Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: maciek77 »

http://www.sportlemon.tv/20140424/vv535 ... 05201.html

a ang komentarzem...

a osłabiona Modena w przegrywa 3:0 z Ravena
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Kamil92 »

Niesamowita końcówka 3 seta. Macerata odrabia z 23-20 do po 23, następnie po ataku Atana jest 23-24 i set kończy się asem. Niby można mieć pretensje do Kurka, że tego nie wziął, ale tak zaserwować przy piłce setowej to po prostu.... No lepiej się nie da.
Brasil

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Brasil »

Kurek. 8-)
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Chal »

Ewentualne mistrzostwo z duetem Paolucci-Mitić na rozegraniu będzie z jednej strony majstersztykiem Kovaca, a z drugiej jednak wiele powie o poziomie tegorocznej Serie A1.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
wojciu
Posty: 374
Rejestracja: 4 sie 2008, o 16:44
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: wojciu »

Obserwując mecz muszę przyznać, że Baranowicz to najsłabszy gracz Maceraty.. Niestety nie wiem jak grywał cały sezon.
Proszę, mamy tie break, bedzie ciekawie :)
Brasil

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Brasil »

No, dziś słabiej Baranowicz.

Ale atak Zajcewa na koniec seta. Dwóch najlepszych atakujących na świecie.
wojciu
Posty: 374
Rejestracja: 4 sie 2008, o 16:44
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: wojciu »

Atanasievic szczególnie 2 pierwsze sety zagrał świetnie, nie wiem jak to w liczbach, ale przypuszczam, że mogl miec nawet z 70-80%
Brasil

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Brasil »

Kurek gra JAK NA SIEBIE wyjątkowo dobry tie-break. ;)
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: maciek77 »

Kurek-Perugia 3;0 :]
wojciu
Posty: 374
Rejestracja: 4 sie 2008, o 16:44
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: wojciu »

Czapa na Atanie... :D
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: sb.slav »

Zajcew powinien dostać kartkę za to ostatnie...
Baranowicz ma kisiel w majtach i wystawia, szczególnie do środkowych takie babole, że głowa mała.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Wymiatashi
Posty: 375
Rejestracja: 30 sty 2014, o 14:16
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Wymiatashi »

Brasil pisze:Ale atak Zajcewa na koniec seta. Dwóch najlepszych atakujących na świecie.
Może, może.

A co powiesz na temat Moroza z Nowosybirska?
Ostatnio tak przeglądałem statystyki Superligi i w całym sezonie 54% skuteczności u atakującego robi wrażenie. Dla przykładu (przed dzisiejszymi spotkaniami) Zajcew 51,3%, a Atanasijevic 48,5% (u Zajcewa to nic nie zmienia, bo według mnie też jest obecnie najlepszym atakującym na świecie). Nie musi być tutaj może być na PW.


Co do Baranowicza to on ogólnie do środkowych gra takie babole. I to bardzo często. I często ma po prostu szczęście, że ma u siebie Stankovica i Podrascanina, czyli jednak klasowych środkowych.
Dlatego dziwiłem się jakiś czas temu, że ktoś chwalił grę Baranowicza ze środkowymi.
wojciu
Posty: 374
Rejestracja: 4 sie 2008, o 16:44
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: wojciu »

Zgadzam się w 100% z sb.slav ;)
Wydaje mi sie, ze w tie breaku Perugia odczuwa trudy poniedziałkowego spotkania.. tylko 2 dni przerwy..
Brasil

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Brasil »

Wymiatashi pisze:Ostatnio tak przeglądałem statystyki Superligi i w całym sezonie 54% skuteczności u atakującego robi wrażenie. Dla przykładu (przed dzisiejszymi spotkaniami) Zajcew 51,3%, a Atanasijevic 48,5% (u Zajcewa to nic nie zmienia, bo według mnie też jest obecnie najlepszym atakującym na świecie). Nie musi być tutaj może być na PW.
Strasznie dużo błędów robi, bardzo niestabilny, za słaba zagrywka. Nie me gusta.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Chal »

wojciu pisze:Wydaje mi sie, ze w tie breaku Perugia odczuwa trudy poniedziałkowego spotkania.. tylko 2 dni przerwy..
Zwłaszcza po Vujeviciu to widać, niestety, ale ciężko się dziwić.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Wymiatashi
Posty: 375
Rejestracja: 30 sty 2014, o 14:16
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Wymiatashi »

Brasil pisze:
Wymiatashi pisze:Ostatnio tak przeglądałem statystyki Superligi i w całym sezonie 54% skuteczności u atakującego robi wrażenie. Dla przykładu (przed dzisiejszymi spotkaniami) Zajcew 51,3%, a Atanasijevic 48,5% (u Zajcewa to nic nie zmienia, bo według mnie też jest obecnie najlepszym atakującym na świecie). Nie musi być tutaj może być na PW.
Strasznie dużo błędów robi, bardzo niestabilny, za słaba zagrywka. Nie me gusta.
Atan robi mniej błędów? Szkoda, że właśnie nie ma takich bardziej szczegółowych statystyk na stronie Superligi, może na dniach coś ogarnę.
Zagrywkę akurat ma strasznie nierówną i tutaj się zgadzam. Według mnie rozwinął się u Voronkova, chociaż już w Kuzbassie było widać, że będzie z niego grajek. Chłodnej głowy trochę mu brakuje, co zresztą widać po jego zachowaniu. Teraz fajnie się rozkręcił na PlayOffy.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: sb.slav »

Kurek bohaterem tie-breaka. Tyle razy, co komentatorzy powtórzyli jego nazwisko - samo o tym świadczy :) .
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Isac
Posty: 59
Rejestracja: 3 lis 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Isac »

Wymiatashi pisze:
Brasil pisze:
Wymiatashi pisze:Ostatnio tak przeglądałem statystyki Superligi i w całym sezonie 54% skuteczności u atakującego robi wrażenie. Dla przykładu (przed dzisiejszymi spotkaniami) Zajcew 51,3%, a Atanasijevic 48,5% (u Zajcewa to nic nie zmienia, bo według mnie też jest obecnie najlepszym atakującym na świecie). Nie musi być tutaj może być na PW.
Strasznie dużo błędów robi, bardzo niestabilny, za słaba zagrywka. Nie me gusta.
Atan robi mniej błędów? Szkoda, że właśnie nie ma takich bardziej szczegółowych statystyk na stronie Superligi, może na dniach coś ogarnę.
Zagrywkę akurat ma strasznie nierówną i tutaj się zgadzam. Według mnie rozwinął się u Voronkova, chociaż już w Kuzbassie było widać, że będzie z niego grajek. Chłodnej głowy trochę mu brakuje, co zresztą widać po jego zachowaniu. Teraz fajnie się rozkręcił na PlayOffy.
Po rundzie zasadniczej i 2 meczach play off liczyłem statystyki Moroza i razem z blokami popełnia jakieś 21% błędów
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Kamil92 »

Świetny mecz, bardzo emocjonujący i intensywny. Jak dla mnie MVP dla Kurka, za świetną grę w ataku, prawdopodobnie 0 błędów w przyjęciu (nie przypominam sobie), dobrą grę w bloku i za pierwsze 3 punkty w TB, no i za tego asa, też w TB.

PS.
GENIALNY jest ten angielskojęzyczny komentator na bein sports, bardzo żywiołowo reagujący.
Brasil

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Brasil »

Wymiatashi pisze:Atan robi mniej błędów? Szkoda, że właśnie nie ma takich bardziej szczegółowych statystyk na stronie Superligi, może na dniach coś ogarnę.
Tak, Moroz ma ~ 22% zepsutych ataków, Atanasijević ma ~ 19%, przy czym atakuje z dużo gorszych piłek, przy dużo gorszym atakującym, przy większej ilości otrzymywanych wystaw. Zajcew ma ~ 15%. Z tym, że u Moroza statystykę zaniżają spotkania z drużynami jak Jarosławicz, Perm, Tjumeń czy Szachtar Soligorsk. Atanasijević i Zajcew z tak słabymi ekipami nie grają.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: VernonRoche »

Ataki Zajcewa ...wow :)

Dobrze, że Kurek się rozkręcił. Fajna atmosfera tam widać.
maciek77 pisze:http://www.sportlemon.tv/20140424/vv535 ... 05201.html
Komentator z tego linka wesołek :)
Loszek
Posty: 585
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Loszek »

Kurek szybko wybił Perugii z głowy walkę w tie-breaku :D Bardzo dobry mecz Polaka, w ataku zastąpił dzisiaj Zajcewa, bo wydaje mi się, że to on dostawał dzisiaj najwięcej sytuacyjnych. Problemy w przyjęciu miał chyba tylko przy 3 zagrywkach Petrica. Dla mnie MVP meczu.
Fajny ten komentator z linku podawanego wyżej z angielskim komentarzem ;)
Brasil

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Brasil »

Zajcew faktycznie ma problemy zdrowotne, komentatorzy wspominali o tym na samym początku meczu. Były zresztą w pierwszym secie na przykład takie sytuacje, że Podrascanin grał z 8. metra przez plecy do lewego skrzydła, żeby nie wystawic do Ivana. Ale i tak Zajcew grał dziś doskonale w ataku.
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Lineczka »

Cieszy mnie dobra gra Bartosza, w ataku świetny, 67%, 4 bloki, 22 punkty.
Kto dostał MVP? Moim zdaniem powinno powędrować do Kurka.
Brawo Lube!
Lucian
Posty: 91
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:04
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Lucian »

Kto dostał MVP
Kurek ;)
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Lineczka »

Lucian pisze:
Kto dostał MVP
Kurek ;)
I to się chwali. :)

Ciekawe jakim składem wyjdzie Giuliani w następnym meczu. Kurek gra bardzo dobrze w PO.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: Chal »

maciek77 pisze:a osłabiona Modena w przegrywa 3:0 z Ravena
Chyba rzucili fochem, bo wyszli w śmiesznym ustawieniu, z Salą na przyjęciu.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: kanap »

Kovac trzyma w czwartym secie Atanasjevicza chociaż widać, iż potrzebuje odsapnąć przed piątym setem, a wynik 14:7 nie rokuje że są w stanie to odrobić. Oczywiście rozgrywający też serbskiego akatujacego nie oszczędza. W piątym secie Atanasjevicz strasznie się męczy.
Fajnie włosi podpisują kontrakty w Modenie po meczach z Maceratą nie ma Ngapeta, Kovacevica, Rezende. Czyżby CEV CUP dla nich się nie liczył?
PustynnaBurza
Posty: 214
Rejestracja: 28 lut 2014, o 11:13
Płeć: K

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: PustynnaBurza »

Cieszyc gra Kurka może z tym że jest problem bo to że punktuje przeciętną Perugie nie znaczy ze w reprezentacji bedzie tak grał na przeciw Brazyli czy rosji
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2013/14

Post autor: lipton »

Cudów nie wymagajmy, wystarczy żeby grał tak przeciwko całej reszcie :-)
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”