Serie A1 - Transfery 2014/15

Edyta

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Edyta »

Atanasijević podpisał na 3 lata w Perugii. Volleyball.it o tym pisze. Pasini na blogu pisze za to, że Kurek rozmawia z Resovią (o ile w przelocie dobrze przeczytałam nagłówek :) )
http://dal15al25.gazzetta.it/2014/05/06 ... a-resovia/
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Szampon093 »

Edyta pisze:Atanasijević podpisał na 3 lata w Perugii. Volleyball.it o tym pisze. Pasini na blogu pisze za to, że Kurek rozmawia z Resovią (o ile w przelocie dobrze przeczytałam nagłówek :) )
http://dal15al25.gazzetta.it/2014/05/06 ... a-resovia/
Kurek nie mial 2 letniego kontraktu z Lube?
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: mikser »

Niech siedzi w Lube!! Chociaż nie płakałbym gdyby zawitał do Resovii, ale to bujda jest :)
Nektar
Posty: 58
Rejestracja: 7 maja 2014, o 18:31
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Nektar »

Widzę niektórzy nie potrafią tutaj użyć google translatora. :] Coś wiecie, że dzwoni tylko niewiadomo w którym kościele.
Kurek przymierzany do Resovii (rozmawia), Atanasijevic niczego nie podpisał w Perugii, kontrakt leży na biurku od kilku tygodni, nie ma mowy o żadnym Jastrzębiu, co niektórym tutaj chyba koniki się parkają w głowie. :]
Nie ma mowy o żadnym Łasko, Winiarskim itd.
Robertlandy Simon opuszcza Włochy, "nie przyjmę oferty od Modeny, zaakceptuję w końcu propozycję z Rosji".
Modena rozmawia z Piano.
Edyta

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Edyta »

To chyba mamy kolego inne translatory google ;) Mój mi mówi, że Alex podpisał na 3 lata, co potwierdził w lokalnej stacji radiowej prezes klubu i jest to piękny prezent dla fanów siatkówki w Perugii ;)
http://www.volleyball.it/notizie.asp?n=81530&l=0
Nektar
Posty: 58
Rejestracja: 7 maja 2014, o 18:31
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Nektar »

Edyta pisze:To chyba mamy kolego inne translatory google ;) Mój mi mówi, że Alex podpisał na 3 lata, co potwierdził w lokalnej stacji radiowej prezes klubu i jest to piękny prezent dla fanów siatkówki w Perugii ;)
http://www.volleyball.it/notizie.asp?n=81530&l=0
Nie ma mowy, post tego gostka z 7 maja, z dzisiaj. Mentre Perugia sta cercando di convincere Atanasijevic a firmare un contratto triennale che ha pronto sul tavolo da settimane. <- Perugia próbuje przekonać Atanasijevic podpisać trzyletni kontrakt, który ma gotowe na stole przez kilka tygodni.
Jeśli dla ciebie próbuje przekonać to jest podpisanie to gratuluje. :]
Gdzie tu mowa u tego gostka o jakimś Łasko i Winiarskim że nie wystąpią u nas w lidze w przysżłym sezonie? :]
Co niektórzy to chyba próbują zabarwić na własną korzyść nie wspominając o najważniejszych sprawach.
Nie każdy da sobie wcisnąć kity. 8-) Jest od tego google translator, ciemnym narodem to nie jesteśmy. :D
Niby dlaczego w ogóle miałby ten gostek interesowac sie polskimi graczami, którzy przyjdą bądź nie przyjdą? Przeciez on sie zajmuje graczami włoskiej ligi, którzy mają przyjść do Polski bądź odwrotnie. Co go miałby interesować Winiarski, który miałby nie przyjść do Skry tylko Thiago Alves?
Nektar
Posty: 58
Rejestracja: 7 maja 2014, o 18:31
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Nektar »

Koso pisze:O transferach wie się często dużo wcześniej niż to potwierdzają kluby. Przykładowo o Żurku było wiadomo z 1.5 tyg. wcześniej a Resovia pisze, że będzie niespodzianka i wieczorem ogłasza nowego libero, o którym każdy wiedział dużo wcześniej.

Jeszcze wracając do Atana do jakby podpisał na 3 lata w Perugii to dla mnie strata czasu. Rok to może jeszcze, ale on już musi przejść do takiej Maceraty czy gdzieś.
Tym bardziej, że nie ma mowy o żadnym podpisaniu. Wystarczy wkleić powyższy cytat o próbach przekonaniu go do google translate i każdemu wyskoczy. Od namawiania, próbowania do podpisania jeszcze długa droga. :]
Edyta

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Edyta »

Nektar pisze:
Edyta pisze:To chyba mamy kolego inne translatory google ;) Mój mi mówi, że Alex podpisał na 3 lata, co potwierdził w lokalnej stacji radiowej prezes klubu i jest to piękny prezent dla fanów siatkówki w Perugii ;)
http://www.volleyball.it/notizie.asp?n=81530&l=0
Nie ma mowy, post tego gostka z 7 maja, z dzisiaj. Mentre Perugia sta cercando di convincere Atanasijevic a firmare un contratto triennale che ha pronto sul tavolo da settimane. <- Perugia próbuje przekonać Atanasijevic podpisać trzyletni kontrakt, który ma gotowe na stole przez kilka tygodni.
Jeśli dla ciebie próbuje przekonać to jest podpisanie to gratuluje. :]
Nie wiem, gdzie widzisz te słowa, które przytaczasz. Treść tej notki jest zupełnie inna. Nikt nikogo nie próbuje do niczego przekonać, Atanasijević podpisał kontrakt na 3 lata.
Nektar
Posty: 58
Rejestracja: 7 maja 2014, o 18:31
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Nektar »

Edyta pisze:
Nektar pisze:
Edyta pisze:To chyba mamy kolego inne translatory google ;) Mój mi mówi, że Alex podpisał na 3 lata, co potwierdził w lokalnej stacji radiowej prezes klubu i jest to piękny prezent dla fanów siatkówki w Perugii ;)
http://www.volleyball.it/notizie.asp?n=81530&l=0
Nie ma mowy, post tego gostka z 7 maja, z dzisiaj. Mentre Perugia sta cercando di convincere Atanasijevic a firmare un contratto triennale che ha pronto sul tavolo da settimane. <- Perugia próbuje przekonać Atanasijevic podpisać trzyletni kontrakt, który ma gotowe na stole przez kilka tygodni.
Jeśli dla ciebie próbuje przekonać to jest podpisanie to gratuluje. :]
Nie wiem, gdzie widzisz te słowa, które przytaczasz. Treść tej notki jest zupełnie inna. Nikt nikogo nie próbuje do niczego przekonać, Atanasijević podpisał kontrakt na 3 lata.
Ja cytuję post z dzisiaj tego Pisaniego o próbach.
Zapytam też się gdzie jest post u tego gostka o Winiarskim i Łasko, Anastasim i Thiago? :]
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: kanap »

Jak Edyta nie napisała informacji dla WorldofVolley to tam jest identyczny tekst tylko po angielsku że w radiu prezes powiedział iż Atanasjević podpisał 3 letni kontrakt. TUTAJ
Ponadto posługując się stroną włoską na niej jest tzw mercato i przy zespole Perugii Atanasjevic jest wpisany jako zawodnik na przyszły sezon do składu. :]
na stronie volley movies jakiś user podał, że 3 letnia umowa Atanasjevica z klubem opiewa na kwotę 1,2 miliona euro.
Z włoskiego podwórka o polskich transferach bujda na resorach Kurek łączony z Resovią TUTAJ
Ostatnio zmieniony 7 maja 2014, o 19:16 przez kanap, łącznie zmieniany 1 raz.
Nektar
Posty: 58
Rejestracja: 7 maja 2014, o 18:31
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Nektar »

BadTrue pisze:
Nektar pisze: Ja cytuję post z dzisiaj tego Pisaniego o próbach.
Zapytam też się gdzie jest post u tego gostka o Winiarskim i Łasko, Anastasim i Thiago? :]
Trzeba potrafić wybrać posty realne i mniej realne, sami użytkownicy chcieli żeby była większa swoboda pisania o transferach więc proszę. Jak to zawsze bywa w okienku transferowym pojawiają się użytkownicy którzy piszą różne fantazje....niestety.

P.S. Atanasijevic podpisał 3 letni kontrakt i to jest fakt.
Jeśli ten swięty Pasini kłamie i już podpisał to Atan w niezłe bagno się wkopał. Zespół bez perspektyw, pewnie serbska kolonia go skłoniła do pozostania, nie ma to jak trzymac się sentymentów w sporcie, u nas niestety też jest to spotykane.
A więc tak stamtąd oprócz odejścia Simona do Rosji jest jeszcze wzmianka o Grbicu w Cuneo. Kolejny błąd jeśli ten klub aspiruje na wygranie ligi i wstąpienie na przyszły sezon do LM. Zawodnik wiekowy i nasz Guma, niby stare dobre wino ale potrzebuje w miarę dobrego zmiennika.
Co do naszych transferów apropo Łaski czy Winiara nie ma tam ani słówka. Wiadomo, o Kurku tylko muszą napisać, bo to zawodnik który przynależy do jednego z ich klubu, więc jeśli rozmawia z Resovią to zawsze jest zagrożenie odejścia, a szczególnie po tym jak Zaystev wrócił do swojego kraju.
Bazinga
Posty: 602
Rejestracja: 4 maja 2012, o 16:39
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Bazinga »

Nektar pisze:Atanasijevic niczego nie podpisał w Perugii, kontrakt leży na biurku od kilku tygodni.
no ta volleyball.it klamie i sieje dezinformacje czysto "for fun".
PERUGIA - Atanasijevic has signed another three-year contract with Sir Perugia. And 'this is what Sirci patron has stated publicly at a local radio station.
zupa93
Posty: 540
Rejestracja: 1 maja 2011, o 14:49
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: zupa93 »

ten zespół bez perspektyw niedawno zajął 2 miejsce we włoskiej lidze, po niejednostronnym boju z Maceratą
wg http://www.volleyball.it/mercato.asp będzie rozgrywał tam w przyszłym sezonie De Cecco, pewnie on też wybrał klub z sentymentu, mimo że nie ma żadnych perspektyw
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: compact »

Patrz, a rok temu Pasini jako pierwszy podawał, że Uriarte i Conte zagrają w Skrze, chociaż jeden grał w Argentynie, a drugi w Rosji. On wrzuca absolutnie każdą zasłyszaną plotkę i dlatego ma taka opinię i niską skuteczność, chociaż czasami naturalnie trafia.
Nektar
Posty: 58
Rejestracja: 7 maja 2014, o 18:31
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Nektar »

Bazinga pisze:
Nektar pisze:Atanasijevic niczego nie podpisał w Perugii, kontrakt leży na biurku od kilku tygodni.
no ta volleyball.it klamie i sieje dezinformacje czysto "for fun".
PERUGIA - Atanasijevic has signed another three-year contract with Sir Perugia. And 'this is what Sirci patron has stated publicly at a local radio station.
Dobrze, niech im będzie podpisał, jego sprawa. To była także moja próba sprawdzenia tu co niektórych, nie wiem dlaczego jeśli ktoś wypisuje kompletne bzdury, których ten gostek nawet nie wspomniał słówkiem o Łasko czy Winiarze to nikt go nie utemperuje, jeśli chodzi o nasze transfery, od czego tutaj są niektórzy wielcy znawcy siatkówki? Zajmowania się tym co nie trzeba?
Nektar
Posty: 58
Rejestracja: 7 maja 2014, o 18:31
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Nektar »

zupa93 pisze:ten zespół bez perspektyw niedawno zajął 2 miejsce we włoskiej lidze, po niejednostronnym boju z Maceratą
wg http://www.volleyball.it/mercato.asp będzie rozgrywał tam w przyszłym sezonie De Cecco, pewnie on też wybrał klub z sentymentu, mimo że nie ma żadnych perspektyw
Czy De Cecco został potwierdzony? De Cecco też miał byc, w Zaksie. :] Zespół gdzie Atanasijevic jak opadnie będzie leżał w ofensywie, jak widać Alex woli sam dominować, co kto woli.
zupa93
Posty: 540
Rejestracja: 1 maja 2011, o 14:49
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: zupa93 »

a skąd w ogóle wiesz jak ten zespół będzie wyglądał w przyszłym sezonie, przypominam, że okienko transferowe się dopiero rozpoczęło

NIe ma potwierdzenia De Cecco, wyraźnie napisałem źródło jakim w tym przypadku się sugeruję
Nektar
Posty: 58
Rejestracja: 7 maja 2014, o 18:31
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: Nektar »

zupa93 pisze:a skąd w ogóle wiesz jak ten zespół będzie wyglądał w przyszłym sezonie, przypominam, że okienko transferowe się dopiero rozpoczęło

NIe ma potwierdzenia De Cecco, wyraźnie napisałem źródło jakim w tym przypadku się sugeruję
Jeśli argumentujesz, że ten zespół jest wiele wart poprzez pisanie, że interesują się De Cecco no to sorry... :]
A jakieś inne argumenty? Bo ja ich dalej nie widzę. Dopóki Atanasijevic coś walczył to cały zespół grał w finałach, a jak się podpalił to cała ofensywa kwiczała. On sam jest jedynym wybawicielem tego klubu i aż.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Transfery 2014/2015

Post autor: compact »

Przecież jakby tam przyszedł chociaż niezły rozgrywający i ktoś żwawszy za Vujevica, to medal LM powinni zrobić.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Serie A1 - Transfery 2014/15

Post autor: weary_skier »

Tutaj piszeym o transferach w Serie A
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Serie A1 - Transfery 2014/15

Post autor: compact »

Ta Perugia to trochę jest jak Korona Kielce. Walka, walka, charakter i walka. Banda świrów, auuu...
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Serie A1 - Transfery 2014/15

Post autor: Skrzypek »

Nikola Grbić trenerem Sir Safety! Jestem ciekaw ilu śmiałków głosi, że to fatalny pomysł, ponieważ Grbić nie ma żadnego doświadczenia... W Polsce byłoby ich pełno, co pokazał miniony rok.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Serie A1 - Transfery 2014/15

Post autor: kalosz »

Grbić będzie "tylko" trenerem czy będzie też grał?
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A1 - Transfery 2014/15

Post autor: Guilder »

Skrzypek pisze:Nikola Grbić trenerem Sir Safety! Jestem ciekaw ilu śmiałków głosi, że to fatalny pomysł, ponieważ Grbić nie ma żadnego doświadczenia... W Polsce byłoby ich pełno, co pokazał miniony rok.
Gdyby to był mój klub, to nad zmianą Kovac -> Grbic bardzo mocno bym ubolewał. Ale może Perugia będzie miała szczęście. Jest to jednak ryzyko dokładnie takie samo jak casus Antigi u nas (no, może trochę mniejsze, bo jednak u nas relacja oczekiwań do potencjału jest nieporównywalnie większa niż w Perugii).
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Serie A1 - Transfery 2014/15

Post autor: sb.slav »

Skrzypek pisze:Nikola Grbić trenerem Sir Safety! Jestem ciekaw ilu śmiałków głosi, że to fatalny pomysł, ponieważ Grbić nie ma żadnego doświadczenia... W Polsce byłoby ich pełno, co pokazał miniony rok.
Ja i to bez żadnej żenady. Nawiązujesz do Falasci, którego zespół zdobył w tym sezonie MP? I to ma niby świadczyć, że się sprawdził?

Jeśli tak, to ty jesteś bardzo śmiały w ocenach zawodników zaczynających karierę szkoleniową od prowadzenia samograja i zdania, że postawa takiego zespołu to ich zasługa :]
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Serie A1 - Transfery 2014/15

Post autor: weary_skier »

Skra na pewno nie była samograjem, ale na rozliczenie Falaski przyjdzie czas.
Po pierwszym sezonie Kowal też był bogiem.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Serie A1 - Transfery 2014/15

Post autor: Szampon093 »

weary_skier pisze:Skra na pewno nie była samograjem, ale na rozliczenie Falaski przyjdzie czas.
Po pierwszym sezonie Kowal też był bogiem.
Mysle, ze nie ma co porownywac gry Skry do Rzeszowa w pierwszych sezonach gdy obejowali zespoly odpowiednio Kowal i Falasca.. Calkiem inna polityka, relacje, kompletnie inna rzecz.. Nikt nie mowil, ze Falasca to Bóg, taka atmosfere w zespol jak wprowadził Miguel.. On był w wielu momentach dobry kumplem co jak widac przynioslo skutek :)
Awatar użytkownika
Marquss
Posty: 354
Rejestracja: 5 paź 2013, o 12:37
Płeć: M

Re: Serie A1 - Transfery 2014/15

Post autor: Marquss »

moze mi ktos napisac dlaczego Simon gral w Al-Rayyan? :D
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Serie A1 - Transfery 2014/15

Post autor: VernonRoche »

Marquss pisze:moze mi ktos napisac dlaczego Simon gral w Al-Rayyan? :D

Bo dostał odpowiednio wysoki czek.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Serie A1 - Transfery 2014/15

Post autor: Szampon093 »

Jakub Bednaruk na TT :)
,,Cholera . De Cecco w Perugii . Kolejny nie chciał chwilkę poczekać"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”