Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: Italiano »

Superliga

Zenit Kazań
R: Ball, Babeshin
A: Michajłow, Czeremisin
P: Tietiuchin, Szpilew, Pantelejmonenko, Priddy
Ś: Abrosimow, Apalikow, Jegorczew
L: Babiczew, Obmoczajew

Lokomotiw - Biełgorie Biełgorod

R: Sintini, Bagriej
A: Żigałow, Fomienko, Dinejkin
P: Chtiej, Biriukow, Kosariew, Ilinykh
Ś: Spajic, Muserskij, Syczew, Smolyar
L: Okunev, Kashitzin

Dynamo Moskwa

R: Grankin, Zajvew
A: Krugłow, Jakowlew
P: Dante, Veres, Markin, Korniejew
Ś: Szczerbinin, Kazakow, Ostapienko, Shestak
L: Bragin, Stiepanian

Lokomotiw Nowosybirsk

R: Butko, Zubkow
A: Pavlov, Voronkov
P: Sammelvuo, Leonenko, Shakirov, Dubrovin
Ś: Raymaekers, Ashev, Anoykin
L: Mitkov, Komarov

Fakieł Nowy Urengoj

R: Hansen, Zhloba
A: Bakun, Beketov
P: Kulikovsky, Krasikov, Sivozhelez, Buts
Ś: Kritsky, Astshenkov, Rossamakhin, Mastyuk
L: Sokolov, Lipezin

Iskra Odincowo

R: Makarov, Lesik
A: Schops, Mysin
P: Samica, Abramov, Spiridonov,Kalinin, Susanin
Ś: Bogomolow, Kuleszow,Rohyn
L: Werbow

Jarosławicz Jarosław

R: Chamuckich, Archipow
A: Połtawskij, Klimkin
P: Titch, Janic, Simeonov, Kindinov, Zhurov
Ś: Pyatak, Kozlov, A. Ivanov
L: Kirichenko

Gazprom Surgut

R: Kobzar, A. Khabibulin
A: Nosenko
P: Szupelow, Betsuzhev, Boyarchuk, Rodichev, Sedykh
Ś: Kadziewicz, Gutsalyuk, Parkhomchuk, Tsibran
L: Gushin, Martyniuk

Ural Ufa

R: Samosnychev, Garkushenko
A: Maksimov, Stanley
P: Kromm, Bowduj, Daniłow, Botin, Korshunov
Ś: Samojlenko, Afinogenov, Volvich
L: Jermakow

Dynamo Kaliningrad

R: Suxho, Ignatiew
A: Tkaczenko, Tereshin, Ahmed Salah
P: Zhilin, Eremin, Lekomtsev, Platonov
Ś: Tretiakov, Proskurnyam, Mosov, Krivets
L: Kovyryaev, Sidenko

Dynamo Krasnodar
R: Uszakow, Shulgin
A: Rivaldo, Nortenko
P: Latyshev, Cleber, Mochalov, Mosolkin, Olifer
Ś: Choroszew, Kuzniecow, Ezhov
L: Maximow, Janutow

Kuzbass Kemerovo

R: D.Bagriej, Bardok
A: Moroz, Baranov
P: Andrae, Melnik, Zinko, Khritsuk
Ś: Lee, Poroszin, Istbitskiy, Sherbakov
L: Galatovym, Jewdoszenko

Źr.: volleyballl.it


1 Dinamo Moskwa 2 6
2 Lokomotiv Nowosybirsk 2 6
3 Lokomotiv Biełgorod 2 6
4 Zenit Kazań 2 5
5 Fakieł Nowy Urengoj 2 3
6 Dinamo Krasnodar 2 3
7 Gazprom-Jugra Surgut 2 3
8 Kuzbass Kemerowo 2 2
9 Dinamo-Jantar Kaliningrad 2 1
10 Ural Ufa 2 1
11 Iskra Odińcowo 2 0
12 Jarosławicz Jarosław 2 0

W walce o mistrzostwo powinny w tym roku liczyć się drużyny z Moskwy, Biełgorodu, Kazania i Odincowa. Wydaje mi się, że Kazań ponownie nie odnajdzie konkurencji, a pozostałe wymienione przeze mnie drużyny stoczą wyrównany bój o drugą lokatę premiowanę występami w Lidze Mistrzów.

Statystyki Łukasza Kadziewicza z przegranego (2-3) spotkania z Kuzbasseem Kemerowo - 9 punktów (4-12 z ataku, 5 blokiem).

Statystyki Łukasza Kadziewicza z drugiego meczu Gazpromu, zwycięskiego 3-2 z ekipą Stanley'a, Uralem Ufą - 13 punktów (7/8 z ataku, 5 blokiem, jeden zagrywką).
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Za nami dwie ligowe kolejki w Rosji. Zwraca uwage słaby początek Iskry która przecież ma skład upoważniający ją do walki o medale a tymczasem jak narazie ma na koncie dwie porażki z Dynamem Moskwa i Nowosybirskiem i zero punktów. Nie wiem co za tym stoi ze tak słabo zaczeli lige podopieczni R.Santiliego, jeszcze porażke z Dynamem mozna było wkalkulować ale z przezywającym kłopoty finansowe Lokomotiwem to raczej nie powinni przegrać. Być może to przez kłopoty zdrowotne bo przecież przed i w trakcie mundialu kontuzje mieli podstawowi przyjmujący Iskry P.Abramov i G.Samica.
osnazfsb

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: osnazfsb »

Nie biore udziału w dyskusji na temat Superligi bo nie mam zapału dr Judyma który ma Dreamer w wklejaniu ciekawostek z ligi brazylijskiej a podyskutowac to tu raczej nie podyskutuje o tej lidze ale to wkleje bo moze niektórzy beda zainteresowani:

Mecz gwiazd rosyjskiej Superligi w sezonie 2010/2011 odbędzie się w Kemerowie, gdzie planuje się otwarcie nowej hali sportowej.


Federacja kontynuuje politykę rozszerzenia geografii meczów tego rodzaju. Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie "Match of the Stars" odbył się w Jekaterynburgu (i zespoł gwiazd z zagranicy po raz pierwszy w historii Star Game, pokonał Rosjan - 3:2), a rok wcześniej - w Surgucie

Podobnie jak w ubiegłym sezonie, w formacie "Star Game" są zaplanowane dwa dni. Termin - 21-22 stycznia.

Zrodło volley.ru/volleyservice tłumaczenie własne
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

W drużynie gwiazd zagranicznych pewnie zagra Ł.Kadziewicz bo jeśli dobrze licze to jest jednym z trzech zagranicznych środkowych grających w tym sezonie w lidze rosyjskiej.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: adi_tiger »

jest mi w stanie ktoś powiedzięć gdzie powędrował Salparov?
Bardzo się zdziwiłem kiedy nie zobaczyłem go w KMŚ w druzynie Dynama.
osnazfsb

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: osnazfsb »

Gra w CSKA Sofia. Bez urazy ale to mozna przez googla w 2 sekundy znalezc

W klubie na libero graja na przemian Stepanian i Bragin osobiscie wole tego drugiego
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: adi_tiger »

umiem korzystać z googla, i tam na większości stron Salparov gra nadal w Moskwie.

Także dziękuje bardzo za info
osnazfsb

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: osnazfsb »

Dla zainteresowanych:

24 grudnia, w piątek

15.25. Lokomotiv HC - Zenit. Puchar Rosji. Men. "Final Four" w Nowosybirsku. Półfinału. ROSJA 2. Transmisja na żywo.

15.30 (13.30 w Polsce). Lokomotiv HC - Zenit. Puchar Rosji. Men. "Final Four" w Nowosybirsku. Półfinału. SPORTBOX.RU. Transmisja na żywo.

17.25. Dynamo Moskwa - Lokomotiv-Belogore. Puchar Rosji. Men. "Final Four" w Nowosybirsku. Półfinału. ROSJA 2. Transmisja na żywo.

17.30.(15;30 w Polsce) Dynamo Moskwa - Lokomotiv-Belogore. Puchar Rosji. Men. "Final Four" w Nowosybirsku. Półfinału. SPORTBOX.RU. Transmisja na żywo.


***

25 grudnia, sobota

14.25. Puchar Rosji. Men. "Final Four" w Nowosybirsku. Final. ROSJA 2. Transmisja na żywo.

14.25. (12;25 w Polsce)Puchar Rosji. Men. "Final Four" w Nowosybirsku. Final. SPORTBOX.RU. Transmisja na żywo.




Start transmisji czasu wszędzie wskazany Moskwie. Czyli 2 godziny do przodu!!!!!
Platforma to http://news.sportbox.ru/
Zmiany są możliwe.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: Mateusz1993 »

Moim osobistym faworytem do wygrania Pucharu jest Lokomotiv Biełgorod.
Może nawet i calej ligi jednak to na dłuższą metę i różne rzeczy mogą się jeszcze wydarzyć.
osnazfsb

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: osnazfsb »

Ja bym powiedział ze jednak Kazan przewaga na rozegraniu, przewaga na młocie chyba jednak przewaga na przyjeciu choc Biełgorod troche przypomina Skre w mocy rezerwowych przyjmujacych, na srodku raczej przewage ma Lokomotiw, na ławce trenerskiej raczej Zenit na libero Obmochaev jest bardzo utalentowany wiec tez raczej Zenit
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Zenit nawet nie wszedł do finału Pucharu Rosji bo dzisiaj przegrał 0:3 z Lokomotiwem Nowosibirsk. Przeciętny kibic patrząc na składy obu drużyn może uznać ten wynik za ogromną sensacje ale patrząc na to jak sie prezentuje w tym sezonie drużyna Nowosibirska to ten rezultat wcale nie powinien aż tak bardzo dziwić wszak to właśnie Lokomotiw jest aktualnym liderem ligi rosyjskiej a w ostatniej ligowej kolejce Nowosibiersk pokonał na wyjeździe 3:1.... Zenit Kazań.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: Mateusz1993 »

Loko zagrało bardzo dobrze w każym elemencie, świetny byl przede wszystkim Pawłow (atakujący z Loko nr 6), oraz współpraca Butki z środkowymi (zwłaszcza z belgiem Raymakersem), na koniec spotkania można było zobaczyć Leonenko show (przyjmujący z Loko) grał cały mecz dobrze, ale w końcowce popisał się 3-4 atakami w to samo miejsce- ciasny skos z lewego skrzydła gdzieś tak w 3 metr.

W drugim półfinale zawiodła mnie drużyna z Biełgorodu, liczylem na ich tryumf w całym pucharze.
Dynamie nalezy jednak oddać kapitalną postawę niemal w każdym elemencie.

Mimo porażki trenera Alekny, uważam iż nic lepszego Rosyjskiej Reprezentacji niż stanowisko selekcjonera tej kadry Władimira Alekny przydażyć się nie mogło.
Rosyjscy kibice niech mają nadzieję, że dostrzeże on taki zawodników jak Nikolay Leonenko, Pawłow, Ilynych czy Paweł Moroz.
ostry99
Posty: 281
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: ostry99 »

O Pawłowie pisałem już rok temu na tym forum. On ma przede wszystkim lepszą mentalność od Poltavskego i Mikhailova, umiejętności też dość spore i moim zdaniem powołanie mu się należy.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: Guilder »

Sam Mikhailov to chyba mentalności ani psychiki to nie ma w ogóle, bo jak na razie to w grze przypomina bardziej maszynę. :-) Cały czas na pełnych obrotach, i cały czas na bardzo wysokiej skuteczności z ogromnymi zdobyczami punktowymi.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
osnazfsb

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: osnazfsb »

Ja tylko przypomne ze Pavłov jest z pochodzenia Ukraincem i nie jestem przekonany czy chciałby grac w kadrze Rosji
Michajłow to cyborg zgadzam sie z Guilderem-porównuije go sobie z Wlazłym w jego wieku i chcoaz Wlazły tez był dobry to Maksim jest przynajmniej o klase lepszy i jesli ktos ma byc Miljkovicem młodego pokolenia to własnie on
Wstyd sie przyznac zareklamowałem mecze na forum a sam go w natłoku przygotowan wigilijnych nie obejrzałem bo po prostu zapomniałem. Ale na pewno bedzie gdzies do sciagniecia wiec nic straconego. Szkoda tylko ze w zeszłych latach mecz był zamieszczony jeszcze przez kilka dni a teraz go nie widze
Ramzi
Posty: 6
Rejestracja: 25 gru 2010, o 11:09
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: Ramzi »

Na stronie która podałeś, w dziale "siatkówka" sa do obejrzenia w całości powtórki obu półfinałów. Pytanie z mojej strony: czy stronka ta transmituje również mecze Superligi? Z góry dzięki za odpowiedź.
Co do wczorajszych rozstrzygnięc, mimo wszystko gładkie odpadnięcie Lokomotivu Bielgorod jest dla mnie zagadką, jako że śledziłem pilnie ich gry w Lidze Mistrzów i zespół ten w starciach z Treviso czy Fenerbahce miał w sobie coś z maszyny, znakomicie działajacego układu małych dobrze pracujących trybików. Tym bardziej z ciekawością obejrzę wczorajszy mecze i przekonam sie jak Dynamo, które łagodnie mówiac na mistrzostwach swiata nie błysnęło formą, znalazło wczoraj na Muserskiego i ekipę, receptę.
osnazfsb

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: osnazfsb »

A ja mam do was pytanie bo mnie pewna rzecz bulwersuje. Mianowicie to ze polscy kibice in gremio głosuja w ankietach które nie sa dla nich przeznaczone np na reprezentacja.net głosowali na najlepszego sportowca Białorusi (oczywiscie na Akhrema) a teraz wybieraja skłąd meczu gwiazd Superligi i głosuja na Kadzia. Mi sie to ie podoba bo to nie jest głosowanie dla polskich kibiców niech Polacy wybieraja skłąd meczu gwiazd Plusligi ale do innych głosowan niech sie nie wpieprzaja. No ale moze ja jestem nienormalny no ale jakis sens ma głosowanie osob któe w zyciu nie widziały ani jednego meczu tych rozgrywek. Za jakis czas gdy internet pojdzie jeszcze do przodu wprowadza bana na polskie IP i ja np moge na tym stracic mimo ze w tych ankietach z zasady nie biore udziału.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: Guilder »

To jest potwierdzone info, czy je sobie wywnioskowałeś, bo parę osób napisało, że zagłosowało? No bo nie sądzę, byś miał wgląd na ip z których głosowano. Poza tym: ilu obcokrajowców na pozycji środkowego gra w Superlidze? Z pewnych względów (m.in brak możliwości włączenia stron danych klubów po angielsku) nie byłem w stanie dotrzeć do wszystkich składów tych ekip (przejrzałem bodajże 8 i trafiłem tylko na Davida Lee i Kadziewicza), ale nie jest to pozycja, na którą się ściąga wielu zawodników do Rosji, bo jest najmocniejsza w tym narodzie. Wobec tego jeśli mecz gwiazd jest pomiędzy obcokrajowcami a krajowymi zawodnikami, to za wielu rywali Kadziewicz nie ma. A że jest postacią barwną, a przy tym dobrym zawodnikiem, to spokojnie miałby szansę się dostać bez domniemanej przez Ciebie pomocy polskich kibiców.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: Nagor »

Czym się różni rosyjski kibic Superligi od polskiego kibica Superligi? Jeśli mnie interesuje jakaś liga, śledzę ją, oglądam mecze to uważam, że mam prawo zagłosować w takiej ankiecie. Gdybym nie miał takiego prawa, to autor ankiety by się postarał, żebym nie głosował.
...
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Guilder pisze:ilu obcokrajowców na pozycji środkowego gra w Superlidze?
Trzech gra:
Ł.Kadziewicz (POL, Surgut)
D.Lee (USA, Kemerowo)
M.Raymaekers (BEL, Nowosibirsk)
więc jakiegoś wielkiego wyboru nie ma.Pisałem zresztą o tym chyba już wcześniej.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: KadrO »

Nagor pisze:Czym się różni rosyjski kibic Superligi od polskiego kibica Superligi? Jeśli mnie interesuje jakaś liga, śledzę ją, oglądam mecze to uważam, że mam prawo zagłosować w takiej ankiecie. Gdybym nie miał takiego prawa, to autor ankiety by się postarał, żebym nie głosował.
Zgoda.
Antonella Hard Core pisze:
Guilder pisze:ilu obcokrajowców na pozycji środkowego gra w Superlidze?
Trzech gra:
Ł.Kadziewicz (POL, Surgut)
D.Lee (USA, Kemerowo)
M.Raymaekers (BEL, Nowosibirsk)
więc jakiegoś wielkiego wyboru nie ma.Pisałem zresztą o tym chyba już wcześniej.
Co za różnica, jeśli tegoroczny MG dzieli się na Wschód i Zachód.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: Guilder »

KadrO pisze:(...)
Co za różnica, jeśli tegoroczny MG dzieli się na Wschód i Zachód.
Guilder pisze:(...)jeśli mecz gwiazd jest pomiędzy obcokrajowcami a krajowymi zawodnikami, to za wielu rywali Kadziewicz nie ma. (...)
Wobec tego faktu oczywiście mamy do czynienia z inną sytuacją. Nie zmienia to jednak faktu, że ewentualne wybranie Kadziewicza nie musi oznaczać wyłącznego wpływu polskich kibiców.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
PiotrS

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: PiotrS »

Guilder pisze:
KadrO pisze:(...)
Co za różnica, jeśli tegoroczny MG dzieli się na Wschód i Zachód.
Guilder pisze:(...)jeśli mecz gwiazd jest pomiędzy obcokrajowcami a krajowymi zawodnikami, to za wielu rywali Kadziewicz nie ma. (...)
Wobec tego faktu oczywiście mamy do czynienia z inną sytuacją. Nie zmienia to jednak faktu, że ewentualne wybranie Kadziewicza nie musi oznaczać wyłącznego wpływu polskich kibiców.
ale już znacznie bardziej na to wskazuje, nie sądzisz?
mnie osobiście denerwuje, gdy taki Tomasz Sikora(18 zawodnik w sezonie) dostaje nagrodę od federacji za najlepszego biathlonistę sezonu tylko dlatego, ze glosowanie w internecie. Pytanie tylko czy z Kadziewiczem jest tak samo? bo jeśli tak, to wstyd
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: Guilder »

PiotrS pisze:(...)
ale już znacznie bardziej na to wskazuje, nie sądzisz?(...)
Owszem, wskazuje. Ale to wciąż tylko przypuszczenia, niczym nie poparte.
Jeśli jednak istotnie tak by było, to czy tak trudno wprowadzić ograniczenia wyłącznie dla rosyjskiego ip? Jakoś Włosi z tym problemu nie mieli.
PiotrS pisze:(...)
mnie osobiście denerwuje, gdy taki Tomasz Sikora(18 zawodnik w sezonie) dostaje nagrodę od federacji za najlepszego biathlonistę sezonu tylko dlatego, ze glosowanie w internecie. Pytanie tylko czy z Kadziewiczem jest tak samo? bo jeśli tak, to wstyd
I z tym już się prędzej zgodzę, bo nie przesądzasz sprawy od samego początku.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
osnazfsb

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: osnazfsb »

Wiecie gdyby głosowali tylko ci Polacy którzy ta lige od czasu do czasu ogladaja nie byłoby problemu raz dlatego ze mieliby o niej jakies pojecie dwa ze takich osób jest jak kot napłakał. Problem w tym ze głosuja polscy dyletanci w tym temacie i zaburzaja wyniki bo głosuja na znanych a niekoniecznie najlepszych z przebiegu rozgrywek. Jakbyscie sie czuli gdyby Francuzi wybrali wam Tuie do skłądu gwiazd bo go lubia i jest we Francji znany?
Poza tym zle podchodzicie do sprawy bo Kadziu nie ma za rywali zawodników zagranicznych a graczy z e swojej strefy którymi sa Lee, Reymakers, Cwietanow, Aszczew, Poroszin i Krickij. Tak wiec ma swoich rywali i gdyby nie akcja polskich kibiców wcale nie byłbym pewny ze zagra w tym meczu
Pluszak
Posty: 9
Rejestracja: 3 sty 2011, o 19:10
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: Pluszak »

Próba: mam nadzieję, że będzie fajnie jak na dawnej repr. Najbliższa transmisja meczu Kadzia 8 grudnia z Iskrą :D
osnazfsb

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: osnazfsb »

Pluszak pisze:Próba: mam nadzieję, że będzie fajnie jak na dawnej repr. Najbliższa transmisja meczu Kadzia 8 grudnia z Iskrą :D
Mam nadzieje ze nie bedzie tak samo jak na reprezentacji bo to co tam ludzie wypisywali o Superlidze to tylko załamac rece mozna było. Juz wole zeby w ogole dyskusji nie było niz dyskusja na takim poziome i stereotypach jaka tam była
Pluszak
Posty: 9
Rejestracja: 3 sty 2011, o 19:10
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: Pluszak »

Fajnie było zobaczeć jak Kadziu wygrywa. Te 100% w ataku napawają optymizmem. Bardzo dobrze że do zespołu dołączył Birjukow (grał z kadziem w LB). :D
Wybrano zawodników do meczu GWIAZD. Kadziu znalazł się w podstawowej szóstce :D :P , obok Lee. Niestety zespół ze wschodu (czyli Kadzia) jest dużo słabszy od zachodniego. Widać że rosyjscy kibice głosowali raczej na starszych zawodników np. Hamucki. Od razu piszę że na Kadzia głosowali nie tylko Polacy, lecz też m.in. kibice z Biełgorodu (choć niektórzy się go obawiali, że dokopie zachodowi i na przekur nie chcieli na niego oddać głosu)
osnazfsb

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: osnazfsb »

Skłądu oby druzyn na mecz gwiazd:
Team West

Vadim Chamuckich (Russia, Yaroslavich YAROSLAVL) – setter
Sergiej Grankin (Russia, Dinamo MOSCOW) – setter
Taras Chtiej (Russia, Lokomotiv BELGOROD) – outside hitter
Maksim Pantelejmonenko (Russia, Zenit KAZAN) – outside hitter
William Reid Priddy (USA, Zenit KAZAN) – outside hitter
Peter Veres (Hungary, Dinamo MOSCOW) – outside hitter
Guillaume Samica (France, Iskra ODINTSOVO) – outside hitter
Maxim Michajłow (Russia, Zenit KAZAN) – opposite
Semen Poltawski (Russia, Yaroslavich YAROSLAVL) – opposite
Jochen Schöps (Germany, Iskra ODINTSOVO) – opposite
Roman Jakowlew (Russia, Dinamo MOSCOW) – opposite
Dmitrij Muserskij (Russia, Lokomotiv BELGOROD) – middle blocker
Aleksiej Kazakov (Russia, Dinamo MOSCOW) – middle blocker
Aleksiej Kuleszov (Russia, Iskra ODINTSOVO) – middle blocker
Nikołaj Apalikov (Russia, Zenit KAZAN) – middle blocker
Aleksander Janutov (Russia, Dinamo KRASNODAR) – libero

Team East

Aleksander Butko (Russia, Lokomotiv NOVOSIBIRSK) – setter
Kevin Hansen (USA, Fakel NOVY URENGOY) – setter
Igor Szulepow (Russia, Gazprom-Ugra SURGUT) – outside hitter
Nikołaj Leonenko (Russia, Lokomotiv NOVOSIBIRSK) – outside hitter
Björn Andrae (Germany, Kuzbass KEMEROVO) – outside hitter
Robert Kromm (Germany, Ural UFA) – outside hitter
Aleksander Gierasimow (Russia, Lokomotiv EKATERINBURG) – opposite
Nikołaj Pawlow (Russia, Lokomotiv NOVOSIBIRSK) – opposite
Clayton Stanley (USA, Ural UFA) – opposite
Łukasz Kadziewicz (Poland, Gazprom-Ugra SURGUT) – middle blocker
Andrej Aszew (Russia, Lokomotiv NOVOSIBIRSK) – middle blocker
Matias Raymaekers (Belgium, Lokomotiv NOVOSIBIRSK) – middle blocker
Hristo Tsvetanov (Bulgaria, Lokomotiv EKATERINBURG) – middle blocker
Konstantin Poroszin (Russia, Kuzbass KEMEROVO) – middle blocker
Walery Komarow (Russia, Lokomotiv NOVOSIBIRSK) – libero
Aleksander Sokołow (Russia, Fakel NOVY URENGOY) – libero

Inne gwizdy jak Lloy Ball (USA, Zenit KAZAN), David Lee (USA, Kuzbass KEMEROVO) Aleksiej Werbow (Russia, Iskra ODINTSOVO) and Sergiej Tetiuchin (Russia, Zenit KAZAN) także zostały wybrane ale z róznych powodów nie moga wziac udziału wtym meczu a szkoda choc dzieki temu zespoł wschodu ma jeszcze jakies szanse bo tak zwyciestwo zachodu byłoby zupełnie pewne jak mowi pewien polityk byłaby to oczywista oczywistosc
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn - sezon 2010/2011

Post autor: Antonella Hard Core »

A wracając do prawdziwej siatkówki a nie zabawy w mecze gwiazd to patrząc na tabele rosyjskiej ligi dziwi mnie tak niskie miejsce Uralu Ufa który na chwile obecną zajmuje 11.miejsce, przedostatnie w lidze. Troche to dziwne jak sie popatrzy jakim składem dysponuje ten klub, S.Stanley i R.Kromm to dwie niezłe strzelby z poza tym kilku krajowych zawodników którzy pokazywali sie w innych mocnych rosyjskich klubach np. O.Samsonyczew,R.Danilow,A.Bovduj czy A.Samojlenko a tymczasem takie odległe miejsce w lidze.
Zablokowany

Wróć do „Rosja”