Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Aershis »

Pogratulować zatem wyciągania wniosków na podstawie tego, że widziałeś zawodnika X pół roku temu w reprezentacji. ;)
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7763
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze:Co do moich błędów to winna w znacznej mierze automatyczna korekta w moim telefonie. Maturę z polskiego napisałem na 95% więc nie musisz się o moją ortografię martwić.
Następne zdanie:
kamil1999 pisze:Ligę rosyjską oglądam, ale bardzo żadko
Nie, żebym się czepiał, ale mocno mnie rozbawiło. :D
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze:
kamil1999 pisze:Co do moich błędów to winna w znacznej mierze automatyczna korekta w moim telefonie. Maturę z polskiego napisałem na 95% więc nie musisz się o moją ortografię martwić.
Następne zdanie:
kamil1999 pisze:Ligę rosyjską oglądam, ale bardzo żadko
Nie, żebym się czepiał, ale mocno mnie rozbawiło. :D
O kurcze niezła wtopa ,nie mam pojęcia skąd ten błąd. Akurat gdy trzeba było to nie zadziałała a z błędami tak to często jest gdy piszę szybko. Koledze wyżej chodziło raczej o te zdania typu "spodziewałem się więcej po tych drużyna" czy "największą niespodzianka" to był wynik tego ,że korekta lubi mi zamieniać słowo największa na największą czy drużynach na drużyna.
Co do kolegi wyżej to nie chce mi się jakoś wierzyć by Camejo-Divis-Grozer przez te pół roku osiągnęli poziom trójki Michaiłow-Ngapeth-Anderson. Tym bardziej ,że ta ostatnia dwójka prezentowała kiepski poziom w Lokomotivie w zeszłym sezonie. Naprawdę aż tak cię dziwi gdy uważam ,że takie skrzydła to za mało na Zenit pomimo straty przez drużynę z Kazania Leona? Tym bardziej ,że mówimy o przewidywaniach czyli czego można było się spodziewać ,więc widząc mierną postawę Divisa nie mogłem się przed sezonem spodziewać ,że zespół zbudowany między innymi na nim będzie w stanie rywalizować z Kazaniem o trofea.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Aershis »

Nieprawda, chodziło właśnie o użycie słowa 'żadko'.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: iron »

Żygadło nie zagra w Dynamie. Będzie inny rozgrywający. Został wybrany kosztem.... Shojiego ;) Będzie to ogromne zaskoczenie dla wszystkich.
No sympathy for fools...
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: kamil1999 »

iron pisze:Żygadło nie zagra w Dynamie. Będzie inny rozgrywający. Został wybrany kosztem.... Shojiego ;) Będzie to ogromne zaskoczenie dla wszystkich.
Kosztem Shojiego? O cóż może chodzić? Chyba nie o przejście Amerykanina do Dynama ,chociaż nie byłby to zły ruch dla Rosjan. Gdyby jednak to ktoś musiałby za Shojiego przyjść. Może Żygadło ,ale nie był by to chyba dla Rzeszowa dobry wybór a może Grankin? Kosztem Shojiego to może też oznaczać całkowitą rezygnację z tego zawodnika przez Resovie kosztem zakontraktowania Żygadło wtedy Shoji byłby bez klubu i brak wyboru Łukasza Żygadło przez Dynamo byłby faktycznie jego kosztem.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: iron »

kamil1999 pisze:
iron pisze:Żygadło nie zagra w Dynamie. Będzie inny rozgrywający. Został wybrany kosztem.... Shojiego ;) Będzie to ogromne zaskoczenie dla wszystkich.
Kosztem Shojiego? O cóż może chodzić? Chyba nie o przejście Amerykanina do Dynama ,chociaż nie byłby to zły ruch dla Rosjan. Gdyby jednak to ktoś musiałby za Shojiego przyjść. Może Żygadło ,ale nie był by to chyba dla Rzeszowa dobry wybór a może Grankin? Kosztem Shojiego to może też oznaczać całkowitą rezygnację z tego zawodnika przez Resovie kosztem zakontraktowania Żygadło wtedy Shoji byłby bez klubu i brak wyboru Łukasza Żygadło przez Dynamo byłby faktycznie jego kosztem.
Rozpatrywany był Żygadło i Shoji w kategorii nowego rozgrywającego Dynama. Będzie kto inny.
No sympathy for fools...
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: kamil1999 »

iron pisze: Rozpatrywany był Żygadło i Shoji w kategorii nowego rozgrywającego Dynama. Będzie kto inny.
No to w takim razie z tych wolnych najlepsi są: Eksi, Diaz i Sanders. Możliwe też ,że to będzie jakaś wymiana np. Drzyzga-Grankin ,raczej nie Pankow-Grankin skoro mamy się zdziwić. Chociaż skoro ma być ogromne zaskoczenie to może wymiana Vincić-Grankin na podstawie tego co już pisał Drukjul o ewentualnym Grankinie w Radomiu ,ale w to mi się nie chce wierzyć. Jakbym miałcoś obstawiać to wymianę Drzyzga-Grankin bo nie chce mi się wierzyć ,że Rosjanie woleli by Sandersa ,który nie ma tej marki od Shojiego.
gabres96
Posty: 87
Rejestracja: 17 maja 2017, o 16:04
Płeć: K

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: gabres96 »

Shoji był rozpatrywany z ważnym kontaktem e Rzeszowie?
Oho zostalibyśmy tylko z Kozubem
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: iron »

kamil1999 pisze:
iron pisze: Rozpatrywany był Żygadło i Shoji w kategorii nowego rozgrywającego Dynama. Będzie kto inny.
No to w takim razie z tych wolnych najlepsi są: Eksi, Diaz i Sanders. Możliwe też ,że to będzie jakaś wymiana np. Drzyzga-Grankin ,raczej nie Pankow-Grankin skoro mamy się zdziwić. Chociaż skoro ma być ogromne zaskoczenie to może wymiana Vincić-Grankin na podstawie tego co już pisał Drukjul o ewentualnym Grankinie w Radomiu ,ale w to mi się nie chce wierzyć. Jakbym miałcoś obstawiać to wymianę Drzyzga-Grankin bo nie chce mi się wierzyć ,że Rosjanie woleli by Sandersa ,który nie ma tej marki od Shojiego.
Nie trafiłeś ;) Będzie olbrzymie zaskoczenie :D

Był pomysł żeby Shojiego się pozbyć bo nie gra za dobrze i nie ma za dobrych kontaktów z resztą drużyny. W zamian rozmawiano z Żygadłom.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Bartek O »

Konkurs na odgadnięcie nowego rozgrywającego moskiewskiego Dynama? ;-). Jakaś nagroda za podanie właściwego nazwiska jest przewidziana ;-)?

Uriarte lub Raphael? Obaj są zawodnikami Funvic Taubate, może więc jednego z nich Brazylijczycy odstąpią Rosjanom?
Może Georgi Bratoev, który aktualnie gra w zespole Neftochimic?
Jaumel, Depestele, van Harskamp?
Skoro to ma być ogromne zaskoczenie, to może jakimś cudem Rosjanom udało się wykupić z Modeny kontrakt Christensona ;-)?
Albo Toniutti rozmyślił się tuż po przedłużeniu umowy w Kędzierzynie i jeszcze w trakcie sezonu 2018-19 przenosi się do Moskwy? ;-)
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: kamil1999 »

A będzie jakaś wskazówka?:) Na przykład narodowość?
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: iron »

Na narodowość jeszcze za wcześnie. Gracz ten musi zagrać jeszcze kilka meczów w swojej dotychczasowej drużynie. Oficjalne info za ok. tydzień.
No sympathy for fools...
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Re_soviaczka »

Bartek O pisze:Depestele, van Harskamp?
Ta dwójka zakończyła już kariery.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Bartek O »

Re_soviaczka pisze:
Bartek O pisze:Depestele, van Harskamp?
Ta dwójka zakończyła już kariery.
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Ale skoro ma być wielkie zaskoczenie dla wszystkich, to szukałem również tych całkowicie absurdalnych rozwiązań ;-).
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: iron »

Myślę, że ten gracz to większe zaskoczenie niż powracający gracze z emerytury ;)
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Bartek O »

iron pisze:Myślę, że ten gracz to większe zaskoczenie niż powracający gracze z emerytury ;)
W ostatniej chwili Dynamo Moskwa wygrało z Chemikiem Bydgoszcz rywalizacje o Marcina Karakułę! Ale dowiecie się o tym dopiero za tydzień.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: dyletant »

A może wymiana na linii Fabię-Grankin?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: kamil1999 »

dyletant pisze:A może wymiana na linii Fabię-Grankin?
Ja taką obstawiłem i wyszło, że źle. Taka wymiana to też żadna niespodzianka by nie była.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: dyletant »

kamil1999 pisze:
dyletant pisze:A może wymiana na linii Fabię-Grankin?
Ja taką obstawiłem i wyszło, że źle. Taka wymiana to też żadna niespodzianka by nie była.
Gdzieś mi to umknęło. A może jak się bawić po całości to ściągną tego małolata z Pro A? Jak mu było, Abajew chyba.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kamil1999
Posty: 5450
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: kamil1999 »

dyletant pisze:
kamil1999 pisze:
dyletant pisze:A może wymiana na linii Fabię-Grankin?
Ja taką obstawiłem i wyszło, że źle. Taka wymiana to też żadna niespodzianka by nie była.
Gdzieś mi to umknęło. A może jak się bawić po całości to ściągną tego małolata z Pro A? Jak mu było, Abajew chyba.
Dokładnie o tym samym zawodniku pomyślałem:) Chociaż zastanawia mnie ta odpowiedź gdy spytałem o narodowość czyli, że jest za wcześnie by ją określić. Nie zmienia jakiś dobry sypacz narodowości?
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: iron »

Żadnej zmiany narodowości ;) zawodnik bliski naszej ligii :D
No sympathy for fools...
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: dyletant »

Bednaruk wiedziałem :)
Ale bliski geograficznie czy sentymentalnie?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: iron »

dyletant pisze:Bednaruk wiedziałem :)
Ale bliski geograficznie czy sentymentalnie?
I to i to.
No sympathy for fools...
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Aershis »

Brdjović. :]
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Bartek O »

Stępień, Walawender, Toniutti, Droszynski, Łomacz, Janusz, Kozłowski, Woicki, Gil, Kozub, Giger, Tichacek, Vinhedo, Kampa, Wolański, Masny, Pająk, Radke, Gorzkiewicz, Firlej, Szczurek, Kedzierski, Komenda, Neroj, Pilarz, Redwitz, Tomasz Kowalski, Gonciarz, Makowski, Storozylov, Antosik, Sejf, Falaschi, Wiktor Nowak, Lushtaku, Dolgopolov, Tervaportti, Peacock, Goas, Popik, Bieńkowski, Filipov, Nimir (wróci na rozegranie :-D ), Zatko, Piotr Lipiński, De Amo, Kamil Kwasowski (patrz Nimir, plus dobre kontakty trenera Radomian w Rosji :-D ) , Zugaj, Matula, Salas, Schneider ?? Trafiłem :-D ?
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: dyletant »

A może Puziol? ;)
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: iron »

Bartku O. Jest wśród wymienionych przez Ciebie.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: Noworoczny »

Czyli Tichaczek.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Rosyjska Superliga sezon 2018-2019 (mężczyzn)

Post autor: iron »

Noworoczny pisze:Czyli Tichaczek.
Nie.
No sympathy for fools...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rosja”