Ligi azjatyckie

ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: ciorny17 »

Jeśli ktoś lata temu powiedziałaby mi, że o 8:30 wstanę I będę oglądał ligę chińską, to bym kazał mu się puknąć w głowę. Poniżej link do meczu Szanghaj vs Huangshi
https://youtu.be/-MBXL_Y6VGU
Na boski z obcokrajowców tylko Polak
Kłamca.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 29 paź 2022, o 07:53 Jeśli ktoś lata temu powiedziałaby mi, że o 8:30 wstanę I będę oglądał ligę chińską, to bym kazał mu się puknąć w głowę. Poniżej link do meczu Szanghaj vs Huangshi
https://youtu.be/-MBXL_Y6VGU
Na boski z obcokrajowców tylko Polak
Ja dzisiaj wstałem o 4:30 robić składy ligi słoweńskiej :] nie wiem kto jest bardziej chory :D a meczyk chętnie zobaczę ;)

Edit: komentarz bardziej mi się podoba, niż ten Wania na Polsacie Sport :)

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: ciorny17 »

Ok xD
Na oko 14 punktów, 12/25 (2 auty), 2 bloki dał, 3 błędy na zagrywce, bez asa. W przyjęciu bardzo dobrze, ale to Chiny.
Chiński sypacz dramatyczny do lewego. A z pola, gorzej jak Drzyzga. Juantorena wszedł na końcówkę i skończył 2 ataki plus mecz asem.

Może jeszcze uda się dokopać do cyferek.

Kurek znowu dzisiaj MVP.

Bendorza zobaczyć możemy jutro o 12:30, ale pewnie już o 11:30 będzie mecz do na flashscorze godziny o 1 do przodu pomylone
Kłamca.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 29 paź 2022, o 08:33 Ok xD
Na oko 14 punktów, 12/25 (2 auty), 2 bloki dał, 3 błędy na zagrywce, bez asa. W przyjęciu bardzo dobrze, ale to Chiny.
Chiński sypacz dramatyczny do lewego. A z pola, gorzej jak Drzyzga. Juantorena wszedł na końcówkę i skończył 2 ataki plus mecz asem.

Może jeszcze uda się dokopać do cyferek.

Kurek znowu dzisiaj MVP.

Bendorza zobaczyć możemy jutro o 12:30, ale pewnie już o 11:30 będzie mecz do na flashscorze godziny o 1 do przodu pomylone
Btw. Udało Ci się gdzieś dogrzebać do składów ligowych chińskich? Przebuszowałem kilka stron ze szlaczkami, ale póki co bezskutecznie.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: ciorny17 »

Streeter pisze: 29 paź 2022, o 09:05
Btw. Udało Ci się gdzieś dogrzebać do składów ligowych chińskich? Przebuszowałem kilka stron ze szlaczkami, ale póki co bezskutecznie.

Streeter
Chiński dataproject, podobnie jak rosyjski działa na hsts i nie chcę ryzykować, bo działam na służbowym lapku, żeby tam wchodzić no i antywirusy mi blokują.
Więc jedyne źródło, to użytkownik inside volleycountry. Są zdjęcia, więc umiąc w mandaryński możesz tłumaczyć tutaj
Kłamca.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: Streeter »

Dzięki, wrzucę do kolejki lig i przyjrzę się tematowi :) może uda się "zcywilizować" :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: ciorny17 »

Streeter pisze: 29 paź 2022, o 09:32 Dzięki, wrzucę do kolejki lig i przyjrzę się tematowi :) może uda się "zcywilizować" :D

Streeter
Polecam aplikację tłumacz, odpalasz tłumaczenie zdjęć, dajesz żeby szukało z danego języka na jakiś łaciński i masz.
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: Szary Wilk »

Kubiak 15/39 w ataku zagrał w tej kolejce, 38 % skuteczności. On chyba już od dłuższego czasu się kręci przy 40 % w ataku. Dobrze przyjmuje, ale jak sami piszecie - Azja to Azja. Jego tam chyba trzymają też głównie z powodów pozasportowych, ma coś w sobie, co im bardzo imponuje, bo nie jest typem zawodnika, który wywiązuje się z roli ofensywnego obcokrajowca.

Możliwe, że to ostatni sezon Kubiaka, bo 35 lat stuknie i 7 lat gry w klubie, gdzie jednak jest już tendencja spadkowa z formą, a w jego miejsce można zatrudnić kogoś bardzo ofensywnego.

Kurek jak Kurek, pewnie byłby w stanie do 39 roku życia jak Omrcen punktować Japończyków. Bardzo mnie ciekawi, czy po tym sezonie wróci do Europy przygotować się do Igrzysk.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: ciorny17 »

W Chinach stabilnie XD
Ogólnie wszystkie drużyny ubiera firma Peak. Wiadomo, lokalny, czytaj chiński podmiot. Drużyna Szanghaju gra akurat w bezrękawnikach. Bednorz miał koszulkę termiczną Under Armour. Podczas 2. seta, jakiś pan w garniturze podszedł do niego i dał plaster, aby zakleił logo amerykańskiego producenta. To samo z rękawem na jego ręce. Weclome to komunizm.

Aha, no i wygrali 3:0. W 2. secie Polak zmieniony. Ale to planowo raczej. Do tego momentu 6/11 (dostał 1 czapę i 1 aut), bez asa, dwa bloki. Juantorena cały mecz, bez Sabbiego, ale jego chiński zmiennik wygląda całkiem całkiem.
Kłamca.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: ciorny17 »

Pierwsza faza pierwszej fazy w Chinach się właśnie zakończyła. Grupa zespołów grająca w Wuyuan ma po 6 spotkań na koncie.
Szanghaj wygrał wszystko, no może poza jednym setem wczoraj. Sabbi nie gra, bo w pierwszym meczu nabawił się kontuzji, Juantorena zagrał całe 2 mecze a w jednym wszedł na chwilę. Bednorz ma za to 5 spotkań w nogach, z czego 4 całe, w jednym zagrał 2 sety, a w jednym nie zagrał wcale. Punktowo dorobek Polaka wygląda mniej więcej tak:
Szanghaj - Huangshi 3:0 - 14 punktów: atak 12/25 (2 błędy), 2 bloki, bez asa, ratio na +7
Szanghaj - Tianjin 3:0 - 8 punktów: atak 6/11 (1 aut i 1 czapa), 2 bloki, ratio +4
Szanghaj - Jiangsu 3:0 - 18 punktów: atak 16/25, 1 as, 1 blok (tu nie wiem jak wypadł bo nie oglądałem całego).
Szanghaj - Yunann 3:0 - nie grał
Szanghaj - Shandong 3:1 - 21 punktów: atak 16/27 (3 błędy), 2 bloki, 3 asy, 3 błędy na zagrywce, ratio +14
Szanghaj - Baoding 3:0 - 20 punktów: atak 17/29 (3 błędy), 3 asy, 5 błędów na zagrywce, ratio +11

Ogólnie rzecz biorąc to ma 81 punktów, 57% skuteczności i gdzieś na oko 48% efektywności. W przyjęciu stabilnie, ale nie jest specjalnie ostrzeliwany. Ogólnie chyba póki co ma najwięcej punktów na set bo to wychodzi 5 punktów na set.

Teraz dygresja inna.
Szkoda, że Chińczycy nie mogą wyjeżdżać. W przypadku kontuzji Sabbiego, za niego gra zazwyczaj Wu Peng-zhi. Super dynamika, trzyma kierunki. Ale chłop pewnie przepadnie.

Do usłyszenia.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 4 lis 2022, o 14:15 Szkoda, że Chińczycy nie mogą wyjeżdżać. W przypadku kontuzji Sabbiego, za niego gra zazwyczaj Wu Peng-zhi. Super dynamika, trzyma kierunki. Ale chłop pewnie przepadnie.
Rozwiniesz myśl z tym, że nie mogą wyjeżdżać? Jak robiłem inne ligi to spotkałem paru Chińczyków. Fakt, że głównie w Japonii, więc wygląda że tam mogą, a zawsze to raczej mocniejsza liga niż chińska (tak obstawiam, choć teoretycznie głębia powinna być lepsza w Chinach). Był też w zeszłym sezonie niejaki Zi-Zhao Zheng, który występował w austriackim Hypo Tirol. No i jeszcze są w Europie goście z Tajwanu czy tam Chińskiego Tajpej, ale zakładam że ich chińskie prawo nie obowiązuje, choć przyznam że nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. Jeśli już przy Tajwanie i Tajpej jesteśmy, to jest w tym roku Cheng-Wang Wu w hiszpańskim Rotogal Boiro, w zeszłym roku w Hiroszimie był natomiast Chen Chien-Chen.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: ciorny17 »

Jak zapytałem jednego z użytkowników innego portalu siatkarskiego, będącego Chińczykiem, powiedział on, że zawodnicy do bodajże 28 roku życia muszą mieć pozwolenie od władz ichniej federacji. Duży exodus był w zeszłym roku, jak liga nie ruszyła i się paru udało zwiać. Może jak Bednorz w styczniu wróci do Polski to się ktoś go zapyta o to jak to tam wygląda.

Ogólnie pod względem fizyki to liga wygląda ok, bo jak wiadomo chiński reżim treningowy by paru zawodnikom nie podpasował, ale technicznie bardzo dużo baboli. Wpadające piłki, nieporozumienia, mijanki. Nie wiem co z tym zagranicznym sypaczem Szanghaju, bo o ile obecny gra kombinacyjnie i szybko, to często gubi dokładność.
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: Szary Wilk »

Liga trwa 4 miesiące, a Sabbi na razie na 6 meczów nie grał wcale ,bo ma kontuzje, a Juantorena 2 spotkania? Niezłe jaja. Pytanie czy wtedy w ogóle pensje wypłacają tym zawodnikom, bo do stycznia to raz dwa czas minie, a kontrakty są bardzo wysokie jak na taki króciutki sezon.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: ciorny17 »

Juantorena to nie jest okaz zdrowia, a Szanghaj zagrał 6 meczów w 7 dni, z czego ostatnie 4 mecze w 4 dni.
Sabbi doznał kontuzji w pierwszym meczu, podkręcił kostkę. Ale jego zmiennik gra bardzo dobrze póki co.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: Streeter »

Prawdę mówiąc trochę szkoda że Juantorena się tak posypał, wydawało się, że będzie w stanie dużo dłużej pociągnąć konkretny poziom. Wiadomo, ma już te 37 lat, ale tak naprawdę konkretne granie zaczął w Trenitno, w 2009, czyli mając 24 lata. Biorąc pod uwagę ile taki Zlatanov czy nawet wciąż obecny, a starszy Kaziyski byli w stanie dać od siebie w podobnym do Osmanego wieku, to porównując peak Zlatanova czy Kaziyskiego, można było się spodziewać, że Osmany będzie co najmniej podobnie dobry, a raczej lepszy. No ale jednak zdrowia brakło.

@ciorny17 dzięki za uzupełnienie o tych wymogach federacji. Szczerze mówiąc nie miałem o tym pojęcia. A nie wiesz jak wygląda temat z Japonią, że jak na ich możliwości sporo ich tam gra? Czy wątek nie dotyczy Azji, czy ci co tam grają są już "przeklęci" u siebie?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: ciorny17 »

Streeter pisze: 5 lis 2022, o 00:13 @ciorny17 dzięki za uzupełnienie o tych wymogach federacji. Szczerze mówiąc nie miałem o tym pojęcia. A nie wiesz jak wygląda temat z Japonią, że jak na ich możliwości sporo ich tam gra? Czy wątek nie dotyczy Azji, czy ci co tam grają są już "przeklęci" u siebie?

Streeter
Nie mam pojęcia. Może mają jakiś wytrych, ale to musze się dowiedziec.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 862
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: Jacek »

Ciorny a gdzie Ty oglądasz ligę chińską?
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: ciorny17 »

Jacek pisze: 6 lis 2022, o 16:35 Ciorny a gdzie Ty oglądasz ligę chińską?
STS. Obstawiam kupon za min 5 PLN i mam dostęp do transmisji. Ewentualnie jak nie mam możliwości na żywo to np. pod tym linkiem retransmisja z ostatniego meczu http://m.miguvideo.com/mgs/share/living ... 00267331#/ bo na żywo niestety nie śmiga
Kłamca.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 862
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: Jacek »

ciorny17 pisze: 6 lis 2022, o 16:58
Jacek pisze: 6 lis 2022, o 16:35 Ciorny a gdzie Ty oglądasz ligę chińską?
STS. Obstawiam kupon za min 5 PLN i mam dostęp do transmisji. Ewentualnie jak nie mam możliwości na żywo to np. pod tym linkiem retransmisja z ostatniego meczu http://m.miguvideo.com/mgs/share/living ... 00267331#/ bo na żywo niestety nie śmiga
Dzięki.
To już wiem skąd to nowe Porsche ;-)
Szary Wilk
Posty: 7857
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: Szary Wilk »

Jak tam Kurek i Kubiak?
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: ciorny17 »

Szary Wilk pisze: 13 lis 2022, o 16:53 Jak tam Kurek i Kubiak?
Kurek w weekend akurat nie grał, a Kubiak w niedzielę 11/33 w ataku chyba. Stat z soboty nie mam.

Ale co do Chin.
Jesteśmy po drugiej fazie, fazy wstępnej.
Juantorena jak nie grał, tak nie gra, Sabbi też nie, ale za to nowy sypacz do Szangahju przyszedł, który jest gorszy jak jego rodzimy zmiennik.
Łącznie zespół Bednorza zagrał 3 mecze. Polak zagrał w dwóch. Poniżej cyferki
Szanghaj - Fujian 3:0, 10 punktów, atak 9/27, 6 błędów, bez asa ale z 4 błędami, 39 przyjęć, 1 błąd, 77% pozytywnego i 41% perfekcyjnego, 1 blok, ratio -1
Szanghaj - Shenzen 3:1, 17 punktów, atak 12/22, 3 błędy, 4 asy, 3 błędy serwisowe, 15 przyjęć, 67% pozytywnego, 27% perfekcyjnego, 1 błąd, 1 blok, ratio +10
W meczu wczorajszym z Liaoning nie zagrał, ale jak w chińskim składzie łoją rywali, że ci uciułali jedynie 45 punktów przez 3 sety no to nie było potrzeby.

Od jutra rusza ostatnia faza, 4 mecze w 4 dni, ostatni mecz z Pekinem, ale póki co w pierwszych meczach ani Jaeschke ani Holt nie zagrali.
Kłamca.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: ciorny17 »

Szary Wilk pisze: 13 lis 2022, o 16:53 Jak tam Kurek i Kubiak?
Szary, pytałeś to masz całościowo, nie na weekendy podzielone.
Kurek: atak 114/194, 59% skuteczności i popełnił 14 błędów. I tutaj kwestia liczenia efektywności, bo w Japonii ataki zablokowane w ichnich statystykach, nie są wliczane. 11 bloków, 63 serwisy, 13 błędów i tylko 2 asy. Łącznie 127 punktów

Kubiak: atak 97/214, 45% skuteczności, 15 błędów. 9 bloków, 122 serwisy, 7 asów, 22 błędy na zagrywce. W przyjęciu 180 przyjęć i 65% poztywynego. Łącznie 113 punktów.

Dla porównania Russell (chciałem dać Nishidę, ale zagrał tylko 3 mecze):
Russell: atak 85/181, 46% skuteczności, 7 błędów w ataku, 16 bloków, 14 asów i 16 błędów na zagrywce. W przyjęciu 186 przyjęć i 55% poztywynego. Łącznie 115 punktów.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: Streeter »

To Kubiak wygląda jakby lepiej w liczbach, niż w poprzednim sezonie, gdzie lepiej wyglądał od Niego Kvalen.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: Siekier »

Gościem podcastu #VolleyTime będzie reprezentant 🇵🇱, zawodnik Shanghai Bright - Bartosz Bednorz 🔥

Jeżeli macie pytania do Benjiego, dajcie znać.

PS: jak ktoś ma możliwość podesłania mi jego statystyk / tabeli z Chin będę niezwykle zobowiązany 🔥
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: ciorny17 »

Siekier pisze: 18 lis 2022, o 14:19
PS: jak ktoś ma możliwość podesłania mi jego statystyk / tabeli z Chin będę niezwykle zobowiązany 🔥
Odezwij się na PW i podrzuć maila, to Ci w ramach jpg wyślę, bo nie ma co się bawić w liniki.
Jeśli chodzi o pytanie:
1. co w jego opinii najbardziej wpłynęło na katastrofę w final six w zeszłym roku w lidze rosyjskiej i czy spodziewał się, że nagle Dima Wołkow tak obsra gacie, a Michajłow na pojedynczym bloku będzie atakował w aut?
2. czy po końcówce pierwszego sezonu myślał nad opuszczeniem Kazania i czy ma jakiekolwiek relacje z Alekną?
Kłamca.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 862
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: Jacek »

Siekier pisze: 18 lis 2022, o 14:19 Gościem podcastu #VolleyTime będzie reprezentant 🇵🇱, zawodnik Shanghai Bright - Bartosz Bednorz 🔥

Jeżeli macie pytania do Benjiego, dajcie znać.

PS: jak ktoś ma możliwość podesłania mi jego statystyk / tabeli z Chin będę niezwykle zobowiązany 🔥
Zapytaj ile daje % szans, że w styczniu zagra w Polsce. I czy poza 2 ofertami z Włoch i 1 z Turcji ma też inne zagraniczne. Pewnie się wykręci ale spróbuj :)
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: Streeter »

Siekier pisze: 18 lis 2022, o 14:19 Gościem podcastu #VolleyTime będzie reprezentant 🇵🇱, zawodnik Shanghai Bright - Bartosz Bednorz 🔥

Jeżeli macie pytania do Benjiego, dajcie znać.
1. Jak odczuwa swoją rolę w kadrze - zwłaszcza za Heynena, czy uważa że był wówczas słabszym zawodnikiem od powołanych, czy nie do końca zgadzał się z trenerem.
2. Czy ma jakiś kontakt z kolegami z Zenita i czy wie czy ich stosunek do sytuacji wojennej jest zgodny z wizją lokalnej władzy. Oczywiście bez nazwisk, po prostu zastanawia mnie, czy tamtejsi siatkarze mają bardziej "cywilizowane" podejście, czy chłoną propagandę jak reszta.
3. Jak ocenia poziom ligi chińskiej - gdyby np. jego klub grał w PlusLidze, to w której części tabeli widziałby swoją ekipę.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: ciorny17 »

Kronikarski obowiązek.
Szanghaj skończył rundę zasadniczą bez porażki, stracili tylko 5 setów.
Bednorz w ostatniej fazie owej rundy zagrał w 2 z 4 meczów. W obu z Juantoreną. W zasadzie bez szału. Cyferki jak niżej:
Szanghaj - Zhejiang 3:0, 18 punktów, +12, atak 13/24 (46% eff), 4 asy, 4 błędy, 56% pozytywnego, 44% perfekcyjnego przyjęcia, 1 blok.
Szanghaj - Pekin 3:1, 14 punktów, +3, atak 12/33 (24% eff), 1 as, 6 błędów, 50% pozytywnego, 35% perfekcyjnego przyjęcia, 1 blok.

Kolejna faza rusza 12/12 bo musi część drużyn dograć swoje mecze. Ale opóźnień co do końca sezonu nie powinno być.
Aha, nie wiem co się wydarzyło, ale w Pekinie nie ma Amerykanów. Podejrzewam, że sprawy paszportowe.

Teraz Japonia.
Szary, trzymaj się, Kubiak wygląda jak w swoim primie :D
Ostatnie mecze Michała to:
- 25 punktów, 57% w ataku (25/44), 50% pozytywnego przyjęcia
- 19 punktów, 69% w ataku (18/26), 48% pozytywnego przyjęcia, 1 blok
- 24 punkty, 55% w ataku (17/31), 54% pozytywnego przyjęcia, 4 bloki, 3 asy
- 17 punktów, 50% w ataku (17/34), 54% poz. przyjęcia

Kurek kręci się na 50% w ataku, a Nagoya liderem tabeli.
Kłamca.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: ciorny17 »

Pewnie nikogo to nie interesuje, a może kibiców Zaksy zacznie, ale Bednorz nominowany do meczu gwiazd (tzw. All-Star Game) ligi chińskiej :D
Poniżej zestawienie.
OH - Zhang Jing-yin, Yu Yuan-tai, Zhai De-jun, Yosvany Hernandez, Liu Li-bin, Bartosz Bednorz, Li Lei, Danilo Pavlovic
MB - Li Yong-zhen, Zhang Zhe-jia, Zhang Xin-yu, Dai Hai-bo, Miao Ruan-tong, Liu Jia-jun, Gu Jia-feng, Kanstantsin Panasenko
OP - Luo Zhuang, Wang Jing-yi, Zhang Guan-hua, Giulio Sabbi
S - Guo Cheng, Yurii Synytsia, Liu Meng, Chen Lei-yang
L - Yang Tian-yuan, Qu Zong-shuai, Han Huang-guang, Qi Jia-hao

Druga faza niby rusza 22/12 ale rozpiski meczów nie widzę. Ma potrwać do 9/01 później faza pucharowa.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 862
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Ligi azjatyckie

Post autor: Jacek »

ciorny17 pisze: 20 gru 2022, o 09:15Pewnie nikogo to nie interesuje, ...
Interesuje interesuje, pisz :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne państwa”