[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Francuska ProA sezon 2019/20

Re: Francuska ProA sezon 2019/20

Postby FLPman » 10 Nov 2019, o 18:24

kanimo wrote:Narbonne bez Zanottiego i Bassereau (kontuzje?). Szkoda, liczylam na Bessereau, mam nadzieje, ze nic groznego.

Za kontuzjowanego Zanottiego do Narbonne w ramach jokera medycznego trafił Jan Klobucar.
FLPman

Postby rafak » 10 Nov 2019, o 19:24

kanimo wrote:Do zanotowanie w Chaumont podobno mocne wejscie Atanasova. Oby Chaumont wrocilo na dobre tory.

Wczoraj chyba po raz pierwszy wyszedł na parkiet. Statystyki:
http://datavolley.lnv.fr/2019/DataVolley/Men/LAM037-1920.pdf

"Mocne wejście" to chyba trochę za dużo napisane :D

Co do Tours to pełna zgoda. Cupkovic jest na równi pochyłej, od kilku lat zresztą.
rafak

Postby kanimo » 11 Nov 2019, o 17:39

Zapunktowal bezposrednio po wejsciu i to chyba kilka razy, pomagajac wyrwac drugiego seta; jesli wierzyc wypowiedziom kibicow. Wiec « wejscie" bylo ok. Forma moze jeszcze nie ta.
kanimo

Warnings: 1

Postby dyletant » 29 Dec 2019, o 11:33

Dawno tu nic nie było, więc chociaż postanowiłem sprawdzić tabelę.
Rennes na pierwszym miejscu. Czyżby Araujo z Barankiem wystarczyli na podbój tej ligi? Tours też się odbiło po słabym początku i są już na drugim miejscu.

Standardowo niesamowity ścisk. Szósty Paryż od przedostatniego Sete oddziela 6 punktów. Zaskakująco dobrze trzyma się Tourcoing
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
dyletant

Postby Bartek O » 29 Dec 2019, o 14:16

dyletant wrote:Dawno tu nic nie było, więc chociaż postanowiłem sprawdzić tabelę.
Rennes na pierwszym miejscu. Czyżby Araujo z Barankiem wystarczyli na podbój tej ligi? Tours też się odbiło po słabym początku i są już na drugim miejscu.

Obok wspomnianych przez Ciebie Araujo i Baranka, Rennes "tradycyjnie" ma jeszcze w składzie najlepszego rozgrywającego ligi francuskiej. Miguela Tavaresa godnie bowiem zastąpił Thiaguinho. Jeśli dodamy do tego jeszcze świetnego środkowego Leandro Nascimento dos Santos to dojdziemy do wniosku, że zajmują miejsce zgodne z potencjałem jakim dysponują.
Bartek O

Postby dyletant » 29 Dec 2019, o 14:24

Właśnie, nie potrafię prawidłowo zinterpretować tych statystyk, co są na stronie, ale nazwisko wspomnianego Leandro śmignęło mi na pierwszym miejscu w rankingu środkowych.
dyletant

Postby Bartek O » 29 Dec 2019, o 14:33

dyletant wrote:Właśnie, nie potrafię prawidłowo zinterpretować tych statystyk, co są na stronie, ale nazwisko wspomnianego Leandro śmignęło mi na pierwszym miejscu w rankingu środkowych.

Faktycznie. Teraz sprawdziłem, że Brazylijczyk statystycznie jest najlepszym środkowym Pro A. Ale nie mam pojęcia na ile poważnie możemy traktować te statystyki, skoro na miejscu pierwszym wśród atakujących jest Micah Ma'a, czyli rozgrywający drużyny Stade Poitevin Poitiers.... ;)
Bartek O

Postby dyletant » 29 Dec 2019, o 15:01

To chyba coś jak niezapomniany Walawender, najlepszy rozgrywający naszej ligi w zeszłym sezonie :D . Ale drugi jest już Egleskalns, więc chyba w miarę wiarygodny ten ranking.
dyletant

Previous

Return to Francja