Superliga mężczyzn 2014/2015

sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: sb.slav »

I już dwa zero. :Eon co mu wystawią to większość kończy, ale ogólnie ZENIT gra jak pisałem - tak niezbornie i nic tu nie pomagają zmiany Alekno. Ale jeszcze bym ich w dzisiejszym meczu nie skreślał. Tietiuchin prawdziwy lider.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: Aranger »

No akurat Leon gra bez zarzutu, wyrównała się gra póki co w tym trzecim secie.
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: MaciejJoker »

Wołkow żyje i gra nawet :)

Przepraszam za moje upośledzenie w tej kwestii ale Biełgorod broni mistrzowskiego tytułu ?
2012, 2013, 2015
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: Aranger »

Tytułu broni Zenit.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: sb.slav »

Fajny 3 set, szkoda że ostatni, ale Biełgorod wyraźnie lepszy i im się ta wygrana należała zasłużenie.
We wszystkich setach imponująca zespołowa gra, w trzecim Grozer-egzekutor w końcówce. Wszystko kończył.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: sb.slav »

http://www.laola1.tv/en-int/live/final- ... 24189.html

Mamy drugi mecz. Zenit znów przegrywa pierwszego seta, cały czas gonili wynik i kiedy wydawało się, że skutecznie Grozer posyła bombę, a potem już błąd na zagrywce Polietajewa i koniec seta.

Ja nie wiem jak oni cokolwiek widzą na tej ich weryfikacji. Ekran ze 27 cali, a okienko malutkie :)
Obrazek
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: Lucarelli »

Jak Zenit przegra ten mecz to już się nie podniesie
arek_614
Posty: 76
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:08
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: arek_614 »

Ma ktoś jakiś inny alternatywny stream ? Bo mi laola padła i nie chce mi się już transmisja pojawić .
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: maciek77 »

arek_614 pisze:Ma ktoś jakiś inny alternatywny stream ? Bo mi laola padła i nie chce mi się już transmisja pojawić .
http://tvstart.ru/?page_id=10625
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: maciek77 »

Stare dobre BB. Jak skończyła się ostatnia akcja bo mi przerwało?
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: Aranger »

Po bombie Grozera Zenit dostarczył piłkę Biełgorodowi i kontrę skończył nikt inny jak Tietiuchin :) .
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: Kamil92 »

Nie taki Zenit słaby jak go malują :)
Fajny mecz ogólnie. Leon jak zwykle zagrał kosmicznie, w ataku i zagrywce u niego to normalka, ale moim zdaniem w przyjęciu też zagrał dobrze. Nie popełniał błędów i wszystko co miał to przyjmował dokładnie.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: sb.slav »

Grozer siadł pod koniec, blokowany bardzo w TB. Ogólnie mam wrażenie, że strasznie przytył, ale może to wina rozdzielczości ruskiej kamery, bo wszyscy tacy szerocy i niscy jak gnomy. Leon dwa równe mecze. To przy jego zagrywce ZENITowi udawało się przełamywać Biełgorod. Moim zdaniem szanse są na 80:30 że Kazań powtórzy wynik sprzed roku, wtedy formuła rozgrywania finału niewątpliwie skrzywdziła BB, a teraz nie wydają się aż tak silni żeby wygrać w serii. Problemem jest u nich drugi przyjmujący. Dziś sobie Ilinych nie radził, nawet w ataku, który ma lepszy od przyjęcia. W pewnym sensie należy rozumieć Kolczinsa że przeciwko tak zagrywającym dziś, a naprawdę im szło wybornie, Leonowi, Michajłowowi i Siwożelezowi, tak czy siak atak będzie z wysokiej piłki i tu teoretycznie lepiej powinien poradzić sobie DI a nie tatusiowaty Chtiej, ale to nie zadziałało. To ku rozwadze tych którzy chcieli widzieć Buszka i Ivovicia przeciwko ZENITowi w finale LM.

Moim osobistym i subiektywnym sądem dla Biełogoria jedyną szansą i nieodzownym warunkiem na ostateczną wygraną w finalnej serii były dwie domowe wygrane, czego nie udało się spełnić. Dlatego uważam, że seria zakończy się w Kazaniu i właśnie tam poznamy nowego-starego Mistrza. Zwraca uwagę, że bardzo niepewnie, by nie powiedzieć słabo prezentują się rosyjscy przyjmujący. I Ilinyh i Siwożelez i Spiridonow nie są w stanie zagrać na dłuższym dystansie na wysokim poziomie.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: serek »

Zenit przycisnął na początek zagrywką i szybko uzyskał przewagę. Lewy atak w Biełgorodzie nie istnieje na razie. Tym razem Kobzar od początku. Kolejne dobre spotkanie niedocenianego Aszczewa. Świetnie Grozer i zaskakująco dobrze Werbow.
Rosyjski komentator usilnie przekonuje, jak to Grozer przyszedł do Rosji nie za pieniędzmi, tylko po to, żeby stać się lepszym graczem
1 zero dla Kazania, zwanego przez niektórych kibiców w Rosji - bydłem Alekny - u nas jednak chyba nikt tak nie ubliża graczom
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: Koso »

Strzelają do tego Biełgorodu jak Katiusze na Berlin.
Tak są karani, że nawet Żygałow atakując piłkę przebija ją pod siatką...
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: Kamil92 »

Trochę smutny to widok, takiej dominacji, ale jednak Zenit ma tak dużą siłę rażenia na zagrywce, że ciężko jest z nimi grać. Inna sprawa, że w Biełgorodzie na przyjęciu nie ma nikogo kto mógłby ten zespół pociągnąć.
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: Koso »

Kamil92 pisze:Trochę smutny to widok, takiej dominacji, ale jednak Zenit ma tak dużą siłę rażenia na zagrywce, że ciężko jest z nimi grać. Inna sprawa, że w Biełgorodzie na przyjęciu nie ma nikogo kto mógłby ten zespół pociągnąć.
Wyobrażasz tam sobie Ivovicia? Nikomu źle nie życzę, ale nic z niego tam nie będzie.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: Kamil92 »

Koso pisze:Wyobrażasz tam sobie Ivovicia? Nikomu źle nie życzę, ale nic z niego tam nie będzie.
Też o tym pomyślałem i nie wyobrażam go sobie w takim zespole. Wiadomo, na większość przeciwników może wystarczyć, ale na Zenit to zdecydowanie za mało.
Awatar użytkownika
Mr. Chow
Posty: 164
Rejestracja: 24 lut 2015, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: Mr. Chow »

Patrząc dziś na mecz i przyjęcie Belogorie pomyślałem, że Ivovic idzie tam wzmocnić przyjęcie :o :D
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: serBalonSwann »

Fujarki w tym Bielgorodzie, zamiast Leala ściągnąć to Ivovcia na Kazań biorą :]
Tomson
Posty: 148
Rejestracja: 31 mar 2014, o 12:51
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: Tomson »

Ekipa Szypulina przede wszystkim zawaliła w 2 meczu tej rywalizacji który to mecz powinien zakończyć się ich wiktorią,
teraz Zenit nabrał rozpędu i nie widzę szans aby nie wygrał ligi.
Kolejny raz wyszła cała prawda o lewym skrzydle które notorycznie w meczach o stawkę zawala grę, Ivović szczerze mówiąc jakoś mi się tam nie widzi, przy tych wszystkich siłowych graczach o wysokim wzroście on będzie wyglądał jak rodzynek, w przyjęciu miał u nas problemy a co dopiero tam... podzieli losy Winiara, Facu, Ngapeth'a na moje oko.
"Jeśli na boisku czujesz się jak ptak, to poczuj, jak wspaniale jest latać, i fruń jak najwyżej po marzenia.'' ŚP. A.Gołaś
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: serek »

Zenit nie zagrał jakiegoś kapitalnego spotkania, może grać o wiele lepiej - o czym tu mówić, skoro jest początek seta, Leon 3 razy zablokowany, raz w aut, raz podbity a mimo to jest 8 do 7 dla Kazania! Biełgorod zagrał dziś kompromitująco, we wszystkich elementach, najgorzej w zagrywce i przyjęciu, potem doszły błędy w ataku w nerwowych sytuacjach.

Wystarczyło, ze odcięło prąd Sergiejowi T, Michajłow zagrał trochę lepiej, niż w meczach w Biełgorodzie i zespół Szypulina nie miał nic do powiedzenia. Zwłaszcza, że nawet niepewny w tym sezonie Siwożeleż nie przeszkadzał :)
A jeszcze dojdzie Anderson...
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: serBalonSwann »

na Leona i Andersona tylko para Juanto Leal mogłaby poradzić

edyt: no chyba że Zenit wymieniłby Maksa na Konarskiego a do Biełgo przyszedł Djuric :D
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: serek »

Moim zdaniem cały sekret tej pary nie leży wcale w ich ogromnej sile ataku, ale w tym, ze potrafią dołożyć zespołowi punkty w każdym elemencie: zagrywce, bloku, ataku i wbrew temu, co pisano, nie mają problemu w przyjęciu.Leon nawet, jak go trafią to wszystko z nawiązką odrobi w ataku, a Amerykanin bardzo poprawił ten element w Rosji i potrafi przytrzymać przyjęcie w zespole. Wszystkie elementy mają na wysokim poziomie i dobrze się równoważą: Leon np. potrafi zaszaleć, nie kalkuluje, czasem się podpali, za to Anderson nie robi nic głupiego na boisku - a to wbrew pozorom w siatkówce już bardzo dużo :D
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: luk_m5 »

No właśnie dla mnie też jest zastanawiający ten transfer Ivovica do Biełgorodu. Czy z nim w szóstce chcą odebrać koronę Zenitowi? No chyba, że on idzie tam na ławkę ale jeszcze o tym nie wie[GRINNING FACE WITH SMILING EYES]. Trochę dziwny ruch, ale przyszły sezon to zweryfikuje.
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: Koso »

luk_m5 pisze:No właśnie dla mnie też jest zastanawiający ten transfer Ivovica do Biełgorodu. Czy z nim w szóstce chcą odebrać koronę Zenitowi? No chyba, że on idzie tam na ławkę ale jeszcze o tym nie wie[GRINNING FACE WITH SMILING EYES]. Trochę dziwny ruch, ale przyszły sezon to zweryfikuje.
Dla mnie z Ivoviciem w składzie to tam takiemu Biełogorie może takie Dynamo namieszać a i może nawet Loko. Tylko nie wiem czy oni jakieś transfery planują, ale tak czy siak mogą grać lepiej niż w tym sezonie.
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: serek »

BIełgorod 29 błędów w 3 setach, Kazań - 12.
Michajłow i Leon po 17 ptk, Siwy - 4. Chtiej też nie lepszy - 3.
Straszne dysproporcje w poziomie i udziale poszczególnych zawodników w grze, co najlepiej podsumowuje poziom tego meczu :(
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: serek »

...i zagrywka: 8 asów Kazania i 0, słownie ZERO Biełgorodu, co im się w tym sezonie nie zdarzyło.
Awatar użytkownika
Isac
Posty: 59
Rejestracja: 3 lis 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: Isac »

Marouf gra od początku 3 seta?
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn 2014/2015

Post autor: adi_tiger »

proszę państwa, jakiś stream?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rosja”