczekiwania, a nie moje obietnice."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”