Liga Mistrzów 2008/2009

Nagorski
Posty: 419
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Nagorski »

mily66 pisze:
Nagorski pisze:Podsumowując. Czesi kapitalnie zorganizowali FF,
Ta świetnie, zwłaszcza powtórki akcji- u nich nie ma profesjonalnej ligi ,operatorzy nie wiedzą co pokazywać ,więc pokazywali twarze zawodników. A co do nagrody dla Lebla to już lekka przesada , dali pepikowi bo u niego grali.
Ile ja bym dał za powtórki z lotu ptaka u nas...
"Nie mamy już nic do wygrania w tej chwili, a szczególnie do przegrania" J. Strumiłło
Gdzie się podziali, dobrzy sędziowie... Dudek to taki fajny ptak.
Awatar użytkownika
Skalar121
Posty: 384
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:17
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Skalar121 »

Nagorski pisze: Ile ja bym dał za powtórki z lotu ptaka u nas...
Były u nas takie powtórki już dawno dawno temu, bo na Finałach Ligi Światowej 2001. Dodatkowo wiele akcji było rozpisywanych na czynniki pierwsze (ktoś może pamięta te czerwone i zielone strzałki oznaczające kto zaatakuje a kto tylko zamarkuje atak :D )
Tyle, że Ligę Światową pokazywała wtedy jeszcze tvp.
Nawet w drugiej lidze Czarnych Radom się nie wstydzę!
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Florian »

mily66 pisze: Ta świetnie, zwłaszcza powtórki akcji- u nich nie ma profesjonalnej ligi ,operatorzy nie wiedzą co pokazywać ,więc pokazywali twarze zawodników. A co do nagrody dla Lebla to już lekka przesada , dali pepikowi bo u niego grali.
Co do Lebla i jego nagrody, sadzę podobnie. Chcieli w jakis sposob docenic Czechy.
Ale z tym brakiem profesjonalnej ligi, toś przesadził. Co roku chyba mistrz Czech gra w Champions Leuge, wiec jakis poziom muszą tam trzymac. Co do relacji, to przepieknie byla pokazana rozruba w hali a to jak na zwolnionych obrotach leciał kosz wypelniony śmiećmi hehe:)
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: kevinpsb »

Skalar121 pisze:Tyle, że Ligę Światową pokazywała wtedy jeszcze tvp.
Nawet gdyby jeszcze na mecze dawali powtorki z lotu ptaka z najlepszych kamer majac najlepszych fachowcow to i tak niech od siatkowki tvp trzyma sie z dala...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: tomasol »

kevinpsb pisze:
Skalar121 pisze:Tyle, że Ligę Światową pokazywała wtedy jeszcze tvp.
Nawet gdyby jeszcze na mecze dawali powtorki z lotu ptaka z najlepszych kamer majac najlepszych fachowcow to i tak niech od siatkowki tvp trzyma sie z dala...
Nie wiem co ty chcesz od tvp. Jeżeli chodzi o popularnośc siatkówki w Polsce to niemal cała zasługa jesli chodzi o wypromowanie tej dyscypliny w mediach jest po stronie właśnie tvp. Ja wiem, że komentatorzy kiepscy, że przerywane transmisje lub ich brak no ale jeśli chodzi o reprezentacje to naprawdę nigdy tvp nie dało plamy. Polsat nad którym wszyscy, a przynajmniej wiekszość, pieje z zachwytu przyszedł już na gotowe, na dokładkę w sposobie realizacji nie wymyślił niczego nowego a nawet jego transmisje są uboższe - nie tylko o powtórki z lotu ptaka ale nawet o statystyki w trakcie meczu (poza tymi które podawane są w przerwach technicznych).
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Mate »

A ja mam pytanie: kto komentował kilka lat temu mecze w TVP(LŚ itd.). Pewnie ten co komentował mecze IO obok Szyszko(zapomniałem nazwisko) i kto jeszcze??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Florian »

Ja kojarze pana Debowskiego do tego.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: tomasol »

Ten drugi to był Uznański Janusz, często komentował też Ambroziak a czasami jako ekspert pomagał w komentowaniu Ryszard Bosek a także o ile się nie mylę Marcin Prus.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: niepoinformowany »

Mój dream-team LM 2008/2009:

R: Grbić (Ball)
P: Dante, Antiga (Groozer, Winiarski)
A: Schops (Omrcen, Agamez - dałbym zamiast niego Wlazłego gdyby nie ten rewanż z Odincowem :| )
S: Rodrigao, Kuleszow (Lebl)
L: Werbow (A. Gonzalez)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: tomasol »

A to mój dream team:

R: Tischer (Vermiglio) - napewno nie Grbic, a każdym razie nie za FF
P: Akhrem, Wniarski (Kazijski, Antiga)
A: Shoeps (Omrcen)
Ś: Rodrigao, Riad (Astaszenkow)
L: tu mam problem bo mój faworyt czyli Werbow na FF nieco zawiódł, ale postawie jednak na niego.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: kevinpsb »

No to i ja sie pokusze o dream team:
Vermighlio Valerio
Shoeps Jochen
Winiarski Michał
Antiga Stephane
Verbov Alexey
Volkov Alexey
Rodrigo Santana
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Nagorski
Posty: 419
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Nagorski »

Atak: Schops, Nilsson
Przyjęcie: Winiarski, Akhrem, Kazyiski, Martino
Środek: Rodrigo, Kuleszow, Astaszenko, Lebl
Rozegranie: Tisher, Butko, Tichacek
Libero: Verbow

Oceniam po grze w FF oraz w niektórych przypadkach wcześniej.
"Nie mamy już nic do wygrania w tej chwili, a szczególnie do przegrania" J. Strumiłło
Gdzie się podziali, dobrzy sędziowie... Dudek to taki fajny ptak.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Guilder »

Na podstawie meczów które widziałem: Tichacek, Schoeps, Kaziyski, WIniarski, Lebl, Kuleshov, Alexis Gonzales.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
poldekk
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 15:34
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: poldekk »

ja mam takie pytanie do was moze nie zwiazane bezpośrednio z siatkówka ale z Final Four LM w Pradze. Nie ma ktos z was listy piosenek (składanek) ktore leciały w tle podczas przerw w grze. Jeśli byscie znali jakies tytuły było by fajnie.
Pozdr
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Urban »

Najlepsza drużyna tego sezonu z meczów które widziałem:

rozegranie: Lloy Ball- on jako jedyny grał na ubiegłorocznym poziomie w zespole z Kazania
atak: Jochen Schops- gdyby nie on to myśl, że do Pragi pojechałaby drużyna bez "I" z przodu. Dobre FF z nagroda dla najlepiej punktującego
przyjęcie: Michał Winiarski + Stephane Antiga- Polak jest jak dla mnie najważniejszy w układance z Trentino.. a Francuz zagrał 3 genialne spotkania(2 z Dynamo i 3:2 z Iskra)
środek: chyba Rodrigao + Lebl
libero: Alexis Gonzalez - grał znakomicie ze Skra
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
dudus1919
Posty: 17
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:02
Płeć: M
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: dudus1919 »

A według mnie to tak:) :

Atak: Leandro VISSOTTO NEVES (Jochen Schops)

Rozegranie: Simon TISCHER (Lukas TICHACEK)

Przyjęcie: Aleh AKHREM Matey KAZIYSKI (Michal WINIARSKI Dante GUIMARAES SANTOS AMARAL)

Środek: Emanuele BIRARELLI Nikolaos SMARAGDIS (Rodrigo SANTANA)

Libero: Alexey VERBOV


To tylko Moje Zdanie:))
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Kay »

dudus1919 pisze:A według mnie to tak:) :

Atak: Leandro VISSOTTO NEVES (Jochen Schops)

Rozegranie: Simon TISCHER (Lukas TICHACEK)

Przyjęcie: Aleh AKHREM Matey KAZIYSKI (Michal WINIARSKI Dante GUIMARAES SANTOS AMARAL)

Środek: Emanuele BIRARELLI Nikolaos SMARAGDIS (Rodrigo SANTANA)

Libero: Alexey VERBOV


To tylko Moje Zdanie:))

OK, ale może uzasadnij. Wtedy będziesz mógł powiedzieć, że to Twoje zdanie. Każdy może sypać z rękawa nazwiskami, ale chyba nie w tym rzecz. Tyczy się to również poprzednich postów.
AZS Częstochowa
dudus1919
Posty: 17
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:02
Płeć: M
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: dudus1919 »

Kay pisze: OK, ale może uzasadnij. Wtedy będziesz mógł powiedzieć, że to Twoje zdanie. Każdy może sypać z rękawa nazwiskami, ale chyba nie w tym rzecz. Tyczy się to również poprzednich postów.
Proszę bardzo, oto uzasadnienia ;)

Atak: Leandro VISSOTTO NEVES (Jochen Schops)

Według mnie Vissotto był najrówniej grającym zawodnikiem(pozycja atakującego) w tej edycji LM(dzieki POLSATOWI mozna było podziwiac jego grę nie tylko na FF). Według mnie jest to zawodnik kompletny. Oglądając jego grę byłem naprawde pod dużym wrażeniem i nie mowie tu o ataku czy o zagrywce, ale o obronie(jego wzrost to 212cm - większosc środkowych tyle nie ma).
Ale nie wpisałem go tutaj tylko dlatego, bo jeśli chodzi o Jochena Schopsa można właściwie napisac to samo z małym wyjątkiem(Schops ma 204cm :) ). Moim zdaniem prawdziwych Mistrzów poznajemy dopiero w sytuacjach extremalnie trudnych, w takich w których na nich spoczywa ciężar gry, gdy przy ataku ręka im nie drży. Poprostu tacy, którzy w najważniejszych chwilach grają najlepiej jak potrafią. Dokładnie tak grał Vissotto w najważniejszych fragmentach finału - czyli w najważniejszym momencie tej imprezy. Jochena Schopsa podałem jako rezerwowego ze względu na to że zdobył brąz, a Vissotto złoto :D .
Dziwne że nie wpisałem tu Marcusa Nilssona - już wyjaśniam. Otóż w mojej ocenie jest to świetny gracz(ogromny szacunek za mecz z Odincowem w półfinale) który napewno znalazł się tu gdyby nie tak liczne przestoje w jego grze.


Rozegranie: Simon TISCHER (Lukas TICHACEK)

Gra obu tych panów(Tischer i Tichacek ) jest bardzo do siebie podobna. W skrócie : dokładne rozegranie często niestandardowe i silna zagrywka. Ale do rzeczy, Tischer w mojej ocenie grał koncertowo - szczególnie w FF. Należy spojrzec na to tak w finale w drużynie Itasu atakowali : Vissotto Riad Birarelli Kaziyski Winiarski - czyli wszyscy. A w drużynie Iraklisu : Nilsson Akhrem Smaragdis Kravarik. Plamen Konstantinov praktycznie nie atakował. Mimo tego Tischer potrafił rozgrywac majac luke w ataku i nawet zdarzały sie rozegrania bez bloku.
Gdyby Iraklis nie spotkał sie z Friedrichsafen w cwiercfinale to właśnie Niemcy w mojej ocenie zagraliby w finale. Tichacek nie bardzo miał jak pograc w meczach z iraklisem bo co on miał biedny zrobic bez przyjecia.


Przyjęcie: Aleh AKHREM Matey KAZIYSKI (Michal WINIARSKI Dante GUIMARAES SANTOS AMARAL)

Z prawdziwą przyjemnością podziwiałem grę Akhrema. Świetny wyskok dynamika i technika. Według mnie MVP całej tej imprezy. Każdy kto sie nie zgodzii na jego miejsce w najlepszej "6" Ligi Mistrzów 08/09 - oznacza że albo jej nie ogladał, albo nie zna sie na siatkówce chociaż w małym stopniu.
A co do Kaziyskiego...mhh...ok zgadzam sie miał lepsze i gorsze mecze. Wpisałbym tu Winiarskiego gdyby nie to co Kaziyski zrobił w finale. Czapki z głów - po tym poznaje się prawdziwych mistrzów!!!


Środek: Emanuele BIRARELLI Nikolaos SMARAGDIS (Rodrigo SANTANA)

Co tu dużo pisac. Uważam, że tych dwóch środkowych najlepiej zagrało w ataku i bloku. W mojej ocenie to właśnie oni najbardziej zasłużyli na miejsce w "6".


Libero: Alexey VERBOV

8-) To tak świetne przyjęcie i jeszcze lepsze obrony. Moim zdaniem 2. libero na świecie zaraz za Sergio(decydująca jest tu umiejętnosc rozegrania). Jego gra jeśli chodzi o libero najbardziej mi sie podobała i w mojej ocenie on zasłużył na miejsce w "6". A do tego przesympatyczny człowiek.


Jeszcze raz podkreślam jest tylko i wyłącznie MOJE ZDANIE

Teraz liczę na rewanż z Twojej strony "Kay" w formie podania Twojej "6" i oczywiście również uzasadnień... :D
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: evija »

Ja odwiedziłam sobie stronkę CEV a tam na pierwszym newsie - bardzo porządana informacja po "wydarzeniach praskich" z udziałem kiboli Iraklisu.

Komisja Wykonawcza CEV nałożyła sankcje na Grecką Federację Siatkówki oraz na klub Iraklis Saloniki.
Grecy mają okres próbny który będzie obowiązywał przez najbliższy sezon (mam nadzieję, że się nie mylę) w razie jego złamania (tj. kolejnych "wydarzeń") wszystkie Greckie kluby mogą być wykluczone z Europejskich Pucharów nawet na 3 sezony (lub 1 albo 2 zależy od wykroczeń). Oprócz tego Komisja nałożyła na Grecką Federację 50tys Euro kaucji do wpłacenia na CEV gdyż nie oszacowano jeszcze pełnych strat z Pragi. Jak ustalą wszystkie szkody wtedy najprawdopodobniej nastąpi właściwie "rozliczenie".
Klub Iraklis Salloniki musi zapłacić 30tys Euro kary za ekscesy swoich chuliganów.
Ponadto pierwszy mecz w Europejskich Pucharach odbędzie się BEZ udziału publiczności (WAŻNE: w tym kibiców gości)
Przez cały okres swojej gry w Lidze Mistrzów na każdy mecz klub na własny koszt musi opłacić Neutralnego Delegata CEV/Supervisora na wszystkie mecze, także na wyjeździe.
Także na bazie raportu jaki Grecka Federacja złożyła w CEV ( przyznali się w nim do wielu niedoptarzeć i zaniedbań) muszą być spełnione bezwględnie wszystkie założenia (dot. bezpieczeństwa) inaczej CEV zwerfikuje prawa do gry Iraklisu europucharach.

Mam nadzieję, że nic nie przekręciłam w tłumaczeniu, jeśli tak - proszę mnie poprawić.
News jest tutaj: http://www.cev.lu/mmp/online/website/ne ... 47_EN.html
Na początku jest wspomniane o obradach właśnie w sprawie Pragi i greckich chuliganów, jest mowa o tym raporcie złożonym przez greków do CEV. A reszta to już sankcje o których wspomniałam.

Pozdrawiam.

Mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy. Sankcje są poważne i pierwsze niedopatrzenie zakończy się prawdopodobnie zawieszeniem wszystkich klubów. Także pojechali im po kieszeni, bo nie tylko 30tys Euro, ale opłata delegata na przynajmniej 6 spotkań to będzie spory wydatek. Delegat Neutralny, więc dochodzą opłaty za hotel, przelot itd.

I bardzo dobrze.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: Nagor »

Idiotyzmem jest nakładanie kary na inne zespoły niż Iraklis. Może od razu za wyczyny ludzi z Salonik zamknijmy LM na 3 lata? Nie rozumiem czym kierowali się ci ludzie, nie wszyscy kibice chodzą na piknik z córką i babcią poklaskać do rytmu DJa. Dlatego bez sensu jest pomysł. Dlaczego PAO albo Olimpiakos mają płacić za kilku niesfornych fanów Iraklisu? Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, bo sami włodarze CEV zabijają siatkówkę w Grecji.
...
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: evija »

Cóż poradzić... mam nadzieję, że to ich utemperuje choć nie będzie łatwo. Do pewnych mniejszych zajść dochodziło też chyba na innych meczach w minionym sezonie w Grecji (choć na 100% pewnośći nie mam), nie tylko Iraklisu. Były też chyba jakieś mniejsze kary (5tys euro) za odpalenie rac w hali czy coś takiego.

Atmosferę potrafią stworzyć wspaniałą i to jest święta prawda. Zgadzam się w milion % jak człowiek patrzy na ten doping to chce mu się tam być.
Tak naprawdę ta cała sprawa pewnie by się rozeszła po kościach, gdyby nie niedziela w Pradze. Zresztą na półfinale LM w Pradze na mecz Iraklisu w sobotę było wszystko super. Ludzie byli pod wrażeniem ich kibicowania (ciężko nie być), a oni dali pozytywny popis.
Jedyne co, to ta niedziela, gdzie doszło do małej utarczki jakiegoś kibica z ochroniarzem i z tego zrobiła się ta cała wielka "jazda" szkoda, że to się aż tak rozpaliło i wszystko zespuło, bo w sobotę pokazali swoje możliwości i że na siatce doping (sam w sobie, bez zamieszek) może być też tak dobry jak na piłce nożnej i że do tego powinno się dążyć. Do pokojowego ekstrapoziomu w dopingu.
No, ale niestety stała się niedziela i wszystko szlag trafił.
Teraz jest problem....
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
smelasiatkarz
Posty: 244
Rejestracja: 15 sty 2009, o 13:04
Płeć: M
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: smelasiatkarz »

Nagor pisze:Idiotyzmem jest nakładanie kary na inne zespoły niż Iraklis. Może od razu za wyczyny ludzi z Salonik zamknijmy LM na 3 lata? Nie rozumiem czym kierowali się ci ludzie, nie wszyscy kibice chodzą na piknik z córką i babcią poklaskać do rytmu DJa. Dlatego bez sensu jest pomysł. Dlaczego PAO albo Olimpiakos mają płacić za kilku niesfornych fanów Iraklisu? Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, bo sami włodarze CEV zabijają siatkówkę w Grecji.
Może i to nie jest dobry pomysł ale pomyśl. Jakby tak teraz te kluby miały zapłacić to ciekawa sytuacja wytworzyłaby się w Grecji. Szefowie, dyrektorzy pluliby się na Iraklis jak juz się nie plują nie mówiąc co by mogło się jeszcze stać. Dzięki temu uniknie się dalszych wybryków.
"Moje ciało jest moim kontem bankowym. Najpierw muszę dużo wpłacić żeby potem dużo wyjąć"
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2008/2009

Post autor: KadrO »

smelasiatkarz pisze:
Nagor pisze:Idiotyzmem jest nakładanie kary na inne zespoły niż Iraklis. Może od razu za wyczyny ludzi z Salonik zamknijmy LM na 3 lata? Nie rozumiem czym kierowali się ci ludzie, nie wszyscy kibice chodzą na piknik z córką i babcią poklaskać do rytmu DJa. Dlatego bez sensu jest pomysł. Dlaczego PAO albo Olimpiakos mają płacić za kilku niesfornych fanów Iraklisu? Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, bo sami włodarze CEV zabijają siatkówkę w Grecji.
Może i to nie jest dobry pomysł ale pomyśl. Jakby tak teraz te kluby miały zapłacić to ciekawa sytuacja wytworzyłaby się w Grecji. Szefowie, dyrektorzy pluliby się na Iraklis jak juz się nie plują nie mówiąc co by mogło się jeszcze stać. Dzięki temu uniknie się dalszych wybryków.
Ale nie zrzucajmy winy tylko na Iraklis, bo w finale CEV Cup Panathinaikos też zrobił swoje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”