Serie A mężczyzn 21/22

Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Tharaster »

Jak gra jeden Kazijski - 29 punktów, a reszta skrzydłowych robi okolice 30% w ataku, to tak się wygrać nie da. Lube łyknie to u siebie, bo Trento niczym nadzwyczajnym nie osiągnęło tej przewagi, to bardziej Lube dziadowało. Dla mnie przykro, bo ta klątwa Lube już mnie trzyma od 6 lat (nie liczę kupionego KMŚ w 2019) i nic istotnego z nimi Trento nie wygrało od tego czasu.
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Szary Wilk »

Jeśli ktokolwiek ma wygrać Modenie ten mecz, to właśnie Ngapeth swoimi zagraniami
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Dziwne meczyki.

Trentino - aczkolwiek może to bias, bo zagrali kiepsko - słabo wygladała fizycznie minus Kazijski (tzn. młodzi Włosi). Nic nie zagrała Civitanova, a wygrała, będą mogli psuć sobie w brodę jeśli odpadną (a w sumie większą szansą jest, że odpadną). Lucarelli może jednak zapracuje sobie na nowy kontrakt.

Modena to już epicko zmarnowała okazję, mam nadzieję, że Lealowi po prostu zabrakło rytmu meczowego, każdy z osobna i wszyscy razem zawiedli.

Jak będzie Civitanova-Perugia po raz 89, to ja sobie robię przerwę.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Tharaster »

No to są jaja, żeby - z całym szacunkiem dla wielkiego mistrza - dziadek bronił się jedyny na boisku po stronie Trentino. To już zresztą nie pierwszy sezon, że oni nie dojeżdżają na play off. Zmienił im się fizjoterapeuta a i tak jest to samo. Probierz dzisiaj ponownie wjeżdża
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: ciorny17 »

Perugia 20 bloków. Ngapeth dostał 9 czap. Fatalna Modena na zagrywce.

Ogólnie mecz na takim sobie poziomie. Cos czuje w kościach że Lube Perugia przyjdzie nam oglądać w finale.
Kłamca.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Tharaster »

Tak jak wyżej pisałem, nie rozpieszczają nas sportowo playoffy tutaj, czy w PlusLidze. Chwiejna dyspozycja każdego teamu. Ale chociaż emocji nie brakuje, a o to chyba też między innymi chodzi w sporcie :P. Podziwiam twój optyizm Wysoki, że Lube to wypuści. Jak dla mnie Trentino nic szczególnego nie gra od samego początku tej serii i jedzie na weteranie. W Lube już widać zwyżkę formę u każdego.
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 766
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: jimiq »

ciorny17 pisze: 24 kwie 2022, o 20:10 Perugia 20 bloków. Ngapeth dostał 9 czap. Fatalna Modena na zagrywce.

Ogólnie mecz na takim sobie poziomie. Cos czuje w kościach że Lube Perugia przyjdzie nam oglądać w finale.
Taa przypilnowali Ngapetha nieźle.
Jak dla mnie to jest pokłosie ekip które mają bardzo wyraźnego jednego lidera. Jeśli jemu nie idzie to ciężko lub wcale nie idzie całej drużynie.
Lider jest niezbędny wiadomo ale czasem trzeba go odciążyć a to nie zawsze wychodzi. W Perugii z Leonem też tak jest.
I tu kamyczek do trenerów, mało który trener ma pomysł na takie sytuacje.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Orduna »

Tharaster pisze: 24 kwie 2022, o 20:05 No to są jaja, żeby - z całym szacunkiem dla wielkiego mistrza - dziadek bronił się jedyny na boisku po stronie Trentino. To już zresztą nie pierwszy sezon, że oni nie dojeżdżają na play off. Zmienił im się fizjoterapeuta a i tak jest to samo. Probierz dzisiaj ponownie wjeżdża
Pisałem ponad tydzień temu, że Trentino niczym się nie broni to się na mnie rzucili ;)
buzinga
Posty: 1205
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: buzinga »

Orduna pisze: 25 kwie 2022, o 08:12 Pisałem ponad tydzień temu, że Trentino niczym się nie broni to się na mnie rzucili ;)
Bo Trento bardziej przejechało 1/2 LM na słabości Perugii, a teraz wygrało dwa mecze z dołującym Lube. Civitanova zaczęła się ogarniać i sytuacja w serii odwróciła się. Nie wierzę w awans Itasu do finału. Prędzej Modena wyeliminuje zespół Leona. W sumie wczoraj już tak dużo nie brakowało.

Mam tylko takie pytanie, orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja kadrowa Gabiego Garcii? Gra dla Dominikany czy będzie zmieniał licencje i zagra u Jankesów?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

O Garcii było pisane w temacie USA w innym dziale.

Civitanova wczoraj zagrała przeciętnie (no, może solidnie), ale padł Michieletto.
buzinga
Posty: 1205
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: buzinga »

WysokiPortorykanczyk pisze: 25 kwie 2022, o 11:13 O Garcii było pisane w temacie USA w innym dziale.

Civitanova wczoraj zagrała przeciętnie (no, może solidnie), ale padł Michieletto.
No przeciętnie, ale to dalej poprawa w stosunku do tego co było wcześniej i tyle zapewne wystarczy do wygrania serii.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Tharaster »

Ciężko się czymś bronić, jak słabo wyglądasz fizycznie. Poprzednie mecze to nie był żaden przypadek w ich wykonaniu. No ale jak ktoś sobie włączy jeden mecz na pół roku i później wygłasza takie a nie inne teorie, na podstawie jednego meczu, to słusznie jest atakowany.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: ciorny17 »

Michieletto w całej półfinałowej rywalizacji w ataku wygląda bardzo przeciętnie (1. mecz 40%, 2. mecz 38%, 3. mecz 32%, 4. mecz 31%), ale za to w przyjęciu w tych dwóch pierwszych się trzymał bo odpowiednio 83% i 75% pozytywnego, a w dwóch kolejnych 31% i co prawda 58% ale z 3 błędami. Ogólnie fizycznie całe Trentino w tych dwóch meczach wygląda słabo. Tam poza D'Heerem to nie ma zmienników, bo Pinali to jest z doskoku, a Cavuto to proszę Was.
Kłamca.
buzinga
Posty: 1205
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: buzinga »

Tharaster pisze: 25 kwie 2022, o 12:11 Ciężko się czymś bronić, jak słabo wyglądasz fizycznie. Poprzednie mecze to nie był żaden przypadek w ich wykonaniu. No ale jak ktoś sobie włączy jeden mecz na pół roku i później wygłasza takie a nie inne teorie, na podstawie jednego meczu, to słusznie jest atakowany.
Oczywiście, że nie był przypadek. Trento awansowało do finału LM i walczy o finał z Civitanovą, bo na to w pełni zasłużyło. Tylko te ochy i achy nad nimi to była lekka przesada. Moim zdaniem bardziej skorzystali na tym, że zardzewiała Perugia i Lube prawie cały sezon trapią różne problemy. Przyznam szczerze, że w sumie nawet chciałbym, żeby Itas awansował do finału tyle tylko, że będzie o to bardzo trudno, niestety.
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 766
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: jimiq »

buzinga pisze: 25 kwie 2022, o 12:45
Tharaster pisze: 25 kwie 2022, o 12:11 Ciężko się czymś bronić, jak słabo wyglądasz fizycznie. Poprzednie mecze to nie był żaden przypadek w ich wykonaniu. No ale jak ktoś sobie włączy jeden mecz na pół roku i później wygłasza takie a nie inne teorie, na podstawie jednego meczu, to słusznie jest atakowany.
Oczywiście, że nie był przypadek. Trento awansowało do finału LM i walczy o finał z Civitanovą, bo na to w pełni zasłużyło. Tylko te ochy i achy nad nimi to była lekka przesada. Moim zdaniem bardziej skorzystali na tym, że zardzewiała Perugia i Lube prawie cały sezon trapią różne problemy. Przyznam szczerze, że w sumie nawet chciałbym, żeby Itas awansował do finału tyle tylko, że będzie o to bardzo trudno, niestety.
z całą pewnością się postawią (w sensie Trento) a już na pewno Matej, ale Lube zwyżkuje i to mocno widać.
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 766
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: jimiq »

lukecik pisze: 24 kwie 2022, o 17:14 A jednak coś mam.

Modena-Perugia
https://live.qq.com/10156796

trentino Lube
https://live.qq.com/10028556
Cześć kolego,
Czy moze masz wiedzę aby na tych stronkach byłaby tranmsision...
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 766
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: jimiq »

jimiq pisze: 27 kwie 2022, o 17:33
lukecik pisze: 24 kwie 2022, o 17:14 A jednak coś mam.

Modena-Perugia
https://live.qq.com/10156796

trentino Lube
https://live.qq.com/10028556
Cześć kolego,
Czy moze masz wiedzę aby na tych stronkach byłaby tranmsision...
Pytam dlatego bo znaleźć na tej stronie coś lub zadać pytanie w tych krzakach to mnie przerasta
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: ciorny17 »

Z Lealem w kwadracie zaczyna Giani
Kłamca.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: lukecik »

jimiq pisze: 27 kwie 2022, o 17:55
Pytam dlatego bo znaleźć na tej stronie coś lub zadać pytanie w tych krzakach to mnie przerasta
Oba linki nadal działają, w żadne krzaczki klikać nie trzeba. :)
Awatar użytkownika
aston03
Posty: 94
Rejestracja: 17 gru 2019, o 18:03
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: aston03 »

Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Pawel9221 »

Ten sezon pokazuje jak daleko ma lige wloska polsat. Ja Rozumiem, ze nie puszczali po 2-3 mecze kolejki, ale na litosc sa polfinaly arcyciekawe i to jeszcze 5 mecze a polsat nawet na stronie internetowej nie raczy puscic…
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: ciorny17 »

Nie ma Leona. Przede wszystkim w przyjęciu: 2 freeballe i wpuszczona. Gianelli tez nie pomaga.
Kłamca.
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 766
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: jimiq »

aston03 pisze: 27 kwie 2022, o 19:32 Hej
Perugia-Modena: https://m.live.qq.com/10041521

Lube-Trentino: https://m.live.qq.com/10156796
dzięki kolego
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: ciorny17 »

Nadrabia nieskuteczność w ataku swoją zagrywką Nimir.
Kłamca.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Papito13 »

Civitanova z GGF i Kovarem wraca do gry w czwartym secie.
A Modena pod ścianą, ale gra z van Garderenem.

Edit: Perugia już sobie tego odebrać nie da. Leal na boisku się nie pojawił, a teraz jest już za późno.
Edit 2: No i Perugia w finale. Coś czuję powtórkę z rozrywki i finał Lube vs Perugia.
Edit3: No i znowu ten sam finał, "Dread it. Run from it. Perugia vs Lube final still arrives"
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2022, o 21:51 przez Papito13, łącznie zmieniany 1 raz.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

WysokiPortorykanczyk pisze: 24 kwie 2022, o 19:53 Jak będzie Civitanova-Perugia po raz 89, to ja sobie robię przerwę.
ah kupa znowu idziemy.

Na oparach Trentino, najwiecej meczów w sezonie ze wszystkich klubów robi swoje. Finały chyba odpuszczę.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Lucarelli »

Koniec końców oliwa okazała się sprawiedliwa, dwa najlepsze zespoły w przekroju całego sezonu zagrają o mistrzostwo.
Perugia faworytem dla mnie, podnieśli jakość swojej gry w przeciągu serii z Modeną i Leon wygląda coraz lepiej.
ptrlnd
Posty: 318
Rejestracja: 20 mar 2021, o 10:13
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: ptrlnd »

Kosmita Simon po raz kolejny niesie na barkach Lube do finału. Jestem bardzo ciekaw jak bez niego będzie funkcjonować ta drużyna. Mimo wszystko chyba jednak złoto dla Perugii.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Tharaster »

Czas sobie zrobić przerwe z tą ligą, znowu to samo. Ch.. z tą dyscypliną
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 21/22

Post autor: Szary Wilk »

Nudna ta Serie A już, ale może w końcu Perugia coś wygra :D W zeszłym roku Sirci stwierdził, że "Semeniuk nie jest gotowy na Serie A :] ", ciekawe co teraz powie. Mają ci Włosi naprawdę słabe rozeznanie, albo manię wielkości.

W finale zdecydowanym faworytem będzie Perugia i obstawiam, że nie będą mieć większych problemów. I może lepiej, że Lube w przyszłym roku zagra w Lidze Mistrzów, bo według przecieków, które się pojawiają na tym forum, to jednak czekają ich spore przetasowania, odmłodzenie składu i jednak trochę mniejszy potencjał (?), jeśli spełnią się niektóre plotki, oczywiście.


PS - Przed sezonem pisałem, że Serie A jest nudna, bo ciągle jest to samo, to zostałem zjedzony. Podobnie jak zjedliście mnie, kiedy napisałem w meczu Warszawa-Modena, że Grobelny to się nie nadaje na duże granie na dłuższą metę, bo nie ten kaliber (niefortunnie, bo zagrał wtedy bardzo dobrze), a teraz też już widzę inne nastroje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”