Dyletant dostał mikrofon

Venlo
Posty: 60
Rejestracja: 15 wrz 2007, o 21:40
Płeć: M

Dyletant dostał mikrofon

Post autor: Venlo »

Kto dał mikrofon facetowi w czasie Mistrzostw Polski Juniorów? Jego relacje to SKANDAL
Zupełny ignorant, który nie zna się na siatkówce. Nie da się go słuchać. Nie zna się na tym sporcie, mówi głupoty o piłce nożnej, na której rzekomo się zna. Nie wie kto z grających chłopaków jest reprezentantem Polski, kto zdobywał medale w poprzednich latach itd. Nawet jeśli nie zna się na siatkówce to powinien się przygotować do pełnionej roli.
W poprzednich latach był dobry komentarz, wywiady z zawodnikami itd itp

Dopuszczenie tego faceta do mikrofonu to kpina z grających chłopaków i z ich rodzin, znajomych i kibiców.

PZPS - zabrać mu mikrofon i pogonić, bo psuje całą imprezę!
Diomedea
Posty: 4347
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Dyletant dostał mikrofon

Post autor: Diomedea »

Przeciez pisalam, ze trzeba wypic. Rafak dodal, ze mozna po wypiciu sciszyc.
To pewnie jakas lokalna znakomitosc, sadzac po potwornie afektownej intonacji.
zajczik
Posty: 374
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: Dyletant dostał mikrofon

Post autor: zajczik »

http://goomi.pl/author/goomi/

Nawet grał w siatkówkę :] Dawno, więc chyba zapomniał ;)
http://goomi.pl/?fbclid=IwAR0rxuCdWrJT5 ... YHPa3wiLv4
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Dyletant dostał mikrofon

Post autor: Xenio »

Diomedea, komu jak komu ale mi wino nie pomaga. Odpuściłem oglądanie. Nie wiem jak Wam ale mi gadka tego kogoś przypomina Makłowicza w parodii kabaretu Paranienormalni.
zajczik
Posty: 374
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: Dyletant dostał mikrofon

Post autor: zajczik »

Szczerze. Chcąc obejrzeć po prostu wyciszam tak samo jak Wanio czy Jarosza w Polsacie.
Diomedea
Posty: 4347
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Dyletant dostał mikrofon

Post autor: Diomedea »

zajczik pisze:Szczerze. Chcąc obejrzeć po prostu wyciszam tak samo jak Wanio czy Jarosza w Polsacie.

Jednak to porownanie jest obrazliwe dla Jarosza. Po pierwsze ma on normalny ton glosu i intonacje. Nie ma tez problemow z gramatyka. I poza byciem marudnym, przesada w obie strony itp to jednak znajomosci siatkowki jako takiej trudno mu odmowic.

Wanio pitoli na potege ale tez ma normalny glos.

To jest jakis epifenomen ten facet z Nowej Huty. Mi na trzezwo nie przechodzi i ogladam bez glosu. Owszem Wanio tez wylaczam, czasami.
Venlo
Posty: 60
Rejestracja: 15 wrz 2007, o 21:40
Płeć: M

Re: Dyletant dostał mikrofon

Post autor: Venlo »

Na stronie transmisji z MPJ ukazywały się teksty o "pracy" tego pana z mikrofonem, więc organizatorzy wyłączyli możliwość wstawiania komentarzy o swoim pupilu.
A podobno prawdziwa cnota krytyk się nie boi
Diomedea
Posty: 4347
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Dyletant dostał mikrofon

Post autor: Diomedea »

No niestety masz racje.
Rozpoczal sie final kadeta.
Wlasnie wlaczylam, nie mozna sie pomylic. Ten sam typ. Tylko troche wyciszony i mowi normalniej. Dalej pitoli ale juz nie opowiada jakich schiozofrenicznych bzdur.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”