Superliga mężczyzn 2021/2022

ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Garść plotek transferowych i kilka zamieszań:
1. Deroo do Kazania. Abstrahując od moralnych aspektów tej decyzji, dziwny ruch.
2. Galimow (najlepszy gracz Samotlora) do Biełgorodu.
3. Także do Biełgorodu miał iść Poroszin, który nie chciał być w kwadracie przy Christensonie. Jednak Amerykanin na 90% opuści Rosję (tu jest mega dynamiczna sytuacja, bo jeszcze niedawno sam Micah deklarował pozostanie), a Roman już był dogadany w Biełgorodzie. Teraz Werbow za wszelką cenę chce utrzymać go. Nie wiadomo czy się uda, a jeśli się uda to Kazań będzie w ciemnej.
4. Inal Tavasiev do Petersburga. Dziwny ruch, bo środkowy Kuzbassu to trochę margines graczy na tej pozycji, ale to pokazuje, że nad Newę niewielu chce iść.
5. Siwożelez do Fakieła.
6. Grankin wraca do Rosji. Gdzie? Nie wiadomo, ale ma ponoć oferty od większości topowych klubów.
7. Loko szuka zastępstwa za Luburica. Mają kilka opcji: sięgnięcie po Babkiewicza (tu potrzebny jest wykup), ściągnięcie Kletsa, czyli jednego z lepszych zawodników tego sezonu, ewentualnie postawienie na Muraszkę, który wróciłby z wypożyczenia z Czelabińska. Ale ta opcja najmniej realna. Młody Rosjanin prawdopodobnie będzie się ogrywał w dole tabeli.
8. Bierieżko kuszony przez Kuzbass.
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7935
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Aż mi się nie chce wierzyć, żeby jakikokwiek zawodnik z zachodu podjął się gry w Rosji w przyszłym sezonie. Deroo musiałby naprawdę dostać kontrakt życia, ale także pójść ostro pod prąd, licząc się z konsekwencjami. Nikt nornalny z krajów europejskich teraz do Rosji grać nie pójdzie. Ciekawe na ile prawdziwe są te pogłoski.

Grankin chyba wierny reżimowi, że wraca, bo mu w Berlinie dobrze było. On chyba najlepiej pasowalby do Zenita, bo jest lepszy od Poroshina. Kiedyś kawał sypacza, a teraz uważam, że dalej ma to coś.
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Wczoraj pierwsze mecze o wejście do Final Six. Bez niespodzianek.
Grane do dwóch zwycięstw. Drugie spotkania 24.04 w niedziele.

3. Dynamo (Moskwa) - 10. Fakel (Nowy Urengoj) - 3:0 (25:19, 25:16, 26:24)
4. Zenit (St. Petersburg) - 9. ASK (Niżny Nowogród) - 3: 1 (25:23, 21:25, 25:20, 25:23)
5. Dynamo-LO (Sosnowy Bór) – 8. Samotlor (Niżniewartowsk) – 3:0 (25:16, 25:21, 25:21 )
6. Belogorye (Biełgorod) - 7. Kuzbas (Kemerowo) - 3:0 (26:24, 25:18, 25:23)

Jeśli faworyci wygrają drugie spotkania to grupy na FS będą wyglądały nastepująco:
Grupa A
Zenit Kazań
Dynamo Moskwa
Biełgorod

Grupa B
Lokomitiv
Zenit St Petersburg
Dynamo-LO
Kłamca.
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Zenit Kazań i Loko zagrają ze sobą 2 sparingi w Kazaniu. 30 kwietnia mecz będzie zamknięty, a 1 maja bądź 2 maja mecz z publicznością i z transmisja być może. Gdyby nie to, dwa i pół tygodnia przerwy byłoby między meczami dla tych drużyn.
Kłamca.
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Mecze rewanżowe o wejście do FS za nami.
Bez niespodzianek:
Kuzbas (Kemerowo) - Belogorye (Biełgorod) - 1:3 (25:22, 20:25, 19:25, 13:25)
Samotlor (Niżniewartowsk) - Dynamo-LO (Sosnowy Bór) - 0:3 (19:25, 23:25, 24:26)
ASK (Niżny Nowogród) - Zenit (St. Petersburg) - 0:3 (21:25, 19:25, 16:25)
Fakel (Nowy Urengoj) - Dynamo (Moskwa) - 0:3 (21:25, 20:25, 15:25)

Uczestnicy turnieju finałowego 5-10 maja, Kazań
Grupa A: Zenit-Kazań, Dynamo, Belogorye.
Grupa B: Lokomotiw, Zenit St. Petersburg, Dynamo-LO.

Liczę na wyższy poziom jak w playoffach u nas czy we Włoszech.
Kłamca.
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Grebennikov zostaje w Zenicie Sankt Peteresburg na kolejny sezon.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: Jacek »

ciorny17 pisze: 26 kwie 2022, o 07:40 Grebennikov zostaje w Zenicie Sankt Peteresburg na kolejny sezon.
Mam nadzieję, że Cię na żarty wzięło z rana bo o spożywanie alko o tej porze nie posądzam ;-) A tak serio jeżeli tak się stanie to słów brak.
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Od ponad 1,5 roku nie piję wcale, a w pracy tym bardziej :D

Tu link do wywiadu. Na szczęście z ruskiego na nasz dobrze tłumaczy więc można poczytać.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: Jacek »

ciorny17 pisze: 26 kwie 2022, o 08:19Od ponad 1,5 roku nie piję wcale, a w pracy tym bardziej :D
https://www.youtube.com/watch?v=nwrAJMZUPKM
ciorny17 pisze: 26 kwie 2022, o 08:19Tu link do wywiadu. Na szczęście z ruskiego na nasz dobrze tłumaczy więc można poczytać.
Przeczytałem i szczerze to nie wiem co myśleć. Na bank nie jest to świeży wywiad bo w kontekście trenera reprezentacji Francji rozmawiają o Rezende. Łudzę się więc nadzieję, że Żenia to powiedział mniej więcej w czasie gdy i nasza Malwina nie wiedziała o co biega grając tam.
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

W meczu ku pamięci Nila Fasachowa Zenit pokonuje Lokomotiv 3:1. Cyferek nie mam, transmisji nie było. Jednym co to Bendorz w szóstce już był. Jednak z rękawem na prawej ręce co mogłoby potwierdzać uraz łokcia, przez który pauzował w końcówce sezonu zasadniczego.

Było to drugie spotkanie obu zespołów. Wczoraj bez publiczności bardziej treningowo.
Od czwartku rusza Finał Six, które będę z pewnością na bieżący redagował, bo zapowiada się zacnie. Znaczy mam taką nadzieję, bo póki co u nas i we Włoszech poziomem aż tak zachwycać się nie mogliśmy i w zgodzie z Drzyzga można stwierdzić, że poziom emocji nie szedł specjalnie z poziomem sportowym.
Plan spotkań
05/5
15:00 Loko vs Dynamo LO
18:00 Zenit Kazań vs Biełgorod

06/5
15:00 Zenit jr vs Dynamo LO
18:00 Dynamo Moskwa vs Biełgorod

07/5
15:00 Loko vs Zenit jr
18:00 Zenit Kazań vs Dynamo Moskwa

09/5 półfinały
10/5 finał

Dobra mam proste liczby
Zenit-Kazań – Lokomotiw – 4:1 (25:15, 21:25, 25:22, 25:22, 16:14)
Bednorz (14), Michajłow (11), D. Wołkow (8 ) – Perrin (14), Sawin (14), Kurkaev (13)

Luburic ze skręconą kostką.
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7935
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Według newsa na głównej Bednorz ma w Zenicir nawet milion euro za sezon...
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Szary Wilk pisze: 2 maja 2022, o 22:38 Według newsa na głównej Bednorz ma w Zenicir nawet milion euro za sezon...
Bo rzetelność dziennikarska jest na poziomie dna mułu.
Podczas podpisywania kontraktu z Bednorzem przez Zenit mówiło się o wartości KONTRAKTU że ma 900k EUR. A kontrakt jest/był na 2 lata. Łatwo policzyć ile za rok. W Rosji nikt nie zarabia wiecej niż Michajłow, który ma w granicach 700-800k EUR za sezon. Ponoć. Tak dywagowali kiedyś pod jednym z postów kacapy ale i w ta wartość trudno mi wierzyć.

Także ten milion dla Bartka wsadź między bajki.
Kłamca.
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Wywiad z Christensonem, a w nim ostatnie pytanie. Także jeszcze nic nie jest przesądzone.
- Zostaniesz w Rosji w przyszłym sezonie?

- Teraz moja głowa jest zajęta tylko Final Six i zakończeniem sezonu zwycięstwem. Dopiero wtedy pomyślę, co dalej. Nie wszystko w tej sytuacji zależy tylko od nas, ale chcę powiedzieć, że moja rodzina i ja byliśmy zadowoleni z życia w Rosji. Przeanalizuję wszystkie czynniki, ale nie teraz, ale po sezonie.
Tutaj całość do wglądu. Translaotr przetłumaczy tak, że wszystko jest czytelne.
Kłamca.
ptrlnd
Posty: 329
Rejestracja: 20 mar 2021, o 10:13
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ptrlnd »

Podobno Bednorz podpisał już kontrakt w Chinach. Nie wiem na ile to jest spowodowane hejtem na niego ostatnio w kraju, że gra tam gdzie gra i nie rozwiązał kontraktu. Jeśli to się potwierdzi to ciężko mu będzie przeskoczyć w hierarchii przyjmujących w reprezentacji. Spora kasa pewnie w tym Szanghaju, ale sportowo to po prostu krok w tył.
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

ptrlnd pisze: 5 maja 2022, o 09:34 Podobno Bednorz podpisał już kontrakt w Chinach. Nie wiem na ile to jest spowodowane hejtem na niego ostatnio w kraju, że gra tam gdzie gra i nie rozwiązał kontraktu. Jeśli to się potwierdzi to ciężko mu będzie przeskoczyć w hierarchii przyjmujących w reprezentacji. Spora kasa pewnie w tym Szanghaju, ale sportowo to po prostu krok w tył.
Przypomnę, że u Pasiniego, Bednorz w tym sezonie grał odpowiednio w: Perugii, Kazaniu, Monzie, Piacenzie, a teraz w Chinach. W wywiadzie Michalak potwierdza, że są nawet 2 oferty z Azji, ale też z Włoch i z Polski.
Drugą sprawą jest fakt, że rozgrywki w Chinach to loteria. Sezon tam trwa 2 miesiące, łącznie do rozegrania jakieś max 15 spotkań. Ogólnie ciężko mi uwierzyć w te Chiny, ale to albo by znaczyło, że nikt nie chce dać tyle ile Bednorz woła, albo boją się podpisywać zawodnika, który oficjalnie jest na kontrakcie na przyszły rok i obawiają się ewentualnych nieprzyjemności.
Kłamca.
ptrlnd
Posty: 329
Rejestracja: 20 mar 2021, o 10:13
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ptrlnd »

ciorny17 pisze: 5 maja 2022, o 09:40
ptrlnd pisze: 5 maja 2022, o 09:34 Podobno Bednorz podpisał już kontrakt w Chinach. Nie wiem na ile to jest spowodowane hejtem na niego ostatnio w kraju, że gra tam gdzie gra i nie rozwiązał kontraktu. Jeśli to się potwierdzi to ciężko mu będzie przeskoczyć w hierarchii przyjmujących w reprezentacji. Spora kasa pewnie w tym Szanghaju, ale sportowo to po prostu krok w tył.
Przypomnę, że u Pasiniego, Bednorz w tym sezonie grał odpowiednio w: Perugii, Kazaniu, Monzie, Piacenzie, a teraz w Chinach. W wywiadzie Michalak potwierdza, że są nawet 2 oferty z Azji, ale też z Włoch i z Polski.
Drugą sprawą jest fakt, że rozgrywki w Chinach to loteria. Sezon tam trwa 2 miesiące, łącznie do rozegrania jakieś max 15 spotkań. Ogólnie ciężko mi uwierzyć w te Chiny, ale to albo by znaczyło, że nikt nie chce dać tyle ile Bednorz woła, albo boją się podpisywać zawodnika, który oficjalnie jest na kontrakcie na przyszły rok i obawiają się ewentualnych nieprzyjemności.
Najgorzej, że coraz więcej mediów traktuje Pasiniego jako guru i pewne źródło informacji, a facet rzuca tymi newsami bez opamiętania. Myślę, że Bartek może chcieć się wycofać z grania w Europie, bo w Polsce zapewne przez kilka miesięcy była by duża nagonka medialna na niego a we Włoszech tak jak piszesz być może, że przez jego wciąż ważny kontrakt kluby będą ostrożniejsze.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7827
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

ptrlnd pisze: 5 maja 2022, o 10:15Najgorzej, że coraz więcej mediów traktuje Pasiniego jako guru i pewne źródło informacji, a facet rzuca tymi newsami bez opamiętania.
Raczej robią tak osoby, które zbyt mocno przywiązują się do plotek transferowych. Pasini pisał, że Perugia sondowała opcję Bednorza, Monza złożyła mu dobrą ofertę, a teraz pisze, że miał porozumienie z Piacenzą, ale ta z niego zrezygnowała, więc idzie do Chin. Czy ma rację, nie wiem, ale Pasini nie jest ani tak dobrym źródłem, jak część osób uważa, ani tak złym, po prostu trzeba umieć go czytać, bo ''sondować czyjąś opcję'' czy ''złożyć ofertę'' znaczy tyle, co nic, ot co bycie w kręgu zainteresowań.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: Bartek O »

ptrlnd pisze: 5 maja 2022, o 10:15 Myślę, że Bartek może chcieć się wycofać z grania w Europie, bo w Polsce zapewne przez kilka miesięcy była by duża nagonka medialna na niego a we Włoszech tak jak piszesz być może, że przez jego wciąż ważny kontrakt kluby będą ostrożniejsze.
Dlatego dziwi mnie mocno, że FIVB nie wprowadziło dotąd żadnych regulacji, które chroniłyby zawodników opuszczających ligę bandyckiego kraju przed ewentualnymi roszczeniami ze strony klubów, z którymi ci zawodnicy zerwali kontrakt.
I podobnie w przypadku klubów, które nie byłyby pociągane do odpowiedzialności za podpisanie umowy z zawodnikiem mającym ważny kontrakt z rosyjskim zespołem.
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Bartek O pisze: 5 maja 2022, o 10:45
ptrlnd pisze: 5 maja 2022, o 10:15 Myślę, że Bartek może chcieć się wycofać z grania w Europie, bo w Polsce zapewne przez kilka miesięcy była by duża nagonka medialna na niego a we Włoszech tak jak piszesz być może, że przez jego wciąż ważny kontrakt kluby będą ostrożniejsze.
Dlatego dziwi mnie mocno, że FIVB nie wprowadziło dotąd żadnych regulacji, które chroniłyby zawodników opuszczających ligę bandyckiego kraju przed ewentualnymi roszczeniami ze strony klubów, z którymi ci zawodnicy zerwali kontrakt.
I podobnie w przypadku klubów, które nie byłyby pociągane do odpowiedzialności za podpisanie umowy z zawodnikiem mającym ważny kontrakt z rosyjskim zespołem.
Jeden z zawodników, będący obcokrajowcem chciał za pośrednictwem FIVB dowiedzieć się, co może zrobić by opuścić kraj i na jaką pomoc może liczyć, to dowiedział się że na żadną :]
Dodatkowo, wszelkie spory rozstrzygałby rosyjski FAS albo sąd w Rosji. Więc tyle jeśli chodzi o pomoc federacji.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: Bartek O »

ciorny17 pisze: 5 maja 2022, o 10:55 Jeden z zawodników, będący obcokrajowcem chciał za pośrednictwem FIVB dowiedzieć się, co może zrobić by opuścić kraj i na jaką pomoc może liczyć, to dowiedział się że na żadną :]
Dodatkowo, wszelkie spory rozstrzygałby rosyjski FAS albo sąd w Rosji. Więc tyle jeśli chodzi o pomoc federacji.
Stąd między innymi moja wstrzemięźliwość w ocenie postępowania Bartosza Bednorza i innych obcokrajowców nadal grających w lidze rosyjskiej. "Pretensje" mam za to do FIVB za brak jakiejkolwiek reakcji i zajęcia w tej sprawie zdecydowanie jednoznacznego stanowiska.
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Dodam tylko, że CEV gra na czas i ciągle nie ma informacji na temat wykluczenia drużyn rosyjskich w przyszłym sezonie z pucharów europejskich.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: Bartek O »

ciorny17 pisze: 5 maja 2022, o 11:07 Dodam tylko, że CEV gra na czas i ciągle nie ma informacji na temat wykluczenia drużyn rosyjskich w przyszłym sezonie z pucharów europejskich.
Tym akurat również nie jestem jakoś szczególnie mocno zaskoczony.
Może w szybszym podjęciu przez CEV decyzji pomogłoby deklaracje przedstawicieli federacji krajowych, że ich kluby nie zamierzają grać z teamami reprezentującymi ligę rosyjską.
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Pierwszy mecz trwa.
Po 2 setach mamy 1:1.
Bliźniacze partie. Najpierw Dynamo Lo miało problemy z przyjęciem i samo nie serwowało, co wykorzystywał Abajew grając dużo środkiem. Nastepnie role się odwróciły i Loko totalnie bez przyjęcia. Niby set do 19 ale mogło być do 15 bo w końcówce rozprężenie podopiecznych Kminkina. Bardzo dobry Pirainen. Abajew zjazd do bazy, ale na 3. partię powrócił.
3 set emocjonujący. Było już 22:24 dla Loko ale Zigalow na zmianie na zagrywce dał set balla. Później Ivovic 2x mial w górze na wygranie seta i podbity. Później mega kontrowersyjna decyzja. Atak Sawina z pajpa. Sędzia bierze challenge. Bez wskazania punktu. Oceniona sytuacja jako nie do oceny i punkt przyznany Loko. Sawin serwuje a Ivocic przyjmuje w bandy. 35:33 set się kończy.
4 set bez emocji. Do 20 wygrywa Loko i cały mecz 3:1. Bez historii ten set. Na oko dobry mecz przyjmujących.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: Jacek »

ciorny17 pisze: 5 maja 2022, o 14:58Pierwszy mecz trwa.
Gdzie można pooglądać?
Arw165
Posty: 1413
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: Arw165 »

Jacek pisze: 5 maja 2022, o 16:42
ciorny17 pisze: 5 maja 2022, o 14:58Pierwszy mecz trwa.
Gdzie można pooglądać?
https://tvstart.ru/ru/streams/volejbol- ... lokomotiv/
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Lekko sabotujący Christenson, skrzydłowi a na oko 6 błędami w ataku, a i tak Kazań wygrywa do 17.
Bednorz po nerwowym początku w przyjęciu ogarnął się. W ataku 5/9 ale dwa błędy, as I błąd na zagrywce i 2 albo 3 bloki. Całkiem całkiem.

Wołkow do spółki z Christensonem kładą seta. Dima 3 bezpośrednie błędy w przyjęciu a Amerykanin rzuca te piłki strasznie w blok bądź przerzuca. Polak 2/6 i z czapą i asem w przyjęciu poza jednym sękiem stabilnie. W papę Zenit do 19 i jest 1:1.

Dramatyczny Wołkow dzisiaj jest. Jakim cudem Kazań to wygral do 21 to nie wiem. Czwarty set przed nami.

Odkuł się Wołkow w tym secie. Kazań pewnie pokonuje Biełgorod do 14 i łącznie 3:1.
Słaby mecz, poprzedni co do poziomu lepszy.
Bednorz. No cóż, dobrze zaczął w ataku, ale skończył na oko z 10/23, 2 czapy dostał, 3 błędy. 2 asy i też tylko 2 błędy na zagrywce, w przyjęciu bez błędu, jakieś na oko 60% pozytywnego, ale za to bodajże 5 bloków. Biełgorod zagrał nic ponad to co w sezonie. Jak Marokańczyk kończył to było ok. Jak przestał, to już nawet pojawił się Sidenko, ale pewnie wyszedł na zero.

Czekam w zasadzie na sobotę i grzmoty Zenit vs Dynamo.
Kłamca.
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Cyferki z wczoraj
http://volleyservice.ru/index.php?optio ... &Itemid=77
Bartek w ataku słabo 9/23 (4 błedy, 2 czapy czyli efektywność żadna a dokładniej13% a drużynowo "tylko" 23% efketynowści), w przyjęciu 23 przyjęcia, 61% pozytywnego, 23% perfekcyjnego dołożył 2 asy (2 błędy na zagrywce) i 4 bloki. Ogólnie na +4, a Wołkow mimo dobrego 4. seta na -3 przy zdobytych 13 punktach
Kłamca.
Kilgor92
Posty: 265
Rejestracja: 30 gru 2020, o 23:27
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: Kilgor92 »

Dwa spostrzeżenia po meczu Dynama z Biełgorodem:

1. Zdaje się, że Bogdan na dobre wywalczył sobie miejsce w pierwszej szóstce, zaś o miano drugiego chyba walczą Semyszew z Podleśnikiem. To właśnie w ramach tej dwójki Briański dokonywał roszad.

2. Bardzo stabilnie Pankow zagrał. Jak oglądałem to spotkanie od drugiego seta, to nie zaliczył żadnego babola technicznego. Tempo dobre, sposób rozegrania też niezgorszy.

Mecz sam z siebie bez historii. Różnica na korzyść Moskwy była zbyt wyraźna.
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Kilgor92 pisze: 7 maja 2022, o 00:12
2. Bardzo stabilnie Pankow zagrał. Jak oglądałem to spotkanie od drugiego seta, to nie zaliczył żadnego babola technicznego. Tempo dobre, sposób rozegrania też niezgorszy.
Biełgorod zagrał też zagrywki w zasadzie. Jeden as tylko, a i Pankow za dużo biegać nie musiał.
Półfinaliści znani, dzisiaj tylko pary w jakich w poniedziałek zagrają się okaże.
Szkoda mi cholernie Dynamo LO bo jak mieli to 2:1 liczyłem że dobiją Zenit. Jednak Kljuka w dobrej formie, ale nie ma Poletajewa. Zagrał 3 sety, ale w ataku mocno oszczędzany.
Kłamca.
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

W pierwszym dzisiejszym meczu Loko z Luburicem w składzie swoją grą w systemie zagryka-blok-obrona deklasuje Zenit. Świetny w tych meczach jest Perrin. Lyzik ma już 4 bloki w pierwszym tylko secie. Nieskuteczni na wysokiej są skrzydłowi z Petersburga. A najchudsza nadzieja rosyjskiej siatkówki czyli Woronkow ma takie momenty lagownaia, że szok.

W drugim secie fantastyczny Poletajew. Nie wiem czy czegoś nie skończył. Bardzo dobry Kljuka. Abajew jak nie idzie to głowa w piach. Tiszewicz od połowy seta na boisku.

Trzeci set dla Zenitu. Poziom spadł widowiska, ale co się nie zmieniło, to świetny Wiktor. Reszta przeciętnie. Na plus też Kobzar z który odżył po odejściu Sammelvuo. Do 20.

Zamyka ten mecz Zenit w 4 setach. 3:1 co dla mnie jest jednak lekką niespodzianką.
Kłamca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rosja”