Liga Mistrzów 2022/2023

ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: ciorny17 »

ZAKSA 55:45 Perugia.
Anastasi pewnie wyjdzie z Rychlickim, Leonem I Plotnickim.
Jeśli Perugia nie ściągnie zagrywką Bendorza a ten popełni max 5 błędów, gra na wysokiej piłce po stronie Zaksy. Dodatkowo jeśli Gianelli częściej jak co 2 piłkę, nogi przy rozegraniu będzie miał za 3. metrem, skrzydłowi Zaksy skończą z over 12 blokami.
Janusz będzie najczęściej zagrywającym zawodnikiem meczu.
Skrzydłowi Zaksy +50% skuteczności w ataku, a obrona Perugii nie będzie istniała. Paszycki zjedzie do bazy w 2. secie.

Skąd to wiem? Bredzę. Ale dla dobra polskiej siatkówki niech to się spełni. Możecie mnie rozliczać 8-)
Kłamca.
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Arw165 »

Shift pisze: 28 mar 2023, o 15:55 Jutro pierwsze mecze a tutaj taka cisza panuje? Jakieś typy i przewidywania? ;)
Wyręczę Adriano i gładkie 3:0 dla Perugii. Stawiajcie domy.
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: PabloFX »

Arw165 pisze: 28 mar 2023, o 17:10
Shift pisze: 28 mar 2023, o 15:55 Jutro pierwsze mecze a tutaj taka cisza panuje? Jakieś typy i przewidywania? ;)
Wyręczę Adriano i gładkie 3:0 dla Perugii. Stawiajcie domy.
Tak to nie działa ;)
bono
Posty: 3491
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: bono »

Jedno jest pewne - Perugia będzie miała największe piekło na Mostowej od dawna. Dobrze że nie zrobili w Gliwicach.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Rusticola
Posty: 138
Rejestracja: 24 mar 2023, o 19:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Rusticola »

3:1 dla Zaksy.
Leon rozmontowany zmiennością zagrywki, zjazd do bazy do 2 secie.
Najlepszy mecz Bednorza w Zaksie.
Takie moje typy :D
Lubowitz
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2023, o 18:47
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Lubowitz »

Jak na razie to piekło rozgrywa się w komentarzach na stronach zaksy odnośnie sprzedaży biletów na mecz, na niektórych stronach bilety na jutrzejszy mecz są wystawione za 490 zł i jest ich coraz mniej...
Chemik Mosto ZAKSA Bracia B Semper Fidelis
Stare konto Zaksiak123!
buzinga
Posty: 1241
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: buzinga »

Dobre, widzę, że nie tylko ja mam tak, że komentarze Adriano mnie uspokajają i traktuje jego wypowiedzi jako dobry znak ;) Mam nadzieję, że jutro też napisze coś "mądrego" tak jak robił to tuż przed spotkaniami z Trento. A tak już nieco bardziej poważnie. Jestem dość spokojny przed jutrzejszym meczem. Może dlatego, że to spotkanie nie jest decydujące. Trudno uwierzyć mi, że na tym poziomie przed rewanżem któryś z zespołów wypracuje sobie na tyle dużą przewagę, która pozwoli na spokojną grę we Włoszech. Spodziewam się czegoś przeciwnego. Mój typ to 3-1 dla Kędzierzyna po ostrej walce i graniu dwóch setów na przewagi ;) W rewanżu 1-3 i złoty set dla naszych. Wytypowałbym inaczej, ale Zaksa nie potrafi inaczej rozstrzygać takich konfrontacji, oni zawsze muszę coś udziwnić, żeby nie było za łatwo.
Awatar użytkownika
Lawka1
Posty: 357
Rejestracja: 30 wrz 2021, o 23:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Lawka1 »

Wybiera się ktoś 6.04 do Włoch? Jeśli się nie mylę to bilety poniżej 50€ będą dostępne od poniedziałku 3.04 od godziny 12. Tylko przelot trochę wychodzi :/
Po jutrzejszym meczu zdecyduję :)
Lubowitz
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2023, o 18:47
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Lubowitz »

Lawka1 pisze: 28 mar 2023, o 19:11 Wybiera się ktoś 6.04 do Włoch? Jeśli się nie mylę to bilety poniżej 50€ będą dostępne od poniedziałku 3.04 od godziny 12. Tylko przelot trochę wychodzi :/
Po jutrzejszym meczu zdecyduję :)
Klub mógłby załatwić jakiś samolot z bezpośrednim przelotem Katowice Perugia myślę że znalazłoby się wystarczająco chętnych osób wtedy na pewno wyszłoby dużo taniej
Chemik Mosto ZAKSA Bracia B Semper Fidelis
Stare konto Zaksiak123!
Nuriel
Posty: 841
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Nuriel »

ciorny17 pisze: 28 mar 2023, o 16:38 ZAKSA 55:45 Perugia.
Anastasi pewnie wyjdzie z Rychlickim, Leonem I Plotnickim.
Jeśli Perugia nie ściągnie zagrywką Bendorza a ten popełni max 5 błędów, gra na wysokiej piłce po stronie Zaksy. Dodatkowo jeśli Gianelli częściej jak co 2 piłkę, nogi przy rozegraniu będzie miał za 3. metrem, skrzydłowi Zaksy skończą z over 12 blokami.
Janusz będzie najczęściej zagrywającym zawodnikiem meczu.
Skrzydłowi Zaksy +50% skuteczności w ataku, a obrona Perugii nie będzie istniała. Paszycki zjedzie do bazy w 2. secie.

Skąd to wiem? Bredzę. Ale dla dobra polskiej siatkówki niech to się spełni. Możecie mnie rozliczać 8-)


Jak na bredzenie, to całkiem szczegółowe ^^
Ale myślę, że Paszycki nie zjedzie do bazy, bo wyjdzie Huber.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Bartek O »

Arw165 pisze: 28 mar 2023, o 17:10
Shift pisze: 28 mar 2023, o 15:55 Jutro pierwsze mecze a tutaj taka cisza panuje? Jakieś typy i przewidywania? ;)
Wyręczę Adriano i gładkie 3:0 dla Perugii. Stawiajcie domy.
ZAKSA zostanie kolejny raz boleśnie zweryfikowana na arenie międzynarodowej. Jeśli stanie się inaczej, kasuję konto i znikam. Czy jakoś tak ;)


Przed dwumeczem z Trentino, byłem spokojny o jego wynik. Tymczasem było zdecydowanie trudniej niż przypuszczałem.
Przed bojami z Perugią z kolei czuję jakiś dziwny niepokój. W polu zagrywki, reprezentanci Serie A są w stanie zrobić prawdziwą rzeź. Może więc tym razem będzie odwrotnie i również będę zaskoczony, ale tym, jak "łatwo" ZAKSIE w tym dwumeczu z Perugią poszło ;)

Potężnie w meczu z Katowicami wyglądał Bartek Bednorz. Mam nadzieję, że to zwiastun wysokiej formy tego gracza na najważniejsze mecze sezonu 2022/23. I stawiam, że w pierwszym składzie wyjdzie Norbert Huber. Zagra na 7/9 w ataku, 5 bloków i 2 asy ;)


O Jastrzębie jestem dużo bardziej spokojny. Przywiezie z Turcji zwycięstwo. Może nawet za 3 punkty.
Boyer zagra dwa najlepsze mecze w barwach Jastrzębskiego Węgla i zdecydowanie przyćmi kapitalnego Nimira ;) .

Z niecierpliwością czekam na jutrzejsze, półfinałowe boje naszych drużyn.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2023, o 20:35 przez Bartek O, łącznie zmieniany 1 raz.
kuchcik77
Posty: 2340
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: kuchcik77 »

Przekornie napisze że jutro Ptaki ugrają 2 sety ale za tydzień po heroicznej walce awansują do finału. Zaksa dwa razy wracała z niebytu w meczu z Trento, co jednak w pewnym sensie świadczy o ich sile. Jutro porażka 2-3 za tydzień...oni umieją grać na wyjeździe. Kluczem będzie wyleczenie Płotnickiego z gry bo dwóch polskich perudżian;) zrobi swoje.
Jeśli powalczą i przegrają jutro 0-3 to nie chce słyszeć opinii ala adriano o pokazaniu Zaksie miejsca w szeregu--półfinał Lm to dobre miejsce dla kędzierzyńskiej ekipy a poza tym.. ileż razy można do Trento/Włoch jeździć?>! za rok finał w Polsce/Niemczech?
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 155
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Citizen »

Osobiście nie mogę się doczekać jutrzejszego starcia, bo sportowo strasznie mnie ciekawi zderzenie dwóch drużyn o zupełnie innej specyfice, ale przy tym jeżeli nie obecnie najsilniejszych to stanowiących top w świecie siatkarskim. Tyle lat minęło i ZAKSA miała okazje spotkać się z czołówką drużyn włoskich i rosyjskich, które odprawiła w LM z kwitkiem z wyłączeniem właśnie Perugii, która w tym roku jest silniejsza niż kiedykolwiek, ale to my jesteśmy podwójnym mistrzem Europy i bronimy tytułu, którego oni nie mogą zdobyć od lat.

Przeczuwam sporą role Hubera, który nie wyjdzie w pierwszej 6. Ciekawy jestem postawy Kamila w tym meczu jeżeli pojawi się na parkiecie. Oby Shoji utrzymał swój poziom, bo perfekcyjne przyjęcie będzie nam bardzo potrzebne w tych meczach.

Wiadomo już czy Bednorz jest już w 100% zdrowy? Liczę, że tak bo jeżeli wejdzie na swój poziom to ofensywnie drużyna będziemy również bardzo groźna.

Liczę, że ZAKSA wykorzysta w tym dwumeczu swoją siłę mentalną, bo to jeden z głównych atutów w tej rywalizacji. Nie mam wielkich oczekiwań, bo oglądanie 2 gwiazdek na koszulkach LM to i tak więcej niż można było sobie wymarzyć 2-3 lata temu, ale jest za to duża nadzieja, że wygramy tę rywalizację i 3 raz z rzędu zagramy w finale.
granvorka
Posty: 743
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: granvorka »

Zaksa-Perugia to spotkanie dwóch najmocniejszych drużyn Europy w bloku. Pisałem już tutaj, że z zagrywką na poziomie dwumeczu z Trentino Zaksa ma znacznie niższe szanse z Perugią, która w ofensywie (grając bez Kamila) nie ma większych ograniczeń, do tego zawsze może wymienić 3 niedziałające trybiki i grać dalej. Jeśli dojdzie do gry linią przyjęcia Płotnicki-Semeniuk-Colaci (po zdjęciu Wilfredo zagrywką czy też blokiem-obroną jak w ostatnim meczu z Mediolanem), to będzie to imho dużo trudniejsze granie dla Zaksy, bo cała trójka w tym sezonie to top5 rundy zasadniczej Serie A w przyjęciu, co pozwala, jak w dalszej fazie ostatniego meczu z Mediolanem, Giannellemu na spokojne kreowanie gry wg własnego pomysłu. W tym sensie, przed Zaksą trudniejsze wyzwanie niż kiedykolwiek, bo wymiana atakującego i przyjmującego rywali (typowy obrazek w meczu z np. JW) nie będzie się wiązać z oczywistym osłabieniem (sam AA zdaje się nie być przekonany, kto u niego jest pierwszym atakującym i pierwszymi dwoma przyjmującymi) i będzie wymagać cierpliwego "zdejmowania" kolejnych graczy blokiem, obroną i zagrywką.

Zarówno Zaksa jak i Perugia grały w tym sezonie mecze genialne (Perugia wiele więcej) i mecze słabe (Zaksa wiele więcej), są to ekipy na podobnym poziomie sportowego potencjału biorąc też pod uwagę ogranie na tym poziomie (plus dla Zaksy, ale minus jeśli chodzi o siłę ławki), więc co tu mądrego można napisać, chyba tylko to, że zadecyduje dyspozycja dnia (dwóch dni) i zgranie się podstawowych elementów rzemiosła w kluczowych momentach ;)
Ostatnio zmieniony 28 mar 2023, o 21:33 przez granvorka, łącznie zmieniany 1 raz.
Shift
Posty: 275
Rejestracja: 29 lis 2015, o 10:39
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Shift »

Ja z kolei stawiam na zjazd Leona do bazy po 1 secie, mimo to przegrana Zaksy 2:3, w rewanżu wygrana w podobnym stosunku i złoty set dla KK. ;)

Podobny scenariusz w meczu Jastrzębia, przegrana 2:3 w Turcji ale u siebie 3:1 i polski finał
ptrlnd
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2021, o 10:13
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: ptrlnd »

3:1 dla Perugii. Najlepszy procent w ataku, bloku i serwisie we Włoszech, drużyna kompletna, praktycznie bez słabych stron. Jedynie co ich może złamać to presja i oczekiwania. Zaksa wydaje się słabsza niż rok czy dwa lata temu szczególnie jeśli chodzi o side out i blok obronę. Szykuje się meczycho.

3:2 dla Jastrzębia. Halbank mimo, że w Turcji wygrywa teraz z każdym jest drużyną na poziomie 6-8 Plusligi. Dwa mocne skrzydła, ale słaby środek i uproszczona gra. Będą orać Nimirem i Jaeschke do spuchnięcia ale mimo to czuję małe problemy Jastrzębia bo w Turcji zawsze gra się ciężko.
Rusticola
Posty: 138
Rejestracja: 24 mar 2023, o 19:09
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Rusticola »

Dodam że kluczem do sukcesu Zaksy jest posadzenie Smitha na ławkę i gra parą Huber-Paszycki.
Smith jest za niski i za słaby w bloku, Leon będzie bez ceregieli jechał nad nim górą. Naszych dwóch wielkoludów będzie go wyblokowywać A Śliwka ustawiony na 10 metrze będzie to wszystko wyłapywał.

Jedynym zagrożeniem dla JW jest Boyer, nie wiem czy tylko ja tak mam ale IMO Hadrava to lepszy zawodnik. Jak Boyer nie jest w super formie i nie skacze jak kangur to jest niesamowicie jałowy i jednowymiarowy. Bije na oślep przed siebie i często wbija się w blok. Zero poszukania kierunków, kiwek, nabijania.
Drugim zagrożeniem jest Toniutti któremu coraz częściej zdarzają się mecze z gatunku dno i wodorosty.
Jak te 2 elementy zagrają poprawnie to max co ugra Halkbank to 1 set.
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 774
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: jimiq »

Chłopaki ale mamy handycap,
dwie polskie drużyny na tym etapie. Miazga.
szkoda że nie ma Rosjan ale tylko pod kątem sportowym.

Ale co by nie mówić ZAKSA broni mistrza i czytając forum to niech nikt nie mówi że stawiał w takiej roli kiedykolwiek Kaczmarka i nie daj boże Śliwkę.
A tu ...

Jeśli chodzi o JW to Tomek w formie i Bojler ostatnio w sztosie. Toniutti ok, środek chodzi myślę, że potencjał może mniejszy niż Lube ale bardziej zbilansowany na pozycjach i to może być klucz na Halbank. Oby wrócił do siebie Trevor lub był w odwodzie gotowy Rafał.

W każdym razie pełen optymizmu zasiadam przed monitor.
Takie dywagacje w kontekście kopaczo-biegaczy cieszą najbardziej. :D
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: TommyLeeJones »

Rusticola pisze: 29 mar 2023, o 05:13 Dodam że kluczem do sukcesu Zaksy jest posadzenie Smitha na ławkę i gra parą Huber-Paszycki.
Czy to aby nie Smith jest najlepszy właśnie w najważniejszych meczach? Tak mi się kojarzy nie od dziś. Oczywiście nie musi być tak i w tym sezonie ale jakoś widzi mi się bardziej niż Dmytro z lękiem w oczach i blokiem we mgle.
Pomocniczka
Posty: 2029
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Pomocniczka »

TommyLeeJones pisze: 29 mar 2023, o 07:43
Rusticola pisze: 29 mar 2023, o 05:13 Dodam że kluczem do sukcesu Zaksy jest posadzenie Smitha na ławkę i gra parą Huber-Paszycki.
Czy to aby nie Smith jest najlepszy właśnie w najważniejszych meczach? Tak mi się kojarzy nie od dziś. Oczywiście nie musi być tak i w tym sezonie ale jakoś widzi mi się bardziej niż Dmytro z lękiem w oczach i blokiem we mgle.
Oczywiście, Smith jest kluczowy dla drużyny. Nie tylko w pierwszej ale i w drugiej linii. Przy jego zagrywkach Zaksa ma najwięcej brejków a i w obronie David nie ma sobie równych wśród środkowych. Postulat, żeby nie grał, musi wyjść z kręgu Perugii ;)
Patrol035
Posty: 368
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Patrol035 »

Rusticola pisze: 29 mar 2023, o 05:13 Dodam że kluczem do sukcesu Zaksy jest posadzenie Smitha na ławkę i gra parą Huber-Paszycki.
Smith jest za niski i za słaby w bloku, Leon będzie bez ceregieli jechał nad nim górą. Naszych dwóch wielkoludów będzie go wyblokowywać A Śliwka ustawiony na 10 metrze będzie to wszystko wyłapywał.
Większej głupoty dawno nie czytałem.
Semper fidelis
Nuriel
Posty: 841
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Nuriel »

Smith to absolutnie kluczowy zawodnik.
Chłop może na dystansie sezonu momentami gasnąć (być może z racji wieku), ale w tych kluczowych meczach to absolutnie światowy top. Moim zdaniem cichy bohater Zaksy w ostatnich sezonach.
Nie wiem skąd pomysł, że Leon będzie sobie nad nim latał jak chce. Oczywiście, że są środkowi z wyższym blokiem, ale nie przesadzajmy i też nie demonizujmy tego zasięgu Leona.
Swistolinka
Posty: 278
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Swistolinka »

Semen w wywiadzie narzeka na współpracę z Giannellim, sugeruje, że w Perugii jakiś zawodnik czuje się lepszym od innych i to ma wpływ na ich ostatnie wyniki i daje podpowiedź, że Perugia raczej zacznie dziś z Płotnickim :o :x
Szary Wilk
Posty: 7956
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

Swistolinka pisze: 29 mar 2023, o 09:47 Semen w wywiadzie narzeka na współpracę z Giannellim, sugeruje, że w Perugii jakiś zawodnik czuje się lepszym od innych i to ma wpływ na ich ostatnie wyniki i daje podpowiedź, że Perugia raczej zacznie dziś z Płotnickim :o :x
To chyba w obu przypadkach chodzi o Giannelliego? Bo jeśli nie, to ewentualnie ten drugi to Leon.
Adriano
Posty: 583
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Adriano »

Zaksa Perugia 0 -3
granvorka
Posty: 743
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: granvorka »

Swistolinka pisze: 29 mar 2023, o 09:47 Semen w wywiadzie narzeka na współpracę z Giannellim, sugeruje, że w Perugii jakiś zawodnik czuje się lepszym od innych i to ma wpływ na ich ostatnie wyniki i daje podpowiedź, że Perugia raczej zacznie dziś z Płotnickim :o :x
Jakaś nowa rozmowa, źródło?
Adriano pisze: 29 mar 2023, o 09:59 Zaksa Perugia 0 -3
8-)
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 155
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Citizen »

https://www.onet.pl/sport/przeglad-spor ... l,5e4c2379


Ciekawe. Ewidentnie widać, że coś nie gra w drużynie Perugii, a na tyle na ile można było poznać Kamila to jak mu coś nie pasuje to mówi o tym, co ma miejsce i w tym przypadku.

Wątpię, że chodzi o Leona, bo z tego co można było odczytać do tej pory z opisów reprezentacyjnych to nie jest gość, który się wywyższa i szuka konfliktów, więc raczej celowałbym w kogoś innego i naturalnie pierwsze co przychodzi do głowy to Giannelli.
granvorka
Posty: 743
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: granvorka »

Raczej chodzi o ten wywiad, nie ten z Anastasim z Onetu:

https://www.sport.pl/siatkowka/7,64948, ... zenie.html

Przeuroczy jest Kamil z tą swoją prostolinijną szczerością, mam nadzieję, że mu to nie zaszkodzi w karierze.
Swistolinka
Posty: 278
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 21:40
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Swistolinka »

granvorka pisze: 29 mar 2023, o 10:13 Raczej chodzi o ten wywiad, nie ten z Anastasim z Onetu:

https://www.sport.pl/siatkowka/7,64948, ... zenie.html

Przeuroczy jest Kamil z tą swoją prostolinijną szczerością, mam nadzieję, że mu to nie zaszkodzi w karierze.
Tak, o ten wywiad mi chodziło.
Semen po raz kolejny nie gryzie się w język w wywiadzie. Jest to urocze, ale tak jak piszesz, w pewnym momencie może mu zaszkodzić :]
Ten wywiad zdecydowanie pokazuje, że coś tam nie gra...
Moim zdaniem z tą osobą, która czuje się lepiej od innych, miał na myśli Giannelliego, reszta wywiadu by na to wskazywała, ale w sumie może być też Leon.
Awatar użytkownika
Citizen
Posty: 155
Rejestracja: 3 maja 2021, o 01:12
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2022/2023

Post autor: Citizen »

granvorka pisze: 29 mar 2023, o 10:13 Raczej chodzi o ten wywiad, nie ten z Anastasim z Onetu:

https://www.sport.pl/siatkowka/7,64948, ... zenie.html

Przeuroczy jest Kamil z tą swoją prostolinijną szczerością, mam nadzieję, że mu to nie zaszkodzi w karierze.

Zgadza się. Pomyliłem się wklejając link, bo miałem otwarte dwa artykuły.



Myślę, że naszym największym problemem możemy być my sami. Jeśli ktoś z nas zacznie myśleć, że jest ważniejszy od innych na boisku. W najważniejszym momencie sezonu musimy się traktować na równi i nie patrzeć przez pryzmat indywidualnych osiągnięć. Nasze ostatnie spotkania może nie stały na najwyższym poziomie, ale prowadzimy 2-1 i kwestia awansu do półfinału jest w naszych rękach. Przede wszystkim powinniśmy być jednak bardziej zjednoczeni jako drużyna.
[...]

Niekoniecznie w ostatnim czasie, ale nie da się ukryć, że jesteśmy drużyną, w której gra naprawdę dużo zawodników, którzy osiągnęli już duże sukcesy. Moim zdaniem na pewno zagrożeniem jest to, jeśli ktoś będzie się uważał za lepszego. Oby do tego nie doszło, bo może nas to tylko zgubić. Niejednokrotnie można to było zaobserwować nie tylko w siatkówce, ale też np. w piłce nożnej. Zespoły są budowane z gwiazd, które później razem nie grają. W PlusLidze też były takie historie, choćby jeden z zespołów z Podkarpacia. W tej sytuacji ważna jest rola trenera. Powinien pokazać, że wszyscy są równi i że jedziemy na tym samym wózku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”