Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Ale wczorajsze przebicie w pierwszym secie nogą piłki tuż sprzed bocznej bandy przez bodaj F.Conte to było coś pięknego.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Mate »

Wielkich emocji nie było, ale niektóre akcje mogły się podobać - krótkie Vermiglio i Stankovića, Mastrangelo zablokowany jedną ręką przez Podrascanina, gwóźdź Wijsmansa i bodaj Stankovića.
Głównie zawiedli dwaj atakujący. Omrcen trzymany przez blok, Nikolov szukał bloku, lecz nie wychodziło mu to. Najlepiej spisał się Wijsmans, który wraca do bardzo wysokiej formy. 4 popsute zagrywki, ale w 4. secie jego i Nikolova serwisy pozwoliły odskoczyć na 10 punktów. Wysoki procent w ataku - 55%.


P.S. O co chodziło Omrcenowi, kiedy walnął ręką w krzesełko na czasie?? Zdenerwowanie na sędziów, trenera czy na siebie??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Guilder »

Mate pisze:(...)Najlepiej spisał się Wijsmans, który wraca do bardzo wysokiej formy. 4 popsute zagrywki, ale w 4. secie jego i Nikolova serwisy pozwoliły odskoczyć na 10 punktów. Wysoki procent w ataku - 55%.
(...)
To oznacza, że jak jeszcze Nikolov będzie grał dobrze, to Trentino znowu może obejść się smakiem w kontekście mistrzostwa Włoch.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
gulchynsky
Posty: 20
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:52
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: gulchynsky »

Mate pisze:P.S. O co chodziło Omrcenowi, kiedy walnął ręką w krzesełko na czasie?? Zdenerwowanie na sędziów, trenera czy na siebie??
A to nie był przypadkiem Mastrangelo? Tak mi się wydaje, że to chyba był on.
depciak
Posty: 241
Rejestracja: 1 maja 2009, o 21:25
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: depciak »

to byl Omrcen, wydawalo mi sie ze Beruto mu cos powiedzial, ten uderzyl reka w krzeslo, potem go koledzy z druzyny pocieszali. ale czemu tak sie zachowal nie mam pojecia
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Mate »

A w konfrontacji Trento-Modena 1:0. W dzisiejszym spotkaniu gospodarze zmietli z boiska gości 3:0(25:15, 25:14, 25:18). 10 asów serwisowych i 63% drużynowej skuteczności w ataku robi spore wrażenie. Do tego dochodzi 74-procentowa skuteczność Stokra w ataku.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: KadrO »

Mate pisze:A w konfrontacji Trento-Modena 1:0. W dzisiejszym spotkaniu gospodarze zmietli z boiska gości 3:0(25:15, 25:14, 25:18). 10 asów serwisowych i 63% drużynowej skuteczności w ataku robi spore wrażenie. Do tego dochodzi 74-procentowa skuteczność Stokra w ataku.
Można powiedzieć że dziś grał tylko jeden zespół. Oczekiwałem długiego, zaciętego spotkania. Nie powiem, bardzo się rozczarowałem. Co by jednak nie mówić, nawet Jastrzębie nawiązało walkę. :|
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Nagor »

Mate pisze:A w konfrontacji Trento-Modena 1:0. W dzisiejszym spotkaniu gospodarze zmietli z boiska gości 3:0(25:15, 25:14, 25:18). 10 asów serwisowych i 63% drużynowej skuteczności w ataku robi spore wrażenie. Do tego dochodzi 74-procentowa skuteczność Stokra w ataku.
A jeszcze przed sezonem niektórzy mieli wątpliwości, czy zamiana Vissotto na Stokra wyjdzie im na dobre... radzę przejrzeć statystyki i jeszcze raz się zastanowić... Stokr jest niesamowity, aż mi się śmiać chcę, jak ludzie pisali, że Częstochowa (z całym szacunkiem) się nim interesuje.
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Mate »

KadrO pisze:
Mate pisze:A w konfrontacji Trento-Modena 1:0. W dzisiejszym spotkaniu gospodarze zmietli z boiska gości 3:0(25:15, 25:14, 25:18). 10 asów serwisowych i 63% drużynowej skuteczności w ataku robi spore wrażenie. Do tego dochodzi 74-procentowa skuteczność Stokra w ataku.
Można powiedzieć że dziś grał tylko jeden zespół. Oczekiwałem długiego, zaciętego spotkania. Nie powiem, bardzo się rozczarowałem. Co by jednak nie mówić, nawet Jastrzębie nawiązało walkę. :|
Oglądałem powtórkę dwóch pierwszych setów i muszę przyznać, że Rezende miał "zatrzymanych" środkowych. Swoje zrobiła zagrywka gospodarzy.

Wiecie dlaczego Kazyiski zagrywa(ł) stacjonarnie?? Zlekceważenie przeciwnika??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: KadrO »

Mate pisze:
KadrO pisze:
Mate pisze:A w konfrontacji Trento-Modena 1:0. W dzisiejszym spotkaniu gospodarze zmietli z boiska gości 3:0(25:15, 25:14, 25:18). 10 asów serwisowych i 63% drużynowej skuteczności w ataku robi spore wrażenie. Do tego dochodzi 74-procentowa skuteczność Stokra w ataku.
Można powiedzieć że dziś grał tylko jeden zespół. Oczekiwałem długiego, zaciętego spotkania. Nie powiem, bardzo się rozczarowałem. Co by jednak nie mówić, nawet Jastrzębie nawiązało walkę. :|
Oglądałem powtórkę dwóch pierwszych setów i muszę przyznać, że Rezende miał "zatrzymanych" środkowych. Swoje zrobiła zagrywka gospodarzy.

Wiecie dlaczego Kazyiski zagrywa(ł) stacjonarnie?? Zlekceważenie przeciwnika??
Może taka taktyka ? Czy to Kooy, czy to Diaz, oboje na pewno nie brylują w przyjęciu.
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Italiano »

Można powiedzieć że dziś grał tylko jeden zespół. Oczekiwałem długiego, zaciętego spotkania. Nie powiem, bardzo się rozczarowałem. Co by jednak nie mówić, nawet Jastrzębie nawiązało walkę.
3:0 (25:18, 25:17, 25:21), 0:3 (18:25, 22:25, 19:25) - wyniki meczów Trento - Modena w tym sezonie...

Dwa razy Modena została rozgromiona w tym sezonie. W żadnym wypadku nie chcę się wymądrzać po fakcie, jednak z Trento na normalnym poziomie, to na ich terenie do zaciętych spotkań jestem przekonany, że nie dojdzie. Zresztą spodziewam się trzech pewnych zwycięstw Trentino i awansu do finału, jeżeli opierasz swoją grę na środku, a nie masz nawet niezłego przyjęcia, to trudno z tak zagrywającym zespołem jak Trento konkurować... A jeszcze Bruno nie potrafi wystawić 4,5 razy pod rząd dokładnie na skrzydło...

O ile półfinały będą nudne, o tyle już finał to może być niesamowite wydarzenie :)
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Mateusz1993 »

Italiano pisze: O ile półfinały będą nudne, o tyle już finał to może być niesamowite wydarzenie :)
Oj nie wiem czy takie nudne zwłaszcza jeśli chodzi o starcie Cuneo z Lube. Bo według mnie kontuzja Parodiego to dla nich bardzo duża strata, ale mimo to to dalej bardzo dobry zespół i powininno sobie poradzić.
Jednak z drugiej strony Macerata zagrała słaby mecz zwłaszcza Omrcen (gdzie oprócz 1 seta) nic do gry nie wnosił0 nieskuteczny w ataku i zagrywką straszył głównie w I secie, Lube ma fajny potencjał choćby na wyrónaną walkę w tym półfinale.

Co do drugiego półfinału to każdy mecz wygrany przez Modenę będzie niespodzianką.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Nagor »

Despaigne w Piacenzie podobno.
...
Edyta

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Edyta »

Może jeszcze za wcześnie mówić po jednym meczu półfinałowym, ale mam wrażenie, że Macerata ma obniżkę formy w stosunku do wcześniejszych faz sezonu. Tak słabego meczu w jej wykonaniu jak ten z Cuneo dawno nie widziałam. Z Sisleyem zresztą od pewnego momentu też się okrutnie męczyła. Omrcen po kontuzji wyraźnie nie jest jeszcze sobą, choć oczywiście ma przebłyski. Ale jak on nie ciągnie gry to nie bardzo jest się komu za to wziąć. Do niedawna bardzo dobrze się prezentował Savani, ale teraz obniżył loty, szkoda że akurat na play offy. To samo Podrascanin. Wystarczy, że ta trójka ma problemy i problemy całego zespołu gotowe.
Byłam ciekawa jak Cristian wypełni miejsce po Świdrze i przez większość sezonu udawało mu się to naprawdę dobrze. Ale od play offów coś się zacięło, gdy przecież zwykle w play offach Świder brał na siebie całą grę razem z Omrcenem.
Jeśli Lube przegra teraz u siebie to raczej ma pozamiatane. Muszą się panowie raz dwa zbierać, bo ani gra ani atmosfera jakoś ostatnio nie napawa optymizmem. Jeśli skończą na półfinałach to się okaże, że Lube stoi w miejscu i zmiana Fefe na Berruto w sumie nic nie dała.
Awatar użytkownika
AdAmS_VM
Posty: 122
Rejestracja: 5 wrz 2010, o 23:11
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: AdAmS_VM »

no to co zrobił Angel Dennis dzisiaj w 3 secie to przechodzi wszystko :D
5 asów z rzędu potem punkt z kontry i kolejne 3 asy.
Łącznie 12-0 w asach dla Modeny przeciwko Trentino.
Na koniec krótka z tył do Dennisa i 25-8.
Szybkie 3-0 :D
Wojciech Sapiecha 1981-2009 - pamiętamy...
KU CHWALE VM!
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: KK fan »

CASA MODENA COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO!!! :o :o :o 25-8 w trzecim secie Wielkie Trento zmiażdżone, na kolanach. Genialna atmosfera na trybunach w dodatku jestem olśniony tym klubem. Duży szacun dla nich. Angel Dennis- cud, miód i orzeszki.
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: mbor3k »

To co robiło dziś Trentino też godne zauważenia. Zagrali kiepsko. Ale 3 set w wykonaniu Modeny - poezja. No i 25-8 też robi wrażenie :o
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Adrian
Posty: 73
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:39
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Adrian »

Jak znajdziecie przynajmniej jakieś urywki z tego meczu to weźcie wrzućcie.
Edyta

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Edyta »

Heh, nie pamiętam, żebym coś takiego w ogóle oglądała :D Po dwóch setach byłam zachwycona meczem, ale nie wiedziałam co mnie czeka w trzecim:))) Modena i bez tej serii Dennisa wygrałaby 3:0, bo cały zespół był niesamowicie zmotywowany i w świetnej formie w ataku, zagrywce i obronie. Ale seria Dennisa przejdzie do historii :D
Znakomity mecz również Dicka Kooy'a. Jak widać nawet Trento można przewałkować. To musi być niezła satysfakcja.

Dodam jeszcze, że wczoraj było również znakomite spotkanie, głównie w wykonaniu Maceraty. Lube - Cuneo 3:1 (25:23, 32:30, 17:25, 25:19), stan półfinału 1-1.
Tym razem doskonały mecz Igora Omrcena, który szalał w ataku i zagrywce. Zresztą całość oglądało się świetnie, bo emocji i doskonałych wymian było mnóstwo. W drugim secie Macerata przegrywała sześcioma punktami, a jednak odrobiła straty i wyciągnęła na 24:24. W grze na przewagi Cuneo miało parę piłek setowych, jednak ostatecznie Lube wytrzymało to lepiej. Zawiódł środek w Cuneo, bo najpierw Wołkow został zablokowany przez Stankovicia, a chwilę później Mastro nie skończył ataku, kontra Facundo i set dla Lube. Nawet zadyszka w trzecim secie nie zmieniła losów meczu, bo Macerata wyszła na to spotkanie naładowana tak jak dziś Modena. I też przy fantastycznym wsparciu trybun.
Świetnie się ogląda te półfinały w Serie A.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Nagor »

AdAmS_VM pisze:no to co zrobił Angel Dennis dzisiaj w 3 secie to przechodzi wszystko :D
5 asów z rzędu potem punkt z kontry i kolejne 3 asy.
Łącznie 12-0 w asach dla Modeny przeciwko Trentino.
Na koniec krótka z tył do Dennisa i 25-8.
Szybkie 3-0 :D
THIS IS... CUBA!!!

Poproszę o urywki albo link do meczu, chciałbym to zobaczyć, poezja :o
...
Awatar użytkownika
AdAmS_VM
Posty: 122
Rejestracja: 5 wrz 2010, o 23:11
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: AdAmS_VM »

Wojciech Sapiecha 1981-2009 - pamiętamy...
KU CHWALE VM!
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1045
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: kanonier »

Obejrzałem tylko ostatniego seta ale to co zrobili w nim gracze Modeny a w szczególności Dennis rewelacja. Najlepsza drużyna świata została upokorzona, nawet piłka oddana za darmo palcami wpadła w środek jak gdyby nigdy nic. Modena pobiła rekord Resovii :]
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Nagor »

Szczerze mówiąc nawet nie wiem co napisać po tym co zobaczyłem, oczywiście Kaziyski czy Juantorena nie należą do mistrzów przyjęcia, ba, nawet Bari nie jest w tym świetny, ale jaki inny zawodnik posyłał takie zagrywki w takiej serii bez zepsucia? Pod koniec tego filmiku był trochę znudzony chyba :D Kiedyś z ciekawości przejrzałem statystyki Dennisa z serie A, i nie raz pojawiały się liczby 3X w rubryce punkty...
...
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Erchembod »

No no... Trentino nigdy wcześniej w tym sezonie nie przegrało w lidze 0:3, nie mówiąc o secie w plecy 25:8. Ale pozostaje faworytem tego półfinału. Sam jestem ciekawy, jak się rozwinie sytuacja;)
Awansując z Modeną do półfinału, Bruno Rezende dokonał sztuki, która przez 4(!) sezony gry w tym klubie nigdy się nie udała niejakiemu Ricardo Garcii - który grał być może nawet z silniejszymi partnerami... Nie sprawdzałem też tego, ale podobno fani Modeny zasypują FB i twittera pochwałami pod adresem Bruno i prośbami, by pozostał w klubie :) I to też ma swoją wartość i wymowę.
A w ogóle, to 3 dni przed wyczynem Modeny i Dennisa, zespół Liubow Sokołowej pokonał w lidze tureckiej rywala 3:0 i 26:6 w jednym z setów, a ona sama zaserwowała 8 asów... To pół żartem, oczywiście - piszę o tym w nowym wątku o kobiecej reprezentacji Rosji:)
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Nagor »

zespół Liubow Sokołowej pokonał w lidze tureckiej rywala 3:0 i 26:6 w jednym z setów, a ona sama zaserwowała 8 asów...
Czemu w Turcji grają do 26 :D ? A może trzeba mieć przewagę 20 zamiast 2 punktów :D ? Ale na poważnie, w żeńskiej siatkówce nie zdziwiło by mnie nawet, gdyby jedna zawodniczka zaserwowała 12 asów w jednym secie... To jest po prostu inna dyscyplina :D
...
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Erchembod »

Drogi Nagorze, oczywiście 25:6 i oczywiście nie chodziło mi o samą liczbę asów, ale że oba wyniki tak zbliżone:) Pozdrawiam
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Erchembod pisze:Drogi Nagorze, oczywiście 25:6 i oczywiście nie chodziło mi o samą liczbę asów, ale że oba wyniki tak zbliżone:) Pozdrawiam
Ale jednak różnica między tymi wynikami jest taka że siatkarki Fenerbahce osiągneły ten rezultat zdaje sie z ósmym zepołem sezonu zasadniczego ligi tureckiej a Modena ze zwycięzcą Ligi Mistrzów w trzech ostatnich latach więc jednak wynik Modena jest znacznie bardziej godzien uwagi.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: dreamer »

Antonella Hard Core pisze:...siatkarki Fenerbahce osiągneły ten rezultat [25:6 - przyp. dreamer] zdaje sie z ósmym zepołem sezonu zasadniczego ligi tureckiej a Modena ze zwycięzcą Ligi Mistrzów w trzech ostatnich latach więc jednak wynik Modena jest znacznie bardziej godzien uwagi.
Moim zdaniem wyniku meczu Modeny z Trentino nie należy rozpatrywać w kategoriach osiągnięcia Modeny (choć przyznaję, że i czysto sportowe i pozasportowe - motywacyjne - czynniki zagrały zwycięzcom znakomicie), ale w kategoriach blamażu graczy Trentino. Uważam, że gwiazdy Itasu zasługują na słowa ostrej krytyki za postawę ignorancji i totalnego "tumiwisizmu" jaką zaprezentowali w ostatnim secie meczu z Modeną. Zastanawiam się na ile pasuje do nich jeszcze określenie "profesjonalista" bądź "klasowy zawodnik".

Andrzej Szymański
(dreamer)
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: kevinpsb »

No i to wielkie Cuneo potwornie daleko od finału serie a. 3-2 dla Maceraty, a Cuneo prowadziło 10-5 w tie-breaku!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Edyta

Re: Serie A mężczyzn i kobiet - sezon 2010/2011

Post autor: Edyta »

Kolejny fantastyczny mecz w półfinałach. Kibic Serie A ma przerąbane, idzie się wykończyć czasem :)

Lube mistrzowie końcówek dzisiaj. Z niewielką pomocą Cuneo. Wykończony Omrcen dał jednak radę, to co on czasem robi w ataku na trójbloku to jest poezja. Savani atakiem i zagrywką nadrobił beznadziejne przyjęcie. Ogólnie doskonały mecz walki i kopania na zagrywce, ale Wijsmans mógłby się pokusić o trochę lepszą skuteczność...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”