Transfery przed sezonem 2022/23

ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: ciorny17 »

hunter pisze: 21 maja 2022, o 11:27 Ale o nim czy o tym transferze?
O nim :D
Kłamca.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: Tharaster »

Takahashi zostaje w Padwie.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: ciorny17 »

Nimir z ofertą z Piacenzy i Szanghaju
Leala by się Modena pozbyła z chęcią, ale nie mają na niego ofert.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Jak Modena sprzeda klub (tytuł sportowy), to raczej będzie mogła się pozbyć Lala.
Kilgor92
Posty: 265
Rejestracja: 30 gru 2020, o 23:27
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: Kilgor92 »

Są informacje, że Grbić ma zostać wywalony z Perugii, a jego miejsce miałby zająć... Gheorge Cretu we własnej osobie. To byłby bardzo ciekawy ruch pokazujący, że jak chcesz pracować w Serie A, najpierw musisz zdobyć tytuł z Zaksą :D
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: Aranger »

Ja na miejscu Zaksy już teraz szukałbym intensywnie zastępstwa za Sammelvuo. :]
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: Orduna »

Kilgor92 pisze: 21 maja 2022, o 20:24 Są informacje, że Grbić ma zostać wywalony z Perugii, a jego miejsce miałby zająć... Gheorge Cretu we własnej osobie. To byłby bardzo ciekawy ruch pokazujący, że jak chcesz pracować w Serie A, najpierw musisz zdobyć tytuł z Zaksą :D
Sirci ma nie po kolei w głowie. Już wiem dlaczego pomimo astronomicznych jak na siatkarskie warunki pieniędzy nie potrafi nic wygrać od 4 lat. Właściwie to można napisać, że od 5 lat bo z Cretu nie ma prawa nic wygrać, Leon będzie płakał, że musi atakować po 50 razy przeciwko tuzom z Taranto czy innego Bergamo.
Zwolnienie Grbica słuszne, ale proponowane zastępstwo to jakiś kuriozum…
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: hunter »

ciorny17 pisze: 21 maja 2022, o 12:23
hunter pisze: 21 maja 2022, o 11:27 Ale o nim czy o tym transferze?
O nim :D
Papiery na granie są i to spore, ale czy tam w głowie po kolei jest to nie wiem. Pierwszy sezon, zwłaszcza początek, jak i całe Tourcoing miał spoko. Fakt, że tam w odbiorze Lemay sporo ogarniał, a i miałem wrażenie, że Palonsky brał nieco więcej przestrzeni, ale jakoś tragedii nie było. Zagrywka w miarę ok. Blok bez szału. Do poprawy była sylwetka, bo suchar straszny z niego. Drugi sezon już gorzej, bo przy Ramme i Vaccarim nie zawsze wychodził od początku. A teraz ma iść do Perugii odbijać sobie piłkę na treningu z Leonem. Coś mi tu nie gra. Chyba, że wychodzi z założenia, że ma jeszcze czas, a taka oferta może się nie trafić. Z drugiej strony rok młodszy Yant przechodząc powiedzmy podobną ścieżkę jest teraz dość mocnym punktem Lube.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: ciorny17 »

Dzięki wielkie. Czyli żaden wielki ruch.

GLP donosi, że Zajcew może opuścić Lube. No xD I to takie wielkie.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Pasini pisze, że pojawiły się plotki o odejściu Zaytseva, ale to mało prawdopodobne.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

I pisze, że do Perugii na ławkę przyjść może jeszcze Herrera z Francji.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: hunter »

Szkoda, że nie idzie jednak gdzieś na jedynkę, chętnie zobaczyłbym jak dostaje po 10 czap na mecz.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Kilgor92
Posty: 265
Rejestracja: 30 gru 2020, o 23:27
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: Kilgor92 »

Orduna pisze: 21 maja 2022, o 22:16
Kilgor92 pisze: 21 maja 2022, o 20:24 Są informacje, że Grbić ma zostać wywalony z Perugii, a jego miejsce miałby zająć... Gheorge Cretu we własnej osobie. To byłby bardzo ciekawy ruch pokazujący, że jak chcesz pracować w Serie A, najpierw musisz zdobyć tytuł z Zaksą :D
Sirci ma nie po kolei w głowie. Już wiem dlaczego pomimo astronomicznych jak na siatkarskie warunki pieniędzy nie potrafi nic wygrać od 4 lat. Właściwie to można napisać, że od 5 lat bo z Cretu nie ma prawa nic wygrać, Leon będzie płakał, że musi atakować po 50 razy przeciwko tuzom z Taranto czy innego Bergamo.
Zwolnienie Grbica słuszne, ale proponowane zastępstwo to jakiś kuriozum…
No i co? Cretu jako pierwszy trener w historii Plus Ligi zdobył potrójną koronę. Zaksa również miała z nic wszystko przegrać, a wszystko wygrała. Więc może ten facet jednak zna się na rzeczy o wiele lepiej, niż uważasz? ;)
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: Orduna »

Kilgor92 pisze: 22 maja 2022, o 23:20
Orduna pisze: 21 maja 2022, o 22:16
Kilgor92 pisze: 21 maja 2022, o 20:24 Są informacje, że Grbić ma zostać wywalony z Perugii, a jego miejsce miałby zająć... Gheorge Cretu we własnej osobie. To byłby bardzo ciekawy ruch pokazujący, że jak chcesz pracować w Serie A, najpierw musisz zdobyć tytuł z Zaksą :D
Sirci ma nie po kolei w głowie. Już wiem dlaczego pomimo astronomicznych jak na siatkarskie warunki pieniędzy nie potrafi nic wygrać od 4 lat. Właściwie to można napisać, że od 5 lat bo z Cretu nie ma prawa nic wygrać, Leon będzie płakał, że musi atakować po 50 razy przeciwko tuzom z Taranto czy innego Bergamo.
Zwolnienie Grbica słuszne, ale proponowane zastępstwo to jakiś kuriozum…
No i co? Cretu jako pierwszy trener w historii Plus Ligi zdobył potrójną koronę. Zaksa również miała z nic wszystko przegrać, a wszystko wygrała. Więc może ten facet jednak zna się na rzeczy o wiele lepiej, niż uważasz? ;)
Brawa dla Cretu! Podniósł mi ciśnienie tym trzymaniem Kaczmarka na boisku ale wyszło na jego. Ciekawe czy to bardziej jego zasługa czy Grbić stworzył samograja któremu wystarczyło nie przeszkadzać.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: hunter »

Taki samograj, że trzech zawodników z szóstki odeszło i przed sezonem byli spisywanie na straty. Brak słów na niektóre posty tutaj.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: ciorny17 »

Aż 3-letni kontrakt Semeniuka w Perugii zdradza Michalak w wywiadzie dla Sary Kalisz.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Tak jak kiedyś pisałem, jak ktoś trafia do Perugii, to na lata, chyba, że Sirci zadecyduje inaczej.
WysokiPortorykanczyk pisze: 21 maja 2022, o 02:12 Nie wiem ile kosztuje kupno ''klubu''
1,5 miliona euro. Tak jak ktoś jeszcze narzeka na pieniądze w siatkówce (nagrody etc), skoro takiego Leona stać w teorii by kupić najbardziej utytułowany klub we Włoszech... ;)
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: Tharaster »

"Kamila Semeniuka nie dalej jak dwa lata temu oferowałem do praktycznie wszystkich dużych klubów we Włoszech, co zbiegło się z transferem Bartosza Bednorza do Zenita Kazań. Andrea Santoretti poprosił mnie wtedy o to, bym mu dał "nowego Bednorza”. Powiedziałem, by bez zastanowienia podpisywał Kamila. Zapytał mnie kto to jest. Odpowiedziałem, że to nowy Bartek. Nie było reakcji" – przyznał agent zawodnika.

To tak, jakby ktoś bronił jeszcze Sarto. Pisałem, że i on, i Pedrini są siebie warci.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Dwa lata temu Semeniuk był po połowie mocnego sezonu w Zaksie w covidowym roku, już bez przesady.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Ishikawa przedłużył w Mediolanie.

Mówi się, że Keita może pograć na przyjęciu w Weronie, co brzmi w sumie realnie.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: ciorny17 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 26 maja 2022, o 12:13 Mówi się, że Keita może pograć na przyjęciu w Weronie, co brzmi w sumie realnie.
Rozumiem chęć upchnięcia Keity i Mozica razem, aby też miejsce dla Jensena było. Jednak jak później spojrzę na Spirito oraz fakt, że na ławce ma być Perrin, to jednak brzmi to mniej racjonalnie z mojej perspektywy. Co prawda Stojczew tak zbudował Trentino z Osamnym i Matejem, ale przyjęcie Słoweńca jest dalekie od przyzwoitego, a Keita na tym poziomie jeszcze nie przyjmował. Może się okazać totalnym niewypałem takie zestawienie, ale też jak pójdzie w drugą stronę to kosmiczną siłą ognia.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Raphael zostaje w Weronie, na atak ma przyjść Sapożkow, stąd te spekulacje.

Spirito, Raphael
Jensen, Sapożkow
Mosca, Cortesia, Aguenier
Keita, Perrin, Mozic, Magalini

To byłby zbyt szeroki skład - a jako, że Keita i Mozic to pewniacy - to możliwe, że Sapożkow/Perrin ostatecznie tutaj nie wylądują.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: Pawel9221 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 26 maja 2022, o 12:25 Raphael zostaje w Weronie, na atak ma przyjść Sapożkow, stąd te spekulacje.

Spirito, Raphael
Jensen, Sapożkow
Mosca, Cortesia, Aguenier
Keita, Perrin, Mozic, Magalini

To byłby zbyt szeroki skład - a jako, że Keita i Mozic to pewniacy - to możliwe, że Sapożkow/Perrin ostatecznie tutaj nie wylądują.
Jensen mial operacje zdaje sie barku, wiec pewnie go nie biora pod uwage w wiekszym wymiarze na ten sezon, Keita ma grac na ataku.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: Tharaster »

Dżavoronok podpisał dwuletni kontrakt z Trentino. Fajno, jak utrzymają to do końca (tzn cały skład na dotychczasowych umowach) to mogą się pokusić o jedno Scudetto.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Trentino będzie walczyć o czwórkę IMHO jeśli Modena się nie rozsypie.

Reggio Emilia z awansem, ciekawe czy wystartują w Superlidze z tą swoją bieda-halą, bo są plotki, że Vibo Valentia może chcieć od nich licencję. 26 maja, dwóch zawodników, których można rozpatrzyć do grania (Cantagalli i Held, z czego IMHO obaj nie podołają, ale słabo byłoby wziąć teraz jakiegoś Romano w miejsce Bazooki Juniora) - gdy Vibo Valentia ma już Bucheggera, Ordunę i Cavacciniego. Ale najlepsza drużyna A2, to nie ma co wybrzydzać, niech pograją, ale radość była względnie stonowana, a Volleyball.it we wstępniaku pisze o tym, o czym ja - więc takie mamy nastroje.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Ciekawe te hipotezy z atakiem:

- Nimir zostaje w Modenie
- Nimir idzie do Mediolanu
- Nimir idzie do Piacenzy, Lagumdzija ciao
- Nimir zostaje w Modenie, Lagumdzija do Civitanovy, Zaytsev do Piacenzy (IMHO bs)*
- Modena łączona z Patrym i Romano

* bez Zaytseva trzeba trzech Włochów (Balaso, Juantorena/Bottolo, X), więc nie będzie duetu Isac-Chinenyeze, tylko Anzani, ale jeśli obaj są podpisani to IMHO tak się nie skończy.

Tak że Nimir zadecyduje czy Perugia będzie zdecydowanym faworytem do tytułu czy pojawi się realny konkurent (Piacenza). Osobiście chciałbym Nimira w Mediolanie, bo szkoda tej ekipy, że mając tylu fajnych graczy zawsze kończy się na 5-6 miejscu (teraz Porro, Patry???, Loser, Piano, Vitelli, Ishikawa, Mergarejo, Ebadipour, Pesaresi), a wstawić tam Nimira i byłaby ładna ekipa na niespodziankę.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Pasini pisze, że Nimir ma zostać i odmówił Mediolanowi/Piacenzy nawet jak się zmieni właściciel, a jak ktoś odejdzie, to Leal do Chin. Były plotki, że Vinci może kupić tylko tytuł sportowy i stworzyć nowy klub (czy tam stowarzyszenie sportowe) żeby rozwiązać wszystkie kontrakty, ale chyba za dużo zachodu dla pozbycia się Kubańczyka. Sprawa kupna Modeny ma się wyjaśnić najpóźniej do 3. czerwca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Simon zaprezentowany w Piacenzy.

https://www.gassalespiacenza.it/news/ar ... a-stagione

Trzecim przyjmującym ma być tam Fabrizio Gironi: szkoda, jakby nie siedział na ławce to byłby z niego dobry gracz.

Z tym Zaytsevem/Lagumdziją/Lealem to jeszcze ciekawe w tym kontekście, że gdyby się potwierdziło - to Modena i Piacenza miałyby wolne miejsce dla obcokrajowców na przyjęciu, raczej średnia informacja dla naszych klubów.

Btw. jak jest jakieś duże nazwisko, które jest w teorii realne - w kontekście Plusligi - to właśnie Leal, o czym tu i ówdzie się spekulowało. Realne, w tym sensie, że gdyby nie miał kontraktu to Modena by go odpuściła (Michieletto, Lavia i Mozic zostaną), nierealne - że on ma podobno 700 tysięcy euro kontraktu, więc pewnie nigdzie nie odejdzie. :]

Padwa - jak wspominałem - ma mieć większy budżet, ale kompletnie nie widzę tego po składzie, jaki ma mieć, oby Crosato dostał tam szansę na środku. :)

I Pasini uspokaja, że może nie będzie sprzedaży prawa do gry w A1 ze strony Reggio Emilia.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: Tharaster »

Socialmedia ligowe przywitały ich wczoraj do A1, gratulując awansu. Niepoważnym by było, gdyby mieli nie wejść do ligi po takim strzale.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2022/23

Post autor: ciorny17 »

Jeśli Zajcew zawita do Piacenzy, wezmą kogoś konkretnego na przyjęcie, to powinni wypchnąć Lube z finałów.
Kłamca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”